Tür:

Spor Filmleri

36 film bulundu
American Wrestler izle 1080p Türkçe Dublaj 2016 - ABD

American Wrestler izle Tek part şeklinde The Wizard full izle orjinal veya altyazılı American Wrestler türkçe dublaj izle filmin açıklaması. 1980'de, ergenlik çağındaki bir çocuk, rehin krizinden ötürü İran'daki huzursuzluğun yalnızca Amerika'da daha düşmanlıkla yüzleşmekten kurtuldu. Uyum konusundaki kararlılığıyla, okuldaki gürültülü güreş takımına katıldı. Gerçek olaylara dayanan bu ilham verici masalda, 17 yaşındaki Ali Jahani, küçük bir California kasabasının yeni üyelerinden biri ve konuksever bir toplumda farklı olduğunu ortaya koyuyor. Deli amcası ile yaşayan çocuk, döndüğü her yerde bir sıkıntı dağıyla karşı karşıya kalır. Herkes tarafından reddedildi, ancak buna uymaya kararlı olarak, okulun gürültülü güreş takımına katıldı. Başkalarının onu nasıl gördüğünü değiştirmek için bir şansla, Ali adım atmalı ve bir kahraman olmayı öğrenmelidir. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (American Wrestler) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Alex Ranarivelo

Oyuncular: William Fichtner, Jon Voight, Kevin G. Schmidt, Gabriel Basso, Judy Cerda

73 İzlenme
My All American izle 1080p Türkçe Dublaj 2015 - ABD

My All American izle Tek part şeklinde Cesaretin Ötesinde full izle orjinal veya altyazılı My All American türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Izgara demirbalığının zayıf bir oyuncusu olan Freddie Steinmark, ekibinin bir şampiyona sezonuna girmesinin ardından hayatının en zorlu zorluğuyla karşı karşıyadır. Freddie Steinmark (Finn Wittrock) dünyanın en çok istediği futbol oynamaktır. Her ne kadar olağan atletik standartlara göre çok küçük sayılırsa da, babası onu zorlar. Freddie, efsanevi University of Texas teknik direktörü Darrell Royal (Aaron Eckhart) dışında hiçbiri tarafından fark edilmeden oyunu kavga ediyor. Burs ve Longhorns için oynamak için bir şans verdiği Freddie, sevimli lise tatlımı Linda (Sarah Bolger) ile takım kurmaya kararlı Austin'e döndü. Eski takım arkadaşı Bobby Mitchell (Rett Terrell) ve yeni James James Street (Juston Caddesi) yanında, Freddie yorucu bir uygulama çizelgesinin adımlarını attı. Çocukların bu alandaki ortaklığı, üzerinde sağlam bir oynamaya dönüşüyor ve Longhorn'lara vasat kayıtlarını iyileştirmek için gerçek bir şans vererek derinlik çizelgelerine yükseliyor. Ancak sezonun başarısında can atarken Freddie şok edici bir teşhise ve en büyük yaralanmaya neden olan bir yaralanma geçiriyor . kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (My All American) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Angelo Pizzo

Oyuncular: Aaron Eckhart , Robin Tunney , Sarah Bolger , Finn Wittrock , Michael Reilly Burke

142 İzlenme
Kartalın Gölgesinde izle 2017 On Wings of Eagles 2017 - Çin , Hong Kong , ABD

Kartalın Gölgesinde izle Tek part şeklinde On Wings of Eagles full izle orjinal veya altyazılı Kartalın Gölgesinde türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Filmde, Çin doğumlu ilk olimpiyat şampiyonu olan Eric Liddell'in (Joseph Fiennes) öyküsü anlatılıyor. Liddell'ın Japonlar'ın kurduğu toplama kampında yaşadıklarına da odaklanılıyor. Bu Yangın Arabaları koşucusu Eric Liddell hakkında yarı biyografik bir hikayedir. İkinci Dünya Savaşı sırasında Çin'de geçirdiği son günleri esas aldı. HK yönetmeni Jacky Shin'in promosyon finansmanından yoksun olması nedeniyle, on yıldır araştırmacı araştırmalarına katılarak, onun övgüsü daha da övgüyle; Hatta Savaşta kurtulanlarla röportaj yapmakta zorlanıyor. Promosyon fonlarından yoksun olduğu için gösterim saatleri kısaydı. Dedi, bu film son derece somut bir arsa üzerine inşa edilmiştir. Çoğu Hollywood filmi gibi iklimsel bir bitişe doğru ilerlemese de, kitleyi yakalamak için son derece kaliteli bir film olmaya devam etti. Birincisi, harika senaryo, Fiennes'ten sağlam hareket eden ve ayrıca destekleyici oyuncu tarafından desteklendi. Zaman zaman, biraz fazla gözyaşı sarsırken buldum, film bu simgenin hayattan daha büyük olduğu kadar çekici kaldı. Aşkın, umudun ve insanlığın sınırsız temaları üzerine kurulu olduğu için bu film inanç, milliyet ve dini aşıyor. Biri acı çekme ve zulüm altında karşılaştığı cesareti şaşırtıcı buluyor. Kişi zafer ve kararlılığın sırf sevincinde de paylaşabilir. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Kartalın Gölgesinde) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Stephen Shin, Michael Parker (i)

Oyuncular: Joseph Fiennes , Shawn Dou , Richard Sanderson , Bruce Locke , Jesse Kove

