Tür:

Jackie Chan Filmleri

13 film bulundu
The Foreigner izle 2017 Full Türkçe Dublaj 2017 - ABD

The Foreigner izle Tek part şeklinde The Foreigner izle orjinal veya altyazılı The Foreigner türkçe dublaj izle Yabancı izle filmin açıklaması. Orjinal ismi Yabancı Kızını bir patlama sonucunda kaybeden Vietnam göçmeni baba Quan Ngoc Minh (Jackie Chan), İngiliz yetkililerden, özellikle Liam Hennessy'den (Pierce Brosnan) bombacıların kimlikleri konusunda yardım ister. Ancak geçmişte IRA ile bağlantıları olan Hennessy'nin şüpheli ve olayı hasıraltı etmeye çalıştığını gösteren tavırları, Quan'ı adaleti kendi kendine sağlama yoluna itecektir. Başrollerinde ünlü iki oyuncunun yer aldığı yapımda, Jackie Chan (Rush Hour, Shanghai Noon) ve Pierce Brosnan (Mama Mia!, The World’s End) ikilisi var. GoldenEye ve Casino Royale filmlerinin yönetmeninin kamera arkasına geçtiği The Foreigner, kendi halinde bir iş adamı olan Quan’ın hikayesini anlatıyor. Uzun bir zaman önce kalbinde yer alan son sevgi parçalarını gömerek bir intikam ateşi içinde yaşayan adam, kendini radikal bir motivasyonun içerisinde bulurken, karşısında Britanya hükümeti ile bir kedi- fare oyunu içerisine giriyor... Martin Campbell, 1995 yılında çekilen 007 filmi GoldenEye'da birlikte Brosnan’la çalışmasının ardından ikili yeni aksiyon yapımda tekrar bir araya gelme fırsatı buluyor. Film, David Marconi tarafından (Live Free or Die Hard) Stephen Leather’ın romanı “The Chinaman”dan uyarlandı. Filmde ayrıca Ray Fearon, Rory Fleck Byrne, Stephen Hogan ve Michael McElhatton yer alıyor. STX’in yeni yapımı 13 Ekim’de Amerika’da vizyona girecek. Yabancı izle Filmin ülkemizdeki gösterimi hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (The Foreigner) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Martin Campbell

Oyuncular: Jackie Chan , Pierce Brosnan , Katie Leung , Jorge Leon Martinez , Lasco Atkins

2,331 İzlenme 3 Yorum
Jackie Chan iz Peşinde izle Full 1080p Türkçe Dublaj 2016 - Hong Kong , Çin , ABD

Jackie Chan iz Peşinde izle Tek part şeklinde Jackie Chan iz Peşinde full izle orjinal veya altyazılı Jackie Chan iz Peşinde türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bennie Chan Hong Kong’lu bir dedektiftir. 10 yıldan fazla bir zamandır kötülüğü ile ün salmış mafya patronu Victor Wong’un peşindedir. Birgün Chan'in yeğeni Bai Shu, Wong mafyasıyla başını derde sokunca ona yardım edebilecek tek kişi olan, çok önemli bir cinayetin tek tanığı Amerikalı kumarbaz Connor Watts’ı bulmaya karar verir. Birbirine hiç benzemeyen hatta tamamen zıt iki karakter Chan ve Watts Moğolistan’dan Çin’e, Makau’ya ve Hong Kong’a uzanan zorlu ve bir o kadar eğlenceli bir maceraya atılırlar. Başrollerinde Jackie Chan, Johnny Knoxville, Bingbing Fan'ın yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Renny Harlin oturuyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Jackie Chan iz Peşinde) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Renny Harlin

Oyuncular: Jackie Chan , Johnny Knoxville , Bingbing Fan , Eric Tsang , Eve Torres

