Tür:

Hugh Jackman Filmleri

6 film bulundu
Muhteşem Showman izle 2017 Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Muhteşem Showman izle Tek part şeklinde The Greatest Showman full izle orjinal veya altyazılı Muhteşem Showman türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Ünlü oyuncu Hugh Jackman yer aldıgı film de Dans Dram Müzikal konusu yer alıyor. Gösteri dünyasının ünlü ismi, P.T. Barnum'un hayat hikayesinden uyarlanan film şov dünyasının doğumunu kutlayan ve dünya çapında bir sansasyon haline gelen bir gösteri yaratmak için hiçbir şeyden yoksun bir vizyon sahibine ait olan bir orijinal müzikal. Barnum'un kurucusu olduğu Ringling Bros. ve Barnum & Bailey Circus sirklerinin turneleri ve gösteri dünyasındaki yerini beyazperdeye taşıyan bir yapım. Filmin yönetmenliğini Michael Gracey üstlenirken, senaristleri ise Jenny Bicks ve Bill Condon. Filmin başrolünde Hugh Jackman yer alıyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Muhteşem Showman) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Michael Gracey

Oyuncular: Hugh Jackman , Zac Efron , Michelle Williams , Zendaya Coleman , Rebecca Ferguson

351 İzlenme
The Greatest Showman izle 2017 Türkçe Dublaj 2017 - ABD

The Greatest Showman izle Tek part şeklinde The Greatest Showman full izle orjinal veya altyazılı Dünyanın En Büyük Şovmeni türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Gösteri dünyasının ünlü ismi, P.T. Barnum'un hayat hikayesinden uyarlanan film, Barnum'un kurucusu olduğu Ringling Bros. ve Barnum & Bailey Circus sirklerinin turneleri ve gösteri dünyasındaki yerini beyazperdeye taşıyan bir yapım. PT Barnum'un hikayesi, dünya çapında bir sansasyon haline gelen büyüleyici bir gösteri yaratmak için hiçbir şeyden yoksun bir vizyon sahibi. Filmin yönetmenliğini Michael Gracey üstlenirken, senaristleri ise Jenny Bicks ve Bill Condon. Filmin başrolünde Hugh Jackman yer alıyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Dünyanın En Büyük Şovmeni) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Michael Gracey

Oyuncular: Hugh Jackman , Zac Efron , Michelle Williams , Zendaya Coleman , Rebecca Ferguson

313 İzlenme
Müzede Bir Gece 3 Lahitteki Sır izle Türkçe Dublaj

Müzede Bir Gece Lahitteki Sır izle Tek part şeklinde Müzede Bir Gece Lahitteki Sır full izle orjinal veya altyazılı Night at the Museum Secret of the Tomb türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Müzede Bir Gece serisinin 3. filmi, Lahitteki Sır, izleyicileri yine eğlenceli bir maceraya davet ediyor. 2014'ün Ağustos'unda aramızdan ayrılan Robin Williams'ın Teddy Roosevelt rolünü son kez üstlendiği film, 2015'in ilk haftasında Türkiye'de vizyona girdi. Bu filmde Larry'nin (Ben Stiller) New York'tan Londra'daki British Museum'a uzanan maceralarını izliyoruz. Doğal Tarih Müzesi'nde yeni bir sergi açılıyor. Sunumun sorumlusu, Ahkmenrah Tableti nedeniyle sergilerecek olan gece sergilerini yöneten Larry Daley'dir. Ancak sergiler ters gittiğinde Larry kendisini belada bulur. Tablet korozyona uğradığını öğrenir ve böylece biraz araştırma yapar ve eski müze görevlisi olan Cecil'in Tablet keşfedildiğinde yerinde olduğunu öğrenir. Larry'ye söküp atarsa ​​uyarıldıklarını söyler ve bunun sonu anlamına gelebilir. Larry bunun sihirin sonu anlamına geldiğini fark eder. Hiçbir şey bilmediğini söyleyen Ahkmenrah ile konuşuyor. Firavun sadece babası Tablet'in sırlarını biliyor. Firavun'un Londra müzesine gönderildiğini öğrenir. Dolayısıyla müze küratörü Dr. McPhee'yi Londra'ya göndermek için ikna ediyor. Ahkmenrah'ı onunla birlikte alır, ancak bazıları Teddy Roosevelt, Attila, Octavius ​​ve Jedediah gibi etiketler. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Müzede Bir Gece Lahitteki Sır) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.6 IMDB Puanı 289 İzlenme
X-Men Geçmiş Günler Gelecek izle 2014 Türkçe Dublaj