211 İzlenme
Dangal izle 1080p 2017 Full Türkçe Dublaj 2016 - Hindistan

Dangal izle Tek part şeklinde Dangal 2017 full izle orjinal veya altyazılı Dangal türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Hint biyografik spor dram filmi Dangal, Hintli Mahavir Singh Phogat'ın hikayesini anlatıyor. Mahavir Singh Phogat bir güreş hayranıdır. İki küçük kızına da güreş öğretmeye karar verir. İki kız, Babita Kumari ve Geeta Phogat, çocukluklarından başlayarak güreş eğitimi alarak büyürler. Büyüdüklerinde iki kız da güreşte iddialı isimler olmuştur. Geeta Phogat 2010 Commonwealth Oyunları'nda altın madalya kazanarak güreşte bu dalda ödül kazanan ilk kadın güreşçi olurken, kız kardeşi Babita da gümüş madalyayı alır. Genç kadın güreşçiler başarıya giden yol boyunca sosyal şekillendirmenin baskısıyla da mücadele etmek zorunda kalacaktır. Film başarılı bir güreşçi olan Phogat’ın kızları da babaları gibi bu spora büyük ilgi duyarlar. Bu sayede hem bir güreşçi hem baba hem de bir antrenör olan Phogat’ın yaşadıkları incelikle bir dil ile hikayenin alt zemini oluşturmaktadır. Bu film için hayli kilo almak zorunda kalan ünlü oyuncu ve yönetmenin yaşadığı değişimler ve farklı yaşlardaki halleri hem etkileyici oyunculuk hem de sinematografik açıdan seyirci üzerinde takdire şayan izler bırakacaktır. Film bir baba ile iki kızının ilişkisini anlatıyor. Aamir Khan filmde Mahavir Singh adlı bir güreşçiyi oynuyor. Biyografik spor eski güreşçi Mahavir Singh Phogat dramı ve toplumsal baskıya karşı Commonwealth Oyunları'nda zafer yolunda yaptığı iki güreşçi kızlarının mücadelesi. Yönetmenliğini Nitesh Tiwari'nin üstlendiği Hint yapımının başrollerinde Aamir Khan, Sakshi Tanwar, Fatima Sana Shaikh yer alıyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Dangal) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Biyografi , Spor

Oyuncular: Aamir Khan , Saakshi Tanwar , Fatima Sana Shaikh , Sanya Malhotra , Zaira Wasim

8.8 IMDB Puanı 5,242 İzlenme 1 Yorum
İkarus izle Icarus Türkçe Dublaj 2017 - ABD

İkarus izle Tek part şeklinde İkarus full izle orjinal veya altyazılı Icarus türkçe dublaj izle filmin açıklaması.Netflix in orijinal belgeseli filmi olan Icarus un konusu Bryan Fogel doping iddiaları yüzünden ceza almış bir sporcudur ve bu iddiaların asılsız olduğunu ortaya çıkarmaya çalışırken Rus bir bilim adamı ile tanışır.Dopingle ilgili olayları ortaya çıkarmaya çalışan bir kaç kişinin de öldürülmesi ile Bryan Fogel de de öldürüleceği düşüncesi oluşmuştur nedeni bilinemeyen bir şekilde ölmüş spor dünyasındaki en büyük skandallardan birine de imza atılmış oldu. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (İkarus) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Bryan Fogel

Oyuncular: Bryan Fogel

316 İzlenme
Yenilmez 4 izle Undisputed 4 Türkçe Dublaj 2016 - ABD

Yenilmez 4 izle Efsane filmim Undisputed 4 full izle orjinal veya altyazılı Yenilmez 4 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Undisputed 4 tek part izle partlarımızdan isterseniz yenilmez 4 sinema çekimi izle "Yenilmez 4" filmin açıklaması. Ringde bir kaza sonucu ölüm onu ​​o açılımı her şeyi sorgulamaya yaptığında mücadele serisinin dördüncü taksit, Boyka büyük ligler için çekiyor. Scott Adkins Boyka: Undisputed Yine acımasız makina iş başında Ringde bir kaza sonucu ölüm sonucu onu ​​o açılımı her şeyi sorgulamaya yaptığında mücadele serisinin dördüncü filmin, Yuri Boyka büyükler ligine tekrar çıkıyor. o yanlışlıkla kaza sonucu birini öldürdü başı dertte olan adamın eşi dışarı bulduğunda, Boyka kölelik bir yaşam onu ​​kurtarmak için imkansız savaşlar Boyka yine ölüm ve yaşam çizgisinde bir yol seçecek bir dizi mücadele sunuyor. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Yenilmez 4)  Neredeyse hapishanede ömrünü geçirdi diyebiliriz. Boyka ile başlayan serüven tüm hızıyla nefes kesmeye devam ediyor. Hayatı ve ailesini mafya katilleri bir türlü yakasını bırakmadı bazen para için dövüştü bazen ailesi bazende kendisi için dövüştü. Şimdi ise dünyanın şampiyonluğu ve hapishaneden masumluğunu kanıtlamak için dövüşecek ringler bu kze inleyecek. Attığı yumruklar ile salonda kulak çınlaması yapan yuri boyka 4 filminde yeniden devam edecek. kırık bacağı çıkık omuzu boyun kemiklerinde çatlaklar çok kötü bir şekilde dayak yiyen yenilmez kahramanımızn son dövüşünde onu zor bir rakip bekliyor olacak. yenilmez 4 ü heycanla beklemedeyiz.

