X-Men Apocalypse izle 2016 Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.4 IMDB Puanı 229 Görüntülenme

X-Men Apocalypse izle 2016 Türkçe Dublaj

X-Men Apocalypse izle Sıradaki yabancı film X-Men Apocalypse full izle orjinal veya altyazılı X-Men Apocalypse türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k X-Men Apocalypse tek part izle partlarımızdan isterseniz X-Men Apocalypse sinema çekimi izle "X-Men Apocalypse" filmin açıklaması. Medeniyetin şafağından beri bir Tanrı olarak tapılıyordu. Marvel'ın X-Men evrendeki ilk ve en güçlü mutant olan kıyamet, birçok mutantın güçlerini biriktirerek ölümsüz ve yenilmez hale geldi. Binlerce yıldan sonra uyanma üzerine, dünyayı keşfederken hayal kırıklığına uğratıyor ve insanlığı temizlemek ve dünyaya hakim olacak yeni bir dünya düzeni yaratmak için şaşkın bir Magneto da dahil olmak üzere güçlü mutantlardan oluşan bir ekip işe alıyor. Dünyanın kaderi dengede asılıyorsa, Raven, Profesör X'in yardımıyla, en büyük düşmanlıklarını durdurmak ve insanoğlunun tamamen yok olmasını önlemek için bir takım genç X-Men'ü yönetmeli. X-Men evreninin en güçlü mutantı olan En Sabah Nur, yani Apocalypse (Oscar Isaac), binlerce yıllık uykusundan uyandığında dünyayı tanınmaz bir halde bulur. Gördükleri karşısında çok sinirlenen Apocalypse, dünyayı tamamen yerle bir edip baştan kurmaya karar verir, bunun için kendine 4 yardımcı bulur: Storm, Archangel, Psylocke ve Magneto. Dünyanın yok olma tehlikesini karşı Mystique, Profesör X ve diğer mutantlar güçlerini birleştirip dünyayı kurtarmak zorundadır. X-Men: Geçmiş Günler Gelecek Filminin devam filmini bir önceki filmde olduğu gibi Bryan Singer yönetiyor. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (X-Men Apocalypse) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  X-Men Apocalypse izle


  Sıradaki yabancı film X-Men Apocalypse full izle orjinal veya altyazılı X-Men Apocalypse türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k X-Men Apocalypse tek part izle partlarımızdan isterseniz X-Men Apocalypse sinema çekimi izle "X-Men Apocalypse" filmin açıklaması. Medeniyetin şafağından beri bir Tanrı olarak tapılıyordu. Marvel'ın X-Men evrendeki ilk ve en güçlü mutant olan kıyamet, birçok mutantın güçlerini biriktirerek ölümsüz ve yenilmez hale geldi. Binlerce yıldan sonra uyanma üzerine, dünyayı keşfederken hayal kırıklığına uğratıyor ve insanlığı temizlemek ve dünyaya hakim olacak yeni bir dünya düzeni yaratmak için şaşkın bir Magneto da dahil olmak üzere güçlü mutantlardan oluşan bir ekip işe alıyor. Dünyanın kaderi dengede asılıyorsa, Raven, Profesör X'in yardımıyla, en büyük düşmanlıklarını durdurmak ve insanoğlunun tamamen yok olmasını önlemek için bir takım genç X-Men'ü yönetmeli. X-Men evreninin en güçlü mutantı olan En Sabah Nur, yani Apocalypse (Oscar Isaac), binlerce yıllık uykusundan uyandığında dünyayı tanınmaz bir halde bulur. Gördükleri karşısında çok sinirlenen Apocalypse, dünyayı tamamen yerle bir edip baştan kurmaya karar verir, bunun için kendine 4 yardımcı bulur: Storm, Archangel, Psylocke ve Magneto. Dünyanın yok olma tehlikesini karşı Mystique, Profesör X ve diğer mutantlar güçlerini birleştirip dünyayı kurtarmak zorundadır.
  X-Men: Geçmiş Günler Gelecek Filminin devam filmini bir önceki filmde olduğu gibi Bryan Singer yönetiyor. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (X-Men Apocalypse) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  ketenpere izle erotik film izle