Tür:

3D Animasyon Filmleri

167 film bulundu
Balerin ve Afacan Mucit izle 2017 Full Hd Türkçe Dublaj 2016 - Fransa , Kanada

Balerin ve Afacan Mucit izle Tek part şeklinde Balerin full izle orjinal veya altyazılı Balerin ve Afacan Mucit türkçe dublaj izle filmin açıklaması. 1880'ler Fransası'nda Bretonya kırsalında yaşıyan 11 yaşındaki öksüz Félicie, dansçı olmanın hayalini kurmaktadır. Günün birinde büyük bir mucit olmayı hedefleyen arkadaşı Victor'la birlikte kaçarak Paris'e gelirler. Félicie burada Odette ile tanışır ve bir şekilde Paris Opera ve Balesi'ne girmeyi başarır. Odette'in yönlendirmeleriyle Félicie, onu sürekli aşağılayan Camille'i de geçerek hayallerinin rolü için var gücüyle çalışmaya başlar. Felicie ve Victor aynı yetimhaneye aynı gün gelmiş olan ve muhteşem büyük hayallere sahip olan 2 tane cesur yetimdir. Ancak Felicie ve Victor'un hayallerini gerçekleştirmeleri için ilk önce yetimhaneden kaçmaları ve sonra da Paris'in sokaklarında hayallerine giden yolu bulmaları gerektir. Fakat hayallerine ulaşmaları için aşmaları gereken insanlar ve öğrenmeleri gereken bir çok ders vardır. Hayallerinden asla vazgeçme. Tutkun var mı kalbini takip etmeye ve en büyük sıçrayışa hazır mısın? O halde Ballerina'yı gör! 1879'da Paris'i ayarlayın. Bir yetim kız balerin olma hayalleri kurar ve kırsal Britanya'yı Paris için kaçırır ve burada başka biri için geçer ve Büyük Opera binasında öğrenci pozisyonuna katılır. Eric Summer ve Eric Warin'in yönettiği yaklaşan CG animasyon filmi Ballerina'nın resmi fragmanını izleyebilirsiniz. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Balerin ve Afacan Mucit) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Eric Summer, Éric Warin

Oyuncular: Fatih Özkul , Sabanur Aksoy , Kadir Özübek , Füsun Kokucu , Yaşar Karakulak

7.0 IMDB Puanı 10,974 İzlenme 10 Yorum
Tamircikler izle 2017 Full Türkçe Dublaj 2017 - Rusya

Tamircikler izle Tek part şeklinde The Fixies Top Secret full izle orjinal veya altyazılı Tamircikler türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Yalnızca çocuklar tarafından görülen Fixies, kırık aletleri, araç gereçleri ve elektrik devrelerini tamir eden küçük yaratıklardır. Fixies'ten biri, onu süper güçlü bir rascal haline getiren özel bilezikler tuttuğunda, renkli küçük arkadaşlarına, genç bir çocuğa ve günü kurtarmak için bir laboratuvar profesörüne kalmış kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Tamircikler) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Vasiko Bedoshvili

Oyuncular: Larisa Brokhman, Diomid Vinogradov, Inna Korolyova, Daria Kolbaseeva, Alexander Pushnoy

19 İzlenme
Çılgın Hırsız 3 izle 1080p 2017 Full Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Çılgın Hırsız 3 izle Tek part şeklinde Despicable Me 3 full izle orjinal veya altyazılı Çılgın Hırsız 3 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Gru’yu tanıyorsunuz! Despicable Me filmlerinin baş kahramanı olan bu kel ve yetenekli kötü adamı en son bıraktığımızda iyilerin tarafındaydı. Büyük bir hata yapıp Balthazar’ı elinden kaçıran Gru için sıkıntılı günler başlayacak. İşinden kovulan ve aile hayatı da sallantıda olanan Gru’nun yardımına varlığından bile habersiz olduğu kardeşi Dru koşacak tabii tek bir şartla; suç dolu hayatına geri dönerse! Bakalım iki kardeş nasıl bir maceraya atılacaklar ve başlarına neler gelecek? Despicable Me 3, 30 Haziran’da vizyonda! Filmin konusu kısaca 2 devam halkasında tanıştığımız Lucy Wilde ile dünya evine giren ve artık aile babası olan Gru'nun maceraları elbette ki bitmiyor. 3. devam halkasında aile daha da genişliyor Gru, son bir ceza soygunu için onunla takım kurmak isteyen, uzun süredir kayıp olan büyüleyici, neşeli ve daha başarılı ikiz kardeşi Dru ile tanışır. Gru, insanlığı tehdit etmek için en kötü adamı almamaktan dolayı Anti-Villain Birliği'nden kovulduktan sonra kendini büyük bir kimlik krizinin ortasında buluyor. Ancak gizemli bir yabancı, Gru'ya uzun süredir kayıpsız ikiz kardeşi olduğunu bildirmek için ortaya çıktığında, ikizinin şaşkın ayak seslerini takip etmek isteyen bir kardeşi-eski bir süper kötü adam, kötülüğün ne kadar iyi olduğunu yeniden keşfedecek. Gru, Balthazar Bratt ile yaptığı mücadelenin ardından suç dünyasından uzaklaşmaya, huzurlu bir hayat sürmeye karar vermiştir, ancak boş gezmekten çok memnun değildir. Bu bekleyişi sonlandıran olay, Dru adında bir ikiz kardeşi olduğunu yıllar sonra öğrenmesi olacaktır. Bu çok zengin, başarılı ve fazla güleryüzlü kardeşinin bir isteği vardır: Ailenin nesillerden beri devam eden 'kötülük' geleneğini sürdürerek son bir büyük soygun gerçekleştirmek ve bunu birlikte yapmak... Başlarda teklife soğuk yaklaşan Gru, Dru'nun bu iş için nasıl hazırlıklı ve hevesli olduğunu görünce fikir değiştirecektir. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Çılgın Hırsız 3) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Pierre Coffin, Kyle Balda

