Tür:

Korku Filmleri

301 film bulundu
Ghost Stories izle 2018 Türkçe Dublaj 2017 - İngiltere

Ghost Stories izle Tek part şeklinde Ghost Stories full izle orjinal veya altyazılı Ghost Stories türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Dyson ve Nyman ikilisinin filmin yönetmenliğini üstleneceği filmde, tıpkı oyundaki gibi başrolü Nyman üstlenecek. "Ghost Stories" paranormal olaylara inanmayan profesör Goodman'ın yaşadıklarını temel alıyor. Profesör Goodman doğaüstü olaylara, hayaletlere ve ölümden sonraki yaşama inanmayan bir akademisyendir. Ancak bu düşüncesini sarsacak gibi olaylar yaşacaktır. Mezarın ötesinden gelen bir mektup, kuşkucu profesörü ürpertici hikayeleri olan 3 farklı kişinin peşine düşmeye zorlayacaktır. Kadroda Nyman'a Sherlock'un sempatik John Watson'ı Martin Freeman, Alex Lawther, Paul Whitehouse ve Kobna Holdbrook-Smith de eşlik ediyor. Film 13 Nisan 2018'de İngiltere'de vizyona girecek. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Ghost Stories) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Andy Nyman, Jeremy Dyson

Oyuncular: Martin Freeman, George MacKay, Andy Nyman, Paul Whitehouse, Alex Lawther

70 İzlenme
Tehlikeli Arama izle 1080p Türkçe Dublaj 2016 - İngiltere

Tehlikeli Arama izle Tek part şeklinde Don't Hang Up full izle orjinal veya altyazılı Tehlikeli Arama türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Filmin başında Brady'nin ve Sam'in konuştuğu bir sahnede, Brady'nin şapkası geriye doğru giyilen bir yakın çekimde görülüyor ve sonraki sahnede, aynı sahnede, öne konuyor ve fatura ön planda. Sarhoş şakak akşamları bir akşam, gizemli bir yabancı kendi oyunlarını onlara karşı ... ölümcül sonuçlarla döndüğünde bir çift genç için kabus haline gelir. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Don't Hang Up) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Damien Mace, Alexis Wajsbrot

Oyuncular: Sienna Guillory, Gregg Sulkin, Garrett Clayton, Parker Sawyers, Robert Goodman

78 İzlenme
Dönüşüm izle 1080p Full Hd Türkçe Dublaj 2016 - ABD

Dönüşüm izle Tek part şeklinde The Transfiguration full izle orjinal veya altyazılı Dönüşüm türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Vampirlere ve insan kanına karşı büyük ilgi ve merakı olan, hatta bir vampir olmak isteyen genç Milo Eric Ruffin, tıpkı kendisi gibi bazı sorunları olan yeni komşusu Sophie Chloe Levine ile arkadaşlık kurar. Ancak Milo, bu takıntıları yüzünden zaman içinde gerçeklik algısını yitirmeye başlayacaktır. Dışarı çıkmış yetim Milo, kardeşiyle tehlikeli bir çevrede yaşayan yalnız bir genç. Milo, vampir öykülerine ve filmlere hayranıdır ve insanlarını kanlı bir vampir gibi içip para çalmak için rastgele öldürür. Depresif genç Sophie ile karşılaştığında arkadaş olurlar ve boş zamanlarını Milo'yu etkilemek için birlikte geçirirler. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Dönüşüm) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Michael O'Shea (ii)

Oyuncular: Eric Ruffin, Chloe Levine, Aaron Moten, Larry Fessenden, Lloyd Kaufman

87 İzlenme
Jungle izle 2017 1080p Full Türkçe Dublaj 2017 - Avustralya

Jungle izle Tek part şeklinde Jungle full izle orjinal veya altyazılı Jungle türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bir grup arkadaşı, Hintli bir ormanı arayan Bolivya ormanına bir gezi rehberliği katılıyor. Erkekler yakında ormanın zorlu bir yer olduğunun farkına varırlar. Başka bir gözden geçiren, biraz hikaye, görüntü yönetmeni ve atmosfer tarafından absorbe edilinceye kadar, bazıları için doğru olabileceği gibi burada biraz yavaş anlattı; anlatı size biraz zaman harcamak için zaman tanıdı. Yapmak ve film, başka bir şekilde yapıldığı zaman yaptığı darbeye yakın olmazdı. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Jungle) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Greg McLean

Oyuncular: Daniel Radcliffe, Kevin Bacon, Thomas Kretschmann, Alex Russell, Lily Sullivan