2,230 İzlenme
Bleeding Steel izle 1080p 2017 Türkçe Dublaj 2017 - Çin

Bleeding Steel izle Tek part şeklinde Bleeding Steel full izle orjinal veya altyazılı Bleeding Steel türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Chan, genç bir kadını kötü bir suç çetesinden korumak için kavga eden sertleştirilmiş bir özel kuvvet ajanı olarak yıldızlar. Aynı zamanda, genç kadınla özel bir bağlantıya sahip olduğu düşünülürse, farklı bir hayatta karşılaştığı gibi. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Bleeding Steel) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Zhang Lijia, Leo Zhang

Oyuncular: Jackie Chan , Callan Mulvey , Tess Haubrich , Show Luo , Ouyang Nana

680 İzlenme
The Karate Kid izle Jackie Chan Türkçe Dublaj

The Karate Kid izle Tek part şeklinde The Karate Kid full izle orjinal veya altyazılı Jackie Chan türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Efsanevi seksenli yıllar kült yapımlarından The Karate Kid'e Jackie Chan esintili yeni bir yorum getiriliyor 2010 yapımı Karete Çocuk filmiyle. Dre, Detroit’in en klas çocukları arasındayken çok farklı bir memlekette yeni bir hayat kurmak zorunda kalmıştır. Popüler bir Amerikan çocuğu olabilecekten; annesinin (Taraji P. Henson) kariyeri ikisinin de yolunu Uzak Asya'ya, Çin’e götürür. Başlangıçta arkadaş edinme konusunda zorluk çeken kahramanımız, zamanla sınıf arkadaşı Mei Ying’e yakınlık hisseder ve şanslıdır ki Ying de ona karşı boş değildir. 12 yaşındaki Dre Parker, yaşadığı Detroit'te mutlu bir hayat sürmekteyken, annesinin işleri nedeniyle Çin'e taşınmak zorunda kalır. Çin'deki yaşama uyum sağlayan Dre, sınıf arkadaşı Mei Ying'e aşık olur. Aslında birbirlerine karşı hissettikleri karşılıklıdır, ama aradaki kültürel farklılık bu dostluğu zora sokar. Bu da yetmezmiş gibi, okulun karate yıldızı Chang belalısı haline gelir. Dre, bir Kung Fu ustası olan Mr. Han'la tanışır ve iyi bir dövüşçü olmak için onun yardımını ister. Mr. Han ise bu sporun dövüş ve şiddet için değil, olgunluk ve kontrole için kullanıldığını gösterecektir. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (The Karate Kid) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.7 IMDB Puanı 313 İzlenme
Personal Tailor izle Jackie Chan Türkçe Dublaj

Personal Tailor izle Tek part şeklinde Personal Tailor full izle orjinal veya altyazılı Jackie Chan türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Uzun zamandır Feng Xiaogang'ın önde gelen adamı Ge Sen onun klasik komedi arketipini, altın kalbi ile dolandırıcı oynuyor. Bu karakter asla eskimeyecektir. Geçen sene Bai Baihe ve Xiu Xiu'dan Li Xiao Lu: Aşk Körü Değmez ve Gönderilen Kız, büyüleyici ve eğlenceli. Jackie Chan ve Huang Bao Qiang da yatırımcıları kolaylaştıracak küçük projeksiyonlar yapıyorlar, ancak filmi izlemek için bir sebep de olmamalı. Filmin yıldızı, her vinyette sosyal sınıf, materyalizm, zenginden fakir ve gerçeğe karşı hayaller gibi konulardaki düşüncelerini ve yorumlarını veren Feng Xiaogang'ın kendisi. Kostümlerde dolaşan dört kişiyi izlemek eğlencelidir ve müşterilerinin hırslarını aşağıya çekmeye çalışmak, işlerini kara çıkarmak için yapılmaktadır, ancak karakterizasyonları gelişmemektedir. Bunlar sadece bir Feng Xiaogang kukla gösterisinin kuklasıdır ve yalnızca yönetmenin birden fazla mesajı sunmak için vardır. Ağır mesajlaşma uzun zamandır Feng'in filmlerinin bir parçasıydı ve kişisel terzilerin tüm eserlerinden en ince örtülü olduğu söylenmelidir. Feng Xiaogang'ın şehiriçi komedilerinden hiçbirini görmediyseniz, Kişisel Terziler başlatılacak yer olmayabilir. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Personal Tailor) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.4 IMDB Puanı 132 İzlenme
İntikam Saati izle Jackie Chan Türkçe Dublaj

