Mindgamers izle Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 533 Görüntülenme

Mindgamers izle Türkçe Dublaj

Mindgamers izle Tek part şeklinde Mindgamers full izle orjinal veya altyazılı Mindgamers türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bir grup parlak genç öğrenci, tüm zamanların en büyük bilimsel atılımını keşfediyor: bir kuantum bilgisayarla bağlanmış, her birimizin zihnini birbirine bağlayabilen kablosuz bir sinir ağı. Kuantum teorisinin motor becerilerini bir beyinden diğerine, insan motor becerileri için ilk bir shareware olarak aktarabildiğini biliyorlar. Yeni bir eşitlik ve entellektüel özgürlük yolunda ilk adım olduğuna inanan bu teknolojiyi özgürce yaymışlardır. Ancak yakında kendilerinin, bu teknolojiyi kitlesel kontrol araçları haline getirmekle tehdit eden karanlık güçler ortaya çıktıkça, daha büyük ve daha sadık bir deneyin bir parçası olduklarını keşfettiler. MindGamers, akıl-bükücü gerilim filmini kapsamlı bir öykü ve nefes darlığı ile bir üst seviyeye taşıyo kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Mindgamers) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.
Fragman Tek P. Plus
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Mindgamers izle


  Tek part şeklinde Mindgamers full izle orjinal veya altyazılı Mindgamers türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bir grup parlak genç öğrenci, tüm zamanların en büyük bilimsel atılımını keşfediyor: bir kuantum bilgisayarla bağlanmış, her birimizin zihnini birbirine bağlayabilen kablosuz bir sinir ağı. Kuantum teorisinin motor becerilerini bir beyinden diğerine, insan motor becerileri için ilk bir shareware olarak aktarabildiğini biliyorlar. Yeni bir eşitlik ve entellektüel özgürlük yolunda ilk adım olduğuna inanan bu teknolojiyi özgürce yaymışlardır. Ancak yakında kendilerinin, bu teknolojiyi kitlesel kontrol araçları haline getirmekle tehdit eden karanlık güçler ortaya çıktıkça, daha büyük ve daha sadık bir deneyin bir parçası olduklarını keşfettiler.
  MindGamers, akıl-bükücü gerilim filmini kapsamlı bir öykü ve nefes darlığı ile bir üst seviyeye taşıyo kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Mindgamers) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  ketenpere izle erotik film izle