245 İzlenme
Öldürme Zemini izle 1080p Full Türkçe Dublaj ABD - 2016

Öldürme Zemini izle Tek part şeklinde Killing Ground full izle orjinal veya altyazılı Öldürme Zemini türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bir çiftin kamp macerası korkunç bir suç mahalline rastladıkları andan itibaren korkutucu bir sınava dönüşür. Yaşamlarındaki basınçtan biraz olsun kurtulup rahatlamak isteyen Sam ve Ian haftasonu kaçamağı için ıssız bir sahile giderler. Terk edilmiş bir kamp alanına rastlarlar ve endişeye kapılırlar. Küçük ve travma geçirmiş bir çocuk bulduklarında ise korkmaya başlamışlardır. Civar bölgeden olan iki kişiye denk geldiklerinde ise kabusları başlayacaktır… Hikaye, geriye ve ileriye doğru hareket ederek, ilk ailenin başına biraz da olsa neler olduğunu açıklıyor ve şu an için bir tehlike duygusu ekliyor. Kötü adamlar aşağılık, ama dünyaya doğru gerçek, ki onları daha dehşet verici kılıyor. Aaron Glenane'nin performansı özellikle iyi. Bize küçük bir kasaba psikopatý verir; cinayetin günlük rutinden baţka bir ţey deđil. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Öldürme Zemini) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Damien Power

Oyuncular: Stephen Hunter, Maya Stange, Aaron Pedersen, Ian Meadows, Melissa Thompson

154 İzlenme
Ölümcül Deney DeJaVu izle 1080p 2017 Türkçe Dublaj ABD - 2017

Ölümcül Deney DeJaVu izle Tek part şeklinde Tell Me How I Die full izle orjinal veya altyazılı Ölümcül Deney DeJaVu türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Paraya ihtiyaç duyan 5 üniversite öğrencisi, 2000 $ ücret vaat eden bir ilaç şirketinin deneyine katılmaya karar verir. İlk başlarda bir sorun çıkmaz, ancak bir süre sonra hafıza güçlendirici bu ilacın hiç tahmin edilemeyen bir yan etkisi baş gösterir. Bu ilacı alan gençler nasıl öleceklerini görebilmeye başlamıştır, üstelik gördükleri kısa bir süre içinde gerçeğe dönüşmektedir. Kendi ölümlerini engellemeye çalışırlarken katilin içlerinden biri olduğunu ve onun da geleceği görebildiğini anlarlar, ancak katil sürekli bir adım öndedir. D.J. Viola’nın yönettiği filmin senaryosu da D.J. Viola, James Hibberd ve Rob Warren Thomas’a ait. Başrollerinde ise Nathan Kress, Virginia Gardner, Kirby Bliss Blanton, Ryan Higa, Mark Furze ve Ethan Peck yer alıyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Ölümcül Deney DeJaVu) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: D.J. Viola

Oyuncular: Nathan Kress, Virginia Gardner, Kirby Bliss Blanton, Ryan Higa, Mark Furze

6.5 IMDB Puanı 485 İzlenme
Talon Falls izle 2017 Full Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Talon Falls izle Tek part şeklinde Talon Falls full izle orjinal veya altyazılı Talon Falls türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bir yolculuğa çıkan dört genç, dolandırıcılık almak ve Güney Kentucky ormanlarının derinliklerinde perili evdeki cadılar bayramı çığlık parkında kendilerini bulmaya karar verirler. Bir çeşit işkence ve gore tanık olduktan sonra. Yaşadıkları şeyin biraz fazla gerçekçi olup olmadığını merak etmeye başlarlar. Onlar bilmeden önce her bir kenar yakalanır ve başlangıçta eğlenceli ve oyun olduğunu düşündükleri korkunç çekiciliğin bir parçası haline gelir. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Talon Falls) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Joshua Shreve

Oyuncular: Morgan Wiggins, Ryan Rudolph, Jordyn Rudolph, Brad Bell

231 İzlenme
Efsun izle 2017 Full Korku film 2017 - Türkiye

Efsun izle Tek parça Efsun full izle 720p kalitede Efsun sinema çekimi izle filmin açıklaması.Kavak Yelleri dizisinde Su karakterine hayat veren Ceren Moray O Hayat Benim'in varoş kızı Efsun rolünde müthiş bir performans sergiliyor. Günümüz toplumsal yapısının aynası olan Efsun karakteri için durmaksızın çalışıyor Ceren. Kafede otururken kulak misafiri olduğu saç boyası sohbetini bile karakterine yansıtabiliyor. Ve çok kızdığı varoşluğun sembolü olan Efsun için Çok kıymetli bir rol. Elimden geldiğince Efsun'un tadını çıkaracağım diyor 15 yaşıma kadar Pera Güzel Sanatlar’da tiyatro eğitimi aldım. O süreçte ilk dizimden teklif geldi. Müjde Ar, Salih Güney ve Fatma Belgen ile birlikte Serseri Aşıklar’da oynadım. Üniversiteden sonra babam kalp krizi geçirdi, çok sarsıldım. Yüksek lisansa hazırlanırken durdum, hayatıma yeniden yön vermeyi denedim. Konservatuarı bitireli altı yıl oldu, hala öğrenci psikolojisini taşıyorum. Yarım bıraktığım yüksek lisansı tamamlayıp doktoramı yapacağım. Yerli film 724fullhdfilmizle.com de izlenir.

