Tür:

Korku Filmleri

295 film bulundu
Efsun izle 2017 Full Korku film 2017 - Türkiye

Efsun izle Tek parça Efsun full izle 720p kalitede Efsun sinema çekimi izle filmin açıklaması.Kavak Yelleri dizisinde Su karakterine hayat veren Ceren Moray O Hayat Benim'in varoş kızı Efsun rolünde müthiş bir performans sergiliyor. Günümüz toplumsal yapısının aynası olan Efsun karakteri için durmaksızın çalışıyor Ceren. Kafede otururken kulak misafiri olduğu saç boyası sohbetini bile karakterine yansıtabiliyor. Ve çok kızdığı varoşluğun sembolü olan Efsun için Çok kıymetli bir rol. Elimden geldiğince Efsun'un tadını çıkaracağım diyor 15 yaşıma kadar Pera Güzel Sanatlar’da tiyatro eğitimi aldım. O süreçte ilk dizimden teklif geldi. Müjde Ar, Salih Güney ve Fatma Belgen ile birlikte Serseri Aşıklar’da oynadım. Üniversiteden sonra babam kalp krizi geçirdi, çok sarsıldım. Yüksek lisansa hazırlanırken durdum, hayatıma yeniden yön vermeyi denedim. Konservatuarı bitireli altı yıl oldu, hala öğrenci psikolojisini taşıyorum. Yarım bıraktığım yüksek lisansı tamamlayıp doktoramı yapacağım. Yerli film 724fullhdfilmizle.com de izlenir.

Yönetmen: Mustafa Rıza

Oyuncular: Mustafa Rıza

40 İzlenme
Lanet Ervah Cinleri izle 2017 Yerli Film

Lanet Ervah Cinleri izle Sıradaki yerli film Lanet Ervah Cinleri full izle 720p 1080p çözünürlükte Lanet Ervah Cinleri sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Lanet Ervah Cinleri tek part izle partlarımızdan isterseniz Lanet Ervah Cinleri sinema çekimi izle "Lanet Ervah Cinleri" filmin açıklaması .Teoman Gündüz'ün yönetip senaryosunu Asiye Cenk Gündüz ile yazdığı korku-gerilim yapımın oyuncu kadrosunda ise Zahid Çetinkaya, Sevcan Sini, Ufuk Özkaya, Ceren Yasemen Güneysu ve Ceyhun Tutal yer alıyor. Film,sinema bölümü okuyan dört öğrencinin gerçek olay ve söylentiler üzerine tamamen terkedilmiş bir köye yaptıkları gezi ve orada başlarına gelen korkunç olayları konu almaktadır.Tüm yaşananlar gençler tarafından tek bir kamera tarafından kaydedilmiştir.İhbar üzerine olay yerine giden polis amirine teslim edilen bu kamera tüm gerçekleri göz önüne serecektir. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Lanet Ervah Cinleri) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

5.4 IMDB Puanı 1,008 İzlenme
The Talisman izle 2018 Full Türkçe Dublaj ABD - 2018

The Talisman izle Tek part şeklinde The Talisman full izle orjinal veya altyazılı The Talisman türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bu yıl korku edebiyatı ustası Stephen King için bir hayli verimli geçti. Kara Kule, O ve Gerald's Game işleri seyircilerin karşısına çıkarken, yeni projeler de bu yolu takip ediyor. King ve Peter Straub imzalı "The Talisman" beyaz perdeye uyarlanıyor. 1984 yılı imzalı romanın beyaz perde uyarlaması için teknik ekip belirmeye başladı bile!Black House isimli bir devam halkası çıkan romanın, 3. kitabı da şu sıralar yazım aşamasında. Ancak çekilecek olan film, ilk kitabı temel alacak. Filmin senaryosunu ise New Mutants ve The Fault in Our Stars filmlerinin senaryosunda kalem oynatan Josh Boone üstleniyor. Roman, annesini ölümcül hastalıktan kurtarmak için tehlikeli maceralara girişen bir çocuğu temel alıyordu. Amblin Entertainment'ın yapımını üstlendiği proje ilk olarak televizyon dizisi olarak planlanmıştı. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (The Talisman) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Steven Spielberg, Frank Marshall

Oyuncular: Ehren Kruger, Josh Boone

88 İzlenme
Bebek Bakıcısı izle 2017 Hd Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Bebek Bakıcısı izle Tek part şeklinde The Babysitter full izle orjinal veya altyazılı Bebek Bakıcısı türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Cole sıradan bir aile hayatı olan, okulunda arkadaş edinmekte zorlanan bir çocuktur. Cole aynı zamanda bakıcısı Bee'ye deliler gibi aşıktır. Bee, Cole'un olmadığı her şeydir; havalıdır, çekicidir, eğlencelidir... Bee'nin Cole'a bakıcılık yaptığı sıradan bir akşamda gizlice yatağından çıkan Cole, Bee ve arkadaşlarını gözetlemeye başlar. Ancak hiç ummadığı sahnelere tanık olacaktır. Zira Bee ve arkadaşları aslında ayinler ve cinayetlerle dolu bir hayat yaşamaktadırlar. Cole'un önünde bu genç katillerden kaçmaya çalışarak geçirmesi gereken kanlı ve uzun saatler vardır. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (The Babysitter) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: McG

Oyuncular: Bella Thorne, Robbie Amell, Emily Alyn Lind, Samara Weaving, Jean Claude Leuyer

