Sarıkamış Çocukları izle 2017 Yerli Film
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 IMDB Puanı 196 Görüntülenme

Sarıkamış Çocukları izle 2017 Yerli Film

Sarıkamış Çocukları izle Sıradaki yerli film Sarıkamış Çocukları full izle 720p 1080p çözünürlükte Sarıkamış Çocukları sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Sarıkamış Çocukları tek part izle partlarımızdan isterseniz Sarıkamış Çocukları sinema çekimi izle "Sarıkamış Çocukları" filmin açıklaması . Birinci Dünya Savaşı sırasında Kars’ın Sarıkamış ilçesindeki Allahuekber ve Soğanlı dağlarında binlerce askerin donarak şehit olduğu Sarıkamış faciası, Yönetmen Özhan Eren’in, “120” adlı filmine ilham kaynağı oldu. Film, bu faciada yaşanan bir olaya da ışık tutuyor..Yönetmen Özhan Eren filmin konusunu şöyle anlatıyor: “Filmin konusu benim Sarıkamış harbini ve günleri araştırdığım bir dönemde rastladığım gerçek bir olaydır. Kafkas cephesinde Van’dan giden bir tümenin Ruslarla harp ederken cephanesinin tükenmesi üzerine Van’dan acil cephane taşıyan yaşları 12 ila 17 arasında değişen 120 kahraman çocuğumuzun hikayesini anlatıyor.” Bine yakın figüranın yanı sıra 120 çocuğun rol aldığı filmin başrollerini, Özge Özberk, Cansel Elçin, Emin Olcay, Burak Sergen ve Ahmet Uz paylaşıyor. Çekimlerine Safranbolu’da başlanan filmin son sahnelerine Van’da devam ediliyor.. 3 Milyon dolar bütçeli filmin yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu ve Özhan Eren var. Filmin galası şubat ayında Van’da yapılacak. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Sarıkamış Çocukları) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Sarıkamış Çocukları izle


  Sıradaki yerli film Sarıkamış Çocukları full izle 720p 1080p çözünürlükte Sarıkamış Çocukları sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Sarıkamış Çocukları tek part izle partlarımızdan isterseniz Sarıkamış Çocukları sinema çekimi izle "Sarıkamış Çocukları" filmin açıklaması .
  Birinci Dünya Savaşı sırasında Kars’ın Sarıkamış ilçesindeki Allahuekber ve Soğanlı dağlarında binlerce askerin donarak şehit olduğu Sarıkamış faciası, Yönetmen Özhan Eren’in, “120” adlı filmine ilham kaynağı oldu.
  Film, bu faciada yaşanan bir olaya da ışık tutuyor..Yönetmen Özhan Eren filmin konusunu şöyle anlatıyor: “Filmin konusu benim Sarıkamış harbini ve günleri araştırdığım bir dönemde rastladığım gerçek bir olaydır. Kafkas cephesinde Van’dan giden bir tümenin Ruslarla harp ederken cephanesinin tükenmesi üzerine Van’dan acil cephane taşıyan yaşları 12 ila 17 arasında değişen 120 kahraman çocuğumuzun hikayesini anlatıyor.”

  Bine yakın figüranın yanı sıra 120 çocuğun rol aldığı filmin başrollerini, Özge Özberk, Cansel Elçin, Emin Olcay, Burak Sergen ve Ahmet Uz paylaşıyor.

  Çekimlerine Safranbolu’da başlanan filmin son sahnelerine Van’da devam ediliyor..

  3 Milyon dolar bütçeli filmin yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu ve Özhan Eren var.

  Filmin galası şubat ayında Van’da yapılacak. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Sarıkamış Çocukları) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  ketenpere izle erotik film izle