Yönetmen: Mustafa Rıza

Oyuncular: Mustafa Rıza

162 İzlenme
Lanet Ervah Cinleri izle 2017 Yerli Film

Lanet Ervah Cinleri izle Sıradaki yerli film Lanet Ervah Cinleri full izle 720p 1080p çözünürlükte Lanet Ervah Cinleri sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Lanet Ervah Cinleri tek part izle partlarımızdan isterseniz Lanet Ervah Cinleri sinema çekimi izle "Lanet Ervah Cinleri" filmin açıklaması .Teoman Gündüz'ün yönetip senaryosunu Asiye Cenk Gündüz ile yazdığı korku-gerilim yapımın oyuncu kadrosunda ise Zahid Çetinkaya, Sevcan Sini, Ufuk Özkaya, Ceren Yasemen Güneysu ve Ceyhun Tutal yer alıyor. Film,sinema bölümü okuyan dört öğrencinin gerçek olay ve söylentiler üzerine tamamen terkedilmiş bir köye yaptıkları gezi ve orada başlarına gelen korkunç olayları konu almaktadır.Tüm yaşananlar gençler tarafından tek bir kamera tarafından kaydedilmiştir.İhbar üzerine olay yerine giden polis amirine teslim edilen bu kamera tüm gerçekleri göz önüne serecektir. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Lanet Ervah Cinleri) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

5.4 IMDB Puanı 1,270 İzlenme
The Talisman izle 2018 Full Türkçe Dublaj ABD - 2018

The Talisman izle Tek part şeklinde The Talisman full izle orjinal veya altyazılı The Talisman türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bu yıl korku edebiyatı ustası Stephen King için bir hayli verimli geçti. Kara Kule, O ve Gerald's Game işleri seyircilerin karşısına çıkarken, yeni projeler de bu yolu takip ediyor. King ve Peter Straub imzalı "The Talisman" beyaz perdeye uyarlanıyor. 1984 yılı imzalı romanın beyaz perde uyarlaması için teknik ekip belirmeye başladı bile!Black House isimli bir devam halkası çıkan romanın, 3. kitabı da şu sıralar yazım aşamasında. Ancak çekilecek olan film, ilk kitabı temel alacak. Filmin senaryosunu ise New Mutants ve The Fault in Our Stars filmlerinin senaryosunda kalem oynatan Josh Boone üstleniyor. Roman, annesini ölümcül hastalıktan kurtarmak için tehlikeli maceralara girişen bir çocuğu temel alıyordu. Amblin Entertainment'ın yapımını üstlendiği proje ilk olarak televizyon dizisi olarak planlanmıştı. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (The Talisman) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Steven Spielberg, Frank Marshall

Oyuncular: Ehren Kruger, Josh Boone

189 İzlenme
Bebek Bakıcısı izle 2017 Hd Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Bebek Bakıcısı izle Tek part şeklinde The Babysitter full izle orjinal veya altyazılı Bebek Bakıcısı türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Cole sıradan bir aile hayatı olan, okulunda arkadaş edinmekte zorlanan bir çocuktur. Cole aynı zamanda bakıcısı Bee'ye deliler gibi aşıktır. Bee, Cole'un olmadığı her şeydir; havalıdır, çekicidir, eğlencelidir... Bee'nin Cole'a bakıcılık yaptığı sıradan bir akşamda gizlice yatağından çıkan Cole, Bee ve arkadaşlarını gözetlemeye başlar. Ancak hiç ummadığı sahnelere tanık olacaktır. Zira Bee ve arkadaşları aslında ayinler ve cinayetlerle dolu bir hayat yaşamaktadırlar. Cole'un önünde bu genç katillerden kaçmaya çalışarak geçirmesi gereken kanlı ve uzun saatler vardır. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (The Babysitter) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: McG

Oyuncular: Bella Thorne, Robbie Amell, Emily Alyn Lind, Samara Weaving, Jean Claude Leuyer

208 İzlenme
My Friend Dahmer izle 2018 Hd Türkçe Dublaj 2017 - ABD

My Friend Dahmer izle Tek part şeklinde My Friend Dahmer full izle orjinal veya altyazılı My Friend Dahmer. türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Jeffrey Dahmer kötü şöhretli bir seri katille karşılaşmadan önce utangaç, alkolik bir gençti. Derf Backderf'in alkışladığı grafik romanına dayanarak, Jeffrey Dahmer'ın lisedeki gerçek hikayesi budur.kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (My Friend Dahmer) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Marc Meyers

Oyuncular: Anne Heche, Ross Lynch, Vincent Kartheiser, Dallas Roberts, Alex Wolff

336 İzlenme
Morg izle 2017 Full Yerli Film 2017 - Türkiye

Morg izle Tek parça Morg full izle 720p kalitede Morg sinema çekimi izle filmin açıklaması. Emin ve Cengiz hastanenin morgunda çalışmaktadır.Başlarına bilimin açıklayamadığı gizemli,garip ve korkunç olayların gelmeye başlaması,olayların içinden çıkılmaz bir felaketler zinciri ne dönüşmesini konu almaktadır.Korku ve gerilime doyacaksınız bu film Kaçmaz Mutlaka izleyin Vizyon tarihini iple çekiyoruz. Yerli film 724fullhdfilmizle.com de izlenir.

