Piyasadan Büyük Alacağımız Var izle Yerli Film
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.0 IMDB Puanı 187 Görüntülenme

Piyasadan Büyük Alacağımız Var izle Yerli Film

Piyasadan Büyük Alacağımız Var izle Sıradaki yerli film Piyasadan Büyük Alacağımız Var full izle 720p 1080p çözünürlükte Piyasadan Büyük Alacağımız Var sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Piyasadan Büyük Alacağımız Var tek part izle partlarımızdan isterseniz Piyasadan Büyük Alacağımız Var. sinema çekimi izle "Piyasadan Büyük Alacağımız Var" filmin açıklaması .Tiyatro yaptıkları Yeşilçam Sahnesi'ne hiç seyirci gelmediği için maddi sıkıntılarına çözüm arayan üç arkadaş; Ediz, Tarık ve Kadir; bahtsız yönetmen Ertem ve yardımcısı Ayşen ile bir araya gelerek Genç Kafa adında yeni bir ekip kurarlar ve dizi projesi için demo hazırlayarak kanallarla görüşmeye başlarlar. Görüştükleri kanallardan biri projelerine ciddi bir ilgi gösterir. Ancak dizinin kabul haberini bekleyen arkadaşlar kanalın dizi fikrini aynen alıp, başka bir ekiple çektiğini büyük bir şaşkınlıkla öğrenir. Haklarını aramak için adli yollara başvururlar, fakat Dimyat'a pirince giderken ellerindeki bulgurdan da olurlar… Hayatlarını geçirdikleri, Savaş Usta'nın varı yoğu olan Yeşilçam Sahnesi de ellerinden gider. Sahneyi kurtarmak ve içine düştükleri çıkmazdan kurtarmak için oldukça eğlenceli bir maceraya atılırlar. Yapımcılığını Sami Dündar’ın, yönetmenliğini Genç Kafa ekibinden Ekin Akçay’ın, yaptığı komedi filminin senaryosu da Genç Kafa’dan Okan Metin, İzzet Başlak ve Ekin Akçay’a ait. Filmin başrollerini ‘’Genç Kafa’’ ekibinin oyuncuları İzzet Başlak, Ali Yiğit San, Rabia Tutal, Ali Rıza Kara, Okan Metin’in yanı sıra, Baran Erdoğan ve Okan Sağlam üstleniyor. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Piyasadan Büyük Alacağımız Var) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Piyasadan Büyük Alacağımız Var izle


  Sıradaki yerli film Piyasadan Büyük Alacağımız Var full izle 720p 1080p çözünürlükte Piyasadan Büyük Alacağımız Var sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Piyasadan Büyük Alacağımız Var tek part izle partlarımızdan isterseniz Piyasadan Büyük Alacağımız Var. sinema çekimi izle "Piyasadan Büyük Alacağımız Var" filmin açıklaması .Tiyatro yaptıkları Yeşilçam Sahnesi'ne hiç seyirci gelmediği için maddi sıkıntılarına çözüm arayan üç arkadaş; Ediz, Tarık ve Kadir; bahtsız yönetmen Ertem ve yardımcısı Ayşen ile bir araya gelerek Genç Kafa adında yeni bir ekip kurarlar ve dizi projesi için demo hazırlayarak kanallarla görüşmeye başlarlar. Görüştükleri kanallardan biri projelerine ciddi bir ilgi gösterir. Ancak dizinin kabul haberini bekleyen arkadaşlar kanalın dizi fikrini aynen alıp, başka bir ekiple çektiğini büyük bir şaşkınlıkla öğrenir.
  Haklarını aramak için adli yollara başvururlar, fakat Dimyat'a pirince giderken ellerindeki bulgurdan da olurlar… Hayatlarını geçirdikleri, Savaş Usta'nın varı yoğu olan Yeşilçam Sahnesi de ellerinden gider. Sahneyi kurtarmak ve içine düştükleri çıkmazdan kurtarmak için oldukça eğlenceli bir maceraya atılırlar. Yapımcılığını Sami Dündar’ın, yönetmenliğini Genç Kafa ekibinden Ekin Akçay’ın, yaptığı komedi filminin senaryosu da Genç Kafa’dan Okan Metin, İzzet Başlak ve Ekin Akçay’a ait. Filmin başrollerini ‘’Genç Kafa’’ ekibinin oyuncuları İzzet Başlak, Ali Yiğit San, Rabia Tutal, Ali Rıza Kara, Okan Metin’in yanı sıra, Baran Erdoğan ve Okan Sağlam üstleniyor. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Piyasadan Büyük Alacağımız Var) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  ketenpere izle