Kedi Savaşı izle 2017 Catfight Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 123 Görüntülenme

Kedi Savaşı izle 2017 Catfight Türkçe Dublaj

Kedi Savaşı izle Tek part şeklinde Kedi Savaşı full izle orjinal veya altyazılı Catfight türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Zengin zengin şarap sevgilisi Veronica Salt (Sandra Oh) ve dışarıda çalışan sanatçı Ashley Chambers (Anne Heche), üniversitede yakındı, ancak o zamandan beri birbirlerini görmedi. Kendilerini aynı ışıltılı doğum günü partisine katılırken, sözlü dikenler fistiklere ve bu iki kişiyi yıllarca savaşa sokmaya devam edecek olan tümüyle kavgaya yönlendirir. Çirkin, komik ve aksiyon dolu, yazar yönetmen Onur Tukel'in (Applesauce, Yaz Kanı, Richard'ın Düğünü) CATFIGHT, öfkeli bir maça sahip olan iki acı rakibi hakkında jet-siyah bir komedi. " Belki yaşamak için güreşe veya MMA'ya dönmeliler. Kedi pençelerine, kaya, tuğla, çekiç, anahtar, lastik demir ve daha bir çok kendinden önemli ve toksik narsisistin avcısını birbirlerine batırmaları nedeniyle katılırlar. Ashley ve Veronica, siyasi yelpazenin karşı taraflarından geliyor ancak ikisi de imajına saldıran herkes için kınlamayan bir nefret paylaşıyor. Veronica (Sandra Oh), Ortadoğu'daki bir savaştan deliren bir işadamı ile evlenen yakıcı ve sarhoş bir altın kazıyıcıdır. Oğlunu işe yaramaz bir sanatçıdan başka bir şey olmaya teşvik ediyor. Ashley (Anne Heche) savaşa kıyamet bakış açısı "sahte renk" mavisi ile sınırlı olmaksızın küfürlere tolere edemeyen sadist bir ressamdır. Eşi, kendi dalgalanan görüşlerinin bir kopyası olmayan bir şeyi kendisi gibi reddeden cantısız bir züppe. Ashley ve Veronica, şimdi 40'lı yaşlarında, bir partide bir araya gelen eski kolej tanıdıklarından. Yakında, merdiven boşluğunda acı, aşık ve kemik kırma kavgasına girerler. Bu sadece kavga olmayacak. Her şeyi tüketen rekabette, her şeyi kaybetme riski taşırlar. Ateşin sıcaklığı, tüm yakıt ve havayı ölmeden önce tüketir. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Kedi Savaşı) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.
Fragman Tek P. Plus
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Kedi Savaşı izle


  Tek part şeklinde Kedi Savaşı full izle orjinal veya altyazılı Catfight türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Zengin zengin şarap sevgilisi Veronica Salt (Sandra Oh) ve dışarıda çalışan sanatçı Ashley Chambers (Anne Heche), üniversitede yakındı, ancak o zamandan beri birbirlerini görmedi. Kendilerini aynı ışıltılı doğum günü partisine katılırken, sözlü dikenler fistiklere ve bu iki kişiyi yıllarca savaşa sokmaya devam edecek olan tümüyle kavgaya yönlendirir. Çirkin, komik ve aksiyon dolu, yazar yönetmen Onur Tukel'in (Applesauce, Yaz Kanı, Richard'ın Düğünü) CATFIGHT, öfkeli bir maça sahip olan iki acı rakibi hakkında jet-siyah bir komedi. "
  Belki yaşamak için güreşe veya MMA'ya dönmeliler. Kedi pençelerine, kaya, tuğla, çekiç, anahtar, lastik demir ve daha bir çok kendinden önemli ve toksik narsisistin avcısını birbirlerine batırmaları nedeniyle katılırlar. Ashley ve Veronica, siyasi yelpazenin karşı taraflarından geliyor ancak ikisi de imajına saldıran herkes için kınlamayan bir nefret paylaşıyor. Veronica (Sandra Oh), Ortadoğu'daki bir savaştan deliren bir işadamı ile evlenen yakıcı ve sarhoş bir altın kazıyıcıdır. Oğlunu işe yaramaz bir sanatçıdan başka bir şey olmaya teşvik ediyor. Ashley (Anne Heche) savaşa kıyamet bakış açısı "sahte renk" mavisi ile sınırlı olmaksızın küfürlere tolere edemeyen sadist bir ressamdır. Eşi, kendi dalgalanan görüşlerinin bir kopyası olmayan bir şeyi kendisi gibi reddeden cantısız bir züppe. Ashley ve Veronica, şimdi 40'lı yaşlarında, bir partide bir araya gelen eski kolej tanıdıklarından. Yakında, merdiven boşluğunda acı, aşık ve kemik kırma kavgasına girerler. Bu sadece kavga olmayacak. Her şeyi tüketen rekabette, her şeyi kaybetme riski taşırlar. Ateşin sıcaklığı, tüm yakıt ve havayı ölmeden önce tüketir. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Kedi Savaşı) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  ketenpere izle erotik film izle