Yönetmen: Harun

Oyuncular: harun , ahmet

328 İzlenme
Korku Kayıtları izle 2017 Full Türkçe Dublaj 2017 - Romanya , İngiltere

Korku Kayıtları izle Tek part şeklinde Korku Kayıtları full izle orjinal veya altyazılı Korku Kayıtları türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Romanya'da 5 din görevlisinin, şeytan çıkarma ayini sırasında bir rahibeyi öldürmesi ve mahkum olmalarının ardından genç gazeteci Nicole Rawlins (Sophie Cookson) olayı araştırmak üzere Romanya'ya gider. Burada tanıştığı rahip Anton'la (Corneliu Ulici) yaptığı konuşmaların ardından, olaylar daha da tahmin edilemez noktalara ilerleyecektir. Korku Kayıtları filmi, 2005 yılında Romanya'da yaşanan gerçek olaylardan esinlenerek çekildi. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Korku Kayıtları ) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Xavier Gens

Oyuncular: Sophie Cookson , Corneliu Ulici , Brittany Ashworth , Matthew Zajac , Radu Bânzaru

1,037 İzlenme 1 Yorum
Leatherface izle 2017 Hd Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Leatherface izle Tek part şeklinde Deri yüzgeçler full izle orjinal veya altyazılı Leatherface türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Genç Leatherface, üç mahkumla birlikte bir zihinsel hastaneden kaçar, genç bir hemşireyi kaçırır ve intikam almak için bir avukat tarafından takip edilirken onu cehennemden yola çıkardı. Bir süredir 'Leatherface' için oldukça heyecanlıyım. Ben 'The Texas Chainsaw Massacre' serisinin büyük bir hayranıyım. Her film etkileyici ve kendi yolunda eğlencelidir; hafif yürekli baskılar veya ölümcül ciddi yayınlar olsun. Dizide bir önquel zaten yapılmıştı, ancak hiçbir şey 'Leatherface''in kökenlerini keşfetmek için yeterince geriye gidemiyordu. Sonunda bu hikayem var, onaylayabilmemiz çok iyi yapıldı. Zaten kabul edilen yüksek beklentilerimin çok üstünde. Bu filmler hakkında sevdiğim şey, atlama korkularına ihtiyaç duymaması, çünkü konseptin kendisi dehşete düşüyor. Zıplayan korkuların olmadığını söylemek değil (gereksiz fakat çok uzakta oldukları ve hatta gereksiz oldukları için yarı gönüllü oldukları) ancak korkunun büyük bir kısmı görseller ve gerçekte olanın salt saf düşüncesi. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Leatherface) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Julien Maury, Alexandre Bustillo

Oyuncular: Stephen Dorff , Lili Taylor , Finn Jones , Nicole Andrews , Velizar Binev

427 İzlenme
Chucky 7 izle 2017 Full Hd Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Chucky 7 izle Tek part şeklinde Cult of Chucky full izle orjinal veya altyazılı Chucky 7 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Chucky kurbanını terörize etmeye döner Nica. Bu arada, katil bebek, eski karısının yardımıyla eski düşmanlarıyla anlaşmak için bazı puanlara sahip. Chucky yaşlanıyor. Yüzyılı değiştirdi ve her şey daha iyi olabilmek için değişmiyor. Görüldüğü kadarıyla, sadece fiziksel değil şiddetle 3 kat arttı. Bu teslimat, her şeyin beyaz olduğu (hatta onu çevreleyen karlı peyzajın olduğu) bir psikiyatristte ya da 3 köpek için 3 renkten oluşan, siyahla giyilen bir başka karakterle Kırmızı Kan, daha önceki bazı doğumların yüksekliğine erişmek için yeterli değildir. Çok fazla şiddet ve çok az içerik bağlanma büyüsünü engelliyor. Ne unutulmaz gelinin varlığı ilgiyi uyandırıyor (Blondie'nin "Beni ara" ritmine yürürken hatırlayabiliyorsun ama bu başka bir hikaye ... Her neyse, görmek istediğin şey sadece şiddet ve artık şiddet değilse, bu senin filmin. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Chucky 7) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Don Mancini

Oyuncular: Jennifer Tilly , Alex Vincent , Fiona Dourif , Grace Lynn Kung , Zak Santiago

416 İzlenme
Kabus Gecesi 3 izle 2018 Full Türkçe Dublaj ABD - 2018

Kabus Gecesi 3 izle Tek part şeklinde Jeepers Creepers 3 Cathedral full izle orjinal veya altyazılı Kabus Gecesi 3 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Filmde kardeşlerden Tirish’i canlandıran Gina Philips yine başrolde yer alacak. Erkek kardeşinin ölümünden 20 yıl sonra Tirish bu kez oğlu için Creeper ile savaşacak. MGM ile anlaşan Salva, filmin hayranlarına yaratığı Creeper’ın gizemini daha çok aydınlatacağını vaat ediyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Kabus Gecesi 3) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Victor Salva

Oyuncular: Gina Philips , Marieh Delfino , Ray Wise , Jonathan Breck , Brandon Smith