Oyuncular: Steve Carell , Miranda Cosgrove , Russell Brand , Kristen Wiig , Trey Parker

6.9 IMDB Puanı 1,199 İzlenme 2 Yorum
Sagu ile Pagu İş Başında izle 1080p Full Yerli Film 2017 - Türkiye

Sagu ile Pagu İş Başında izle Tek parça Sagu ile Pagu İş Başında full izle 720p kalitede Sagu ile Pagu İş Başında sinema çekimi izle filmin açıklaması. Eski Türklerde sevilen, sayılan bir kişinin ölümünden sonra düzenlenen cenaze törenine yuğ töreni 7li hece ölçüsü ile söylenip kafiye şeması aaab şeklindedir. Nazım birimi dörtlüktür.Sagular da koşuklar gibi kopuz eşliğinde söylenmiştir Ölen kişinin yiğitliğini, yaptığı işleri, değerini anlatan, ölümünden doğan acıyı dile getiren sagular, bir tür ağıttır. Sagular, sanat kaygısından uzaktır. Samimi bir dille söylenmiştir. Sagular, koşuk nazım şekliyle söylenir. Divan-ı Lûgati’t Türk’te yer alan Alp Er Tunga sagusu, bu türün önemli bir örneğidir. Bu sagunun tamamı on iki dörtlüktür. Sagular sözlü edebiyat döneminin ürünlerindendir. bu törenlerde söylenen şiirlere “sagu” adı verilmiştir Yerli film 724fullhdfilmizle.com de izlenir.

Yönetmen: Ali

Oyuncular: Veli , Ali

118 İzlenme
Arabalar 3 izle 1080p 2017 Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Arabalar 3 izle Şimşek McQueen hâlâ dünyanın en iyi yarış araba yarışçılar yeni nesil kanıtlamak için yola koyulur. Pixar'ın sevilen serisi Arabalar'ın 3. devam halkası Arabalar 3'te yönetmen koltuğunda tekrar Brian Fee oturuyor. Yeni nesil hızlı yarış arabaları tarafından gafil avlanan efsanevi Şimşek McQueen, sevdiği sporda aniden bir kenara itilmiştir. Oyuna geri dönmek için hevesli genç yarış teknisyeni Cruz Ramirez’in yardımına, kazanmak için bir plana, merhum Hudson Hornet’in verdiği ilhama ve birkaç beklenmedik numaraya ihtiyacı vardır, işinin henüz bitmediğini kanıtlamak, Piston Kupası’nın en büyük yarışında bu şampiyonun yüreğini sınayacaktır… Şimşek McQueen'in yeni maceralarını göreceğimiz filmde sevimli arabayı kendisinden genç ve hızlı arabalar tarafından bozguna uğratılmış olarak görüyoruz. Şimşek pistlere geri dönmenin hayalini kurup kenara itildiğine içerlerken bir anda #95’in işinin henüz bitmediğini kanıtlamaya karar veriyor. Hevesli genç yarış teknisyeni Cruz Ramirez’in yardımına, kazanmak için bir plana, merhum Hudson Hornet’in verdiği ilhama ve birkaç beklenmedik numaraya ihtiyacı olan arabamız Piston Kupasının en büyük yarışında boy göstermeye hazırlanıyor.

Yönetmen: Brian Fee

Oyuncular: Owen Wilson , Tony Shalhoub , Kerry Washington , Chris Cooper , Armie Hammer

6.8 IMDB Puanı 3,109 İzlenme 6 Yorum
Batman Ninja izle 2018 Full Hd Türkçe Dublaj 2018 - ABD , Japonya

Batman Ninja izle Tek part şeklinde Batman Ninja full izle orjinal veya altyazılı Batman Ninja türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Batman, bir takım müttefikleriyle ve düşmanlarıyla birlikte modern Gotham Şehri'nden feodal Japonya'ya naklediliyor. Dövüş sahneleri canlı aktörlerle çekildi ve daha sonra bu görüntüleri kullanarak animasyon oluşturuldu. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Batman Ninja) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Junpei Mizusaki

Oyuncular: Kazuki Nakashima

137 İzlenme
Lego Ninjago Filmi izle 2017 Türkçe Dublaj 2017 - ABD

The Lego Ninjago Movie izle Sıradaki yabancı film The Lego Ninjago Movie full izle orjinal veya altyazılı The Lego Ninjago Movie türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k The Lego Ninjago Movie tek part izle partlarımızdan isterseniz The Lego Ninjago Movie sinema çekimi izle "The Lego Ninjago Movie" filmin açıklaması. 2014'te vizyona girdikten sonra çok sevilen Lego Filmi'nin, ninja savaşçı oyuncakları ile senaryolaştırılan versiyonu. Ninjago denilen kendi ada ev, savunmakla görevli altı genç ninjaları. Gece, onlar kötü adamlar ve canavarlar mücadele beceri ve araçların müthiş filo kullanarak, yetenekli savaşçılar değil. Lise: Gün, onların en büyük düşmanı karşı mücadele sıradan gençler full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (The Lego Ninjago Movie) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

