Tür:

Western Filmler

15 film bulundu
Kadın Affetmez izle 1080p Full Hd Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Kadın Affetmez izle Tek part şeklinde The Beguiled full izle orjinal veya altyazılı Kadın Affetmez türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Amerikan İç Savaşı sırasında yaralanan Kuzeyli Birlik askeri John McBurney (Colin Farrell), Güney'deki Konfederasyon'a bağlı Mississippi'de bir yatılı okulda kalan küçük bir kız tarafından bulunur ve hayatı kurtarılır. Sadece kız öğrencilerin kaldığı ve Martha Farnsworth'ün (Nicole Kidman) yönettiği okulda bakımı yapılıp iyileştirilen düşman askeri, zamanla oradaki herkesle yakınlık kurar. Ancak bu yakınlığın dozu arttıkça bu yalnız kadınlar birbirlerine düşecek, daha sonra da adama sırt çevireceklerdir. Film, Thomas P. Cullinan'ın A Painted Devil adlı romanından uyarlandı. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Kadın Affetmez) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Sofia Coppola

Oyuncular: Nicole Kidman , Colin Farrell , Kirsten Dunst , Elle Fanning , Oona Laurence

169 İzlenme
Düello izle 1080p Full Türkçe Dublaj 2016 - ABD

Düello izle Tek part şeklinde The Duel full izle orjinal veya altyazılı Düello türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Kieran Darcy-Smith'in yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Liam Hemsworth, Emory Cohen, Woody Harrelson yer alıyor. Lionsgate'in yapımını üstlendiği paranormal western yapımı The Duel'den ilk fragman ve poster geldi. Başrollerine Açlık Oyunları'nın asi genci Liam Hemsworth ve Katil Doğanlar'ın tehlikeli seri katili Woody Harrelson'ı yerleştiren filmin kadrosunda Alice Braga ve Emory Cohen de yer alıyor. Film seri cinayetleri çözmeye çalışan bir Teksas korucusunu temel alıyor. Karizmatik bir vaazcının yönetimi altındaki küçük bir kasabada gerçekleşen cinayetler kısa sürede paranormal yanını gösteriyor ve korucumuz her şeyini köydekilere kaybetmemek adına hayatı için mücadele etmek zorunda kalıyor. 24 Haziran'da Amerika'da vizyona girecek olan filmin senaryosunda Matt Cook imzası bulunurken, yönetmen koltuğunda ise Kieran Darcy-Smith oturuyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Düello) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Kieran Darcy-Smith

Oyuncular: Woody Harrelson , Liam Hemsworth , Alice Braga , William Hurt , William Sadler

250 İzlenme
Şiddet Vadisinde izle 2017 Türkçe Dublaj 2016 - ABD

Şiddet Vadisinde izle Tek part şeklinde In a Valley of Violence full izle orjinal veya altyazılı Şiddet Vadisinde türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Gizemli bir yabancı ve rasgele bir şiddet eylemi, bir kasaba misfits ve nitwits intikam kanlı crosshair sürükleyin. Bu film, sıradanlığa kadar ininceye kadar yaklaşık yarıya kadar umut verici görünüyordu. Diyalog kötü yazılmış, karakterler klişe ve aksiyon sahneleri öngörülebilir. Tarantino bunu yapmış olsaydı, en azından iyi bir diyalog geçirmiş olurdu, ancak bunun olmaması sadece bir izlemek için bir işti. Ethan Hawke, nedense Texas'a köpeği ile Meksika'ya seyahat eden gizemli bir adam oynuyor. Yol boyunca tekrar tekrar ortaya çıkmaya çalışan ıssız karakterlerden bir araya geldi. Her seferinde ekrandaki varışlarının öncesinde görünümlerini önceden tahmin edebilirsiniz. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Şiddet Vadisinde) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Ti West

Oyuncular: John Travolta , Ethan Hawke , Karen Gillan , Taissa Farmiga , Burn Gorman

350 İzlenme
Brimstone izle Türkçe Dublaj

Brimstone izle Tek part şeklinde Brimstone full izle orjinal veya altyazılı Brimstone türkçe dublaj izle filmin açıklaması. 19. yüzyılda, kasabalarına yeni gelen iblis kılıklı rahibin hedefi olan Liz ve ailesinin, yaşamak için yapmış olduğu mücadele ele alınıyor. Liz, intikam dolu düşmanı Reverend tarafından ilgisinin olmadığı bir suç gerekçesiyle ihbar edilir. Bunun yanı sıra Liz, hayatta kalmak ve kızını korumak için savaşır. Yanlışlıkla taahhüt etmediği bir suçla suçlanıyor, kaçak çevrilmiş bir sınır kadın, eski Amerikan Batı'sının tehditkâr cehenneminde intikam dolu bir vaiz tarafından avlanıyor. Guy Pearce'ın karakteri bir sapık vaiz değil. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Brimstone) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

