Tür:

Belgesel Filmleri

41 film bulundu
Halep’in Son Adamları izle 2017 Full Türkçe Dublaj 2017 - Danimarka , Almanya

Halep'in Son Adamları izle Tek part şeklinde Last Men in Aleppo full izle orjinal veya altyazılı Halep'in Son Adamları türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Suriye'de beş yıl savaşın ardından Halep'in kalan sakinleri kuşatma için hazırlandılar. Beyaz Küre'nin kurucu üyelerinden Halid, Subhi ve Mahmoud, vatandaşlarına yardım etmek ve bir şehirdeki ateş altında günlük hayat, ölüm, mücadele ve zaferi yaşamaya devam etti. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Halep'in Son Adamları) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: 2017 - Danimarka , Almanya

Oyuncular: Firas Fayyad

14 İzlenme
İkarus izle Icarus Türkçe Dublaj 2017 - ABD

İkarus izle Tek part şeklinde İkarus full izle orjinal veya altyazılı Icarus türkçe dublaj izle filmin açıklaması.Netflix in orijinal belgeseli filmi olan Icarus un konusu Bryan Fogel doping iddiaları yüzünden ceza almış bir sporcudur ve bu iddiaların asılsız olduğunu ortaya çıkarmaya çalışırken Rus bir bilim adamı ile tanışır.Dopingle ilgili olayları ortaya çıkarmaya çalışan bir kaç kişinin de öldürülmesi ile Bryan Fogel de de öldürüleceği düşüncesi oluşmuştur nedeni bilinemeyen bir şekilde ölmüş spor dünyasındaki en büyük skandallardan birine de imza atılmış oldu. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (İkarus) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Bryan Fogel

Oyuncular: Bryan Fogel

316 İzlenme
Hz. Muhammed Allah’ın Elçisi izle Türkçe Dublaj 28 Ekim 2016

Hz. Muhammed: Allah'ın Elçisi izle Sıradaki yabancı film Hz. Muhammed: Allah'ın Elçisi full izle orjinal veya altyazılı Hz. Muhammed: Allah'ın Elçisi türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Hz. Muhammed: Allah'ın Elçisi tek part izle partlarımızdan isterseniz Hz. Muhammed: Allah'ın Elçisi sinema çekimi izle "Hz. Muhammed: Allah'ın Elçisi" filmin açıklaması. Hz. Muhammed’in hayatından bir bölümü anlatan filmin yapımı uzun yıllar devam etti. Filmde Hz. Muhammed'in 12 yaşına kadar olan yılları ve o yıllarda Mekke'deki olaylar işlenecek. Muhammed filminin, İran’ın bugüne kadar en yüksek bütçeli filmi olduğu söyleniyor. Film, 623 milyar İran Riyali (30 milyon $) bütçeyle çekildi. Baran ve Cennetin Çocukları gibi yapımlara imza atarak önemli bir başarıya ulaşan Majid Majidi'nin yönetmen koltuğunda oturduğu yapımda başrolleri Mahdi Pakdel, Sareh Bayat, Mina Sadati ve Ali Reza Shoja-Nuri paylaşıyor. Filmin kadrosunda Mohsen Tanabandeh, Dariush Farhang ve Siamak Adib de yer alıyor. Film, 7.yy'da Mekke'de ve Hz.Muhammed'in etrafında gelişen olayları konu ediniyor. Abraha’nın fil ordusuyla Mekke’ye yönelişi sebebiyle tedirgin olan Mekke halkı çaresizdir. Hz. Muhammed’e hamile olan Hz. Amine geri kalan Mekke halkı gibi kaçıp dağlara saklanamaz. Abraha kimseciklerin olmadığı şehri kolayca ele geçirebileceğini düşünür ancak filler Mekke’ye doğru bir adım dahi atmaz. Ardından milyonlarca ebabil kuşu, Abraha’nın ordusunu taş yağmuruna tutarak yok ederler. Bu olaydan tam bir ay sonra Hz. Muhammed doğmuştur. Hz. Âmine’nin kucağındaki minik bebek dünyayı kökünden değiştirecektir. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Hz. Muhammed: Allah'ın Elçisi) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

Yönetmen: Mecid Mecidi

Oyuncular: Mahdi Pakdel , Sareh Bayat , Ali Reza Shoja-Nuri , Mohsen Tanabandeh , Rana Azadivar