113 İzlenme
My Friend Dahmer izle 2018 Hd Türkçe Dublaj 2017 - ABD

My Friend Dahmer izle Tek part şeklinde My Friend Dahmer full izle orjinal veya altyazılı My Friend Dahmer. türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Jeffrey Dahmer kötü şöhretli bir seri katille karşılaşmadan önce utangaç, alkolik bir gençti. Derf Backderf'in alkışladığı grafik romanına dayanarak, Jeffrey Dahmer'ın lisedeki gerçek hikayesi budur.kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (My Friend Dahmer) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Marc Meyers

Oyuncular: Anne Heche, Ross Lynch, Vincent Kartheiser, Dallas Roberts, Alex Wolff

99 İzlenme
Morg izle 2017 Full Yerli Film 2017 - Türkiye

Morg izle Tek parça Morg full izle 720p kalitede Morg sinema çekimi izle filmin açıklaması. Emin ve Cengiz hastanenin morgunda çalışmaktadır.Başlarına bilimin açıklayamadığı gizemli,garip ve korkunç olayların gelmeye başlaması,olayların içinden çıkılmaz bir felaketler zinciri ne dönüşmesini konu almaktadır.Korku ve gerilime doyacaksınız bu film Kaçmaz Mutlaka izleyin Vizyon tarihini iple çekiyoruz. Yerli film 724fullhdfilmizle.com de izlenir.

Yönetmen: Harun

Oyuncular: harun , ahmet

202 İzlenme
Korku Kayıtları izle 2017 Full Türkçe Dublaj 2017 - Romanya , İngiltere

Korku Kayıtları izle Tek part şeklinde Korku Kayıtları full izle orjinal veya altyazılı Korku Kayıtları türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Romanya'da 5 din görevlisinin, şeytan çıkarma ayini sırasında bir rahibeyi öldürmesi ve mahkum olmalarının ardından genç gazeteci Nicole Rawlins (Sophie Cookson) olayı araştırmak üzere Romanya'ya gider. Burada tanıştığı rahip Anton'la (Corneliu Ulici) yaptığı konuşmaların ardından, olaylar daha da tahmin edilemez noktalara ilerleyecektir. Korku Kayıtları filmi, 2005 yılında Romanya'da yaşanan gerçek olaylardan esinlenerek çekildi. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Korku Kayıtları ) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Xavier Gens

Oyuncular: Sophie Cookson , Corneliu Ulici , Brittany Ashworth , Matthew Zajac , Radu Bânzaru

728 İzlenme
Leatherface izle 2017 Hd Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Leatherface izle Tek part şeklinde Deri yüzgeçler full izle orjinal veya altyazılı Leatherface türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Genç Leatherface, üç mahkumla birlikte bir zihinsel hastaneden kaçar, genç bir hemşireyi kaçırır ve intikam almak için bir avukat tarafından takip edilirken onu cehennemden yola çıkardı. Bir süredir 'Leatherface' için oldukça heyecanlıyım. Ben 'The Texas Chainsaw Massacre' serisinin büyük bir hayranıyım. Her film etkileyici ve kendi yolunda eğlencelidir; hafif yürekli baskılar veya ölümcül ciddi yayınlar olsun. Dizide bir önquel zaten yapılmıştı, ancak hiçbir şey 'Leatherface''in kökenlerini keşfetmek için yeterince geriye gidemiyordu. Sonunda bu hikayem var, onaylayabilmemiz çok iyi yapıldı. Zaten kabul edilen yüksek beklentilerimin çok üstünde. Bu filmler hakkında sevdiğim şey, atlama korkularına ihtiyaç duymaması, çünkü konseptin kendisi dehşete düşüyor. Zıplayan korkuların olmadığını söylemek değil (gereksiz fakat çok uzakta oldukları ve hatta gereksiz oldukları için yarı gönüllü oldukları) ancak korkunun büyük bir kısmı görseller ve gerçekte olanın salt saf düşüncesi. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Leatherface) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Julien Maury, Alexandre Bustillo

Oyuncular: Stephen Dorff , Lili Taylor , Finn Jones , Nicole Andrews , Velizar Binev

281 İzlenme
Chucky 7 izle 2017 Full Hd Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Chucky 7 izle Tek part şeklinde Cult of Chucky full izle orjinal veya altyazılı Chucky 7 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Chucky kurbanını terörize etmeye döner Nica. Bu arada, katil bebek, eski karısının yardımıyla eski düşmanlarıyla anlaşmak için bazı puanlara sahip. Chucky yaşlanıyor. Yüzyılı değiştirdi ve her şey daha iyi olabilmek için değişmiyor. Görüldüğü kadarıyla, sadece fiziksel değil şiddetle 3 kat arttı. Bu teslimat, her şeyin beyaz olduğu (hatta onu çevreleyen karlı peyzajın olduğu) bir psikiyatristte ya da 3 köpek için 3 renkten oluşan, siyahla giyilen bir başka karakterle Kırmızı Kan, daha önceki bazı doğumların yüksekliğine erişmek için yeterli değildir. Çok fazla şiddet ve çok az içerik bağlanma büyüsünü engelliyor. Ne unutulmaz gelinin varlığı ilgiyi uyandırıyor (Blondie'nin "Beni ara" ritmine yürürken hatırlayabiliyorsun ama bu başka bir hikaye ... Her neyse, görmek istediğin şey sadece şiddet ve artık şiddet değilse, bu senin filmin. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Chucky 7) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Don Mancini