6.2 IMDB Puanı 422 İzlenme
Traded izle Türkçe Dublaj

Traded izle Tek part şeklinde Traded full izle orjinal veya altyazılı Traded türkçe dublaj izle filmin açıklaması. 1880’lerin kovboy filmi Traded’da, bir baba batıda hızlı bir şekilde itibarını karalayan eski bir düşmanından kızını kurtarmak için Dodge City’e gidip çiftliğini terk etmek zorunda kalır. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Traded) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

6.0 IMDB Puanı 250 İzlenme
The Beguiled izle 2017 Türkçe Dublaj

The Beguiled izle Tek part şeklinde The Beguiled full izle orjinal veya altyazılı The Beguiled türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bir Konfederasyon kız yatılı okulunda hapsedilirken yaralı bir Birlik askeri, yalnız kadın kalplerindeki her birinin yolunu tıkarak birbirlerini ve sonuçta onun üzerinde dönmesini sağlıyor. Amerikan İç Savaşı sırasında yaralanan Kuzeyli Birlik askeri John McBurney (Colin Farrell), Güney'deki Konfederasyon'a bağlı Mississippi'de bir yatılı okulda kalan küçük bir kız tarafından bulunur ve hayatı kurtarılır. Sadece kız öğrencilerin kaldığı ve Martha Farnsworth'ün (Nicole Kidman) yönettiği okulda bakımı yapılıp iyileştirilen düşman askeri, zamanla oradaki herkesle yakınlık kurar. Ancak bu yakınlığın dozu arttıkça bu yalnız kadınlar birbirlerine düşecek, daha sonra da adama sırt çevireceklerdir. Film, Thomas P. Cullinan'ın A Painted Devil adlı romanından uyarlandı. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (The Beguiled) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

6.4 IMDB Puanı 1,769 İzlenme
Aile Reisi izle 2016 Mahana Türkçe Dublaj

Aile Reisi izle Tek part şeklinde Aile Reisi full izle orjinal veya altyazılı Mahana türkçe dublaj izle filmin açıklaması. 1960'larda Yeni Zelanda'nın kırsal kesiminin muhteşem manzarasına karşı koyduğu "The Whale Rider" in yazarından bir aile rekabeti ve uzlaşma hikayesi. Yeni Zelenda yapımlı film Berlin Film Festivalin'de gösterime girmiş olan kaliteli bir drama filmi. Film festivallerinde genellikle gösterime giren filmlerin bir çok aşamadan geçtikten sonra gösterime girdiğini ve düşük bütçe ile en kaliteli filmleri ortaya çıkarmak amacında olduğunu unutmamak gerekir. Film Berlin film festivalinden hemen sonra yine zor bir yer alan Toronto film festivalinde de gösterime girerek başarısını her halükarda göstermiş oldu. Ardından ise yine ülkemizde de izleyiciler ile buluşturulan film çok sevildi. Aile Reisi isimli filmin konusunda ise bir kasabada yaşayan insanlar aile reisi olarak gördükleri Mahana ismindeki büyük baba lakaplı adamın çok fazla zorlayıcı oluşturduğu kurallara uygun olarak yaşamlarına devam ederler. Her ne kadar bu zor ve katı kurallara kasaba halkı uymaya çalışsa da henüz 14 yaşında bir genç olan Simeon bu kurallara karşı bir takım kendi kurallarını koymaya çalışınca ortaya ilginç bir görüntü çıkar. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Aile Reisi) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.3 IMDB Puanı 209 İzlenme
Forsaken izle Türkçe Dublaj

Forsaken izle Sıradaki yabancı film Forsaken full izle orjinal veya altyazılı Forsaken türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Forsaken tek part izle partlarımızdan isterseniz Forsaken sinema çekimi izle "Forsaken" filmin açıklaması. Hayata küsmüş bir silahlı soyguncunun ona yabancılaşmış babasıyla arasını düzeltmesini anlatan bu Western filminde Kiefer ve Donald Sutherland, baba-oğlu canlandıracaklar. Kiefer ve Donald Sutherland, bu brooding batıda, kendi cemaati acımasız kara tutsakları tarafından kuşatıldığı halde, yabancılaşmış babasıyla birlikte telaşa muhallebi kuran bir silahçı hakkında ekran paylaşıyorlar. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Forsaken) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

