Romantik Komedi 3 izle Full
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
18 Görüntülenme

Romantik Komedi 3 izle Full

Romantik Komedi 3 izle Tek parça Romantik Komedi 3 full izle 720p kalitede Romantik Komedi 3 sinema çekimi izle, Başrollerini Sinem Kobal, Sedef Avcı, Engin Altan Düzyatan, Gürgen Öz, Özge Ulusoy ve de Burcu Kara gibi ünlü isimlerin rol aldığı 'Romantik Komedi' serisi izleyici tarafından ilgi görünce üçüncü filminin senaryo çalışmalarına da başlanmıştı. İlk serisi 2010 yılında vizyona giren ve de büyük bir ilgi gören Romantik Komedi filminin ardından, çekimlerine başlanan ve devam filmi olarak adlandırılan bir seriye dönüşmesine de tanık olmuştuk. Bekârlığa veda ismi ile gösterime giren 2. film ilk filmin de başarısını yakalayarak ve hatta katlayarak daha büyük bir başarı yakalamıştı. Filmin yapımcılarından da gelen sinyaller ise 2014 yılında serinin üçüncü filminin izleyici ile buluşacağı yönünde idi ve beklenen açıklama yakın zamanda gelmişti. Sinem Kobal'ın kısa süre önce sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu senaryoda, filmi Aslı Zengin ve de Ceren Aslan'ın kaleme alacağı da görüldü. Serinin de üçüncü filminin isminin de 'Romantik Komedi - Balayı ' olacağı kısa süre önce izleyici ile paylaşıldı. Sinem Kobal paylaşmış olduğu "Romantik Komedi 3... İşte beklediğimiz an... Hazır mıyız?" notu ile izleyiciyi heyecanlandırmıştı. Çekimleri devam eden film için henüz vizyon tarihi açıklanmadı ve merakla Romantik Komedi 2’yi izleyen seyirciler serinin üçüncü filmi olacak olan Romantik Komedi – Balayı için sabırsızca bekliyorlar
Fragman
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Romantik Komedi 3 izle


  Tek parça Romantik Komedi 3 full izle 720p kalitede Romantik Komedi 3 sinema çekimi izle, Başrollerini Sinem Kobal, Sedef Avcı, Engin Altan Düzyatan, Gürgen Öz, Özge Ulusoy ve de Burcu Kara gibi ünlü isimlerin rol aldığı 'Romantik Komedi' serisi izleyici tarafından ilgi görünce üçüncü filminin senaryo çalışmalarına da başlanmıştı.
  İlk serisi 2010 yılında vizyona giren ve de büyük bir ilgi gören Romantik Komedi filminin ardından, çekimlerine başlanan ve devam filmi olarak adlandırılan bir seriye dönüşmesine de tanık olmuştuk.
  Bekârlığa veda ismi ile gösterime giren 2. film ilk filmin de başarısını yakalayarak ve hatta katlayarak daha büyük bir başarı yakalamıştı. Filmin yapımcılarından da gelen sinyaller ise 2014 yılında serinin üçüncü filminin izleyici ile buluşacağı yönünde idi ve beklenen açıklama yakın zamanda gelmişti.
  Sinem Kobal'ın kısa süre önce sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu senaryoda, filmi Aslı Zengin ve de Ceren Aslan'ın kaleme alacağı da görüldü. Serinin de üçüncü filminin isminin de 'Romantik Komedi - Balayı ' olacağı kısa süre önce izleyici ile paylaşıldı.
  Sinem Kobal paylaşmış olduğu "Romantik Komedi 3... İşte beklediğimiz an... Hazır mıyız?" notu ile izleyiciyi heyecanlandırmıştı. Çekimleri devam eden film için henüz vizyon tarihi açıklanmadı ve merakla Romantik Komedi 2’yi izleyen seyirciler serinin üçüncü filmi olacak olan Romantik Komedi – Balayı için sabırsızca bekliyorlar

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  ketenpere izle erotik film izle