7.4 IMDB Puanı 791 İzlenme 1 Yorum
Kedi izle 2017 Yerli film 2016 - Türkiye , ABD

Kedi izle Tek parça Kedi full izle 720p kalitede Kedi sinema çekimi izle filmin açıklaması. Kediler hakkında belgeseller vardır evet, ama genelde büyük kediler hakkında:) Aslanları, kaplanları, panter veya jaguarları doğal ortamlarında izleriz National Geographic veya BBC'de.. Peki ya sokak kedilerimizi? Onları hiç merak ettiniz mi? İstanbul dev bir kediköyü adeta ve sokaklardaki binlerce canı da bu kargaşa içerisinde korumaya çalışıyoruz elimizden geldiğince.. Ben, sen , o, biz korumaya çalışıyoruz.. En azından kendi mahallemizdekilere, etrafımızdakilere sahip çıkıp kimi zaman yemeğini, suyunu vererek, kimi, zaman onlara evler yaparak veya kapı paspasımızı açarak, kimi zaman her sabah ve aksam kafalarını okşayıp göbeklerini severek... Ama yapıyoruz, mutlaka..Onlar bizim insan tarafımız.. Ölmeyen insan tarafımız aslında..Biz onu ayakta tutmaya çabalıyoruz.. Yerli film 724fullhdfilmizle.com de izlenir.

Yönetmen: Ceyda Torun

Oyuncular: Ceyda Torun

6.4 IMDB Puanı 345 İzlenme
Kirli Oyunlar izle 2017 Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Kirli Oyunlar izle Tek part şeklinde Kirli Oyunlar full izle orjinal veya altyazılı Roger Ston türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Ünlü Cumhuriyetçi kirli hile ve uzun süredir Trump danışmanı olan Roger Stone'un hayatını ve kariyerini araştıran belgesel, gayrimenkul mogulunun politik kariyerini yarattı. Bu belgeselden çok hoşlanıyordum, sola eğildiğini, en uç noktaya doğru kaymasını bekliyordum ama sağda ve solda dengeli bir şekilde olup, bunun kim olduğunu düşünerek düşündüm. Geç saatlerde Steven Kolbert beni Roger Stone'u dinlememi sağlayan Alex Jones'un birkaç bölümünü dinlemeye / takibe çağırdı. Alex Jones'un bazı deli fikirleri olabilir, ancak sol ve sağ görüş açısından arama yaparak mantığı seçmek mantığıyla komplodan gerçeği filtrelemek kolay, ama bu onun hakkında değil, Roger Stone'la ilgili. Bu adamın Amerikan siyasetini ne kadar uzun süredir etkilediği dikkat çekicidir. Roger Stone'tan sonra x dosyalarından sigara içenler yarattılar mı? Bunu gerçekten çok beğendim ve siyasi ilginiz varsa bunu da seveceksiniz kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Kirli Oyunlar) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Dylan Bank, Daniel DiMauro, Morgan Pehme

Oyuncular: Dylan Bank, Daniel DiMauro, Morgan Pehme

7.8 IMDB Puanı 245 İzlenme
Benim Varoş Hikayem izle 2017 Yerli Film

Benim Varoş Hikayem izle Tek parça Benim Varoş Hikayem full izle 720p kalitede Benim Varoş Hikayem sinema çekimi izle filmin açıklaması. Atların ağzından çıkarılan hikayeler, Adana'daki günlük hayatın perspektifleri ve kendi yaşamları ile ilgili olarak, Türkiye'nin samimiyetidir. Yönetmen Yunus Ozan Korkut Adana'da büyüdüğü sokakları; komşuları, arkadaşları ve akrabalarını kameranın odağına alarak kaydediyor. Yerli film 724fullhdfilmizle.com de izlenir.

7.7 IMDB Puanı 431 İzlenme
Uygunsuz Gerçek 2 izle 2017 Türkçe Dublaj

Uygunsuz Gerçek 2 izle Tek part şeklinde Uygunsuz Gerçek 2 full izle orjinal veya altyazılı An Inconvenient Sequel Truth to Power türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Geçimsizlikten ödün vermeden bir Gerçek'in iklim değişikliğini popüler kültürün kalbine getirmesinden on yıl sonra, gerçek bir enerji devrimine ne kadar yakın olduğumuzu gösteren izlem geliyor. Bu filmin gelişimi ne kadar iyi ya da kötü olursa olsun. Genel soru bulunur. Geleceği değiştirmede bir rol oynayabilir miyiz ve gelecek kuşaklar için bir problem varsa, neler olduğunu düşünüyoruz? Karbon döngüsü insan müdahalesi nedeniyle istismar ediliyor, iklimimiz değişiyor; kanıtları ve oyundaki gerçekleri gerekçelendirmeye zorlaştırdığı için güçlü şüphecilik oynamaya başladığından memnunuz. Bu, iklim değişikliğinin etkileri hakkında sizi bilgilendiren başka bir film. Sorun, açık olanı kanıtlamak için bir meydan okuma yapmamızdır. Gerçekler neredeyse açık ve bilgi barındıran ezici ama yine de biz nefret ediyor olduğu gibi kapalı söyleniyor. Her zaman seçmenlerin sol alanını önermeye daha açık buluyorum, oysa sağda herhangi bir alternatif görüşün tüm kaynaklarını kesmiş görünüyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Uygunsuz Gerçek 2) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

