Tür:

Psikolojik Filmler

6 film bulundu
Anayurt Oteli izle 2017 Yerli Film Türkiye 2017

Anayurt Oteli izle Tek parça Anayurt Oteli full izle 720p kalitede Anayurt Oteli sinema çekimi izle filmin açıklaması. Yusuf Atılgan'ın romanından uyarlanan ruhbilimsel ayrıntılarla destekli çarpıcı bir 'iç dünya” filmi. İstasyon yakınlarındaki babadan kalma on dört odalı, eski bir konaktan bozma otele gecikmeli Ankara treniyle gizemli bir kadın gelir. Otelin katibi ve sahibi Zebercet, bir gece kalıp giden meçhul kadını bekler durur. Dünyasına cinsel bir düş gibi giren kadını umutsuz bekleyişi Zebercet' i trajik bir sona doğru götürecektir. Yerli film 724fullhdfilmizle.com de izlenir.

Yönetmen: Ömer Kavur

Oyuncular: Macit Koper , Şahika Tekand , Serra Yılmaz , Yaşar Güner , Ülkü Ülker

5.7 IMDB Puanı 349 İzlenme
Evdeki Tehlike izle Türkçe Dublaj

Evdeki Tehlike izle Tek part şeklinde Evdeki Tehlike full izle orjinal veya altyazılı Playing House türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Yeni evli cift Jen ve Mitch masrafları paylaşmak için evlerine aldıkları arkadaşları Danny ile sakin ve huzurlu bi hayat yaşamaktadırlar, bu huzurlu durum Danny´nin eve yeni bir arkadaş getirmesiyle tamamen tersine dönecektir. Bu gergin gerilim filminde, yeni evliler Jen ve Mitch, arkadaşlarının Danny'den masraflarını paylaşmaları için onlarla birlikte hareket etmelerini istediğinde, üçünün şirketi ve dörtünün bir kalabalığını buldu. Ancak Danny yeni bir kişiyi karışıma davet ettiğinde tatlı bir durum ortaya çıkıyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Evdeki Tehlike) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

6.1 IMDB Puanı 480 İzlenme
İçimdeki Şeytan izle Türkçe Dublaj

İçimdeki Şeytan izle Sıradaki yabancı film İçimdeki Şeytan full izle orjinal veya altyazılı İçimdeki Şeytan türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k İçimdeki Şeytan tek part izle partlarımızdan isterseniz İçimdeki Şeytan sinema çekimi izle "İçimdeki Şeytan" filmin açıklaması.Pim Tayland’taki geçmişini bırakıp çok sevdiği kocası Vee ile Kore’de yeni hayatına başlar. Pim ile Vee’nin evlilikleri normal gözükmektedir. Pim’in sürekli bir işi vardır ve iyi arkadaşlara sahiptir. Pim ve Vee’nin hayatları bu haliyle iyi gitmektedir.Bu durum ta ki Pim’e Tayland’tan bir telefon gelmesine kadar sürer. Telefonla gelen haberde Pim’in annesinin hastalığına bir türlü teşhis konulamadığı ve çok hasta olduğu Pim ve Vee’nin birlikte, Pim’in annesinin yanına dönmeleri gerektiği söylenir.Pim Tayland’a vardığında geçmişte yaşadığı acı anılarla dolu bir tecrübeyi hatırlar. Fakat bu anılar geçmişte yaşadıklarından farklıdır. Bu geçmişe dönüşleri daha içten hisseder sanki o olaylar Pim’e çok yakın birisinin hisleri gibidir. Pim bu duyguları hissettiğinde bir süre sonra bir ikiz kardeşinin olduğunu hatırlar. Ve tüm anılar zihninde yavaş yavaş canlanmaya başlar. Böylece bu yap-bozun parçaları netleşmeye başlar. Pim artık bu garip hislerinin sebebinin farkına varır. Böylece iki yaşam birbirine bağlanmaya başlar. Pim bundan sonra bir daha özgür olamayacaktır. Bu aslında korkunç bir farkındalığın başlangıcıdır. Pim’in bu kötü tecrübeleri unutmasına engel olan bir şey vardır. Onun neden bu tecrübeleri unutmaması istenmektedir? full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (İçimdeki Şeytan) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.8 IMDB Puanı 287 İzlenme
Gizli Yüzler izle Yerli Film