Oyuncular: Jennifer Tilly , Alex Vincent , Fiona Dourif , Grace Lynn Kung , Zak Santiago

278 İzlenme
Kabus Gecesi 3 izle 2018 Full Türkçe Dublaj ABD - 2018

Kabus Gecesi 3 izle Tek part şeklinde Jeepers Creepers 3 Cathedral full izle orjinal veya altyazılı Kabus Gecesi 3 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Filmde kardeşlerden Tirish’i canlandıran Gina Philips yine başrolde yer alacak. Erkek kardeşinin ölümünden 20 yıl sonra Tirish bu kez oğlu için Creeper ile savaşacak. MGM ile anlaşan Salva, filmin hayranlarına yaratığı Creeper’ın gizemini daha çok aydınlatacağını vaat ediyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Kabus Gecesi 3) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Victor Salva

Oyuncular: Gina Philips , Marieh Delfino , Ray Wise , Jonathan Breck , Brandon Smith

1,148 İzlenme
Anne! izle 2017 Mother! Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Anne! izle Tek part şeklinde Mother! full izle orjinal veya altyazılı Mother türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Şehir ve insanlardan uzakta, kendi halinde bir hayatı olan bir kadın (Jennifer Lawrence) ve eşinin (Javier Bardem) sakin hayatı, eve gelip yerleşen gizemli bir çiftten sonra hiçbir şekilde eskisi gibi olmayacaktır. Davetsiz misafirler evlerine vardığında ilişkileri test edilen bir çiftin merkezleri sakin varlıklarını bozuyor. Darren Aronofsky'nin yönetmenliğini ve senaristliğini yapacağı filmin başrollerinde Jennifer Lawrence ve Javier Bardem yer alacak. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Anne) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Darren Aronofsky

Oyuncular: Jennifer Lawrence , Javier Bardem , Michelle Pfeiffer , Ed Harris , Domhnall Gleeson

1,068 İzlenme
The Sound izle 2017 Full Hd Türkçe Dublaj 2017 - Kanada

The Soundizle Tek part şeklinde Lower Bay full izle orjinal veya altyazılı The Sound türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Michael Eklund, Richard Gunn, Jane Moffat, Alex Braunstein ve Michael Giel yer alıyor. The Sound’un konusu kısaca; doğaüstü yazılar yazan Kelly (Rose McGowan) aynı zamanda düşük titreşimli ses dalgalarını dinleyerek karşılaştığı paranormal aktiviteler ile ilgili yazılarını blog sayfasında yayınlamaktadır. Kelly üzeri kapatılmış ve hiçbir şüpheli bulunamamış bir cinayetin peşinden gider. Bu cinayetin arkasında ise metro istasyonunun karaklıkları arasında yaşayan bir iblis vardır. Kelly gerçeği bulmalı ve cinayetin asıl sebebini ortaya çıkarmalıdır...The Sound, Jenna Mattison tarafından yönetildi ve kaleme alındı. Samuel Goldwyn Films’in yapımcılığında beyaz perdeye taşınan film 29 Eylül’de Amerika’da vizyona girecek. Filmin Türkiye’deki gösterimi için henüz bir bilgi yok. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (The Sound) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Jenna Mattison

Oyuncular: Christopher Lloyd , Rose McGowan , Michael Eklund , Richard Gunn , Michael Giel

172 İzlenme
Kutsal Geyiğin Ölümü izle 2017 Full Türkçe Dublaj 2017 - ABD , İngiltere

Kutsal Geyiğin Ölümü izle Tek part şeklinde The Killing of a Sacred Deer full izle orjinal veya altyazılı Kutsal Geyiğin Ölümü türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Karizmatik bir cerrah olan Steven, kanatlarının altına götürdüğü ergenlik çocuğunun davranışı kötüleştiğinde hayatını kaybettiği andan itibaren düşünülemez bir fedakarlık yapmak zorunda kalır. Filmde, başarılı bir cerrah Steven ve babasının boşluğunu onunla doldurmaya çabalayan bir gencin hayatı konu ediliyor. Tuhaf ikili, aileleriyle tanıştığında işler daha da tuhaflaşıyor. Ünlü Yunan yönetmen Yorgos Lanthimos'un yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaryosunu Efthymis Filippou ile Lanthimos birlikte kaleme aldı. Filmin başrollerinde ise Nicole Kidman, Alicia Silverstone ve Colin Farrell yer alıyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Kutsal Geyiğin Ölümü) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Yorgos Lanthimos

Oyuncular: Colin Farrell , Nicole Kidman , Barry Keoghan , Raffey Cassidy , Sunny Suljic

280 İzlenme
Lt izle 2017 Full Türkçe Dublaj 2017 - ABD

lt izle Tek part şeklinde O full izle orjinal veya altyazılı lt türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Maine'in küçük bir kasabasında yaşayan yedi çocuk, hayatın problemleri, zorbalar ve Pennywise adındaki palyaço şeklini alan canavarla yüzleşmek zorunda kalırlar. Stephen King'in ünlü romanı 'It' 1990'dan sonra yeni uyarlamasıyla 15 Eylül 2017'de Türkiye'de gösterime girdi. Filmin prodüksiyon sürecinin başlangıcında yönetmenliğini Cary Fukunaga'nn üstleneceği düşünülüyordu, ancak bütçe konusundaki anlaşmazlıklardan ötürü 2015 Mayıs'ında projeden ayrıldı. Sonrasında projenin başına Andrés Muschietti geçti ve çekimler 2016 Haziran ayında başladı. Stephen King'in romanından tekrar beyazperdeye uyarlanan film, Maine'in küçük bir kasabasında yaşayan 7 çocuğu ele alıyor. Dışlanan bu arkadaş grubu bir yandan hayatın getirdiği sorunlarla, bir yandan da ergenlikle uğraşırken, başlarına bir de bir palyaço kılığında dehşet saçan Pennywise bela oluyor. Filmin yönetmen koltuğunda Mama filmiyle hatırladığımız Andrés Muschietti otururken filmin başrollerini ise Bill Skarsgård, Javier Botet, Owen Teague üstleniyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (lt) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Andrés Muschietti