Yönetmen: Todor Chapkanov

Oyuncular: Scott Adkins , Teodora Duhovnikova , Alon Aboutboul , Julian Vergov , Paul Chahidi

9.3 IMDB Puanı 8,426 İzlenme 43 Yorum
Jawbone izle 1080p 2017 - İngiltere

Jawbone izle Tek part şeklinde Jawbone full izle orjinal veya altyazılı Jawbone türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Eski bir gençlik boks şampiyonu olan Jimmy McCabe (Johnny Harris), umut arayışında olan, ancak yanlış yerlere bakan bir adam. Kaya tabanına geldiğinde çocukluk boks kulübüne ve bıraktığı tek ailene dönüyor: spor salonu sahibi Bill köşe adamı Eddie ve yönetmen Joe. Antrenmana geri dönülsün, kimse rakibi düşündüğünden yıllar sonra, uzun boylu durmaya ve dünyadaki yerini almaya çalışırken hayatını riske atıyor. Normalde boks filmlerinin yanı sıra diğer spor filmlerinin tadını çıkarırız. Üstesinden gelen yönleri, başarı hissini seviyoruz. Bu filmde hiçbiri yok. Başkahraman eski bir boksördür ve onunla bağlantı kuramazsınız, çünkü onun neyi başarmasını beklediğini, motivasyonunun ne olduğunu açıklayamaz. Oyunculuk iyidir. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Jawbone) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Thomas Q. Napper

Oyuncular: Ian McShane , Michael Smiley , Johnny Harris , Bharat Mistri , Marilyn May James

272 İzlenme 1 Yorum
Rüzgarın Oğlu izle 2016 Race Türkçe Dublaj 2016 - Fransa , Almanya , Kanada

Rüzgarın Oğlu izle Tek part şeklinde Race full izle orjinal veya altyazılı Rüzgarın Oğlu türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Stephen Hopkins'in yönetmenliğini yaptığı Joe Shrapnel ve Anna Waterhouse'un kaleme aldığı Race 1936 yılında Berlin Olimpik Oyunları'nda 4 adet altın madalya kazanan atlet Jesse Owens'ın hayatına odaklanıyor. Jesse Owens (Stephan James) ailesinde üniversiteye gitme şansı bulan ilk kişi olmuştur. Ohio State Üniversitesi'nde atletizm antrenörü Larry Snyder'ı (Jason Sudeikis) hızıyla kısa sürede etkilemeyi başaran Owens, ABD'nin de boykottan vazgeçmesiyle 1936'da Berlin'de yapılacak Olimpiyatlar'a katılma şansını bulur. Ancak Adolf Hitler önderliğindeki Almanya, hem bütün branşları domine etmeyi, hem de Ari ırkın üstünlüğünü tüm dünyaya göstermeyi planlamaktadır. Filmde ABD ve spor tarihinin en büyük atletleri arasında gösterilen ve 1936 Berlin Olimpiyatları'na kazandığı 4 altın madalyayla damgasını vuran Jesse Owens'ın gerçek öyküsü anlatılıyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Rüzgarın Oğlu) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Stephen Hopkins

Oyuncular: Stephan James , Jason Sudeikis , Jeremy Irons , William Hurt , Carice van Houten

221 İzlenme
Slamma Jamma izle 2017 Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Slamma Jamma izle Tek part şeklinde Slamma Jamma full izle orjinal veya altyazılı Slamma Jamma türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Yanlışlıkla suçlanan ve hapishaneye gönderilen eski bir basketbol yıldızı kendine ve sevdiği kişilere kurtuluş bulmakta olan ulusal slam dunk yarışmasına hazırlanır. Nadiren kelimeler kaybediyorum ..... Bu film GÜÇLÜ ve yaşamı değiştiriyor. Diğer gözden geçirenin belirttiği gibi, tam olarak anlaması için onu sonuna kadar görmeniz gerekir. Işıkların bir film sona erdikten sonra yanıp tutuşması nadirdir ve insanlar filmin sonunda dolaşırlar ve aynı zamanda insanların yüzlerine akan gözyaşları görürler. Bu film sona erdiğinde ben onlardan biriydim. Slamma Jama'yı tekrar göreceğim, ilk önce çok hızlı gitmiş bazı şeyleri almaya. İnsana olan bu katkılar için Tanrı, aktörleri ve mürettebatı kutsasın. Kendinize muazzam bir iyilik yapın ve bu filmi izleyin. Pişman olmayacaksınız. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Slamma Jamma) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Timothy A. Chey

Oyuncular: Aqueela Zoll , Michael Irvin , Jose Canseco , Ryan Gunnarson , Charles Hoyes

320 İzlenme
Borg vs. McEnroe izle 2017 Türkçe Dublaj 2017 - İsveç , Danimarka , Finlandiya

Borg vs. McEnroe izle Tek part şeklinde Borg full izle orjinal veya altyazılı Borg vs. McEnroe türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Borg / McEnroe, 1980'lerin Wimbledon turnuvasında Björn Borg ve en büyük rakibi genç ve yetenekli John McEnroe ve efsanevi düellosuyla ilgili dünyanın en büyük ikonlarından biri hakkında bir film. Tenisin yüzünü değiştiren, efsaneler haline gelen ve ödemek zorunda oldukları iki erkek hakkında bir hikaye. Başrollerini Sverrir Gudnason ve Shia LaBeouf'ın üstlendiği film gerçek hikayeden uyarlama bir spor dramı. İkonik tenisçiler Björn Borg ve en büyük rakibi John McEnroe arasındaki mücadeleyi konu alan film, ikilinin 1980 yılı Wimbledon Turnuvası'ndaki karşılaşmasını anlatıyor. İkili kazanmak için mücadele verirken, bir efsaneye dönüşmenin bedelleriyle de yüzleşiyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Borg vs. McEnroe) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Janus Metz Pedersen