6.6 IMDB Puanı 246 İzlenme
Dead West izle Türkçe Dublaj

Dead West izle Sıradaki yabancı film Dead West full izle orjinal veya altyazılı Dead West türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Dead West tek part izle partlarımızdan isterseniz Dead West sinema çekimi izle "Dead West" filmin açıklaması. Karizmatik bir seri katil, gerçek aşkı aramak için ülke çapında bir karayolu yolculuğuna başlar. Yol boyunca, değersiz gördüğü birkaç kadını bir araya getirerek öldürür ve bir kasabadan diğerine geçerek yetkililerin eline geçmesini engeller. Kurbanlarından birinin kardeşi, Ladykiller'i, nöbetçi adalet elde etmek için izlemeye karar verdiğinde, intikam ateşi yakalamaktadır. Yol boyunca, Ladykiller nihayet hayallerindeki kızla buluşur. Onu zorlu bir hayattan kurtardı ve aşık oluyorlardı. Ancak onlar sonsuza dek mutlu yaşayacak mı? full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Dead West) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

5.9 IMDB Puanı 152 İzlenme
Haydutlar Ve Melekler izle 2016 1080p Türkçe Dublaj

Haydutlar Ve Melekler izle Sıradaki yabancı film Haydutlar Ve Melekler full izle orjinal veya altyazılı Outlaws and Angels türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Haydutlar Ve Melekler tek part izle partlarımızdan isterseniz Haydutlar Ve Melekler sinema çekimi izle "Outlaws and Angels" filmin açıklaması.New Mexico'daki Cuchillo bankasının kanlı ve soygunundan sonra Henry'nin çetesi olay yerinden kaçtı ve yağmalanmaların güvenli bir şekilde bölünmesi için sınırlara dikkatle gitti. Onların izinde yetkin bir lütuf avcısı olan Josiah, birkaç adamın yardımıyla onları tutuklamaya çalışıyor ve lütuf topluyor. Gece düşer ve görünüşte yalıtılmış bir çiftlik evi çetenin geceyi geçirip sabahları taze geçirebileceği en iyi gizlenme bölgesine benziyor. Ne yazık ki, papaz ailesi George Tildon, Tanrı'nın sözü ile yaşayan dini bir adam yaşıyor. Gece çok uzun sürüyor ve gerginlik devam ediyor, ancak gün ışığı gizli günahları ve içindeki karanlığı aydınlatacak olan sabah güneşi olacak. Lam'daki yasadışı kurallar masum, görünüşte masum, sınırdaki bir ailenin evini geceye saklamak için beklenmedik bir kedi ve fare oynamaya başlar ve baştan çıkarma, rol değiştirme ve sonuç olarak kanlı bir intikam almaya başlar. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Outlaws and Angels) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

5.4 IMDB Puanı 162 İzlenme
Muhteşem Yedili izle The Magnificent Seven Türkçe Dublaj

Muhteşem Yedili izle Sıradaki yabancı film The Magnificent Seven full izle orjinal veya altyazılı Muhteşem Yedili türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k The Magnificent Seven tek part izle partlarımızdan isterseniz Muhteşem Yedili sinema çekimi izle "Muhteşem Yedili " filmin açıklaması.Rose Creek adlı küçük bir kasabanın halkı, kasabayı yöneten Bartholomew Bogue (Peter Sarsgaard) adlı sanayicinin insanlık dışı uygulamalarından usanmıştır. Onları bu zor durumdan kurtarmak için bir araya gelen, farklı yeteneklere ve karakterlere sahip, aralarında ödül avcılarının, kanun kaçaklarının, kumarbazların da bulunduğu 7 silahlı adam ortak bir amaç uğruna güçlerini birleştirirler. Akira Kurosawa'nın efsanevi Yedi Samuray'ından (1954) uyarlanarak çekilen 1960 yapımı Muhteşem Yedili'nin yeniden çevrimi niteliğindeki The Magnificent Seven filmi 23 Eylül 2016'da gösterime girecek. Eski batıda yedi gun men giderek vahşi hırsızlara karşı kötü bir köye yardım için bir araya gelirler. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (The Magnificent Seven) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

6.9 IMDB Puanı 200 İzlenme
The Ridiculous 6 izle Türkçe Dublaj

The Ridiculous 6 izle Sıradaki yabancı film The Ridiculous 6 full izle orjinal veya altyazılı The Ridiculous 6 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k The Ridiculous 6 tek part izle partlarımızdan isterseniz The Ridiculous 6 sinema çekimi izle "The Ridiculous 6" filmin açıklaması.Amerikan yerlileri tarafından büyütülen bir haydut, 5 erkek kardeşi daha olduğunu öğrenir ve onlarla bir araya geldikten sonra da hep birlikte babalarını bulmak için yola çıkarlar. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (The Ridiculous 6) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.5 IMDB Puanı 202 İzlenme
Nefret Sekizlisi izle The Hateful Eight Türkçe Dublaj

