Tür:

Zombi Filmleri

3 film bulundu
Ölümcül Deney 6 izle 2017 Son Bölüm Türkçe Dublaj

Ölümcül Deney 6 izle Tek part şeklinde Ölümcül Deney 6 full izle orjinal veya altyazılı Resident Evil 6 The Final Chapter türkçe dublaj izle filmin açıklaması. The Red Queen insan ırkını kökünden yok edecek bir planın peşindedir ve Alice, Jill, Claire, Leon, Ada ve Wesker bu tehlikeyi önleyebilmek için acil bir şekilde The Hive'a ulaşmak zorundadır. Resident Evil olaylardan sonra hemen toplayıp Retribution, Resident Evil 5: İntikam filmindeki olayların hemen ardından, Alice insanlığın zombilere karşı verdiği savaştan sağ olarak kurtulan tek kişi olmuştır. Şimdi ise kabusun başladığı yer olan Racoon Şehri’ndeki Kovan’a geri dönmek zorundadır. Umbrella Şirketi ise, kıyametten kurtulan son kişileri de yok etmek amacıyla Racoon Şehri’nde güçlerini son kez toplamaktadır. Zamana karşı yarış içinde Alice, eski arkadaşları ile birlikte yeni mutant yaratıklara karşı da bir savaş verecektir. Bu Alice'in insanlığı kurtarmak için verdiği en zor mücadele olacaktır. Sinema tarihinin uzun soluklu serilerinden Resident Evil'ın son devam filmi olan yapımın yönetmenliğini bir kez daha Paul W.S. Anderson üstlendi. Oyuncu kadrosunda ise Milla Jovovich, Ali Larter, Shawn Roberts, Ruby Rose, Eoin Macken, Rola, Lee Joon-Gi, William Levy ve Iain Glen yer alıyor. insanlık ölmeyen ordularını karşı insanlığın nihai standı olması gerekiyordu ne tek kurtulan Alice kabus başladığı yere geri dönmelidir gibi Washington'daki son kendi ayakları üzerinde - Racoon City , Umbrella Şirketi kıyamet kalan tek kurtulan karşı son saldırı için kuvvetlerini bir araya nerede. Zamana karşı bir yarış içinde Alice ölümsüz ordularını ve yeni mutant canavarlar ile bir aksiyon dolu savaş, eski arkadaşlar, ve beklenmedik bir müttefiki ile güçlerini katılacak. O af eşiğinde olan insanlığı kurtarmak için savaşır gibi Wesker eline onu insanüstü yeteneklerini kazanmak ve Umbrella yaklaşan saldırı arasında, bu Alice'in en zor macera olacaktır. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Ölümcül Deney 6 ) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

8.5 IMDB Puanı 421 İzlenme 1 Yorum
Zombies Have Fallen izle 2017 Türkçe Dublaj

Zombies Have Fallen izle Tek part şeklinde Zombies Have Fallen full izle orjinal veya altyazılı Zombies Have Fallen türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Doğaüstü güçlere ve yaklaşmakta olan kıyamet vizyonlarına sahip olan genç bir kadın, yeteneklerini kötülük için kullanmak isteyenlerden koruyan, emekli bir lütuf avcısı tarafından desteklenmektedir. zombiler HAVE FALLEN, İskoçya'da ve çok düşük bir bütçeyle çekilen çok ucuz bir İngiliz zombi filmidir. Komplo, kurulum çokluğuna ve gerçekte tahta odaları ve benzeri konularda tartışılan sözde önemli karakter sahnelerine sahip olmakla gerçekçiliğe çalışır ancak zombi içeriği düşüktür. Zombileri oynayan oyuncuların oyunculuk kalitesini gördüğünüzde nedenini anlayacaksınız. Bir kilisede bir zombi salgını ile işler başlamadan önce çalışma süresinin yaklaşık yarısı sürüyor, bütçeyi de dikkate alarak oldukça iyi ele alınıyor. Ana karakter önyüklemek için bir psişik ve rolü için seçtikleri oyuncu çok da kötü değil, ama film çok tekrarlayan ve gerçekten çalışmak için ikna edici değil. Bana bir sürü HAROLD'S GOING STIFF'i hatırlattı, ancak bu filmin açısı olmadan yaptı, böylece başka bir genel ve unutulmaz zombi filmi haline geldi. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Zombies Have Fallen) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

6.9 IMDB Puanı 731 İzlenme
Seul İstasyonu izle 2016 Türkçe Dublaj

Seul İstasyonu izle Tek part şeklinde Seul İstasyonu full izle orjinal veya altyazılı Seul İstasyonu türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Animasyonda, Güney Kore’nin başkenti Seul’ün merkezinden çıkıp yayılan bir zombi salgınından sağ çıkmaya çalışan bir grup insanın hikayesi anlatılmaktadır. Şehrin göbeğinde yaşayan evsiz bir adamın hayatını konu alır. Seoul istasyonunda şehre tehlike saçan daha sonra ilginç olaylar cereyan göstermeye başlar. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Seul İstasyonu) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

6.0 IMDB Puanı 320 İzlenme
ketenpere izle erotik film izle