Oyuncular: Shia LaBeouf , Stellan Skarsgård , Tuva Novotny , Sverrir Gudnason , Robert Emms

379 İzlenme
Battle of the Sexes izle 2017 Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Battle of the Sexes izle Tek part şeklinde Battle of the Sexes full izle orjinal veya altyazılı Battle of the Sexes türkçe dublaj izle filmin açıklaması. 1940'ların ünlü tenis yıldızı, sonradan yine tenis dünyasında önemli bir isim olarak kalmış Bobby Riggs (Steve Carell), kadınların tenisinin çok alt seviye olduğunu açıkça savunduğu gibi 55 yaşında olmasına rağmen dünyadaki bütün kadın oyuncuları yenebileceğini söyler ve o sıralar dünyanın en iyi oyuncularından Billie Jean King'e (Emma Stone) meydan okur. komedi oyunculuğundan iyice sıyrılıp dramatik karakterlerde de başarılı performanslar veren Steve Carell'ın başrollerinde yer aldığı, 20. yüzyılın en çok ilgi çeken tenis maçlarından biri olan Billie Jean King - Bobby Riggs karşılaşmasını odağına alan Battle of the Sexes'tan fragman yayınlandı. 1973 yılında gerçekleşen Riggs-King maçını ve öncesindeki süreci seyirciye aktaran Battle of Sexes filmi, Eylül 2017'de ABD'de gösterime girecek. Bobby Riggs ve Billie Jean King'in tarihi tenis maçını konu edinen Battle Of The Sexes'ın başrollerinde Steve Carell ve Brie Larson yer alacak. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Battle of the Sexes) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Jonathan Dayton, Valerie Faris

Oyuncular: Emma Stone , Steve Carell , Andrea Riseborough , Elisabeth Shue , Austin Stowell

283 İzlenme
Geçmişe Koşmak izle 2017 Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Geçmişe Koşmak izle Tek part şeklinde Geçmişe Koşmak full izle orjinal veya altyazılı Life at These Speeds türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bir genç arkadaşı kaza sonucu öldükten sonra koşu onu mükemmel hatırlamalarını sağlar. Bununla birlikte, koşmak onu da şöhret haline getiriyor. Geçmişi canlı tutmak ve günümüzde yeni anıları yapmak arasında yakalanır. BU HIZLARDA YAŞAM, en mutlu hatıralarımızın güçleriyle bizi en kötü günlerde kurtarmak için canlandıran ve duygusal bir romantik tiyatro. Bir genç kızın en iyi arkadaşları trajik bir kazada öldükten sonra koşumun onu mükemmel hatırlamasına olanak tanıdığını fark eder. Bununla birlikte, koşma da ona belli bir şöhret getiriyor ve kısa süre içerisinde geçmişi canlı tutmak ve günümüzde yeni anılar yapmak arasında yakalanmış buluyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Geçmişe Koşmak) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Leif Tilden

Oyuncular: Tim Roth , Melanie Lynskey , Billy Crudup , Stefanie Scott , Liana Liberato

261 İzlenme
Demir Yumruk izle Hands Of Stone Türkçe Dublaj 2016 - ABD

Demir Yumruk izle Tek part şeklinde Demir Yumruk full izle orjinal veya altyazılı Demir Yumruk türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Taştan El (Manos de Piedra) lakabıyla tanınan Panamalı boksör Roberto Duran'ın (Edgar Martinez) henüz 16 yaşındayken başlayan ve 50 yaşında biten parlak kariyerini, bu kariyerin en önemli anı olan 1980'deki 2. Sugay Ray Leonard maçını ve antrenörü Ray Arcel (Robert De Niro) ile ilişkisini anlatan biyografik bir yapım. Efsanevi boksör Roberto Duran, 1968’de profesyonel olarak ringe ilk çıktığında henüz 16 yaşındaydı. 1980’de Sugar Ray’i yenerek bir rekora doğru ilerleyen Duran, rövanşta bir daha dövüşmeyeceğini söyleyerek spor camiasını şoka uğratmıştı… 2002’de emekli olan Roberto Duran ve onun efsane antrenörü Ray Archel arasındaki birbirlerinin hayatlarını değiştirecekleri ilişkiyi beyazperdeye taşıyan filmin senaristliği ve yönetmenliğini Jonathan Jakobowicz üstleniyor. Filmin başrolünde Édgar Ramírez rol alırken bu biyografik dramda kendisine Robert De Niro, John Turturro, Jurnee Smollet Bell ve Ellen Barkin eşlik ediyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Demir Yumruk) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Jonathan Jakubowicz

Oyuncular: Edgar Ramirez , Robert De Niro , Usher Raymond , Jurnee Smollett-Bell , Ana De Armas