Oyuncular: Bill Skarsgård , Jaeden Lieberher , Sophia Lillis , Jeremy Ray Taylor , Finn Wolfhard

6.6 IMDB Puanı 629 İzlenme
Kanlı Oyun izle 2017 Scare Campaign Türkçe Dublaj 2016 - Avustralya

Kanlı Oyun izle Tek part şeklinde Scare Campaign full izle orjinal veya altyazılı Kanlı Oyun türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Popüler şaka temalı TV şovu Scare Campaign, eski tarz korkutmaları ve gizli kamera eğlencesi ile son 5 yıldır izleyicileri eğlendirmektedir. Ancak, yeni bir çevrimiçi TV dönemine girdiğimizde, yapımcılar şovlarını antika gösterren yeni bir sert internet serisine karşı bulurlar. Sıradaki şakalarında, bir akıl hastanesinin yeni bekçisi Rohan'ı oldukça gerçekçi yöntemlerle korkutmayı denerler. Ne var ki Rohan bu yeri çok iyi tanımaktadır ve şakaya tahammülü yoktur. Ekip için şaka olarak başlayan çekimler, son derece ciddi bir hayatta kalma mücadelesine dönmüştür. Antrenman zamanı gelmiştir. Peki takım bu sefer çok ileri gidebilecek midir? Yanlış adamı şaka mı yapmak istiyorlar? Cameron Cairnes ve Colin Cairnes'ın birlikte yönettiği filmin başrollerinde Meegan Warner, Ian Meadows ve Olivia DeJonge yer alıyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Scare Campaign) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Cameron Cairnes, Colin Cairnes

Oyuncular: Meegan Warner , Ian Meadows , Josh Quong Tart , Olivia DeJonge , Steve Mouzakis

6.9 IMDB Puanı 628 İzlenme 1 Yorum
Atoning izle Türkçe Dublaj 2016 - ABD

Atoning izle Tek part şeklinde Atoning full izle orjinal veya altyazılı Atoning türkçe dublaj izle filmin açıklaması.Amerikan yapımı gerilim korku filminde normal bir aile gibi görünen ama aslında hiç de normal olmayan Vera (Virginia Newcomb), Ray (Michael LaCour) ve Sam (Cannon Bosarge) un yaşadıklarını izleyeceğiz Filmin senaristi ve yönetmeni Michael Williams oyuncuları ise kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Atoning) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Michael Williams

Oyuncular: Virginia Newcomb , Michael LaCour , Cannon Bosarge , Ashlyn Jade Lopez , Alex Zuko

333 İzlenme
Woodshock izle 2017 Full Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Woodshock izle Tek part şeklinde Woodshock full izle orjinal veya altyazılı Woodshock türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Film, hayal dünyasında kendi başına var olan bir hipnotik izolasyon, paranoya ve keder araştırmasıdır. Kirsten Dunst, Theresa, kırık duygusal durumu ile güçlü cannabinoid bir ilacın gerçeklik değiştiren etkileri arasında yırtılan derin bir kayıptan sonra spiralleşen perili genç bir kadın olarak rol aldı. Örtülü, büyüleyici ve yüce Woodshock, filmde büyük bir yeni ses olarak Mulleavy kardeşlerin gelişimine damgasını vuran tek başına heyecan verici bir sinematik deneyim haline gelmek için türe aşıyor Kirsten Dunst, Pilou Asbæk, Joe Cole, Lorelei Linklater ve Steph DuVall'ın rol aldığı yeni drama Woodshock için yeni bir poster var. Woodstock'un ilk resmi fragmanı, yaklaşan drama filmi Kate Mulleavy ve Laura Mulleavy tarafından yazılmış ve yönetilen ve Kirsten Dunst başrolde oynuyor, A24 tarafından çevrimiçi olarak yayınlandı, şu şekilde izleyin kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Woodshock) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Kate Mulleavy, Laura Mulleavy

Oyuncular: Kirsten Dunst , Lorelei Linklater , Steph Duvall , Joe Cole , Pilou Asbæk