6.4 IMDB Puanı 250 İzlenme
Kids for Cash izle Türkçe Dublaj

Kids for Cash izle Tek part şeklinde Kids for Cash full izle orjinal veya altyazılı Kids for Cash türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Kids For Cash, ulusun sarsıldığı meşhur adli skandalın arkasında zıplayan bir görünüm. Kids For Cash, milyonlarca ödediklerinin ve yüksek mağduriyet yolsuzluğunun ötesinde şok edici bir Amerikan sırrını ortaya çıkarıyor. Columbine'daki çekimlerin ardından küçük bir kasaba, bir ebeveyn kendi adalet markasının arkasındaki sebepleri sorgulamaya cesaret edinceye kadar ... çocukları doğrultuda tutan cesur bir yargıcı kutluyor. Bu gerçek hayat gerilimi, skandalın merkezindeki beynin anlatılmamış hikayelerini ve süreçte tahrip olan hayatların ürpertici öyküsünü ortaya koyuyor - çarpıcı bir duygusal roller coaster. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Kids for Cash) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.4 IMDB Puanı 205 İzlenme
İstanbul Boğazı’nın Koruyucuları izle 2017 Yerli Film

İstanbul Boğazı'nın Koruyucuları izle Tek parça İstanbul Boğazı'nın Koruyucuları full izle 720p kalitede Guardians of the Strait sinema çekimi izle filmin açıklaması.En büyük gemi En tehlikeli yükler. Dünyanın en meşhur yerlerinden biri olan İstanbul'dan en dar deniz geçidi. Patlayıcı karışımı üzerinde bir kapak tutmaya çalışan tutkulu erkekler ve kadınlar hakkında bir belgesel film Boğazın içinden geçerek. Ankara Uluslararası Film Festivali veya Ankara Film Festivali, Türkiye'nin Ankara kentinde her yıl düzenlenen uluslararası bir film festivalidir. Türkiye'nin en köklü film festivallerinden biri olarak anılan Ankara Uluslararası Film Festivali, ilk olarak 1988 yılında "Ankara Film Şenliği" adıyla Ankara'nın ilk film festivali olarak ortaya çıktı. Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfı tarafından düzenlenen festival, her yıl çeşitli kategorilerde ödüller dağıtmaktadır. Bu yıl 28.'si düzenlenecek Ankara Uluslararası Film Festivali 20-30 Nisan arasında seyirciyle buluşuyor.. Yerli film 724fullhdfilmizle.com de izlenir.

6.8 IMDB Puanı 175 İzlenme
Bahar Bu Yıl Gelmesin izle Türkçe Dublaj

Bahar Bu Yıl Gelmesin izle Tek part şeklinde Bahar Bu Yıl Gelmesin full izle orjinal veya altyazılı Tell Spring Not to Come This Year türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Değişik bir konusu olan belgesel savaş tadında bir film'dir afganistan ve abd çekilen film 2015 de bütün dünyada gösterime girdi film çok büyük beğeni aldı imdb si 7.0 aldı Baharın Gelmediğini Baharın, NATO'nun desteği olmadan Helmand'da konuşlandırıldıkları ilk yıl boyunca, Afgan Ulusal Ordusunun (ANA) bir birimi bu Yıl'ı izliyor. Ön saflarda savaşan bir grup kavganın derin kişisel motivasyonları, arzuları ve mücadelelerini araştıran, savaşın insan tarafı hakkında geniş bir duyulmamış ve yanlış anlatılmış bir perspektiften anlatılan samimi bir film. Görünürde bir NATO askeri olmadan ve kendi hikayelerini değil, kendi hikayelerini anlatan Afganistan savaşı Afganistan'da yaşayan Afganların gözünden geçiyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Bahar Bu Yıl Gelmesin) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.0 IMDB Puanı 357 İzlenme
Blue izle 2017 Full Yerli Film

Blue izle Tek parça Blue full izle 720p kalitede Blue sinema çekimi izle filmin açıklaması. 1991 yılında Yavuz Çetin ve Batu Mutlugil tarafından kurulan ve daha sonra Sunay Özgür ile Kerim Çaplı’nın katıldığı efsanevi rock grubu "Blue Blues Band"in hikâyesini anlatan belgeseldir. Belgeselde Deniz Arcak, Aylin Aslım, Teoman, Kerim Çaplı'nın oğlu Ahmet Çaplı, Gür Akad, Tanju Eksek, Volkan Başaran, Melis Danişmend, Batur Yurtsever, Moğollar grubundan Taner Öngür gibi isimler de yer alıyor. Yönetmenliğini Sertan Ünver’in yaptığı belgeselinin yapımcılığını ise Suzan Güverte üstleniyor. Yerli film 724fullhdfilmizle.com de izlenir.