6.7 IMDB Puanı 263 İzlenme
The Squeeze izle 2016 Türkçe Dublaj

The Squeeze izle Tek part şeklinde The Squeeze full izle orjinal veya altyazılı The Squeeze türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Küçük bir Texas kasabasında yaşayan yaygın bir yeteneksiz, sıradan bir adam olan Augie Baccus, (20'lerin başında) hayatta bir galibidir ... futbolda oyun kurucusu, basketbolda lider golcü, en hızlı pist, vs. Augie kazandığında Bir günlük City Golf Şampiyonasını, kendi ders kayıtlarını kırarak, bir müstehcen Güney beyefendi kumarbazının, Riverboat'ın ve mavi Thunderbird'de Mississippi'den Las Vegas'a geçerek kovalayan eşsiz karısı Jessie'nin duyduğu Bu sıradışı yetenekli genç golfçü yerel radyoda. Karayolu kapalı iken Riverboat, Augie'yi bulmak için yerel muni rotasına gider ve onu PGA Turu için kalifikasyon hayallerini terk etmeye ikna eder ve kendisi için yüksek bahisli kumar maçları oynayabilir. Augie'nin hayallerinden vazgeçmesini ve bütünlüğünden ödün vermesini izlerken, Augie'nin uzun zamandır sevgilisi Natalie, şımarık, akıllı ve esir almayacak kişi hoşgörü aşkın öfkeyle kızdırılır. Augie, duruma gelene kadar devlet genelinde yüksek bahisli karşılaşmalar kazanmaya devam ediyor . kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (The Squeeze) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

5.3 IMDB Puanı 216 İzlenme
Yenilmez 5 izle Undisputed 5 Türkçe Dublaj

Yenilmez 5 izle Tek part şeklinde Yenilmez 5 full izle orjinal veya altyazılı Undisputed 5 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Scott Adkins namı diyar yenilmez 5 için kamera karşısına geçti ölsemde bu film bitmez diyor bu adam gibi rigk de dövüşen biri daha yok adam sırf bu için özel ders almış yıllardır sonunda ölüm makinası haline geldi ve durdurulamaz bir bokscu oldu çıkdı herkes onu Boyka olarak bildi. Undisputed Yine acımasız makina iş başında Ringde olaçak hadi bakalım bileğine bükecek çıkacakmı izleyelim ve görelim. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Yenilmez 5) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

9.3 IMDB Puanı 8,820 İzlenme 17 Yorum
Dirt izle Türkçe Dublaj

Dirt izle Tek part şeklinde Dirt full izle orjinal veya altyazılı Dirt türkçe dublaj izle filmin açıklaması. 17 yaşındaki bir araç hırsızlığı gözetim altında, karaya oturmuş bir kamyon yarış ekibi için dükkan çocuğu olarak işe alındı. Takım sahibi yakında inanılmaz sürüş becerilerini keşfediyor ve ona profesyonel bir adım atıyor kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Dirt) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

6.5 IMDB Puanı 309 İzlenme
Katwe Kraliçesi izle Queen of Katwe Türkçe Dublaj

Queen of Katwe izle Sıradaki yabancı film Queen of Katwe full izle orjinal veya altyazılı Queen of Katwe türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Katwe Kraliçesi tek part izle partlarımızdan isterseniz Katwe Kraliçesi sinema çekimi izle "Queen of Katwe" filmin açıklaması. Gerçek bir hikayeden uyarlanan film Queen of Katwe, Ugandalı bir kızın satranç ile tanıştıktan sonra hayatının değişimine odaklanıyor. Hint kadın yönetmen Mira Nair'in yönetmenliğini üstlendiği film Tim Crothers'ın kitabından William Wheeler tarafından senaryoya uyarlandı. Katwe'nin Kraliçesi, ilham verici underdog spor filmleri ile şaşkınlık hissi uyandıran başarı hikayesi klişeleri arasında mutlu bir evliliktir; Disney'in iyi yağlanmış rüyası makinesiyle ruh için kadifemsi, kıvırcık yemeğe dönüştü. Bu, ertelenme olarak görülebilir fakat sizi temin ederim ki bu filmin daha büyük uçları kendi çeşitli klişelerini omuzlamaya yetecek kadar takdire şayan ve gözyaşı anlarını dully kazanıyor. Daha önce bunun bir versiyonunu görmüş olabilirsiniz, ancak cılız bir Pazar ilahisi gibi, Queen of Katwe tüm sağa, rahatlama yollarına aşinadır. Başrollerinde ise Madina Nalwanga, David Oyelowo ve Lupita Nyong'o yer alıyor. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Queen of Katwe) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.3 IMDB Puanı 283 İzlenme
Bleed for This izle Türkçe Dublaj

Bleed for This izle Sıradaki yabancı film Bleed for This full izle orjinal veya altyazılı Bleed for This türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Bleed for This tek part izle partlarımızdan isterseniz Bleed for This sinema çekimi izle "Bleed for This" filmin açıklaması. Film, ölümcül bir araba kazasından sonra tekrar yürüyüp yürümeyeceğini bile bilmeyen fakat spor tarihinin en inanılmaz geri dönüşünü gerçekleştiren Dünya Box Şampiyonu Vinny Pazienza’nın ilham verici hayat hikayesini konu ediniyor. Vinny, eğitmeni Kevin Rooney’nin yardımlarıyla sadece yürümekle kalmaz, mucizevi bir biçimde kazadan yalnızca bir sene sonra kemerini geri almak için ringlere geri döner. Filmin yönetmenliğini Ben Younger üstlenirken Pazienza’yı ise Whiplash filminin yıldızı Miles Teller canlandırıyor. o hiç tekrar yürümek istiyorum eğer bilmeden onu terk yakın ölümcül bir araba kazasında, sonra, spor en inanılmaz geri dönüşlerinden birini yaptı, Dünya Şampiyonu Boksör Vinny Pazienza ilham verici bir hikaye. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Bleed for This) vizyondaysa film buradadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.0 IMDB Puanı 540 İzlenme
Pele Bir Efsanenin Doğuşu izle Türkçe Dublaj