248 İzlenme
Ruhlar Bölgesi 4 izle 2018 Türkçe Dublaj 2018 - ABD

Ruhlar Bölgesi 4 izle Tek part şeklinde Insidious Chapter 4 full izle orjinal veya altyazılı Ruhlar Bölgesi 4 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Karakterinin Kaderin kaderinin sonuna rağmen , Lin Shaye'nin Elise Rainier hem neticesinde hem de prequel'de döndü ve son görünümü 2015'in Sinsice: Bölüm 3'te yer aldı . Elise'ye benziyor ve karartmaya çalıştığı karanlık, dördüncü savaş turunda Sinsice olarak geri dönüyor olacak: Bölüm 4 2017'de onaylandı. Hiçbir hikaye ayrıntıları veya başka bir oyuncu üyesi ortaya çıkmadı, ancak The Wrap , James Wan menşeli franchise'teki en yeni girişin Shaye'nin paranormal araştırmacısının geri gelmesini göreceğini doğruladı. Lin Shaye'nin katılımına ek olarak, 20 Ekim 2017 tarihli sesi Insidious: Bölüm 4'te , yönetmen Adam Robitel'in yönetmen olarak adlandırılması ve seri yaratıcı Leigh Whannell'in de film yazarı olarak hazırlandı. Robitel, muhtemelen daha önceki korku çabalarından Deborah Logan'ın Alınması , bir başka doğa üstü hikaye hikayesi yönetmek için en iyi bilinir. Sinsice'yi içeren resmi ayrıntıların eksikliğine rağmen: Bölüm 4'ün hikayesi, bu komplonun Elise'nin Sinsice Olan Emekli Olmasından: Bölüm 3'teki ve Sinsi Ölümündeki öyküsü arasında bir köprü öyküsü olacağı varsayılmalıdır . Eski filmin uçurum yerini, kendisinin ve sonunda Sinsilik'ten sonra hayatını alacak olan Ruj-Yüz İbnası arasındaki çatışmayı yaratan hareketlerini gösteriyor . Tabii ki, Sinsi yola bakarken: Bölüm 2 , Elise'nin kaderini ele almıştı , bu tek seçenek değil, sadece mevcut olan en iyi seçenekti. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Ruhlar Bölgesi 4) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Adam Robitel

Oyuncular: Leigh Whannell , Spencer Locke , Josh Stewart , Kirk Acevedo , Lin Shaye

7.3 IMDB Puanı 621 İzlenme
Jackals izle Çakallar 2017 Full Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Jackals izle Tek part şeklinde Çakallar full izle orjinal veya altyazılı Jackals türkçe dublaj izle filmin açıklaması. 1980'li yıllarda, yabancılaşmış bir aile, genç oğlunu öldürücü bir kültten geri almak için bir kült doktor programcısı kiraladı; ancak o zaman, tarikatçılar kabinini çevrelediğinde oğlanı geri talep ederek kendilerini kuşatma altında buluyorlardı. Bunun sona erdiğine inanamıyorum, filmin çalışma süresini tamamen anlamsız kılan bir sonuç, hiçbir şeyi göstermek için hiçbir şey yoktu. Gerçekten çok az teklif sunarsınız ve bu konuda kendinizi daha fazla hissettirmek için karakterlere sempati duymazsınız, sıradaki kimlerin ne olduğunu görmek için hiç arzu duymuyorsunuz, oyuna bastığınız için yolculuğa çıktınız demektir. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Jackals) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Kevin Greutert

Oyuncular: Stephen Dorff , Deborah Kara Unger , Nick Roux , Johnathon Schaech , Chelsea Ricketts

306 İzlenme 1 Yorum
Siccin 4 izle 2017 Yerli Film 2017 - Türkiye

Siccin 4 izle Tek parça Siccin 4 full izle 720p kalitede Siccin 4 sinema çekimi izle filmin açıklaması. Bir zamanlar refah içinde yaşayan ama yaşadıkları maddi düşüşün ardından ailenin büyüğü babaanne saadetin tek başına yaşadığı konağa taşınan Yılmaz Ailesi için bu değişiklik korkutucu olayların başlangıcı anlamına gelecektir, nitekim bahçesine dedeleri Muhsin'in gömülü olduğu evde Saadet, dışarıdan göründüğü gibi tek başına değildir. İslami korku öğeleri kullanan 'Siccin 4'nin yönetmeni Alper Mestçi Türkiye yapımı korku filmlerinde dini ögelerin kullanılmasıyla ilgili İnsanlara çocukluğundan beri duyduğu hikâyeler cin odaklıdır. Sabah namazından sonra ya da yatsıdan sonra görmüştür. Yani manipülatörler hep ezandır, Kur'an'dır, namazdır. Dolayısıyla insanlara daha gerçek geliyor" diyor dedi. Yerli korku filmi dendiğinde akla gelen ilk yönetmenlerden Alper Mestçi’nin yeni filmi Siccin 4 beyazperdedeki yerini almak için gün saymaya başladı. Şeyda Terzioğlu, Bulut Akkale ve Ece Edibe Baykal’ın başrollerinde yer aldığı yapımın senaryosu Mestçi ile Ersan Özer’e ait. Serinin ilk filminde yasak bir aşkın lanetini beyazperdeye taşıyan Mestçi, ikinci filmde de Issızcuma’da yaşanan gerçek bir hikâyeden yola çıkıyor. Filmde; çocuklarını kaybeden bir annenin kendisine büyü yapıldığını öğrenmesi ve büyüden kurtulmaya çalışırken yaşadıkları, İslami korku öğeleriyle anlatılıyor. Türkiye ’de korku sinemasını konuştuk. Yerli film 724fullhdfilmizle.com de izlenir.