İntikam Saati izle Tek part şeklinde İntikam Saati full izle orjinal veya altyazılı Jackie Chan türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Polis Hikayesi 2013, orijinal Polis Hikayesi dizisinin devamı değildir, başlık sadece ismindedir. Chan'ın karakteri Zhong Wen, orijinal Polis Story serisinden Jackie Chan'in Supercop karakteri olan Chan Ka-Kui değildir. Zhong Wen, sıkıntılı değil, şiddet ile çatışmalara ya da elden ele geçen savaşçıya bile meyilli değildir. Her iki karakterin de paylaştığı tek benzerlik, yüreklendirdiği kanun inancına ve doğru şeyi yapma yükümlülüğüdür. Aksi takdirde, Zhong Wen, yaşlılığın temalarını keşfetmek ve yoksul bir baba olmanın sonuçlarını keşfetmek için dramatik bir karakterdir ve bu nedenle eski Jackie Chan'ın doğal olarak uyması gereken bir rolü vardır. Chan'in The Karate Kid remake ve The Shinjuku Incident'daki dramatik turnelerine kıyasla bu performans en dürüst. Jackie Chan Stunt Takımının koreografisiz olmayan kavgalar yakından vurularak şerbetçiot düzenlendi. Ve ne yazık ki, pek çoğu yok. İyi bir dövüş veya dublör izlemek için aç olan Jackie Chan hayranları hayal kırıklığına uğrayacak. Başlangıçta filmde herhangi bir dövüş olmayacaktı. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (İntikam Saati) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.3 IMDB Puanı 267 İzlenme
Karanlık Çökünce izle Jackie Chan Türkçe Dublaj

Karanlık Çökünce izle Tek part şeklinde Karanlık Çökünce full izle orjinal veya altyazılı Jackie Chan türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Üç eski arkadaş Hong Kong'daki bir yangın istasyonunda birlikte çalışıyorlarsa da, Noel'in Havva'sında yıkık bir yerleşim bloğunda bir yangın çıkıyor ve doğal bir gaz tedarik eden yakındaki bir elektrik santraline yayılmışsa bütün şehri karanlığa atmaya tehdit ediyor. Sütun Bölümü'nin itfaiyecileri arasındaki siyaset, rekabet ve güvensizlik beklenmelidir. Hong Kong'un Pillar Noktası bölümünün itfaiyecileri, şehri karanlığa atmaya tehdit eden kontrol dışı bir ateşle savaşıyorlar. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Karanlık Çökünce) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

6.7 IMDB Puanı 285 İzlenme
Bitirim İkili 4 izle Jackie Chan TürkçeDublaj

Bitirim İkili 4 izle Tek part şeklinde Bitirim İkili 4 full izle orjinal veya altyazılı Jackie Chan türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Yapımcı Arthur Sarkissian, çok sevilen 'Rush Hour' serisinin dördüncü filminin yapımına başladıklarını açıkladı. Diğer filmlerde olduğu gibi Jackie Chan ve Chris Tucker'ın başrollerinde yer alacağı filmin yapımcısı Sarkissian, bu sonuncu filmin ilk filme yakın olacağını belirtti. Üçüncü filmle yaratılan hayal kırıklığını telafi edeceklerini duyuran Sarkissian, yepyeni bir şey deneyeceklerini açıkladı. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Bitirim İkili 4) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.4 IMDB Puanı 5,127 İzlenme 3 Yorum
Bitirim İkili 3 izle Jackie Chan Türkçe Dublaj