Pele Bir Efsanenin Doğuşu izle Sıradaki yabancı film Pele Bir Efsanenin Doğuşu full izle orjinal veya altyazılı Pele Bir Efsanenin Doğuşu türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Pelé: Birth of a Legend tek part izle partlarımızdan isterseniz Pelé: Birth of a Legend sinema çekimi izle "Pele Bir Efsanenin Doğuşu" filmin açıklaması. 1958 yılında henüz Pêle, adını futbol tarihine altın harflerle yazdıracaktır. Zira o yıl Brezilya’ya ilk Dünya Kupasını kazandıran gol onun ayağından çıkmıştır. Brezilya’nın fakir mahallelerinden birinde büyüyen ama sıra dışı oyun tarzı ile sıyrılan Pele, hırslı ve boyun eğmeyen bir karaktere de sahipti. Brezilya futbolunun adını dünyaya duyuran isim olarak tarihe geçen ünlü futbolcunun hayatını ise beyazperde de ilk oyunculuk deneyimine imza atan Kevin de Paula canlandıyor. Filmin yönetmen ve senaristliğini ise Jeff Zimbalist ve Michael Zimbalist ikilisi beraber üstleniyor. 17 yaşında ilk Dünya Kupası zaferi Brezilya lider Sao Paulo gecekondu gelen Pele'nin hızlı yükselişi bu biyografik drama chronicled edilir. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Pele Bir Efsanenin Doğuşu) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.6 IMDB Puanı 392 İzlenme
Büyük Yarış izle 2016 Türkçe Dublaj

Büyük Yarış izle Tek part şeklinde Veloce Come Il Vento full izle orjinal veya altyazılı Büyük Yarış türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Giulia, GT yarışının genç bir vaadidir. Hayatı koparsa, tek umudunu kardeşi, uyuşturucu bağımlısı ve eski miting şampiyonu oluşturur. Gelecek vadeden bir GT yarışçısı olan Giulia (Matilda De Angelis), aynı zamanda yarışlarda en büyük destekçisi olan babasını bir kalp krizi sonucu kaybedince küçük kardeşiyle birlikte dünyada yapayalnız kalır. Henüz reşit olmayan Giulia, kardeşiyle birlikte başka bir ailenin yanına gönderilmemek için 10 yıldır görüşmediği ağabeyi Loris'in (Stefano Accorsi) koruyuculuğunu kabul etmek ve aynı evde yaşamak zorunda kalır. Uyuşturucu bağımlısı ve sorunlu bir karakter olan Loris de eski bir yarışçıdır ve Giulia'nın daha iyi bir pilot olabilmesi için ona bildiği her şeyi öğretmeye başlar. Kardeşler arasında kan bağından da öte bir bağın temelleri atılmaya başlanmıştır. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da (Büyük Yarış) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.5 IMDB Puanı 205 İzlenme
Yedek Parçalar izle Spare Parts Türkçe Dublaj

Yedek Parçalar izle Sıradaki yabancı film Yedek Parçalar full izle orjinal veya altyazılı Spare Parts türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Yedek Parçalar tek part izle partlarımızdan isterseniz Spare Parts sinema çekimi izle "Yedek Parçalar" filmin açıklaması.Bir robot kulübü kuran dört İspanyol lise öğrencisi, sadece sahip oldukları bir rüya ile, hiçbir deneyimi olmadan ve 800 dolarlık araç yedek parçaları ile, NASA’nın açtığı yarışmada ülkenin robot imparatorluğu MİT ile, karşı karşıya gelir.Dört İspanyol kökenli lise öğrencisi bir robotik kulübü kurar. Hiçbir tecrübesiz, 800 dolar, ikinci el araba parçaları ve bir rüya etiketi bu ülkenin itibarlı robot şampiyonu MIT'ye karşı yükseliyor. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Yedek Parçalar) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.8 IMDB Puanı 181 İzlenme
Ronaldo izle Türkçe Dublaj

Ronaldo izle Sıradaki yabancı film Ronaldo full izle orjinal veya altyazılı Ronaldo türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Ronaldo tek part izle partlarımızdan isterseniz Ronaldo sinema çekimi izle "Ronaldo" filmin açıklaması. Çekimleri 14 ay süren belgesel dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo’nun çocukluktan bugüne kadarki ihtişamlı kariyerine odaklanıyor. Adamın ve sporun iç çemberine benzeri görülmemiş bir erişimle 14 aydan fazla çekilen bu, futboldaki en ünlü kişilerin ilk resmi ve tam yetkili filmidir. Bu hareketli ve etkileyici belgeselde ilk kez dünyada futbolcuya, baba, aile-adam ve arkadaşına dünya çapında samimi ve paralel olmayan, kapalı kapılar ardına erişim imkânı buluyor. Derin konuşmalar, son teknoloji ürünü futbol görüntüleri ve daha önce hiç görülmemiş arşiv görüntüleri aracılığıyla film, kariyerinin zirvesinde çift Ballon D'oruca sahip olan Cristiano Ronaldo'nun sportif ve kişisel hayatıyla şaşırtıcı bir fikir verir. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Ronaldo) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