Yönetmen: Alper Mestçi

Oyuncular: Merve Ateş , Sebahat Adalar , Mirza Metin , Yasemin Kurttekin , Yasemen Büyükağaoğlu

6.7 IMDB Puanı 17,131 İzlenme 28 Yorum
The Vault izle 2017 Türkçe Dublaj 2017 - ABD

The Vault izleTek part şeklinde The Vault full izle orjinal veya altyazılı The Vault türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Hollywood'un yorulmak bilmeyen yeteneği James Franco bu sefer korkutmaya kararlı. Bağımsız filmleri ve kendine özgü projeleri ile adından çokça söz ettiren James Franco'nun başrolünde yer aldığı The Vault filminden yeni bir klip yayınlandı. The Vault filminden kısaca bahsedelim; farklı problemlere sahip iki sorunlu kız kardeş erkek kardeşlerini kurtarabilmek adına bir banka soygununa karışmaya zorlanır. Bir planları ve ekipleri olan kız kardeşler banka soygununu gerçekleştirmeye soyunur. Bankadaki herkesi rehin alırlar ve bundan sonrası kolay olan kısım gibidir. Soyguna başlayan kız kardeşlerin topladıkları paranın abilerini kurtarmaya yetmez. Bunun üzerine bankanın Müdür Yardımcısı Ed Maas, paranın bir kısmını alması karşılığında Leah ve Vee'yi alt katta bulunan kasaya götürür. Ancak umduklarından çok daha farklı bir şeye ulaşacaklardır. Zira kasada duran şey para değil dehşetin ta kendisidir...Filmin oyuncu kadrosunda Franco'nun yanı sıra Orange Is The New Black'ten tanıdığımız Taryn Manning, Francesca Eastwoodve Scott Haze'in üstlendiği korku yapımı The Vault'un yönetmen koltuğunda ise Dan Bush oturuyor. Filmin senaryosunda yönetmenle birlikte Conal Byrne'ın imzası var. Film Amerika'da 1 Eylül 2017'de vizyona girecek. Filmin Türkiye için vizyon tarihi ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (The Vault) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Dan Bush

Oyuncular: James Franco , Taryn Manning , Clifton Collins Jr. , Q'Orianka Kilcher , Francesca Eastwood

630 İzlenme
Gece Bekçileri izle 1080p Full Hd Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Gece Bekçileri izle Tek part şeklinde The Night Watchmen full izle orjinal veya altyazılı Gece Bekçileri türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Genç bir çaylak ve korkusuz bir gazeteci yardım eden üç ihtiyatlı gece bekçisi, hayatlarını kurtarmak için epik bir savaş yürütür. Bir yanlış depo teslimi, bir sürü aç vampiri açıyor ve bu muhtemel kahramanlar sadece kendilerini kurtarmakla kalmayıp, aynı zamanda Baltimore şehrini ele geçirmekle tehdit eden belayı da durdurmalıdır. Komedi korku alt türü başarılı bir şekilde yürütmek oldukça zordur, genellikle komedi korku ya da tersi azaltır ve film ne bir şey ne de ötek rüzgar alır. Gece Bekçileri bu film dizisinde başka bir şey ama kesinlikle en iyilerden daha başarılı olanı. Baltimore'daki bir ofis binasında, Romanya'da tur sırasında ölen ünlü bir palyaço gövdesini içeren bir tabut yanlışlıkla binada kaldı. Kısa bir süre önce ceset güçlü bir vampir olarak ortaya çıktı ve kısa süre içinde pek çok kişi kendisine ve kölelerine kurban gitti. Sola bakan güvenlik görevlileri gününü kurtarmak için korusun. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Gece Bekçileri) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Mitchell Altieri

Oyuncular: James Remar , Tiffany Shepis , Sarah French , Matt Servitto , Rain Pryor

238 İzlenme
Gece Gelen izle 2017 Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Gece Gelen izle Tek part şeklinde It Comes at Night full izle orjinal veya altyazılı Gece Gelen türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine bir düzen kurmuş bir aile babasıdır. Doğal olmayan bir tehdit olarak dünyayı terörize eden ıssız bir evde güvende olun, bir adam eşi ve oğluyla birlikte hassas bir iç düzeni kurdu, ancak umutsuz bir genç aile sığınmak için geldiğinde yakında test edilecek. Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine bir düzen kurmuş bir aile babasıdır. Her iki ailenin en iyi niyetlerine rağmen, paranoyak ve güvensizlik, ailesinin korunmasının ruhunun bedeli karşılığında geldiğini öğrenirken, gizlenip canavarca olan bir şeyi uyandırarak, sürüngen dışındaki dehşet olarak kaynar. Tüm dünyayı terörize eden alışılmadık bir tehditten korunmak için büyük bir emek harcayan babanın kararlılığı genç ve umutsuz bir gencin eve sığınmak istemesiyle sarsılacaktır...Trey Edward Shults'ın yazıp yönettiği filmin başrollerinde Joel Edgerton, Kelvin Harrison Jr., Carmen Ejogo, Christopher Abbott ve Riley Keough yer alıyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Gece Gelen) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Trey Edward Shults

Oyuncular: Joel Edgerton , Riley Keough , Carmen Ejogo , Christopher Abbott

1,725 İzlenme 4 Yorum
Suspiria izle 2017 1080p Full Türkçe Dublaj 1977 - İtalya

Suspiria izle Tek part şeklinde Suspiria full izle orjinal veya altyazılı Suspiria türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Suspiria filmi, 40. yılı şerefine 35 mm negatifinde restore edilmiş haliyle Eylül 2017'de Türkiye'de gösterime giriyor. Amerikalı genç kadın Suzy Bannion, dünyanın en iyi bale okullarından birine gitmek için Almanya'ya gider. Bir akşam vakti okulun kapısını çalar ve tam da bu andan itibaren esrarengiz durumlara tanık olmaya başlar. Taksiden indiği an bir başka öğrencinin okuldan çıkıp ormana doğru koşturmaya başladığını gören genç kadın olaylara anlam veremez. Öte yandan kendisine kapıyı açan biri de olmaz. Ertesi gün tekrar geldiğinde okula alınır ve ardından yavaş yavaş uyum sağlamaya başlar. Fakat zamanla tanık olacağı tuhaf olay ve durumlar ürkütücü bir gerçeği keşfetmesine neden olur. Gerilim türünün en yetkin isimlerinden olan Dario Argento’nun başyapıtı olan Suspiria, sinema tarihinin en başarılı birkaç gerilim filminden biri. Argento'ya has müzikleri bile üzerinden geçen yıllara meydan okur niteliktedir. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Suspiria) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Dario Argento