2,963 İzlenme
Anne! izle 2017 Mother! Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Anne! izle Tek part şeklinde Mother! full izle orjinal veya altyazılı Mother türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Şehir ve insanlardan uzakta, kendi halinde bir hayatı olan bir kadın (Jennifer Lawrence) ve eşinin (Javier Bardem) sakin hayatı, eve gelip yerleşen gizemli bir çiftten sonra hiçbir şekilde eskisi gibi olmayacaktır. Davetsiz misafirler evlerine vardığında ilişkileri test edilen bir çiftin merkezleri sakin varlıklarını bozuyor. Darren Aronofsky'nin yönetmenliğini ve senaristliğini yapacağı filmin başrollerinde Jennifer Lawrence ve Javier Bardem yer alacak. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Anne) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Darren Aronofsky

Oyuncular: Jennifer Lawrence , Javier Bardem , Michelle Pfeiffer , Ed Harris , Domhnall Gleeson

1,328 İzlenme
The Sound izle 2017 Full Hd Türkçe Dublaj 2017 - Kanada

The Soundizle Tek part şeklinde Lower Bay full izle orjinal veya altyazılı The Sound türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Michael Eklund, Richard Gunn, Jane Moffat, Alex Braunstein ve Michael Giel yer alıyor. The Sound’un konusu kısaca; doğaüstü yazılar yazan Kelly (Rose McGowan) aynı zamanda düşük titreşimli ses dalgalarını dinleyerek karşılaştığı paranormal aktiviteler ile ilgili yazılarını blog sayfasında yayınlamaktadır. Kelly üzeri kapatılmış ve hiçbir şüpheli bulunamamış bir cinayetin peşinden gider. Bu cinayetin arkasında ise metro istasyonunun karaklıkları arasında yaşayan bir iblis vardır. Kelly gerçeği bulmalı ve cinayetin asıl sebebini ortaya çıkarmalıdır...The Sound, Jenna Mattison tarafından yönetildi ve kaleme alındı. Samuel Goldwyn Films’in yapımcılığında beyaz perdeye taşınan film 29 Eylül’de Amerika’da vizyona girecek. Filmin Türkiye’deki gösterimi için henüz bir bilgi yok. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (The Sound) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Jenna Mattison

Oyuncular: Christopher Lloyd , Rose McGowan , Michael Eklund , Richard Gunn , Michael Giel

233 İzlenme
Kutsal Geyiğin Ölümü izle 2017 Full Türkçe Dublaj 2017 - ABD , İngiltere

Kutsal Geyiğin Ölümü izle Tek part şeklinde The Killing of a Sacred Deer full izle orjinal veya altyazılı Kutsal Geyiğin Ölümü türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Karizmatik bir cerrah olan Steven, kanatlarının altına götürdüğü ergenlik çocuğunun davranışı kötüleştiğinde hayatını kaybettiği andan itibaren düşünülemez bir fedakarlık yapmak zorunda kalır. Filmde, başarılı bir cerrah Steven ve babasının boşluğunu onunla doldurmaya çabalayan bir gencin hayatı konu ediliyor. Tuhaf ikili, aileleriyle tanıştığında işler daha da tuhaflaşıyor. Ünlü Yunan yönetmen Yorgos Lanthimos'un yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaryosunu Efthymis Filippou ile Lanthimos birlikte kaleme aldı. Filmin başrollerinde ise Nicole Kidman, Alicia Silverstone ve Colin Farrell yer alıyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Kutsal Geyiğin Ölümü) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Yorgos Lanthimos

Oyuncular: Colin Farrell , Nicole Kidman , Barry Keoghan , Raffey Cassidy , Sunny Suljic

475 İzlenme
Lt izle 2017 Full Türkçe Dublaj 2017 - ABD

lt izle Tek part şeklinde O full izle orjinal veya altyazılı lt türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Maine'in küçük bir kasabasında yaşayan yedi çocuk, hayatın problemleri, zorbalar ve Pennywise adındaki palyaço şeklini alan canavarla yüzleşmek zorunda kalırlar. Stephen King'in ünlü romanı 'It' 1990'dan sonra yeni uyarlamasıyla 15 Eylül 2017'de Türkiye'de gösterime girdi. Filmin prodüksiyon sürecinin başlangıcında yönetmenliğini Cary Fukunaga'nn üstleneceği düşünülüyordu, ancak bütçe konusundaki anlaşmazlıklardan ötürü 2015 Mayıs'ında projeden ayrıldı. Sonrasında projenin başına Andrés Muschietti geçti ve çekimler 2016 Haziran ayında başladı. Stephen King'in romanından tekrar beyazperdeye uyarlanan film, Maine'in küçük bir kasabasında yaşayan 7 çocuğu ele alıyor. Dışlanan bu arkadaş grubu bir yandan hayatın getirdiği sorunlarla, bir yandan da ergenlikle uğraşırken, başlarına bir de bir palyaço kılığında dehşet saçan Pennywise bela oluyor. Filmin yönetmen koltuğunda Mama filmiyle hatırladığımız Andrés Muschietti otururken filmin başrollerini ise Bill Skarsgård, Javier Botet, Owen Teague üstleniyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (lt) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Andrés Muschietti