6.8 IMDB Puanı 267 İzlenme
Son Şans izle Southpaw Türkçe Dublaj

Son Şans izle Sıradaki yabancı film Son Şans full izle orjinal veya altyazılı Southpaw türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Son Şans tek part izle partlarımızdan isterseniz Southpaw sinema çekimi izle "Southpaw" filmin açıklaması. Hafif Ağırsiklet dünya şampiyonu boksör Billy Hope (Jake Gyllenhaal) için hayatında her şey yolundadır. Çok sevdiği eşi Maureen (Rachel McAdams) ve kızı Leila ile mutlu bir şekilde yaşamaktadır. Ancak öfkesine hakim olamadığı bir olayın sonunda gerçekleşen trajik kaza sonucu eşini kaybeder, kızının velayeti elinden alınır. Sahip olduğu her şeyi bir bir kaybeden Billy, yeniden zirveye çıkıp kızına kavuşabilmek için son çare olarak boks antrenörü Tick Wills'ten (Forest Whitaker) yardım ister. Bir boksör kariyerinde en yükseğe çıkmak için var gücüyle çalışır ama bir süre sorna hayatının ellerinden kayıp gittiğini fark edecektir. Yönetmenliğini Antoine Fuqua’nın yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosu ise Kurt Sutter’a ait. Filmin yıldız oyuncu kadrosunda ise Rachel McAdams, 50 Cent, Jake Gyllenhaal, Naomie Harris, Forest Whitaker ve Rita Ora başı çeken isimler. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Son Şans) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.3 IMDB Puanı 170 İzlenme
Asla Pes Etme 3 izle 2016 Türkçe Dublaj

Asla Pes Etme 3 izle Sıradaki yabancı film Asla Pes Etme 3 full izle orjinal veya altyazılı Asla Pes Etme 3 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Asla Pes Etme 3 tek part izle partlarımızdan isterseniz Asla Pes Etme 3 sinema çekimi izle "Asla Pes Etme 3" filmin açıklaması. Eski MMA şampiyonu case walker tekrar şampiyon olmak için ringlere geri döner. İlkini geri aldım, şaşırtıcı derecede zor bir Hollywood şovu vardı ve çok sevdim. Amber Heard oh boy lol. İkincisi iyi bir sürpriz olarak geldi ve yine çok memnun oldum. Case Walker'ın karakteri iyiydi, ama diğerleri de iyi geçti. Üçüncü filmin Case üzerine odaklanması kaçınılmazdı, sonuçta Michael Jai White dövüş sanatı tarzında büyük bir isim ve ikinci filmdeki çocuk hikayesi tamamlandı. Römork düştüğünde biraz şaşırdım. Yani, Case Walker hikayesinde bir sonraki adımım için aklımda olduğu kadar iyi görünmedi. Ancak filmi gördükten sonra, filmin römorktan çok daha iyi olduğunu hissediyorum. Çok şey. İyi bir hareket, sağlam karakter gelişimi, hikaye önceki filmlerden biraz daha kişisel ve zorlu. En azından Michael Jai White süper harika çalışıyor. İnsanların elinde tuttuğu tek şey, tıpkı yaptığım gibi, filmin büyük bir karşıtının olmamasıdır. Savaş o düzeyde kişisel değildir. Daha fazla söyleyemeyeceğim bir spoyler incelemesine girmek istemiyorum, ancak sadece ana karakterlerle açıkça odaklandıklarını söyleyelim ve orada bir ilişki kuralım. Çok iyi çalışıyor. Sonunda bu filmle çok eğlendim, onun gibi filmleri bekliyordum ve bir süre serbest bırakılmaya çok hoş geldiniz diyorum. Onun gibi 90'lı yıllar filmleri, filmin kibritlenmesi iyilik ama aynı zamanda daha iyi yön, daha iyi oyunculuk, bir bütün olarak bahis üretme değeri. Bu filmin bütçesini bilmiyorum ama doğrudan bir DVD (hatta en azından Quebec'te blu ışın değil) için ne yaptıklarını kahrolası etkileyici buluyorum. Dövüş sanatları hayranları, kesin bir şans verin. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Asla Pes Etme 3) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