Nefret Sekizlisi izle Sıradaki yabancı film Nefret Sekizlisi full izle orjinal veya altyazılı The Hateful Eight türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Nefret Sekizlisi tek part izle partlarımızdan isterseniz Nefret Sekizlisi sinema çekimi izle "The Hateful Eight" filmin açıklaması.Western türündeki film, İç Savaş'ın bitmesinden altı, sekiz ya da 12 yıl sonra, bir grup yabancının, tipiden kurtulmak için dağdaki bir konaklama yerine sığınmasını ve gizli bağlılıkların hayatta kalmalarını tehdit ettiğini anlamalarını konu ediyor. The Hateful Eight’te bir posta arabası, kış soğuğu yaşayan Wyoming’den geçer. Yolcular, cellat John Ruth ve yakaladığı kaçak Daisy Domergue, Domergue'nun adalete teslim edilmesi için Ruth'un "Cellat" olarak bilindiği Red Rock kasabasına hızla yol alır. Yolda iki yabancıyla tanışırlar: Biri, kötü şöhretli bir ödül avcısı olan, zenci bir eski federasyon askeri Binbaşı Marquis Warren ve diğeri de kasabanın şerifi olduğunu iddia eden güneyli haydut Chris Mannix. Tipide yollarını kaybeden Ruth, Domergue, Warren ve Mannix, bir dağ geçidindeki konaklama yeri olan Minnie's Haberdashery'ye sığınır. Minnie's'e vardıklarında onları mekânın sahibi değil, dört yabancı karşılar: Minnie annesini ziyaret ederken Minnie's'e göz kulak olan Bob, Red Rock celladı Oswaldo Mobray, Kovboy Joe Gage ve Müttefik Sanford Smithers. Fırtına, dağdaki konaklama yerini etkisi altına alırken, sekiz gezginimiz, Red Rock'a hiç varamayabileceklerini öğrenir.Usta yönetmen Quentin Tarantino'nun son projesi olan 'The Hateful Eight' senaryosunun internete sızması sonrasında Tarantino tarafından iptal edimişti. Ancak daha sonra çekilmesine karar verilen filmin başrollerinde Samuel L. Jackson, Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh, Walton Goggins, Michael Madsen, Tim Roth yer alıyor. Filmin başyapımcıları Harvey Weinstein, Bob Weinstein ve Georgia Kacandes, yardımcı yapımcılar da Coco Francini ve William Paul Clark. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Nefret Sekizlisi) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.1 IMDB Puanı 358 İzlenme
Jane’in İntikamı izle Türkçe Dublaj

Jane'in İntikamı izle Sıradaki yabancı film Jane'in İntikamı full izle orjinal veya altyazılı Jane'in İntikamı türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Jane'in İntikamı tek part izle partlarımızdan isterseniz Jane'in İntikamı sinema çekimi izle "Jane'in İntikamı" filmin açıklaması.Jane Hammond, 8 kurşun yemiş olan ve ölümle pençeleşen kanun kaçağı kocası Bill'i kurtarmak amacıyla, 10 yıldan fazladır görüşmediği eski sevgilisi Dan Frost'tan yardım ister. Zira peşinde azılı bir mafya vardır ve yarım kalan işlerini bitirmek için Bill'in izini saklandığı çiftlik evine kadar sürerler. Dan, Jane'e yardım edecektir ama hiçbir şey karşılıksız değildir... Filmin oyuncu kadrosunda Natalie Portman'ı Jane rolünde seyderken, güzel oyuncuya Ewan McGregor ve Joel Edgerton eşlik ediyor. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Jane'in İntikamı) vizyondaysa film buradadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

6.2 IMDB Puanı 185 İzlenme
Kemik Balta izle Bone Tomahawk Türkçe Dublaj

Kemik Balta izle Sıradaki yabancı film Kemik Balta full izle orjinal veya altyazılı Bone Tomahawk türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Kemik Balta tek part izle partlarımızdan isterseniz Kemik Balta sinema çekimi izle "Bone Tomahawk" filmin açıklaması.2015 Amerikan yapımı western tarzındaki film Dört cesur adamın, bir grup esiri, yamyam bir kabilenin elinden kurtarma girişimini anlatacak olan film, eski usül western konseptine de fazlasıyla yakın duran bir görsel estetiğe ve öykü evrenine sahip olacak gibi görünüyor!Yönetmenliğini ve senaristliğini S. Craig Zahler yaptığı filmin oyuncu kadrosunda ise Matthew Fox , Kurt Russell , Patrick Wilson , Kathryn Morris , David Arquette gibi isimler bulunmaktadır. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Kemik Balta) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.2 IMDB Puanı 168 İzlenme
ketenpere izle erotik film izle