Yönetmen: Charlie Bean, Bob Logan, Paul Fisher

Oyuncular: Seslendirenler : Sercan Gidişoğlu, Nurhan Yılma, Merih Ermakastar, Bulut Buldu, Harun Can

6.9 IMDB Puanı 1,634 İzlenme
Peter Rabbit izle 2018 Full Hd Türkçe Dublaj 2018 - ABD

Peter Rabbit izle Tek part şeklinde Peter Rabbit full izle orjinal veya altyazılı Peter Rabbit türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bir çiftçinin sebze bahçesine gizlice girmeye çalışan Beatrix Potter'ın isyankar bir tavşanın klasik hikayesinin özellik uyarlaması. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Peter Rabbit) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Will Gluck

Oyuncular: Rose Byrne , Domhnall Gleeson

139 İzlenme
Isle of Dogs izle 2018 Köpekler Adası Full Hd Türkçe Dublaj 2018 - ABD

Isle of Dogs izle Tek part şeklinde Köpekler Adası full izle orjinal veya altyazılı Isle of Dogs türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Wes Anderson'ın, stop-motion animasyona geri dönüş yaptığı yeni filmi Isle of Dogs'tan fragman yayınlandı. Wes Anderson, yine nevi şahsına münhasır bir filmle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yönetmenin 2009 yılında çektiği Fantastic Mr. Fox gibi stop-motion animasyon tekniklerini kullandığı yeni filmi Isle of Dogs'tan nihayet bir fragman yayınlandı. Scarlett Johansson, Tilda Swinton, Edward Norton, Bill Murray, Jeff Goldblum, Bob Balaban, Bryan Cranston, F, Murray Abraham, Harvey Keitel, Frances McDormand, Greta Gerwig, Yoko Ono, Liev Schreiber, Kunichi Nomura, Akira Ito, Akira Takayama, Koyu Rankin, Courtney B. Vance gibi birbirinden ünlü isimlerden oluşan seslendirme kadrosunun yanı sıra, Anderson'ın eşsiz görsel dünyasıyla da dikkat çeken Isle of Dogs, Japonya'da otoriter yönetici Kobayashi'nin emriyle köpeklerin çöp yığınlarından oluşan bir adaya gönderilmesi sonrası, köpek dostu Spots'ı aramaya koyulan Atari Kobayashi'nin hikâyesini konu ediniyor. Fragmanıyla Wes Anderson hayranlarını yüz üstü bırakmayacağının sinyallerini veren Isle of Dogs, Türkiye'de 29 Haziran 2018 tarihinde gösterime girecek. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Köpekler Adası) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Wes Anderson

Oyuncular: Edward Norton , Scarlett Johansson , Liev Schreiber , Tilda Swinton , Bill Murray

123 İzlenme
Starship Troopers Traitor of Mars izle 2017 Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Starship Troopers Traitor of Mars izle Tek part şeklinde Yıldız Gemisi Askerleri Mars Haini full izle orjinal veya altyazılı Starship Troopers Traitor of Mars türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Federasyon asker Johnny Rico, bir sonraki saldırı hedeflemeye karar verdiği Mars'taki bir uydu istasyonunda bir grup yeni askere çalışmak üzere emredildi. Starship Troopers franchise'a sahip olmak zor bir şeydir. Mükemmel Paul Verhoeven canlı aksiyon filminden dipsiz 2 çekime kadar ilginç Roughnecks animasyon serisi ve iyi CGI filmi artık düşük bir noktaya geldi. İlk CGI filmi kitap ve ilk filmin unsurlarını hayranlarına muhteşem bir armağan haline getirmeyi başardı, Traitor of Mars, dağınık, aceleyle yazılmış bir karmaşa, diyalog çok sevimsiz, sizi rahatsız ediyor. Hüzünlü kısım, animasyon bölümünde açıkça gelişmiş olmaları, özellikle de selefi oldukça sert görünen karakter hareketleri söz konusuysa. İnandırıcı ekipmanların tasarımında ve franchise'a dünyaya birkaç başkasını serpiştirmesinin çok zaman harcadıklarını da görebilirsiniz. Ancak bu çabanın tümü tembel bir senaryo ile, film tarihindeki en sıkıcı kötü adamlardan birine gereksiz yere eklenmesiyle ve öyle korkunç bir sesle reddedildi ki, 80'lerden çocuk çizgi filmlerini hatırlatıyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Starship Troopers Traitor of Mars) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Shinji Aramaki, Masaru Matsumoto

Oyuncular: Dina Meyer , Casper Van Dien , DeRay Davis , Luci Christian , Justin Doran

140 İzlenme
Macera Günlükleri Sihirli Adaya Yolculuk izle 2017 Full Hd Türkçe Dublaj 2017 - Hindistan

