Robinson Crusoe ve Cuma izle Yerli Film
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 1,358 Görüntülenme

Robinson Crusoe ve Cuma izle Yerli Film

Robinson Crusoe ve Cuma izle Sıradaki yerli film Robinson Crusoe ve Cuma full izle 720p 1080p çözünürlükte Robinson Crusoe ve Cuma sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Robinson Crusoe ve Cuma tek part izle partlarımızdan isterseniz Robinson Crusoe ve Cuma sinema çekimi izle "Robinson Crusoe ve Cuma" filmin açıklaması . Issız adaya düşüşünün 15. yılını kutlayan Robinson Crusoe ve Cuma, yaşadıkları yalnızlığa dair sıkıntıları ayyuka çıkmışken ada sahiline yanaşan bir gemi görürler. Bu yelkensiz ve direksiz gemiden Viktor isminde maceracı bir adam iner. Viktor, gemisine doldurduğu hayvanlarıyla yozlaşan dünyanın kötülüklerinden kaçmış ve yaşayabileceği yeni bir dünyanın arayışına girmiştir. Üstelik bu adaya yalnız da gelmemiştir. Biri öz, biri evlatlık iki güzel kızı da onunla birlikte bu seyahate çıkmışlardır. Viktor’un kızları Donelya ve Yanarin manastır terbiyesiyle yetişmiş, genç ve güzel iki kızdır. Robinson ve Cuma bu konuklarını memnuniyetle adalarına kabul ederler ve yalnızlık içinde geçen sıradan yaşamları böylelikle birden renklenmeye başlar. Filmin çekimleri, 2015 Mayıs ayında Küba'da başladı. Vizyona giriş tarihi olarak da 4 Eylül planlanıyor. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Robinson Crusoe ve Cuma) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Robinson Crusoe ve Cuma izle


  Sıradaki yerli film Robinson Crusoe ve Cuma full izle 720p 1080p çözünürlükte Robinson Crusoe ve Cuma sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Robinson Crusoe ve Cuma tek part izle partlarımızdan isterseniz Robinson Crusoe ve Cuma sinema çekimi izle "Robinson Crusoe ve Cuma" filmin açıklaması . Issız adaya düşüşünün 15. yılını kutlayan Robinson Crusoe ve Cuma, yaşadıkları yalnızlığa dair sıkıntıları ayyuka çıkmışken ada sahiline yanaşan bir gemi görürler. Bu yelkensiz ve direksiz gemiden Viktor isminde maceracı bir adam iner. Viktor, gemisine doldurduğu hayvanlarıyla yozlaşan dünyanın kötülüklerinden kaçmış ve yaşayabileceği yeni bir dünyanın arayışına girmiştir. Üstelik bu adaya yalnız da gelmemiştir. Biri öz, biri evlatlık iki güzel kızı da onunla birlikte bu seyahate çıkmışlardır. Viktor’un kızları Donelya ve Yanarin manastır terbiyesiyle yetişmiş, genç ve güzel iki kızdır. Robinson ve Cuma bu konuklarını memnuniyetle adalarına kabul ederler ve yalnızlık içinde geçen sıradan yaşamları böylelikle birden renklenmeye başlar.
  Filmin çekimleri, 2015 Mayıs ayında Küba'da başladı. Vizyona giriş tarihi olarak da 4 Eylül planlanıyor. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Robinson Crusoe ve Cuma) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  ketenpere izle