Gizli Yüzler izle Sıradaki yerli film Gizli Yüzler full izle 720p 1080p çözünürlükte Gizli Yüzler sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Gizli Yüzler tek Zeynep (Gülseven Yılmaz), arkadaşı Deniz’le (Yeşim Ceren Bozoğlu) birlikte yeni bir eve taşınır. Ancak hevesle taşındığı bu evde uyku problemleri yaşamaktadır. Hem kabuslar görür, hem de görünmeyen paranormal güçlerle karşı karşıya gelir. Terapist fayda etmez. Bu mücadelede, kızının varlığına ihtiyaç duyar ve onunla görüşebilmek eski kocasıyla temasa geçer. Artık tutunabileceği tek dal kızıdır. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Gizli Yüzler) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

4.4 IMDB Puanı 245 İzlenme
Mükemmel Uyum 2 izle Türkçe Dublaj

Mükemmel Uyum 2 izle Sıradaki yabancı film Mükemmel Uyum 2 full izle orjinal veya altyazılı Mükemmel Uyum 2 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Mükemmel Uyum 2 tek part izle partlarımızdan isterseniz Mükemmel Uyum 2 sinema çekimi izle "Mükemmel Uyum 2" filmin açıklaması.Akapella grubu olarak tanıdığımız Barden Bellas, Pitch Perfect'in devam filmi "Mükemmel Uyum 2" ile sinemaya geri dönüyor. İlki 2012'de karşımıza çıkan film, sadece kadınlardan oluşan müzik bu gurubunu en keyifli müzik parçaları ve danslar eşliğinde beyazperdeye taşıyordu. Filmin yönetmenliğini yanı sıra yapımcılığını da üstlenen Elizabeth Banks'ın yanı sıra oyuncu kadrosunda Anna Kendrick, Skylar Astin, Rebel Wilson, Adam DeVine, Anna Camp, Brittany Snow, Alexis Knapp, Ester Dean, Hana Mae Lee, HaileeSteinfeld with John Michael Higgins ve Katey Sagal yer alıyor. Yapım Mickey Rapkin'in kitabından Kay Cannon tarafından senaryolaştırıldı. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Mükemmel Uyum 2) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.7 IMDB Puanı 238 İzlenme
Kolpaçino 3 izle Sansürsüz Devre Yerli Film

Kolpaçino 3 izle Sıradaki yerli film Kolpaçino 3. Devre full izle 720p 1080p çözünürlükte Kolpaçino 3 sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Kolpaçino 3. Devre tek part izle partlarımızdan isterseniz Kolpaçino 3. Devre sinema çekimi izle "Kolpaçino 3" filmin açıklaması .Yönetmenliğini ve senaristliğini Şafak Sezer'in üstlendiği, başrollerinde Şafak Sezer, Erkan Petekkaya, Aydemir Akbaş, Ebubekir Öztürk, Volkan Başaran, Serkan Şengül, Ali Çatalbaş, Burak Öncü'nün yer aldığı film Kolpaçino Bomba'nın devamında, 5-6 sene sonrasında geçecek. Özgür, Sabri’nin ihanetinden sonra karısı Cemile’den ayrılmıştır ve oturduğu villayı eskiden olduğu gibi filmcilere kiraya vermekte, oradan gelen para ile geçinmektedir. Bir tartışma esnasında ‘Başkan’ lakaplı mafya babasının adamlarından birinin telefonu Özgür’ün telefonuyla karışır. Özgür (Şafak Sezer), Sabri'den (Aydemir Akbaş) yediği kazığın ardından eşinden ayrılmıştır. Tek geçim kaynağı film çekimi için evini kiralayan yapımcılardır. Bir tartışma sırasında ünlü mafya babası 'Başkan'ın (Erkan Petekkaya) adamlarından biriyle telefonu karışır. Yine elinde kalan zarfta kirasını umarken 20 tane 1 milyon dolarlık banknot bulur. Parayı alıp kaçmaya heveslenen Özgür'ün peşini, Başkan ve adamları bırakmayacaktır. Kolpaçino serisinin üçüncü filmi olan 3. Devre filmi, 11 Mart 2016'da vizyona giriyor. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Kolpaçino 3) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

5.5 IMDB Puanı 1,195 İzlenme
ketenpere izle erotik film izle