6.9 IMDB Puanı 242 İzlenme
Kurbağa Krallığı 2 Buz Macerası izle Türkçe Dublaj

Kurbağa Krallığı 2 izle Sıradaki yabancı film Kurbağa Krallığı 2 full izle orjinal veya altyazılı Kurbağa Krallığı 2 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Kurbağa Krallığı 2 tek part izle partlarımızdan isterseniz Kurbağa Krallığı 2 sinema çekimi izle "Kurbağa Krallığı 2" filmin açıklaması. Damat Yağmur, kraliyet düğününden kaçar ve Boogie ile birlikte krallığın dışında bir banliyöye yerleşir. Fakat başkentte yaşanan bir dizi patlama sonrası Kurbağa Krallığa geri döner. Panik içerisindeki halk şehirden bir şekilde kaçmaya çabalarken, bir bukalemun “Kristal Kurbağa artık Kurbağa Krallığı korumuyor! Sonumuz yakın!” yazılı bildiriler dağıtmaktadır! Kurbağa Prenses, ise düğünden kaçtığı için damat Yağmur’a halen kızgındır. Kurbağa Kral ise kızına Kristal Kurbağa’nın gerçekten tehlikede olduğunu söylecektir... Kurbağa Kral Froglympics kazanan kızı, Prenses kurbağa evlenmek edeceğini açıkladı, o kaçar ve halktan olarak eğitim başlar. O oyun ve onun özgürlüğünü hem de kazanmak için kararlıdır. Froglympics berbat ve krallık devralmak: Bu arada, rezil yılan Yılan kendine ait fikirleri vardır. Ve arkadaşı küçük bir yardım, güvenilir Sidekick Biraz şansla. Freddy ve Prenses kurbağa Yılan tarafından yazıldı ve kötü pençesinden Kurbağa Krallığı kaydetmeniz gerekir full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Kurbağa Krallığı 2) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

6.5 IMDB Puanı 356 İzlenme
Benim Adım Bolt izle Türkçe Dublaj

Benim Adım Bolt izle Sıradaki yabancı film Benim Adım Bolt full izle orjinal veya altyazılı Benim Adım Bolt türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k I Am Bolt tek part izle partlarımızdan isterseniz I Am Bolt sinema çekimi izle "I Am Bolt" filmin açıklaması.2016 İngiltere yapımı filmde tarihinin en hızlı koşucusu Usain Bolt un hayatı anlatılıyor. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Benim Adım Bolt) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.4 IMDB Puanı 234 İzlenme
Fenomen izle 2016 1080p Türkçe Dublaj

Fenomen izle Sıradaki yabancı film The Phenom full izle orjinal veya altyazılı Fenomen türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Fenomen tek part izle partlarımızdan isterseniz Fenomen sinema çekimi izle "The Phenom" filmin açıklaması. Beysbol Birinci Ligi’nin çaylak atıcısı, atışı sırasında kontrolünü kaybeder. İkinci Lige gönderilir. Burada bir spor psikoloğuyla seanslara başlar. İlginç konuşmaların geçtiği seanslar, kontrolünü yeniden eline geçirmeye çabalayan bir genç yetenek ve onun sıra dışı babası filmi sürükleyici hale getiriyor. Film içerisindeki sosyal ve ideolojik bakış açıları ve tartışmalarda filme başka bir boyut katmış. Binbaşı Ligi çaylak atıcısı atış kontrolünü kaybeder ve küçük liglere gönderilir ve burada alışılmamış bir spor psikolojisi ile oturumlara başlar. Bu süreçte, zorba babasıyla olan gizli çatışmalar ortaya çıkar. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (The Phenom) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

5.5 IMDB Puanı 236 İzlenme
Saala Khadoos izle Türkçe Dublaj

Saala Khadoos izle Sıradaki yabancı film Saala Khadoos full izle orjinal veya altyazılı Saala Khadoos türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Saala Khadoos tek part izle partlarımızdan isterseniz Saala Khadoos sinema çekimi izle "Saala Khadoos" filmin açıklaması.Eski bir boksörün hikayesi, yetkili makamlarla siyaseti üzerine bir kavga sonrasında boksu bıraktı ancak balıkçı kadını onun rüyasını gerçekleştirmek için antrenörlüğüne devam etti. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Saala Khadoos) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.5 IMDB Puanı 180 İzlenme
Goon 2 Last of the Enforcers izle Türkçe Dublaj

Goon 2 Last of the Enforcers izle Sıradaki yabancı film Goon 2 Last of the Enforcers full izle orjinal veya altyazılı Goon 2 Last of the Enforcers türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Goon 2 Last of the Enforcers tek part izle partlarımızdan isterseniz Goon 2 Last of the Enforcers sinema çekimi izle " Goon 2 Last of the Enforcers" filmin açıklaması.Bir sürü sarsıntıdan sonra, hokey asistanı Doug Glatt (Seann William Scott), büyük şovu izlemeye yönelik isteklerini bırakmaya ve hamile eşi Eva'yı zorlayan bir sigorta satıcısı olarak kariyerine yerleşmeye zorlandı (Alison Pill ). Bununla birlikte, Doug, Highlander'ların siren çağrısına direnemez; bu yüzden, eski ihtişamını geri kazanmak için kurslar kurar. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. ( Goon 2 Last of the Enforcers) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

6.2 IMDB Puanı 252 İzlenme
Godha izle 2017 Türkçe Dublaj

Godha izle Sıradaki yabancı film Godha full izle orjinal veya altyazılı Godha türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Godha tek part izle partlarımızdan isterseniz Godha sinema çekimi izle "Godha" filmin açıklaması.-Arya-starrer çekim Kadamban bir süre olmuştur ve ekibi birkaç bu aksiyon-macera fiske çekti ormanlarda Hindistan ve yurtdışında. Aktör tarafından yönetilen bu filmdeki karakteri için artırıldığını etti Ragava ve daha önce 100 artistleri ve filler ile yaptığı kavga ile ilgili rapor almıştı. Sürgün oluyor iken BT şimdi mürettebatın yakalanmış bir belirti Talakona Çarşamba günü, orman. Arya Tarzan gibi avatar fark edildi - sol elinde bir bambu sopayla, sağ kolunda bir kaplan bir dövme spor bir diğer elinde orak ve. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Godha) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.7 IMDB Puanı 158 İzlenme
ketenpere izle erotik film izle