X-Men Geçmiş Günler Gelecek izle Tek şeklinde X-Men Geçmiş Günler Gelecek full izle orjinal veya altyazılı X-Men: Days of Future Past türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Süper kahramanlar ekibi X-Men, dünyayı bu büyük felaketin etkilerinden korumak üzere Wolverine'i zamanda yolculukla geçmişe gönderir ve bu vahim olayı engelleye çalışır. Amaç, dünyadaki tüm canlı türlerinin geleceğine yön veren önemli bir tarihi olayı engellemektir. Kahramanlarımız, gençlik günlerindeki halleriyle omuz omuza çarpışmak, hem geçmişte hem de günümüzde büyük bir mücadele vermek zorundadır. Bryan Singer'ın yönettiği filmin yıldızlarla bezeli kadrosunda Hugh Jackman, Jennifer Lawrence, Ian McKellen, Michael Fassbender ve Anna Paquin gibi isimler öne çıkıyor. Film, 2014 yılında tüm dünyada en çok izlenen filmler listesinde ilk 10'da yer almayı başardı. Gelecekte, mutantlar ve onlara yardım eden insanlar Sentinel adlı güçlü robotlar tarafından katlediliyor. Xavier, Xavier, Wolverine, Magneto, Fırtına, Kitty Pryde ve arkadaşları Çin'deki bir manastırda buluşuyor ve Xavier, yenilmez Sentinellerin, yaratıcıları Dr. Bolivar Trask'e suikast girişiminde bulunduğu 1973'te yakalanan Mystique DNA'sını kullanarak yaratılmadığını açıklıyor . Xavier, tek şansının Pryde'nin Charles Xavier ve Erik Lehnsherr'ın Mistik'i niyetinden vazgeçmeye ikna etme becerisini kullanarak 1973'e geri döndüğünü söylüyor. . Bununla birlikte, yalnızca Wolverine zaman yolculuğunun zararlarına dayanamaz. Mystique'i ve Sentinel Programını durdurmayı ve mutantları ve onların insan arkadaşlarını yoketmeyi başarabilir kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (X-Men Geçmiş Günler Gelecek) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

8.0 IMDB Puanı 269 İzlenme
Dukale’nin Rüyası izle 2015 Türkçe Dublaj

Dukale'nin Rüyası izle Tek part şeklinde Dukale'nin Rüyası full izle orjinal veya altyazılı Dukale'nin Rüyası türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Hugh Jackman (X-MEN'in "Wolverine"), insanları yoksulluktan kurtarmaktaki başarılarına dikkat çekmek için Dünya Vizyonu girişimi kapsamında Etiyopya'ya uçuyor. Hugh, bir gün boyunca tarlalarda, ailenizi fakirlikten kurtarmak için yoğun bir şekilde çalışan Dukale adlı kahve üreticisiyle geçiriyor. Dukale'nin çiftliğinde vakit geçiren Hugh, adil ticaret kahvesinin değeri hakkında birinci elden bilgi aldı. New York'a döndükten sonra Hugh BM İklim Haftası'nda konuşmaya çağrıldı ve orada Dukale gibi çiftçilere bir fincan kahve kadar küresel yoksulluğu azaltma gücüne sahip olduklarını belirtmek için dünya liderlerine destek vermek için sıcak davrandı. Hugh, Dukale'den çok esinlendi, Laughing Man Coffee'yi piyasaya sundu, doğrudan yetiştiricilerle ticaret yaptı ve karın% 100'ünü dünyanın dört bir yanındaki toplumsal kalkınma programlarını ve sosyal girişimcilere destek vermek amacıyla bağışladı. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Dukale'nin Rüyası) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.8 IMDB Puanı 177 İzlenme
Pan izle 2015 Türkçe Dublaj

Pan izle Tek part şeklinde Pan full izle orjinal veya altyazılı Pan türkçe dublaj izle filmin açıklaması.12 yaşındaki yetim Peter, Neverland'ın büyülü dünyasına doğru yol alıyor ve burada eğlenceli ve tehlikeli buluyor ve sonunda kaderini keşfediyor sonsuza dek Peter Pan olarak bilinen kahraman olmak için. Öksüz bir çocuk olan Peter Pan, büyülü bir ada olan Varolmayan Ülke'de (Neverland) yerli halkın kurtarıcı umudu olur. Nitekim kehanete göre adayı yöneten korsan Karasakal'a isyan edecek çocuk, uçabilme yeteneğine sahip olacaktır. JM Barrie'nin klasikleşmiş Peter Pan öyküsünün bu modern uyarlamasında Pan rolünde Levi Miller, Karasakal rolünde Hugh Jackman ve Kaptan Kanca rolünde Garrett Hedlund var. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Pan) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

6.0 IMDB Puanı 245 İzlenme
ketenpere izle erotik film izle