Bitirim İkili 3 izle Tek part şeklinde Bitirim İkili 3 full izle orjinal veya altyazılı Jackie Chan türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bu kez olayların büyük bölümünün Paris´te geçtiği filmde, iki polis (Jackie Chan, Chris Tucker) gene suçlulara karşı, Eiffel kulesinden, arka sokaklara kadar her yerde savaşıyorlar. 150milyon $´lık bütçesiyle ´Rush Hour 3´ izleyicilere sonsuz bir aksiyon ve eğlence vaat ediyor. Büyükelçi Han’a yapılan suikast girişiminin ardından Dedektif Lee ile Dedektif Carter, yeniden harekete geçerek Paris’e doğru yola çıkarlar. Bir Fransız kadınını koruyacaklardır. Lee, Birleşmiş Milletler ile gizli toplantılar yapar. Ancak kendisinin Kenji adındaki Çinli bir suçlu ile de mücadelesi aracılığı ile Lee’nin uzun zamandır kayıp olan erkek kardeşi de açığa çıkar. Ciddi anlamda kapsamlı bir suç örgütünü ortadan kaldırmak üzere Paris’e gelen bu ikili, aynı zamanda Büyükelçi Han’ın kızı Soo Yung’u da kurtarmaya çalışırlar. Elbette yabancı oldukları bu şehirde her şey, alıştıklarından farklı bir biçimde gelişmektedir. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Bitirim İkili 3) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.7 IMDB Puanı 327 İzlenme
Bitirim İkili 2 izle Jackie Chan Türkçe Dublaj

Bitirim İkili 2 izle Tek part şeklinde Bitirim İkili 2 full izle orjinal veya altyazılı Jackie Chan türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Film, Los Angeles Polis Departmanı dedektiflerinden James Carter'ın (Chris Tucker) tatil için Hong Kong'a gelmesiyle başlar. Tatil için heyecanlanan Carter, Amerikan Elçiliği'nde bir bombanın patlaması ve yüklü bir para kaçakçılığını araştıran iki görevlinin ölümüne sebep olması sonucu kendini davanın içerisinde bulur. Böylece işine gönülden bağlı Hong Kong Kraliyet Teşkilatı'nda baş müfettiş olan Lee (Jackie Chan) kişisel sebeplerden dolayı da, tatilinin tadını çıkarmak isteyen Carter'ı yanına alarak olayı araştırmak için kolları sıvayıp, suçluların peşine düşer. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Bitirim İkili 2) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

8.2 IMDB Puanı 330 İzlenme
Bitirim İkili 1 izle Jackie Chan Türkçe Dublaj

Bitirim İkili 1 izle Tek part şeklinde Bitirim İkili 1 full izle orjinal veya altyazılı Jackie Chan türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Dedektif ve Müfettiş Lee, Hong Kong polisine bağlı uzak doğu dövüşleri konusunda rakip tanımayan son derece başarılı bir polis memurudur. Hayatta en çok değer verdiği varlık ABD'ye Çin Konsolosu olarak atanan çok saygı duyduğu bir bürokratın 11 yaşındaki kızı Soo Yung'dur. Soo Yung içinde Lee, en iyi dostu ve koruyucu meleğidir. Fakat, Çin Konsolosu, ABD'ye gidip yeni görevine başladıktan kısa bir süre sonra, Soo Yung kimliği belirsiz kişiler tarafından kaçırılır. Bunun üzerine Lee, Amerika'ya gönderilerek Soo Yung'u bu kişilerin elinden kurtarmakla görevlendirilir. Lee, Amerika'da hiç ummadığı bir durum ile karşılaşır. FBI, LAPD dedektiflerinden biri olan James Carter'ı da bu iş için görevlendirmiştir. Carter, sorumsuzluğu, vurdumduymazlığı ile çalıştığı kişiler için bir kabustur. Fakat FBI'ın amacı bir yabancı olan Carter'ı kendi işlerine karıştırmamaktır. Bu operasyonda Carter, aslında esas görevinin Lee'ye göz kulak olup, onu olaylardan uzaklaştırma olduğunu öğrenince çok bozulur fakat üstlerine karşı çıkamaz. Fakat, Lee, Carter'a rağmen olayın peşini bırakmaz. Kısa bir süre sonra Carter'da bu olayın adam kaçırmadan daha derin bir olay olduğunu öğrenir. Birbirinden uzak iki ülkenin, birbirinden farklı karakter yapılarına sahip iki dedektifi, küçük bir çocuğu kurtarmak için kolları sıvar. Kendi kafalarına göre hareket ettiklerinden, FBI ile de bozuşurlar. Ama küçük kızı kurtarmaya kararlı iki dedektif, bunun için her şeyi yapmaya hazırdır. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Bitirim İkili 1) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