Oyuncular: Udo Kier , Joan Bennett , Barbara Magnolfi , Jessica Harper , Susanna Javicoli

396 İzlenme
Karabasan izle 2017 Full Türkçe Dublaj 2016 - ABD

Karabasan izle Tek part şeklinde Dead Awake full izle orjinal veya altyazılı Karabasan türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Kate Bowman (Jocelin Donahue), bir süredir uykusunda ölen ve görünür hiçbir sebep bulunamayan insanların ölümlerini araştırmakta olan bir sosyal hizmetler görevlisidir. Yalnız bu kişilerin hepsinin ortak olarak söylediği birşey vardır: hepsi ölümlerinden kısa süre önce uyku felci geçirmiş, kabuslarında kendilerini hiç kıpırdayamadan korkunç bir yaratığın elinde can verirken gördüklerini anlatmışlardır. Genç bir kadın, kendisini ve arkadaşlarını, kurbanlarını uyku felci gerçek hayat olayıyla saplayan eski bir kötülükten kurtarmalıdır. Freddy Krueger usulü korku sevenler için genç bir kadının merkeze alındığı Dead Awake filminde karabasan sorunundan kurtulmaya çalışan bir arkadaş grubunu izleyeceksiniz… Kate Bowman (Jocelin Donahue), uykusunda ölen insanların gizemli ölümlerinde araştıran ortalama bir sosyal hizmet uzmanı. Ölümlerinden kısa süre önce kurbanların hepsi uyku felci geçirirken kendilerine görünen doğa üstü bir güç bildirdiler. Kate davayı daha da araştırdığında kendini yaratıcının gazabesine kadar açar ve yakında kendisini bulur ve ailesi eski bir kötülüğe maruz kalır. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Karabasan) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Phillip Guzman

Oyuncular: Jesse Bradford , Brea Grant , Lori Petty , Jeffrey Reddick , Jocelin Donahue

4.9 IMDB Puanı 405 İzlenme
Dave Made a Maze izle 2017 Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Dave Made a Maze izle Tek part şeklinde Dave Made a Maze full izle orjinal veya altyazılı Dave Made a Maze türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Dave Made A Labirent' klasik 80'in macera filmlerini modern bir komedyen ve daha yüksek bir vücut sayımı ile yeniden hayal ediyor. Kariyerinde önemli bir şeyi tamamlamamış bir sanatçı olan Dave, oturma odasında saf hayal kırıklığı yaratan, ancak muhteşem tuzaklar, bubi tuzakları ve kendi yarattığı yaratıklar tarafından sıkışan bir kale inşa ediyor. Uyarılarını dikkate almadan Dave'in kız arkadaşı Annie, bir kurtarma görevinde bir grup garip kâşifci yönetiyor. El yapımı fantastik dünyada, kuklacılık, stop-motion animasyon ve kamera içi optik yanılsamalar ile hayat buluyor ve çocukluktaki filmlerdeki dokunulmazlık hissini yeniden tetikliyor. Kan ve şiddetin olmadığı özgün, eğlenceli, farklı, komik bir korku filmi. Konusu çok ilginç. Kesinlikle yaratıcı ve çılgın bir ekibin eseri olduğu belli. Tonlarca koli kutusuyla oluşturulan atmosfer basit görünse de, içine girdiğinizde sürüklenip gidiyorsunuz.Konu Sanatçı ‘Asabi Dave’, evinin oturma odasında, karton kutulardan ( içinde yaratıkların ve bubi tuzaklarının olduğu) devasa sihirli bir labirent oluşturur. Ancak Dave bu labirentte kaybolur. Eve gelen kız arkadaşı Annie onu kurtarmak için arkadaşlarından oluşan bir ekiple ( üstelik Dave'nin uyarılarına rağmen) mukavva formun içine girerler. Piramitlerin dehlizlerini andıran Labirentin içi …dışından çok daha büyüktür. Çocuk yönünüze de hitap eden tuhaf, eğlenceli, değişik...Yılın en ilginç filmi. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Dave Made a Maze) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Bill Watterson

Oyuncular: Scott Krinsky , Kirsten Vangsness , John Hennigan , Nick Thune , James Urbaniak