6.8 IMDB Puanı 939 İzlenme
İklim Meselesi izle Yerli Film 2017 - Türkiye

İklim Meselesi izle Sıradaki yerli film İklim Meselesi full izle 720p 1080p çözünürlükte İklim Meselesi sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak İklim Meselesi tek part izle partlarımızdan isterseniz İklim Meselesi sinema çekimi izle "İklim Meselesi" filmin açıklaması .İklim değişikliklerinin, Türkiye'ye etkilerini mercek altına alan İklim Meselesi belgesel serisi, Halit Ergenç, Ezgi Mola, Ozan Güven ve Serenay Sarıkaya'nın sunumlarıyla çok yakında Nat Geo ekranlarında olacak. National Geographic için yapılmış bu özel belgesel seri, 21. yüzyılın sonlarına doğru Avrupa ve Orta Asya bölgesinde küresel iklim değişikliğinin etkilerine en çok maruz kalacak ülkelerden biri olan Türkiye’nin meseleyle olan yakın ilişkisi ekranlara taşınıyor. İklim Meselesi’nde konu her yönüyle incelenip çözüm önerileri tartışılıyor ve bu sayede izleyicilerde farkındalık yaratmak hedefleniyor. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de sinema film farkını hissedin. (İklim Meselesi) Bir belgesel Diyebiliriz tam olarak bu yapım için gerçeklerin dibine vuruyoruz bazı gerçekleri ortaya çıkarıyoruz gibisinden konuşulsa da bana çok sıradan bir yapım gibi geldi ancak yinede çok kişi merak ediyor şimdiden meraklıları 4 gözle filmin vizyona girmesini bekliyor. Bizde takipcileri olarak telif engeline takılmazsak sizlerle daha yararlı bilgiler paylaşmayı umuyoruz.

Yönetmen: Ozan Güven

Oyuncular: Halit Ergenç , Ezgi Mola , Serenay Sarıkaya

6.8 IMDB Puanı 1,222 İzlenme 1 Yorum
Kartal Avcısı Kız izle 2017 Türkçe Dublaj

Kartal Avcısı Kız izle Tek part şeklinde Kartal Avcısı Kız full izle orjinal veya altyazılı The Eagle Huntress türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Filmde, Ayçolpan adlı 13 yaşındaki bir kız çocuğunun, halkının nesillerdir sürdürdüğü kartal terbiyeciliği işinde bir usta olabilmek için verdiği mücadele anlatılıyor. Bu belgeselin meşruiyetini kuşatan tartışmalara rağmen muhtemelen potansiyel bir öncü oyuncusu olarak damgalanırken, kendi kategorisinde Oscar adaylıklarına atıfta bulunuluyor Kartal Avcılık, sözde ilk filmin hikayesini izleyen iyi bir yayın. Asya'daki kartal avı, Aisholpan Nurgaiv. Nurgaiv 13 yaşındayken yerel bir kartal avcılık festivaline girmeye kesinlikle hevesli ve daha sonra dağlara girerek tam teşekküllü bir kartal avcısı olmaya hevesli. Bir kartal avı olmanın, üç aylık bir eagleti yuvasından aldıktan sonra eğitmesini ve bununla başarıyla avlanabilmesinin nihai sonucu ile birlikte, yedi yıl sonra "çevreyi" tamamlamaya başlamasına izin vermeyi gerektirir Hayat kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Kartal Avcısı Kız) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