8.2 IMDB Puanı 283 İzlenme
Çin Falı izle Jackie Chan Türkçe Dublaj

Çin Falı izle Tek part şeklinde Çin Falı full izle orjinal veya altyazılı Jackie Chan türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Jackie Chan’in yönettiği ve Asian Hawk olarak başrolünü oynadığı Chinese Zodiac Fransız ve İngiliz ordularının 1860’ta İmparatorluğun Yaz Sarayı’ndan aldıkları 12 bronz Chinese Zodiac hayvan heykelini Asian Hawk’ın Çin’e geri getirmeye çalışmasını anlatmakta. Jackie Chan in 80 li ve 90 lı yıllardaki macera filmlerini andıran filmlerinden biriydi. Hem aksiyon dolu hem eğlenceli dur durak bilmeyen her sahnesiyle ekrana kilitleyen bir yapım olmuş. Chan in Tanrının Zırhı serisi tadındaki film Tanrının Zırhı filminde olan benzeri güzel sahneleri de içeriyor. Filmin bir çok sahnesi çok tehlikeli olmasına rağmen Jackie Chan bu filmde dublor kullanmamış. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Çin Falı ) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.6 IMDB Puanı 278 İzlenme
Ejder Kılıcı izle Dragon Blade Türkçe Dublaj

Ejder Kılıcı izle Sıradaki yabancı film Ejder Kılıcı full izle orjinal veya altyazılı Ejder KılıcıDragon Blade türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Ejder KılıcıDragon Blade tek part izle partlarımızdan isterseniz Ejder Kılıcı sinema çekimi izle "Ejder KılıcıDragon Blade" filmin açıklaması.Hikaye, günümüzden 2000 yıl kadar önce geçiyor. Romalı bir general olan Lucius (John Cusack), kötü ve hırslı bir lider olan Tiberius'un (Adrien Brody) kendi babasını öldürüp en küçük kardeşi Publius'u da kör etmesinin ardından Publius'u yanına alarak bir grup askerle Çin'e doğru kaçar. Burada Vahşi Kazlar Kapısı denen yerde Huo An (Jackie Chan) adlı bir komutanla tanışır ve birbirlerinin saygısını kazanırlar. Bu esnada Tiberius da İpek Yolu'nu kontrol altına almak için büyük bir orduyla sefere çıkmıştır. Huo An ve Lucius, Tiberius'u durdurabilmek için güçlerini birleştirmeye karar verirler. Roma lideri Tiberius İpek Yolu'nun iddia dev bir ordu ile geldiğinde, Genel Lucius tarafından yönetilen arızalı Romalı askerlerin elit Legion ile ordusu kadar Huo bir takım ülkesini ve onun yeni arkadaşlar korumak için. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Ejder KılıcıDragon Blade) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

6.9 IMDB Puanı 203 İzlenme
ketenpere izle erotik film izle