Oyuncular: Bill Skarsgård , Jaeden Lieberher , Sophia Lillis , Jeremy Ray Taylor , Finn Wolfhard

6.6 IMDB Puanı 806 İzlenme
Kanlı Oyun izle 2017 Scare Campaign Türkçe Dublaj 2016 - Avustralya

Kanlı Oyun izle Tek part şeklinde Scare Campaign full izle orjinal veya altyazılı Kanlı Oyun türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Popüler şaka temalı TV şovu Scare Campaign, eski tarz korkutmaları ve gizli kamera eğlencesi ile son 5 yıldır izleyicileri eğlendirmektedir. Ancak, yeni bir çevrimiçi TV dönemine girdiğimizde, yapımcılar şovlarını antika gösterren yeni bir sert internet serisine karşı bulurlar. Sıradaki şakalarında, bir akıl hastanesinin yeni bekçisi Rohan'ı oldukça gerçekçi yöntemlerle korkutmayı denerler. Ne var ki Rohan bu yeri çok iyi tanımaktadır ve şakaya tahammülü yoktur. Ekip için şaka olarak başlayan çekimler, son derece ciddi bir hayatta kalma mücadelesine dönmüştür. Antrenman zamanı gelmiştir. Peki takım bu sefer çok ileri gidebilecek midir? Yanlış adamı şaka mı yapmak istiyorlar? Cameron Cairnes ve Colin Cairnes'ın birlikte yönettiği filmin başrollerinde Meegan Warner, Ian Meadows ve Olivia DeJonge yer alıyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Scare Campaign) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Cameron Cairnes, Colin Cairnes

Oyuncular: Meegan Warner , Ian Meadows , Josh Quong Tart , Olivia DeJonge , Steve Mouzakis

6.9 IMDB Puanı 707 İzlenme 1 Yorum
Atoning izle Türkçe Dublaj 2016 - ABD

Atoning izle Tek part şeklinde Atoning full izle orjinal veya altyazılı Atoning türkçe dublaj izle filmin açıklaması.Amerikan yapımı gerilim korku filminde normal bir aile gibi görünen ama aslında hiç de normal olmayan Vera (Virginia Newcomb), Ray (Michael LaCour) ve Sam (Cannon Bosarge) un yaşadıklarını izleyeceğiz Filmin senaristi ve yönetmeni Michael Williams oyuncuları ise kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Atoning) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Michael Williams

Oyuncular: Virginia Newcomb , Michael LaCour , Cannon Bosarge , Ashlyn Jade Lopez , Alex Zuko

478 İzlenme
Woodshock izle 2017 Full Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Woodshock izle Tek part şeklinde Woodshock full izle orjinal veya altyazılı Woodshock türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Film, hayal dünyasında kendi başına var olan bir hipnotik izolasyon, paranoya ve keder araştırmasıdır. Kirsten Dunst, Theresa, kırık duygusal durumu ile güçlü cannabinoid bir ilacın gerçeklik değiştiren etkileri arasında yırtılan derin bir kayıptan sonra spiralleşen perili genç bir kadın olarak rol aldı. Örtülü, büyüleyici ve yüce Woodshock, filmde büyük bir yeni ses olarak Mulleavy kardeşlerin gelişimine damgasını vuran tek başına heyecan verici bir sinematik deneyim haline gelmek için türe aşıyor Kirsten Dunst, Pilou Asbæk, Joe Cole, Lorelei Linklater ve Steph DuVall'ın rol aldığı yeni drama Woodshock için yeni bir poster var. Woodstock'un ilk resmi fragmanı, yaklaşan drama filmi Kate Mulleavy ve Laura Mulleavy tarafından yazılmış ve yönetilen ve Kirsten Dunst başrolde oynuyor, A24 tarafından çevrimiçi olarak yayınlandı, şu şekilde izleyin kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Woodshock) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Kate Mulleavy, Laura Mulleavy

Oyuncular: Kirsten Dunst , Lorelei Linklater , Steph Duvall , Joe Cole , Pilou Asbæk