5.8 IMDB Puanı 254 İzlenme
Sessizliğin Kardeşleri izle 2017 Yerli Film

Sessizliğin Kardeşleri izle Tek parça Sessizliğin Kardeşleri full izle 720p kalitede Sessizliğin Kardeşleri sinema çekimi izle filmin açıklaması. Sessizliğin Kardeşleri yönetmen Taylan Mintaş’ın yıllar sonra gittiği köyünde karşılaştığı kuzenleri Toso ve Çao’nun hikâyesini konu alıyor. Kars’ın Susuz İlçesine bağlı küçük bir köyünde yaşayan Toso ve Çao, öfkeleriyle de sevgi gösterileriyle de birbirlerinden farklı iki kardeştir ama onları ortaklaştıran şey sadece, ahraz (sağır ve dilsiz) olmaları değildir; kendilerine özgü işaret dilleridir de. İki kardeşin, bazen insanların kusurlarıyla, bazen yetenekleriyle, bazen de dedelerden kalma lakaplarla yarattıkları bu Kürtçe işaret dili, tüm köy halkı tarafından da bilinmekte ve köyde Kürtçe ve Türkçe dışında 3. bir dil olarak kabul görmektedir. Yerli film 724fullhdfilmizle.com de izlenir.

6.7 IMDB Puanı 150 İzlenme
Dukale’nin Rüyası izle 2015 Türkçe Dublaj

Dukale'nin Rüyası izle Tek part şeklinde Dukale'nin Rüyası full izle orjinal veya altyazılı Dukale'nin Rüyası türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Hugh Jackman (X-MEN'in "Wolverine"), insanları yoksulluktan kurtarmaktaki başarılarına dikkat çekmek için Dünya Vizyonu girişimi kapsamında Etiyopya'ya uçuyor. Hugh, bir gün boyunca tarlalarda, ailenizi fakirlikten kurtarmak için yoğun bir şekilde çalışan Dukale adlı kahve üreticisiyle geçiriyor. Dukale'nin çiftliğinde vakit geçiren Hugh, adil ticaret kahvesinin değeri hakkında birinci elden bilgi aldı. New York'a döndükten sonra Hugh BM İklim Haftası'nda konuşmaya çağrıldı ve orada Dukale gibi çiftçilere bir fincan kahve kadar küresel yoksulluğu azaltma gücüne sahip olduklarını belirtmek için dünya liderlerine destek vermek için sıcak davrandı. Hugh, Dukale'den çok esinlendi, Laughing Man Coffee'yi piyasaya sundu, doğrudan yetiştiricilerle ticaret yaptı ve karın% 100'ünü dünyanın dört bir yanındaki toplumsal kalkınma programlarını ve sosyal girişimcilere destek vermek amacıyla bağışladı. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Dukale'nin Rüyası) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.8 IMDB Puanı 177 İzlenme
David Lynch Yaşam Sanatı izle 2017 Türkçe Dublaj

David Lynch Yaşam Sanatı izle Tek part şeklinde David Lynch Yaşam Sanatı full izle orjinal veya altyazılı David Lynch - The Art Life türkçe dublaj izle filmin açıklaması. David Lynch, hayatının yaratıcı yılları boyunca samimi bir yolculuğa çıkıyor. Küçük kasaba Amerika'daki pastoral yetiştirmeden Philadelphia'nın karanlık caddelerine kadar, Lynch'i takip ederek sinemanın en gizemli yönetmenlerinden birinin şekillendirilmesine yardımcı olan olayları izliyoruz. Sanat Yaşamı David Lynch, Lynch'in kendi sanatını, müziğini ve erken filmlerini, benzersiz dünyanın karanlık köşelerine parlıyor ve izleyicilere insanı ve sanatçıyı daha iyi anlamasını sağlıyor. Lynch "Sanırım bence her zaman bir resim ya da benzeri şeyler yaparsan fikirlerle dolarsın ve bazen geçmiş, yeni fikirler olsalar bile geçmiş fikirleri canlandırır ve renklendirir kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (David Lynch Yaşam Sanatı) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.7 IMDB Puanı 255 İzlenme
Dünya Nasıl Değiştirilir izle Türkçe Dublaj

Dünya Nasıl Değiştirilir izle Tek part şeklinde Dünya Nasıl Değiştirilir full izle orjinal veya altyazılı How to Change the World türkçe dublaj izle filmin açıklaması. 1971'de bir grup arkadaşı nükleer deneme bölgesine girdiler ve protesto gösterileri dünyanın hayalini çekti. Olağanüstü dünyasını hayata geçiren, daha önce hiç görülmemiş arşivi kullanarak, Dünyayı Nasıl Değiştirme, Greenpeace'i kuran ve modern yeşil hareketi tanımlayan öncülerin hikayesidir. İzleyeceğiniz belgesel filminin konusunda her ne kadar insan gücü dünyayı kurtarmaya pekte yetecek gibi görünmese de bir çok insan bir araya geldiğinde bir şeyler başarabileceğinden kimsenin şüphesi yok. 1970'li yıllarda yaşanan bir olaya gidiyoruz o dönemde yeni yapılacak bir takım nükleer testin çevreye fazlasıyla zarar vereceğini düşünen bir grup kişiler bu testin yapılmaması için büyük oranda karşı çıkmaktadırlar. Ancak bu testten vazgeçirmek kolay olmasa da onlar fazlasıyla inatçıdır. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Dünya Nasıl Değiştirilir) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.6 IMDB Puanı 196 İzlenme
Kevin Hart What Now izle 2016 Türkçe Dublaj