Macera Günlükleri Sihirli Adaya Yolculuk izle Tek part şeklinde Macera Günlükleri Sihirli Adaya Yolculuk full izle orjinal veya altyazılı Macera Günlükleri Sihirli Adaya Yolculuk türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Eğer babanız dünyanın kayıp köşelerini çizen efsanevi ve maceraperest bir kaşifse, kaybolduğu zaman ne yaparsınız? Eğer Charles Willard`ın çocukları Mo ve Melody iseniz, onun ayak izlerini takip edeceksiniz. Kararlı kardeşler önce Willard'ın en yakın dostu Hintli bilim adamı ve mucit, Profesör SHONKU'nun yardımına başvururlar. Mekanik yardımcısı Robu ve bahçıvanlıkta savaşmaktan daha yetenekli olan kaçak yolcu Avi ile birlikte, bu ayak takımı grup kendilerini Himalayalar’ın derinlerinde Willard’ın son izlerini dağlara doğru takip ederken bulurlar. Ancak yolculukları gözlerden kaçmaz.Willard ve Shonku’nun eski düşmanı Franzotti; sağ kolları Luigi ve Thomasina Shonku Manor’u nereye giderse gitsin takip ettirir. Franzotti'nin en sevdiği oyun, Willard ve Shonku'nun ortaya çıkardığı hazineleri veya eserleri çalmak ve onların buz gibi soğuk Nepal’e giderken büyük bir şeyin peşinde olduklarını bilir. Shonku'nun grubunun yolu, göründüğünden farklı olabilecek bir Rus rehberle (Markovitch) çakışır. Maceracılar kayıp uygarlıklara, eski tapınaklara tuzak kapılara, gizli ipuçlarına ve karda mahsur kalmış -belki de Willard’ı canlı gören son kişi olan- huysuz kraliçeye rastlar. Bütün tarafların yolu; ünikornlar, yarı insan yarı boğa canavalar, ejderhalar gibi mistik canlılara ev olan Himalaya vadisinde sadece birkaç kişinin görebildiği gizli, efsanevi rüyalar bahçesinde kesişir. Çocuklar babalarını bulacak mı? Franzotti'nin bahçenin efsanevi hazinelerini yağmalamasını engelleyebilecekler mi? kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Macera Günlükleri Sihirli Adaya Yolculuk) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Kamal Bansal

Oyuncular: Kamal Bansal

164 İzlenme
Urfin and His Wooden Soldiers izle 2017 Türkçe Dublaj 2017 - Rusya

Urfin and His Wooden Soldiers izle Tek part şeklinde Fantastic Journey to Oz full izle orjinal veya altyazılı Urfin and His Wooden Soldiers türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Kurnaz ve kötü Urfin, Sihir Toprakları'nın hükümdarı olmak istiyor. Bir ordu ahşap askerle Zümrüt Şehri'ni yakalar ve Urfinville adını alır. Dorothy adlı sıradan bir kız tarafından planları bozulduğu zaman zaferi kutlamak için hazır ancak Sihirli Araca doğru zamanda ulaşıyor. Evine geri dönmeli, ama arkadaşlarına yardım etmeden önce olmamalı Korkuluk Kalay Adam ve yeni cesur Aslan - Urfin'i yen. Bunu yapmak için gerçekte kim olduklarını bulmaları gerekir. Kurnaz ve kötülüklü Urfin Jus, Wonderful Land of Oz'un hükümdarı olmaya, Zümrüt Şehrini Ahşap Askerleri'ne devretmeye ve Urfinville'e yeniden adlandırmaya karar verir. Oz'da doğru zamanda buluşan sıradan bir kız olan Elly'nin planları yıkıldığında zaferini kutlamaya hazır değil. Evine geri dönmeli, ama arkadaşlarına yardım etmeden önce değil Korkuluk, Kalay Woodman ve Korkak Aslan - Urfin'i yenmelidir. Ancak onu yenemeden önce, gerçekte kim olduğunu öğrenmelidirler. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Urfin and His Wooden Soldiers) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Vladimir Toropchin, Darina Shmidt, Fyodor Dmitriev

Oyuncular: Konstantin Khabensky , Dmitriy Dyuzhev , Sergei Shnurov

150 İzlenme
Bak Şu Leyleğe izle 2017 Full Hd Türkçe Dublaj 2017 - Belçika , ABD , Almanya , Lüksemburg

Bak Şu Leyleğe izle Tek part şeklinde A Stork's Journey full izle orjinal veya altyazılı Bak Şu Leyleğe türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Herkes bir serçe olduğunu düşünse de - Richard aslında onun bir leylek olduğuna olan inancı sıkı sıkıya tutuyor. Doğduğu yerde yetim olan ve leylekler lekelenen genç serçe Richard, onlardan biri olduğuna inanıyor. Fakat Afrika'ya göç etmeye geldiğinde, leylek ailesinin gerçek kimliğini ortaya çıkarması ve ormanda bırakması zorunludur çünkü göçmen kuş değildir ve yolculuğa devam etmez. Her şeyden önce bir leylek olduğunu kanıtlamaya karar veren Richard, güneye kendi başına girişiyor. Ancak hayali bir arkadaşı olan Olga ve narsisistik, disko şakır çoban olan Kiki'nin yardımıyla Olga, amacına ulaşmak ve gerçekte kim olduğunu kabul etmeyi öğrenmek için bir şans tanıyor mu kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Bak Şu Leyleğe) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Reza Memari , Toby Genkel