329 İzlenme
Ruhlar Bölgesi 4 izle 2018 Türkçe Dublaj 2018 - ABD

Ruhlar Bölgesi 4 izle Tek part şeklinde Insidious Chapter 4 full izle orjinal veya altyazılı Ruhlar Bölgesi 4 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Karakterinin Kaderin kaderinin sonuna rağmen , Lin Shaye'nin Elise Rainier hem neticesinde hem de prequel'de döndü ve son görünümü 2015'in Sinsice: Bölüm 3'te yer aldı . Elise'ye benziyor ve karartmaya çalıştığı karanlık, dördüncü savaş turunda Sinsice olarak geri dönüyor olacak: Bölüm 4 2017'de onaylandı. Hiçbir hikaye ayrıntıları veya başka bir oyuncu üyesi ortaya çıkmadı, ancak The Wrap , James Wan menşeli franchise'teki en yeni girişin Shaye'nin paranormal araştırmacısının geri gelmesini göreceğini doğruladı. Lin Shaye'nin katılımına ek olarak, 20 Ekim 2017 tarihli sesi Insidious: Bölüm 4'te , yönetmen Adam Robitel'in yönetmen olarak adlandırılması ve seri yaratıcı Leigh Whannell'in de film yazarı olarak hazırlandı. Robitel, muhtemelen daha önceki korku çabalarından Deborah Logan'ın Alınması , bir başka doğa üstü hikaye hikayesi yönetmek için en iyi bilinir. Sinsice'yi içeren resmi ayrıntıların eksikliğine rağmen: Bölüm 4'ün hikayesi, bu komplonun Elise'nin Sinsice Olan Emekli Olmasından: Bölüm 3'teki ve Sinsi Ölümündeki öyküsü arasında bir köprü öyküsü olacağı varsayılmalıdır . Eski filmin uçurum yerini, kendisinin ve sonunda Sinsilik'ten sonra hayatını alacak olan Ruj-Yüz İbnası arasındaki çatışmayı yaratan hareketlerini gösteriyor . Tabii ki, Sinsi yola bakarken: Bölüm 2 , Elise'nin kaderini ele almıştı , bu tek seçenek değil, sadece mevcut olan en iyi seçenekti. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Ruhlar Bölgesi 4) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Adam Robitel

Oyuncular: Leigh Whannell , Spencer Locke , Josh Stewart , Kirk Acevedo , Lin Shaye

7.3 IMDB Puanı 793 İzlenme
Jackals izle Çakallar 2017 Full Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Jackals izle Tek part şeklinde Çakallar full izle orjinal veya altyazılı Jackals türkçe dublaj izle filmin açıklaması. 1980'li yıllarda, yabancılaşmış bir aile, genç oğlunu öldürücü bir kültten geri almak için bir kült doktor programcısı kiraladı; ancak o zaman, tarikatçılar kabinini çevrelediğinde oğlanı geri talep ederek kendilerini kuşatma altında buluyorlardı. Bunun sona erdiğine inanamıyorum, filmin çalışma süresini tamamen anlamsız kılan bir sonuç, hiçbir şeyi göstermek için hiçbir şey yoktu. Gerçekten çok az teklif sunarsınız ve bu konuda kendinizi daha fazla hissettirmek için karakterlere sempati duymazsınız, sıradaki kimlerin ne olduğunu görmek için hiç arzu duymuyorsunuz, oyuna bastığınız için yolculuğa çıktınız demektir. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Jackals) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Kevin Greutert

Oyuncular: Stephen Dorff , Deborah Kara Unger , Nick Roux , Johnathon Schaech , Chelsea Ricketts

430 İzlenme 1 Yorum
Siccin 4 izle 2017 Yerli Film 2017 - Türkiye

Siccin 4 izle Tek parça Siccin 4 full izle 720p kalitede Siccin 4 sinema çekimi izle filmin açıklaması. Bir zamanlar refah içinde yaşayan ama yaşadıkları maddi düşüşün ardından ailenin büyüğü babaanne saadetin tek başına yaşadığı konağa taşınan Yılmaz Ailesi için bu değişiklik korkutucu olayların başlangıcı anlamına gelecektir, nitekim bahçesine dedeleri Muhsin'in gömülü olduğu evde Saadet, dışarıdan göründüğü gibi tek başına değildir. İslami korku öğeleri kullanan 'Siccin 4'nin yönetmeni Alper Mestçi Türkiye yapımı korku filmlerinde dini ögelerin kullanılmasıyla ilgili İnsanlara çocukluğundan beri duyduğu hikâyeler cin odaklıdır. Sabah namazından sonra ya da yatsıdan sonra görmüştür. Yani manipülatörler hep ezandır, Kur'an'dır, namazdır. Dolayısıyla insanlara daha gerçek geliyor" diyor dedi. Yerli korku filmi dendiğinde akla gelen ilk yönetmenlerden Alper Mestçi’nin yeni filmi Siccin 4 beyazperdedeki yerini almak için gün saymaya başladı. Şeyda Terzioğlu, Bulut Akkale ve Ece Edibe Baykal’ın başrollerinde yer aldığı yapımın senaryosu Mestçi ile Ersan Özer’e ait. Serinin ilk filminde yasak bir aşkın lanetini beyazperdeye taşıyan Mestçi, ikinci filmde de Issızcuma’da yaşanan gerçek bir hikâyeden yola çıkıyor. Filmde; çocuklarını kaybeden bir annenin kendisine büyü yapıldığını öğrenmesi ve büyüden kurtulmaya çalışırken yaşadıkları, İslami korku öğeleriyle anlatılıyor. Türkiye ’de korku sinemasını konuştuk. Yerli film 724fullhdfilmizle.com de izlenir.