Kevin Hart What Now izle Sıradaki yabancı film Kevin Hart What Now full izle orjinal veya altyazılı Kevin Hart What Now türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Kevin Hart What Now tek part izle partlarımızdan isterseniz Kevin Hart What Now sinema çekimi izle "Kevin Hart What Now" filmin açıklaması. Komedyen Kevin Hart Philadelphia dış mekanında, Lincoln Financial Field'de 50.000 kişiden oluşan bir kalabalığın önünde performans sergiliyor. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Kevin Hart What Now) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

5.6 IMDB Puanı 208 İzlenme
Ronaldo izle Türkçe Dublaj

Ronaldo izle Sıradaki yabancı film Ronaldo full izle orjinal veya altyazılı Ronaldo türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Ronaldo tek part izle partlarımızdan isterseniz Ronaldo sinema çekimi izle "Ronaldo" filmin açıklaması. Çekimleri 14 ay süren belgesel dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo’nun çocukluktan bugüne kadarki ihtişamlı kariyerine odaklanıyor. Adamın ve sporun iç çemberine benzeri görülmemiş bir erişimle 14 aydan fazla çekilen bu, futboldaki en ünlü kişilerin ilk resmi ve tam yetkili filmidir. Bu hareketli ve etkileyici belgeselde ilk kez dünyada futbolcuya, baba, aile-adam ve arkadaşına dünya çapında samimi ve paralel olmayan, kapalı kapılar ardına erişim imkânı buluyor. Derin konuşmalar, son teknoloji ürünü futbol görüntüleri ve daha önce hiç görülmemiş arşiv görüntüleri aracılığıyla film, kariyerinin zirvesinde çift Ballon D'oruca sahip olan Cristiano Ronaldo'nun sportif ve kişisel hayatıyla şaşırtıcı bir fikir verir. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Ronaldo) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

6.8 IMDB Puanı 267 İzlenme
Navy SEALs Their Untold Story izle Türkçe Dublaj

Navy SEALs Their Untold Story izle Sıradaki yabancı film Navy SEALs Their Untold Story full izle orjinal veya altyazılı Navy SEALs Their Untold Story türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Navy SEALs Their Untold Story tek part izle partlarımızdan isterseniz Navy SEALs Their Untold Story sinema çekimi izle "Navy SEALs Their Untold Story" filmin açıklaması. Belgesel, Özel Kuvvetlerin bilinmeyen hikayelerini anlatıyor. ABD Deniz Kuvvetleri Deniz Kuvvetleri'nin (Deniz, Hava ve Kara) bugünün ünlü savaşçıları haline geldiğinin hikayesini çok az kimse biliyor. Onları olmadan, dünya tarihinin büyük kısmı, Normandiya plajlarından Pasifik tiyatronuna, Kore, Vietnam, Irak ve Afganistan'a kadar farklı şekilde yazılmıştı. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Navy SEALs Their Untold Story) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

6.9 IMDB Puanı 215 İzlenme
The Internet’s Own Boy The Story of Aaron Swartz izle Türkçe Dublaj

The Internet's Own Boy The Story of Aaron Swartz izle Sıradaki yabancı film The Internet's Own Boy The Story of Aaron Swartz full izle orjinal veya altyazılı The Internet's Own Boy The Story of Aaron Swartz türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k The Internet's Own Boy The Story of Aaron Swartz tek part izle partlarımızdan isterseniz The Internet's Own Boy The Story of Aaron Swartz sinema çekimi izle "The Internet's Own Boy The Story of Aaron Swartz" filmin açıklaması.RSS ve Reddit'in geliştirilmesinde çok önemli roller oynayan, ancak yasadışı internet faaliyetlerine katıldığı için yargı önüne çıkan davası bitmeden yaşamına son veren Amerikalı bilgisayar programcısı Aaron Swartz'ın (1986-2013) hikayesini anlatan film.Kendi hayatını 26 yaşında atan prodigy ve bilgi aktivisti Aaron Swartz'ı programlama hikayesi. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (The Internet's Own Boy The Story of Aaron Swartz) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.2 IMDB Puanı 195 İzlenme
Gidelim Buralardan Berlin izle Yerli Film

