Ormana Doğru izle 1080p 2015 Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 180 Görüntülenme

Ormana Doğru izle 1080p 2015 Türkçe Dublaj

Ormana Doğru izle Sıradaki yabancı film Ormana Doğru full izle orjinal veya altyazılı Ormana Doğru türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Ormana Doğru tek part izle partlarımızdan isterseniz Ormana Doğru sinema çekimi izle "Ormana Doğru" filmin açıklaması. Apokaliptik bir dünyada iki kız kardeşin hayatta kalma mücadelesi. Yüksek teknolojinin her yanı sardığı yakın bir gelecekte, iki kız kardeş babalarıyla birlikte ormanın içindeki evlerinde yaşamaktadır. Dans seçmelerine hazırlanan Eva gece gündüz prova yaparken, Nell tüm zamanını üniversiteye giriş sınavı için ders çalışmakla geçirmektedir. Bir gün, ailenin yaşadığı bölgede bilinmeyen bir sebeple elektriklerin geri gelmemek üzere kesilmesi herkesin hayatını tamamen değiştiriverir. Bu andan itibaren etraflarındaki her şeyi yavaş yavaş yitiren iki kız kardeşin hayatta kalma mücadelesine odaklanan film, Eva ve Nell’in birbirlerini ve doğayı yeniden keşfetme süreçlerini büyük bir sıcaklık ve samimiyetle gözler önüne seriyor. Jean Hegland’ın aynı adlı romanından uyarlanan Ormanın İçinde, alışık olduğumuz kıyamet filmi kalıplarının dışına çıkan yaklaşımı ve Patricia Rozema’nın incelikli anlatımıyla hem kalbinize hem de duyularınıza hitap etmeyi başarıyor! Gittikçe elektrik enerjisine bağımlı olan bir dünyada bir elektrik kesilmesi korkunç bir çıkmaz gibi gözükmektedir. İnsanoğlu, son 140 yıldır elektrik kullanıyor ancak yine de kendimizi elektrikten mahrum bir dünyada yaşadığımızı düşünemiyoruz. Böyle zorlu ve kasvetli bir durumda kendilerini bir baba buldular ve iki kızı, görünüşte normal bir elektrik kesintisinden sonra bölgedeki herkesin yaşamını değiştirdiler. Bu kesintinin nedeni neydi? Bölgesel mi yoksa bütün ülkeyi etkiliyor mu? Hiç kimse gerçekten bilmiyor ve zaman geçtikçe ailenin hayatta kalma becerileri, uyarlanabilirlik ve dayanıklılığı test etmesi gerekecek, en önemlisi ailesel bağların bütünlüğü. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Ormana Doğru) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Ormana Doğru izle


  Sıradaki yabancı film Ormana Doğru full izle orjinal veya altyazılı Ormana Doğru türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Ormana Doğru tek part izle partlarımızdan isterseniz Ormana Doğru sinema çekimi izle "Ormana Doğru" filmin açıklaması. Apokaliptik bir dünyada iki kız kardeşin hayatta kalma mücadelesi.

  Yüksek teknolojinin her yanı sardığı yakın bir gelecekte, iki kız kardeş babalarıyla birlikte ormanın içindeki evlerinde yaşamaktadır. Dans seçmelerine hazırlanan Eva gece gündüz prova yaparken, Nell tüm zamanını üniversiteye giriş sınavı için ders çalışmakla geçirmektedir. Bir gün, ailenin yaşadığı bölgede bilinmeyen bir sebeple elektriklerin geri gelmemek üzere kesilmesi herkesin hayatını tamamen değiştiriverir. Bu andan itibaren etraflarındaki her şeyi yavaş yavaş yitiren iki kız kardeşin hayatta kalma mücadelesine odaklanan film, Eva ve Nell’in birbirlerini ve doğayı yeniden keşfetme süreçlerini büyük bir sıcaklık ve samimiyetle gözler önüne seriyor. Jean Hegland’ın aynı adlı romanından uyarlanan Ormanın İçinde, alışık olduğumuz kıyamet filmi kalıplarının dışına çıkan yaklaşımı ve Patricia Rozema’nın incelikli anlatımıyla hem kalbinize hem de duyularınıza hitap etmeyi başarıyor! Gittikçe elektrik enerjisine bağımlı olan bir dünyada bir elektrik kesilmesi korkunç bir çıkmaz gibi gözükmektedir. İnsanoğlu, son 140 yıldır elektrik kullanıyor ancak yine de kendimizi elektrikten mahrum bir dünyada yaşadığımızı düşünemiyoruz. Böyle zorlu ve kasvetli bir durumda kendilerini bir baba buldular ve iki kızı, görünüşte normal bir elektrik kesintisinden sonra bölgedeki herkesin yaşamını değiştirdiler. Bu kesintinin nedeni neydi? Bölgesel mi yoksa bütün ülkeyi etkiliyor mu? Hiç kimse gerçekten bilmiyor ve zaman geçtikçe ailenin hayatta kalma becerileri, uyarlanabilirlik ve dayanıklılığı test etmesi gerekecek, en önemlisi ailesel bağların bütünlüğü. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Ormana Doğru) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  ketenpere izle erotik film izle