Oyuncular: Nicolette Krebitz , Jason Griffith , Christian Gaul , Shannon Conley

476 İzlenme
Kaptan Düşükdon Destansı İlk Film izle 2017 Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Kaptan Düşükdon Destansı İlk Film izle Tek part şeklinde Kaptan Düşükdon Destansı İlk Film full izle orjinal veya altyazılı Kaptan Düşükdon Destansı İlk Film türkçe dublaj izle filmin açıklaması. George ve Harold adında iki aşırı yaratıcı muziplik, mürettebatını, gülünç derecede hevesli, inanılmaz derecede gölgeli süper kahraman Captain Underpants olarak düşünmeye hipnotize eder. George Beard ve Harold Hutchins 4. sınıfa giden, sürekli yaramazlık peşinde koşan, hayal güçleri gelişmiş çok iyi iki arkadaştır. Okulda çıkardıkları tüm sorunlar, okulun müdürü Bay Krupp'u çıldırtmaktadır. Belalı ikiliyi ayırabilmek için elinden geleni yapmaya karar veren Krupp'u durdurabilmek için son çare olarak hipnozu deneyen çocuklar, bunda başarılı olup müdürü hipnotize ederler. Sonrasında Krupp'u kendi yarattıkları bir çizgi kahraman olan Kaptan Düşükdon'a dönüştürürler. Müdürün tam tersine son derece iyi kalpli, sevecen bir karakter olan Düşükdon, hiçbir özelliği olmamasına rağmen kendini süper kahraman sanmakta ve George ile Harold'ın başını sürekli belaya sokmaktadır. Ancak tüm dünyayı tehdit eden çılgın bilim adamı Profesör Paçalıdon'un ortaya çıkışıyla birlikte tehlikeli bir maceraya atılmaları gerekecektir. Amerikalı yazar ve illüstratör Dav Pilkey’in aynı adı taşıyan çocuk romanından uyarlama animasyon film. İki afacan çocuk, lise müdürlerini hipnotize eder ve müdürü bir çizgi roman karakteri olan iyi kalpli ve lastik donlu Kaptan Külot’a dönüştürürler.İki yaramaz çocuk ortaokulunun hipnotize edilmesini ve onu çizgi roman kreasyonuna çeviriyor, nazik ve elastik bandajlı Kaptan Kostümleri. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Kaptan Düşükdon Destansı İlk Film) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: David Soren

Oyuncular: Ed Helms , Kevin Hart , Thomas Middleditch , Nick Kroll , Kristen Schaal

5.9 IMDB Puanı 2,361 İzlenme 3 Yorum
Emoji Filmi izle 2017 Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Emoji Filmi izle Tek part şeklinde The Emoji Movie full izle orjinal veya altyazılı Emoji Filmi türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Sony Pictures'ın yapımcılığını üstlendiği ve üretilen en hızlı animasyon filmi olduğu düşünülen The Emoji Movie, Türkçe dublajlı olarak da gönül rahatlığıyla izleyebileceğiniz bir animasyon olmuş Sosyal medyanın demirbaşı haline gelen figürlerin hikayesinin anlatıldığı The Emoji Movie'den beklenen fragman geldi. Deadpool ve Silikon Vadisi'nden yakından tanıdığımız TJ Miller, Emmy ve Tony ödüllü Sihirli Orman filminden tanıdığımız James Corden ve Broad City'deki başarılı performansı ile bilinen Emmy adaylığı olan Ilana Glazer gibi isimleri seslendirme kadrosunda bulunduran yapımda yönetmen koltuğunda Anthony Leondis yer alıyor. Filmin yapımcılığını üstlenen isim ise Michelle Raimo Kouyate.. Telefon kullanıcılarının bildiği bütün emojiler mesajlaşma uygulaması olan Textopolis'te yaşamaktadır. Telefonun kullanıcısı tarafından seçilecekleri zamanı bekleyerek zaman geçiren emojilerin hepsinin tek bir yüz ifadesi vardır ve bu ifadeyi değiştiremezler. Ancak Gene filtresiz doğmuştur ve birden fazla yüz ifadesi sergilemektedir. Diğer emojiler gibi "normal" olmak isteyen Gene çözüm yolu bulabilmek için en yakın arkadaşı emoji Hi-5 ve usta kod kırıcı emoji Jailbreak ile güçlerini birleştirir. Gene'i düzeltmek için aplikasyondan aplikasyona bir yolculuk başlar. Ancak bildikleri dünya tehdit altına girdiğinde bütün emojilerin kaderi bu üçlünün ellerinde olacaktır...The Emoji Movie 8 Eylül 2017'de sinemalarda kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Emoji Filmi) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Tony Leondis

Oyuncular: Seslendirenler : Ali Çorapçı , Barış Küçükgüler , Özden Ayyıldız , Ayça Koptur , Özgür Özdural

6.8 IMDB Puanı 712 İzlenme
Animal Crackers izle 2017 Full Hd Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Animal Crackers izle Tek part şeklinde Hayvan Kırma Makineleri full izle orjinal veya altyazılı Animal Crackers türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bir aile, kötü bir amcan Horatio P. Huntington tarafından devrilmesine karşı sürünülen bir sirkü kurtarmak için Hayvan Krakerleri'nin büyülü bir kutu kullanmalıdır. Owen Huntington'un hayatı, sürekli bir çalışma dizisi, yemek yemesi ve uykudur. Eşi Zoe'yi ya da üç yaşındaki kızı MacKenzie'yi görmesini engelleyen bir döngü. Onu öldürecek bir döngü. Sonra, bir gün, Owen uzun süre kaybedilen bir amcanın öldüğünü keşfeder - ve Sirk'ini Owen'a bıraktı. Nimet ne olabilirdi - yakında bir lanete dönüşür. Sirk kırıldı. Hayvanlar gidi bitti. Ve mürettebatın çoğu yaşlanamayacak kadar yaşlı. Bu bir felaket. Ancak büyülü bir şey olur. Owen, Buffalo Bob'un sırrını keşfeder. Taşıyıcıya kutuda herhangi bir hayvan olabilme imkanı veren bir kutu Hayvan Krakerleri. Aniden - umut var. Owen kutuyu kullanıp bu hayvanlar haline gelebilir ve insanlar gerçekleştirecek. O zengin olacak. Fakat Owen bir şey unuttu. Buffalo Bob'un bir kardeşi vardı. Horatio P. Huntington. Dünyanın en büyük sirk zinciri sahibi. Ve Horatio, Magical Animal Crackers'a elini uzatmak için hiçbir şey yapmazdı. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Animal Crackers) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Tony Bancroft, Scott Christian Sava