Gidelim Buralardan Berlin izle Sıradaki yerli film Gidelim Buralardan Berlin full izle 720p 1080p çözünürlükte Gidelim Buralardan Berlin sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Gidelim Buralardan Berlin tek part izle partlarımızdan isterseniz Gidelim Buralardan Berlin sinema çekimi izle "Gidelim Buralardan Berlin" filmin açıklaması .Yönetmenliği, yapımcılığı ve kurgusu Alpgiray M. Uğurlu'ya ait olan belgesel türündeki film yaklaşık 20 gün boyunca, yaşları 22-25 arasında değişen ve son 10 yıl içinde Türkiye’den farklı vesilelerle ve dinamiklerle Görsel malzemesi bir resim işleme programında yer alan karlı Taksim Meydanı görüntüsü olan film, gerçekleştirilen röportajların bu ses kurgusuna eklemlenmeisyle ortaya çıkmış. Filmde Kadir Celep yapım koordinatörlüğünü, Candaş Erdener ise ses miksajını yürütüyor. Sinemacı Uğuru filmini internet üzerinden herkesle paylaştı. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Gidelim Buralardan Berlin) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

6.7 IMDB Puanı 170 İzlenme
Beyaz Bereliler izle Türkçe Dublaj

Beyaz Bereliler izle Sıradaki yabancı film Beyaz Baretliler full izle orjinal veya altyazılı Beyaz Bereliler türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Beyaz Bereliler tek part izle partlarımızdan isterseniz Beyaz Bereliler sinema çekimi izle "Beyaz Baretliler" filmin açıklaması. Suriye sivil savunma kuruluşu Beyaz Baretliler belgeseli geliyor! Hollywood'un ünlü simalarından George Clooney belgeselin yapımcılığını üstlenecek. Savaşın etkileriyle perişan olan ülkede ilk müdahale ekibi olarak çalışan ve 3 bin gönüllü katılımcısı olan Beyaz Baretliler'i temel alacak olan belgeselin yönetmen koltuğunda ise Orlando von Einsiedel oturacak. Film, "Beyaz Baretliler" isimli belgesel türü kısa filmden esinleniliyor. Netflix yapımı kısa belgesel, bu yılın Oscar ödüllerine aday gösteriliyor. Grant Heslov ve Clooney ortak yapım şirketleri Smokehouse Pictures ile şu an için filme bir senarist arıyorlar. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Beyaz Bereliler) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.7 IMDB Puanı 178 İzlenme
Benim Adım Bolt izle Türkçe Dublaj

Benim Adım Bolt izle Sıradaki yabancı film Benim Adım Bolt full izle orjinal veya altyazılı Benim Adım Bolt türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k I Am Bolt tek part izle partlarımızdan isterseniz I Am Bolt sinema çekimi izle "I Am Bolt" filmin açıklaması.2016 İngiltere yapımı filmde tarihinin en hızlı koşucusu Usain Bolt un hayatı anlatılıyor. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Benim Adım Bolt) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.4 IMDB Puanı 234 İzlenme
Cehenneme Doğru izle 2016 Türkçe Dublaj

Cehenneme Doğru izle Sıradaki yabancı film Cehenneme Doğru full izle orjinal veya altyazılı Cehenneme Doğru türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Cehenneme Doğru tek part izle partlarımızdan isterseniz Cehenneme Doğru sinema çekimi izle "Cehenneme Doğru" filmin açıklaması. Yepyeni bir belgesel filmi olan cehenneme doğru filmin de yönetmenlik hayatı boyunca insanları bir hayli etkileyen ünlü yönetmen bu kez volkanik dağlar ve insanlar arasında oluşan bağ yı konu alıyor. Bir çok farklı mezhep ve kültüre ait ülkelerde yer alan yanar dağların görüntülerinin bir araya getirildiği harika ve belgesel bizleri bekliyor. Sinema ve delilik dendiğinde çok değil birazcık düşünürsek aklımıza Werner Herzog, dolayısıyla Klaus Kinski ve dolayısıyla filmlerinin dışında, ilişkilerinin çılgınlığının gelir. Bu anlaşması, anlaması ve geçinilmesi zor iki adamın nasıl olup da bir araya geldiğini ve bir “dostluğu” sürdürdükleri de en az bu adamlar kadar anlaşılmazdır. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Cehenneme Doğru) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