Yönetmen: Alper Mestçi

Oyuncular: Merve Ateş , Sebahat Adalar , Mirza Metin , Yasemin Kurttekin , Yasemen Büyükağaoğlu

6.7 IMDB Puanı 18,928 İzlenme 32 Yorum
The Vault izle 2017 Türkçe Dublaj 2017 - ABD

The Vault izleTek part şeklinde The Vault full izle orjinal veya altyazılı The Vault türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Hollywood'un yorulmak bilmeyen yeteneği James Franco bu sefer korkutmaya kararlı. Bağımsız filmleri ve kendine özgü projeleri ile adından çokça söz ettiren James Franco'nun başrolünde yer aldığı The Vault filminden yeni bir klip yayınlandı. The Vault filminden kısaca bahsedelim; farklı problemlere sahip iki sorunlu kız kardeş erkek kardeşlerini kurtarabilmek adına bir banka soygununa karışmaya zorlanır. Bir planları ve ekipleri olan kız kardeşler banka soygununu gerçekleştirmeye soyunur. Bankadaki herkesi rehin alırlar ve bundan sonrası kolay olan kısım gibidir. Soyguna başlayan kız kardeşlerin topladıkları paranın abilerini kurtarmaya yetmez. Bunun üzerine bankanın Müdür Yardımcısı Ed Maas, paranın bir kısmını alması karşılığında Leah ve Vee'yi alt katta bulunan kasaya götürür. Ancak umduklarından çok daha farklı bir şeye ulaşacaklardır. Zira kasada duran şey para değil dehşetin ta kendisidir...Filmin oyuncu kadrosunda Franco'nun yanı sıra Orange Is The New Black'ten tanıdığımız Taryn Manning, Francesca Eastwoodve Scott Haze'in üstlendiği korku yapımı The Vault'un yönetmen koltuğunda ise Dan Bush oturuyor. Filmin senaryosunda yönetmenle birlikte Conal Byrne'ın imzası var. Film Amerika'da 1 Eylül 2017'de vizyona girecek. Filmin Türkiye için vizyon tarihi ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (The Vault) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Dan Bush

Oyuncular: James Franco , Taryn Manning , Clifton Collins Jr. , Q'Orianka Kilcher , Francesca Eastwood

704 İzlenme
Gece Bekçileri izle 1080p Full Hd Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Gece Bekçileri izle Tek part şeklinde The Night Watchmen full izle orjinal veya altyazılı Gece Bekçileri türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Genç bir çaylak ve korkusuz bir gazeteci yardım eden üç ihtiyatlı gece bekçisi, hayatlarını kurtarmak için epik bir savaş yürütür. Bir yanlış depo teslimi, bir sürü aç vampiri açıyor ve bu muhtemel kahramanlar sadece kendilerini kurtarmakla kalmayıp, aynı zamanda Baltimore şehrini ele geçirmekle tehdit eden belayı da durdurmalıdır. Komedi korku alt türü başarılı bir şekilde yürütmek oldukça zordur, genellikle komedi korku ya da tersi azaltır ve film ne bir şey ne de ötek rüzgar alır. Gece Bekçileri bu film dizisinde başka bir şey ama kesinlikle en iyilerden daha başarılı olanı. Baltimore'daki bir ofis binasında, Romanya'da tur sırasında ölen ünlü bir palyaço gövdesini içeren bir tabut yanlışlıkla binada kaldı. Kısa bir süre önce ceset güçlü bir vampir olarak ortaya çıktı ve kısa süre içinde pek çok kişi kendisine ve kölelerine kurban gitti. Sola bakan güvenlik görevlileri gününü kurtarmak için korusun. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Gece Bekçileri) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Mitchell Altieri

Oyuncular: James Remar , Tiffany Shepis , Sarah French , Matt Servitto , Rain Pryor

312 İzlenme
Gece Gelen izle 2017 Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Gece Gelen izle Tek part şeklinde It Comes at Night full izle orjinal veya altyazılı Gece Gelen türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine bir düzen kurmuş bir aile babasıdır. Doğal olmayan bir tehdit olarak dünyayı terörize eden ıssız bir evde güvende olun, bir adam eşi ve oğluyla birlikte hassas bir iç düzeni kurdu, ancak umutsuz bir genç aile sığınmak için geldiğinde yakında test edilecek. Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine bir düzen kurmuş bir aile babasıdır. Her iki ailenin en iyi niyetlerine rağmen, paranoyak ve güvensizlik, ailesinin korunmasının ruhunun bedeli karşılığında geldiğini öğrenirken, gizlenip canavarca olan bir şeyi uyandırarak, sürüngen dışındaki dehşet olarak kaynar. Tüm dünyayı terörize eden alışılmadık bir tehditten korunmak için büyük bir emek harcayan babanın kararlılığı genç ve umutsuz bir gencin eve sığınmak istemesiyle sarsılacaktır...Trey Edward Shults'ın yazıp yönettiği filmin başrollerinde Joel Edgerton, Kelvin Harrison Jr., Carmen Ejogo, Christopher Abbott ve Riley Keough yer alıyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Gece Gelen) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Trey Edward Shults

Oyuncular: Joel Edgerton , Riley Keough , Carmen Ejogo , Christopher Abbott

1,892 İzlenme 4 Yorum
ketenpere izle erotik film izle