Oyuncular: Sylvester Stallone , Ian McKellen , Emily Blunt , Danny DeVito , John Krasinski

281 İzlenme
Şirinler 3 izle Kayıp Köy 2017 Türkçe Dublaj

Şirinler 3 izle Tek part şeklinde Şirinler 3 full izle orjinal veya altyazılı şirinler 3 kayıp köy izle Şirinler 3 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Şirinler 3 filmi İlk iki filmin başarısından sonra yapım ekibi serinin üçüncü filmi için de mutfağa girdi. Sony Pictures Animasyon stüdyolarında geliştirilmekte olan filmin senaryosu Karey Kirkpatrick ve Chris Poche'a emanet. Şirin Köyü'nde hayat alışıldık düzeninde sürerken Şirine kendilerine benzeyen bazı yaratıklar görür. Şirin Baba, Kayıp Köy efsanesine pek inanmasa da Şirine, yanına Güçlü, Sakar ve Gözlüklü Şirin'i de alarak Kayıp Köy'ü bulabilmek için Yasak Orman'a doğru yola çıkar. Ancak Gargamel'in de bu gizemli köyle ilgili planları vardır ve Şirinler'in oraya Gargamel'den önce ulaşması gerekmektedir. Bu tamamen animasyonlu, tüm yeni Şirinler almak, gizemli bir harita Şirin tarihinin en büyük gizli keşfine yol açan Yasak Orman ile Şirine'yi ve heyecan verici bir yarış, Zeki Sakar ve Hefty arkadaşlarını ayarlar. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Şirinler 3 izle) filmini seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

6.5 IMDB Puanı 587 İzlenme
My Little Pony Filmi izle 1080p Türkçe Dublaj 2017 - ABD

My Little Pony Filmi izle Tek part şeklinde My Little Pony The Movie full izle orjinal veya altyazılı My Little Pony Filmi türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Karanlık bir güç Ponyville ve Mane 6'yı tehdit ettiğinde, sevdikleri evi kurtarmak için Equestria'nın sonuna doğru bir yolculuğa çıkıyorlar ve yol boyunca yeni arkadaşlar ve tehlikeli zorluklarla karşılaşıyorlar. kurtarmaya çalışacakları bir maceraya sürükler. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (My Little Pony Filmi) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Jayson Thiessen

Oyuncular: Emily Blunt , Liev Schreiber , Kristin Chenoweth , Michael Pena , Taye Diggs

517 İzlenme
Fındık İşi 2 izle 2017 Full Türkçe Dublaj 2017 - ABD , Kanada , Güney Kore

Fındık İşi 2 izle Tek part şeklinde The Nut Job 2 full izle orjinal veya altyazılı Fındık İşi 2 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. İlk filmin olaylarını takiben, Surly ve arkadaşları, Oakton Belediye Başkanı'nın, işlevsiz bir eğlence parkına gidebilmek için evlerini tahrip etmesini durdurmalı. Somurtkan ve arkadaşları Buddy, Andie ve Precious, Oakton Belediye Başkanı'nın devasa fakat oldukça perişan bir eğlence parkı inşa etmek için büyük bir koşuşturmaya başladığını keşfediyorlar ve bu eğlence parkı sırasıyla şehir parkı olan evlerini buldozla buluşturuyor ve bu kadar Onlara ve park hayvanlarının geri kalanına, belediye başkanını durdurmak için, kızıyla ve planı atlatmaktan delirmiş bir hayvan kontrol görevlisi ile birlikte parkı geri almasını sağlayın. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Fındık İşi 2) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Cal Brunker

Oyuncular: Jackie Chan , Katherine Heigl , Peter Stormare , Will Arnett , Bobby Cannavale

761 İzlenme
Sevimli Traktör 3 izle 2017 Türkçe Dublaj Peder Hamdahl Næss

Sevimli Traktör 3 izle Tek part şeklinde The Little Grey Fergie 3 full izle orjinal veya altyazılı Sevimli Traktör 3 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Peder Hamdahl Næss yazıp yönettiği yeni film sevimli Traktör 2017 bizimle oluyor sinema severler bekleyin yeni animasyonu. Küçük çiftlik, bir otoyol planı yüzünden tehlikeye girme tehlikesiyle karşı karşıyadır, ancak Little Gray Fergie ve Gustav, toprakları daha verimli hale getirmek için bir fikir alırlar. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Sevimli Traktör 3) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Peder Hamdahl Næss

Oyuncular: Silje Hopland Eik

343 İzlenme
Loving Vincent izle 2017 Full Türkçe Dublaj 2017 - ABD , Polonya

Loving Vincent izle Tek part şeklinde Loving Vincent full izle orjinal veya altyazılı Loving Vincent türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Vincent Van Gogh'un hayatı ve gizemli ölümüyle ilgili uzun metrajlı bir film. Polonyalı ressam ve yönetmen Dorota Kobiela ve Hugh Welchman'ın yönetmenliğini üstlendği animasyon filmi, Ayçiçekleri, Yıldızlı Gece, Teras Kafe gibi tablolarıyla bilinen ünlü ressam Vincent van Gogh’un yaşamı ve esrarengiz ölümünü konu alıyor. Film, Vincent van Gogh’un 120’den fazla en iyi tablosundan oluşuyor ve konu tablolardaki karakterlerle anlatılıyor. Olay örgüsü ise yazarın kendisi tarafından yazılan 800 mektup üzerinde kuruluyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Loving Vincent) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Hugh Welchman, Dorota Kobiela