170 İzlenme
Mezar izle 1080p 2017 Full Türkçe Dublaj 2016 - Fransa , Belçika

Mezar izle Tek part şeklinde Raw full izle orjinal veya altyazılı Grave türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Justine’in tüm ailesi veterinerlikle uğraşmaktadır ve hepsi vejetaryendir. Kendisi de 16 yaşında umut vaat eden parlak bir öğrencidir. Veterinerlik okuluna başladığında acımasız ve aşırı çekici bir dünyayla tanışır. İlk bir kaç hafta içinde aile prensiplerinden sapmak zorunda kalır ve çaresizce çiğ etin tadına bakar. Justine yakında davranışlarının beklenmedik ve berbat sonuçlarıyla yüzleşecektir ve gerçek benliği ortaya çıkacaktır. İlk kez yönetmenlik koltuğuna oturan Julia Ducournau'nun elinden çıkma gerilim yapımı Raw'dan yeni klipler geldi. Genç vejetaryen tezgâhtar okulunda etçil bir bayılma ritüeline girdiğinde, et için gözle görülmeyen bir tad büyümeye başlar. Jutine 16 yaşında genç ve normal bir kadındır. Tüm ailesi veteriner olan Justine de onların yolundan gitmek ister. Başarılı bir öğrenci olarak 16 yaşında veterinerlik fakültesine girmeyi başarır. Ancak burada onu üst sınıfların sınamaları ve okulun büyüsü ile gelen acımasız, cezbedici ve sallantılı bir dünya beklemektedir. Sırf akranlarına uyum sağlayabilmek adına kurallara boyun eğen Justine ailesinin prensiplerini yıkarak hayatında ilk kez çiğ et yer. Ancak bu kendi içinde yatan tehlikeli bir yanı keşfetmesinin sadece başlangıcı olacaktır... kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Mezar) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Julia Ducournau

Oyuncular: Bouli Lanners , Laurent Lucas , Garance Marillier , Marion Vernoux , Jean-Louis Sbille

7.3 IMDB Puanı 472 İzlenme 1 Yorum
Tokyo Ghoul izle 1080p Türkçe Dublaj 2017 - Japonya

Tokyo Ghoul izle Tek part şeklinde Tôkyô gûru full izle orjinal veya altyazılı Tokyo Ghoul türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bir Tokyo kolej öğrencisi, insan eti besleyen süper güç sahibi bir gulyaban tarafından saldırıya uğradı. Hayatta kalır, ancak kısırdöngü haline gelir ve kaçak olarak bir hale gelir. Tokyo Ghoul'un canlı aksiyon filmi ... iyi. Demek istediğim, uyarlamalar gittikçe. Film kan ve bağırsaklardan uzaklaşmaz ve daha kıvırcık olması için imtiyaz standını ziyaret etmeyi veya patlamış mısırınızı kaybetme riskini istemeyebilirsiniz. İzlemesi kolaydır, ancak çok az zaman sendromu ile açıklanacak çok fazla adaptasyona uğrar gibi sıkıntı çeker. Pacing'in iniş çıkışları vardı, ancak daha ziyade daha sessiz anları elde eden bazı önemli sahnelerin yoğunluğu nedeniyle. Özellikle ana şebekesinden hareket eden harika bir yer. Hem Kubota hem de Shimizu parçaları iyi oynuyor ve yine de Kubota'nın sakin ve paranoya arasındaki geçişlerle mükemmel bir Kaneki yapmasına rağmen başkalarından gelen aşırı şikâyetleri duyabiliyor olsam da. İş dünyasındaki en iyi CGI olmasa da, hikayeden asla çekilmedi. Neredeyse her zaman yatırım yapıyordum ve bunu söylediğime inanamıyorum ama ikinci bir tane istiyorum kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Tokyo Ghoul) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Kentarô Hagiwara

Oyuncular: Yû Aoi , Nobuyuki Suzuki , Yô Ôizumi , Masataka Kubota , Fumika Shimizu

503 İzlenme
Little Evil izle 2017 Full Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Little Evil izleTek part şeklinde Little Evil full izle orjinal veya altyazılı Little Evil türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Hayallerinin kadını Samantha ile yeni evlenmiş olan Gary, altı yaşındaki oğlunun Deccal olabileceğini keşfeder. Netflix, yaklaşmakta olan orijinal film Little Evil'in ilk fragmanını açıkladı. Tucker ve Dale vs Evil film yapımcısı Eli Craig tarafından yazılmış ve yönetilen korku komedisi Adam Scott'ı Evangeline Lilly'nin oynadığı rüyalarındaki kadını evlendiren ve yalnızca yeni adımlarının gerçekte Deccal olduğu öğrenildi. Craig'in Tucker ve Dale vs Evil , oldukça sevilen bir kült korku oyunu haline geldi, bu nedenle hayranlar bir sonraki çaba görmek için merak ediyorlar. Ve bu korku komedisi öncül iken bazı şakalar kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Little Evil) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Eli Craig

Oyuncular: Evangeline Lilly , Adam Scott

341 İzlenme
Housewife izle 2017 Yerli Film 2017-Türkiye

Housewife izle Tek parça Housewife full izle 720p kalitede Housewife sinema çekimi izle filmin açıklaması.2017 yapımı Türk korku filmi daha önce pek çok kısa metraj filmleri olan yönetmen Can Evrenol un ikinci uzun metraj filmi . Clementine Poidatz, David Sakurai, Alicia Kapudağ, Defne Halman ve Ali Aksöz ün rol aldığı film ilk gösterimini Brooklyn Horror Film Festival’da yapacak. Filmin senaryosunu ise Can Evrenol ve Diğer uzun metraj filmi Baskın ın yazımında da yer alan Cem Özüduru yazıyor. Yerli film 724fullhdfilmizle.com de izlenir.

Yönetmen: Can Evrenol

Oyuncular: Clementine Poidatz, David Sakurai, Alicia Kapudağ, Defne Halman , Ali Aksöz

354 İzlenme
ketenpere izle