6.8 IMDB Puanı 200 İzlenme 1 Yorum
Ateşte Kış izle Türkçe Dublaj

Ateşte Kış izle Sıradaki yabancı film Ateşte Kış full izle orjinal veya altyazılı Ateşte Kış türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Ateşte Kış tek part izle partlarımızdan isterseniz Ateşte Kış sinema çekimi izle "Ateşte Kış" filmin açıklaması. Winter On Fire, Ukrayna’da 2014 ve 2013 yılları arasında 93 günden fazla süren kronolojik olaylara ve yeni insan hakları hareketlerinin oluşumuna tanıklık ediyor. Avrupa’ya entegre olunmasına karşı barışçıl öğrenci gösterileri olarak başlayan olaylar, ulusun başkanını istifaya çağıran şiddet dolu olaylara dönüşür. Film, ülkenin dört bir yanından gelen bir milyona yakın vatandaşın, bozulan siyasi rejime ve taleplerinin, özgürlüklerinin bastırılmasına karşı bir araya gelerek başlattıkları olağanüstü seferberliği konu alır. Avrupa entegrasyonunu destekleyen öğrenci gösterileri, Cumhurbaşkanı Viktor F. Yanukoviç'in istifasını isteyen şiddetli bir devrime dönüştüğü için, 2013 ve 2014 yılları arasında Ukrayna'da yaşanan huzursuzluk hakkında bir belgesel. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Ateşte Kış) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.4 IMDB Puanı 167 İzlenme
Back in Time izle Türkçe Dublaj

Back in Time izle Sıradaki yabancı film Back in Time full izle orjinal veya altyazılı Back in Time türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Back in Time tek part izle partlarımızdan isterseniz Back in Time sinema çekimi izle "Back in Time" filmin açıklaması.Back To The Future (Geleceğe Dönüş) film serisinin 30.yıl dönümünü bir belgeselle taçlandırmak için hazırlanan bu yapımda; filmin konusunun nasıl bulunduğunun, hangi şartlarda ve nasıl çekildiğinin, geçen 30 yılda hayran kitlesine olan etkisinin hikayesini, filmin yazar ve yönetmeni olan Robert Zemeckis’in yanı sıra Steven Spielberg ve oyuncu kadrosundan birebir dinleyeceksiniz. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Back in Time) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.3 IMDB Puanı 175 İzlenme
SOMM Into the Bottle izle Türkçe Dublaj

SOMM Into the Bottle izle Sıradaki yabancı film SOMM Into the Bottle full izle orjinal veya altyazılı SOMM Into the Bottle türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k SOMM Into the Bottle tek part izle partlarımızdan isterseniz SOMM Into the Bottle sinema çekimi izle "SOMM Into the Bottle" filmin açıklaması.Her nefis şarabın ardında; toprak, güneş ve sevgi dolu inanılmaz bir sanat ve tarih yatar. Uzman şarap üreticileri ve şarap garsonları, lezzetli ve renkli tarihinden, üretimine ve pazarlanmasına kadar, şarabın gizemlerini tüm ayrıntılarıyla ele alıyorlar. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (SOMM Into the Bottle) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.3 IMDB Puanı 145 İzlenme
Chuck Norris vs Communism izle Türkçe Dublaj

Chuck Norris vs Communism izle Sıradaki yabancı film Chuck Norris vs Communism full izle orjinal veya altyazılı Chuck Norris vs Communism türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Chuck Norris vs Communism tek part izle partlarımızdan isterseniz Chuck Norris vs Communism sinema çekimi izle "Chuck Norris vs Communism" filmin açıklaması.Ilinca Calugareanu’ya ait 2015 yapımı bir belgesel. Çavuşesku Romanyası’nda sansüre uğrayan Holywood filmlerinin, ülkeye yasadışı şekilde sokulup Irina Margareta nistor adlı bir tercümanın kendine özgü komik dublajıyla popülerleşmesini anlatmakta. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Chuck Norris vs Communism) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

4.5 IMDB Puanı 283 İzlenme
Ülkücüler izle Yerli Film

Ülkücüler izle Sıradaki yerli film Ülkücüler full izle 720p 1080p çözünürlükte Ülkücüler sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Ülkücüler tek part izle partlarımızdan isterseniz .... sinema çekimi izle "Ülkücüler" filmin açıklaması .Yanlış aksettirilen tarihi, yaşayanların gözünden aslına sadık kalınarak anlatma çabası... Aslolan değerlere sahip çıkabilme çabası. Bu ülkenin varlığının ve geleceğin teminatı olan ülkücü harekete ve onun sembolleşen kişi, kurum ve değerlerine teşekkür çalışması... ÜLKÜCÜ HAREKETİN 80 ÖNCESİ MÜCADELESİ VE CEZAEVİ GÜNCESİ.. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Ülkücüler) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

5.3 IMDB Puanı 367 İzlenme
ketenpere izle erotik film izle