Oyuncular: Chris O'Dowd , Jerome Flynn , John Sessions , Richard Banks

1,244 İzlenme 1 Yorum
Büyülü Kanatlar izle Lighting Dindin Türkçe Dublaj 2017 - Çin

Büyülü Kanatlar izle Tek part şeklinde Büyülü Kanatlar full izle orjinal veya altyazılı Lighting Dindin türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Yapımcılığı Yuan Mei tarafından yapılan 2017 Çin animasyon filminde başrollerde hayvanlar ve küçük bir kız çocuğu vardır Kasım da vizyona girmesi beklenen filmin süresi ise 1 saat 25 dakikadır. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Büyülü Kanatlar) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

314 İzlenme
The Star izle 2017 Türkçe Dublaj 2017 - ABD

The Star izle Tek part şeklinde The Lamb full izle orjinal veya altyazılı The Star türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Timothy Reckart yönetip yazdığı animasyon ve aile filmmi olan yeni film 8 aralıkda vizyonda olması bekleniyor çok güzel bir animasyon bizleri bekliyor Bo isimli küçük ama cesur bir eşek, yaşadığı çiftlikteki düzenin dışına çıkmak, dış dünyayı tanımak için yanıp tutuşmaktadır. Bir gün tüm cesaretini toplayarak hayallerinin yolculuğuna çıkar. Yolculuğunda karşısına sürüsünü kaybetmiş sevimli kuzu Ruth ve hayalperest güvercin Dave çıkar. Yol boyunca ekibe katılacak başka hayvanlarla maceradan maceraya sürüklenen kafadarlar farkında olmadan Noel'in de en büyük hikayesi olacaklardır! Yönetmenliğini Timothy Reckart'ın üstlendiği animasyon filmde senaryo Carlos Kotkin, Simon Moore ve Tom Sheridan'dan oluşan ekibe emanet. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (The Star ) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Timothy Reckart

Oyuncular: Zachary Levi , Anthony Anderson , Kristin Chenoweth , Steven Yeun , Christopher Plummer

301 İzlenme
Süper Yetenek izle 2017 Türkçe Dublaj

Süper Yetenek izle Sıradaki yabancı film Süper Yetenek full izle orjinal veya altyazılı Rock Dog türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Süper Yetenek tek part izle partlarımızdan isterseniz Rock Dog sinema çekimi izle "Rock Dog " filmin açıklaması. Bu filmin hikayesi zootopia gibi biraz. Ama çok daha basit, hikayenin kendisi 20 dakika ile söylenebilir edilir. Ve bu çok önemli boşluklar vardır ve bitiş çok mantıklı değil. Bu filmde hayvanlar bile kürk yok. Ancak, üretim oldukça ilginç. Bu bir Çinli adam Amerikan şirketi (mandoo resim) kurmak ve İngilizce (ağız yoluyla yargıç) konuşan bir Çinli bir animasyon yapmak için Hollywood'un insanları işe Amerika'ya gitmek olduğunu. o yatırımcılarla para kendisi yükseltir, çünkü bu bağımsız bir yapım. Ama Çin'de, biz sadece Çin-dublaj sürümünü. Ve Çin mürettebat Çince filmde İngilizce metin bazı değişmediği, ancak bu filmde, Çin'de hikaye setleri bakarak gerçekten garip, bu yüzden İngilizce kalır, ama her yerde şehir İngiliz dünyalar görebilirsiniz vardır önemli olanları . Ve Çin'de bir gişe başarısızlığı oldu. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Süper Yetenek) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

Yönetmen: Ash Brannon

Oyuncular: Ayhan Kahya , Ali Çorapçı , Ziya Kürküt , Aziz Güngör , Selçuk Kıpçak

5.4 IMDB Puanı 686 İzlenme
Doraemon Buz Devri Macerası izle 2017 Türkçe Dublaj 2017 - Japonya

Doraemon Buz Devri Macerası izle Tek part şeklinde Doraemon Buz Devri Macerası full izle orjinal veya altyazılı Doraemon Buz Devri Macerası türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Robot kedi Doraemon ve arkadaşlarının okyanusta yüzen dev bir buz parçasının üzerine serinlemek için gitmesi orada gizemli bir yüzük bulmasıyla başlayan macera buzun içindeki antik şehir kalıntıları bulmalarıyla ve eğlenmek için buz parçasının üzerine park yapmalarıyla devam eder. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Doraemon Buz Devri Macerası) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Atsushi Takahashi

Oyuncular: Tomokazu Seki , Wasabi Mizuta , Yumi Kakazu , Megumi Oohara , Subaru Kimura

1,776 İzlenme 4 Yorum
Sevimli Emojiler izle 2017 Türkçe Dublaj 2017 - Rusya

Sevimli Emojiler izle Tek part şeklinde Sevimli Emojiler full izle orjinal veya altyazılı The Mojicons türkçe dublaj izle filmin açıklaması.Bir anda yaşantımıza giren ve birçok kişinin vazgeçilmezi haline gelen emojilerle ilgili bir animasyon filmi de ünlü yönetmen Alexander Romanetz den geldi.Filmin kötü adamı Digital tarafından @ işaretinin çalınmasını ve emojilerin @ işaretini bulmak için verdikleri uğraşı komik ve maceralı bir şekilde izleyeceğiz bu arada emojiler de keşke bu aramalara başlamadan önce web sisteminin nasıl çalıştığını bilselerdi. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Sevimli Emojiler) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Alexander Romanetz

2,170 İzlenme 2 Yorum
Orman Çetesi izle 2017 - Fransa

Orman Çetesi izle Tek part şeklinde Les As de la Jungle full izle orjinal veya altyazılı Orman Çetesi türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Maurice tam bir penguendir ama içinde bir kaplan yatmaktadır. Bir kaplan tarafından yetiştirilen bu Maurice, penguenden çok Kung Fu ustası haline gelmiştir. Ormanda yaşayan arkadaşları olan Maurice, kendisinden önce annesinin yaptığı gibi emir vermeye ve adalete hükmetmeyi düşünmektedir. Fakat Koala Igor, çok şeytan olmayan babun bebekleriyle birlikte ormanı yok etmeyi planlamaktadır. Ormanın asilleri ormanı kurtarmalıdır. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Orman Çetesi) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: David Alaux

Oyuncular: Philippe Bozo , Emmanuel Curtil

400 İzlenme
Mutlu Canavar Ailesi izle 2018 Happy Family Türkçe Dublaj 2017 - Almanya

Mutlu Canavar Ailesi izle Tek part şeklinde Happy Family full izle orjinal veya altyazılı Mutlu Canavar Ailesi türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Wishbone ailesi unvanına rağmen çok da mutlu değil. Bir aile olarak yeniden bağlanma girişiminde olan Annem, Emma eğlenceli bir geceyi planlıyor. Ancak planı, kötü bir büyücü onları lanetlediğinde geri tepiyor ve hepsi Canavar haline dönüşüyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Mutlu Canavar Ailesi) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Holger Tappe

Oyuncular: Jason Isaacs , Emily Watson , Nick Frost , Catherine Tate , Jessica Brown-Findlay

1,413 İzlenme
The Little Vampire 3D izle 2017 Türkçe Dublaj 2017 - Almanya

The Little Vampire 3D izle Tek part şeklinde The Little Vampire 3D full izle orjinal veya altyazılı The Little Vampire 3D türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Angela Sommer-Bodenburg'un çok satan roman serisinden uyarlanan film, 13 yaşındaki vampir Rudolph'un maceralarını anlatıyor. Rudolph'un bağlı olduğu vampir birliği, avcılar tarafından tehdit edilmektedir. Endişeli Rudoplh, bir gün kendisiyle aynı yaşta olan 'fani' Tony ile tanışır. Tony başta vampirler olmak üzere tarihi şatolar, mezarlıklar gibi fantastik unsurlara hayran bir çocuktur! Tony'nin yardımıyla Rudolph ailesini avcılardan korur ve ikili arkadaş olurlar! Fantastik çocuk filminin yönetmenliğini Richard Claus ve Karsten Kiilerich beraber üstlenirken, orijinal seslendirme kadrosunda Jim Carter, Rasmus Hardiker, Alice Krige, Tim Pigott-Smith, Miriam Margolyes, Matthew Marsh, Joseph Kloska, Phoebe Givron-Taylor, Amy Saville ve Diane Wilson gibi isimler yer alıyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (The Little Vampire 3D) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Richard Claus, Karsten Kiilerich

Oyuncular: Fred Tatasciore , Joe Duer , Bob Dawson , Michael Sorich , Ronald 'too Small' Small

361 İzlenme
Richard the Stork izle 2017 A Stork’s Journey Türkçe Dublaj 2017 - Belçika , ABD , Almanya , Lüksemburg

Richard the Stork izle Tek part şeklinde Richard the Stork full izle orjinal veya altyazılı A Stork's Journey türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Animasyon yapımı film Richard isimli bir kuşu temel alıyor. Herkes Richard'ın bir serçe olduğunda hem fikirdir. Ancak Richard kesinlikle bunu kabul etmemektedir, zira o bir leylek olduğu inancına sıkı sıkıya tutunmaktadır. Leylekler tarafından büyütülen Richard, ailesi göç etmek için onu geride bıraktığında, ilginç baykuş arkadaşı Olga ve kendini beğenmiş Kiki ile birlikte, bir leylek olduğunu kanıtlamak için göç yolculuğuna çıkacaktır. Doğduğunda yetim kaldı ve leylekler kaldırdı, genç serçe Richard onlardan biri olduğuna inanıyor. Fakat Afrika'ya göç etmeye geldiğinde, leylek ailesinin gerçek kimliğini ortaya çıkarması ve onu ormanda bırakması zorunludur, çünkü göçmen bir kuş değildir ve yolculuğa devam etmez. Her şeyden önce bir leylek olduğunu ispatlamaya karar veren Richard, güneye kendi başına girişiyor. Ancak hayali bir arkadaşı olan Olga'nın ve Olimpos'un, narsisistik, disko şarkı söyleyen bir kuyruklu kuğunun yardımıyla, amacına ulaşmak ve gerçekte kim olduğunu kabul etmeyi öğrenmek için bir şans tanıyor mu? kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Richard the Stork) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Reza Memari , Toby Genkel

Oyuncular: Nicolette Krebitz , Jason Griffith , Christian Gaul , Shannon Conley

365 İzlenme
ketenpere izle erotik film izle