Tür:

2019 Filmleri

18 film bulundu
Thor 4 izle 2019 Full Hd Türkçe Dublaj ABD - 2019

Thor 4 izle Tek part şeklinde Thor 4 full izle orjinal veya altyazılı Thor 4 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Chris Hemsworth 3.cü filmden sonra thor 4 için kamera karşısına geçtive film devamı için yeni bir heycan bekleyiş içine girdiler. Hükümlü, güçlü Thor, eski müttefiki Hulk'a karşı ölümcül bir gladyatör yarışmasında kendini bulur. Thor, tüm gücü olan Hela'nın evini ve Asgard uygarlığını yoketmesini önlemek için hayatta kalabilmek ve zamana karşı yarışmak için mücadele etmelidir. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Thor 4) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Taika Waititi

Oyuncular: Chris Hemsworth, Cate Blanchett, Mark Ruffalo, Tom Hiddleston, Idris Elba

134 İzlenme
Man of Steel 2 izle 2019 Full Hd Türkçe Dublaj ABD - 2018

Man of Steel 2 izle Tek part şeklinde Untitled Superman Project full izle orjinal veya altyazılı Man of Steel 2 türkçe dublaj izle filmin açıklaması.The Man of Steel'in devamı olan Warner Bros.'da aktif bir gelişme kaydediliyor . Üretimden yakın bir kaynak The Wrap'a bildiriyor . Stüdyo açıklama çağrılarını geri çevirmezken The Wrap, yalnız bir Süpermen filminin Warner için bir "en öncelikli" olduğunu ve karakterin şöhretini geri getirmenin ve bu sefer onu haklı çıkarmanın "aynı derecede önem taşıdığını" bildiriyor. Bir bütün olarak DCEU'ya.Henry Cavill'in Kal-El'i son gördüğümüzde Batman v Süpermen'in Şafağı'nın Şafağı'nın sonunda Lex Luthor'un Kıyamet Günü yaratımını durdurmak için kendini feda ederek yerin altına gömüldü . Onun fedakarlığı, Zack Snyder'ın Adalet Ligi'nde keşfedilecek bir gezegen koruma misyonu için metahumans almak üzere Bruce Wayne'e ilham kaynağı oldu . Ancak Süpermen'in öldüğünü biliyorduk . Yeni başlayanlar için, filmin sonunda Süpermen'in tabutundan birkaç tane toz bulaştı. Buna ek olarak Cavill, Warner Bros'un Temmuz ayında San Diego Comic-Con'a getirdiği Adalet Ligi resminde belirgin bir şekilde yer aldı . kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Man of Steel 2) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Matthew Vaughn

Oyuncular: Henry Cavill

87 İzlenme
Siyah Giyen Adamlar 4 izle 2019 Full Hd Türkçe Dublaj ABD - 2019

Siyah Giyen Adamlar 4 izle Tek part şeklinde Men In Black 4 full izle orjinal veya altyazılı Siyah Giyen Adamlar 4 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Will Smith ve Tommy Lee Jones ile efsaneleşen Men In Black serisinin spin-off'u için yaratılacak karakterler şimdiden büyük merak uyandırdı. 90'ların sonundan 2000'lere uzanan üçlemesinin yönetmen koltuğunda Barry Sonnenfeld'in oturduğu, Tommy Lee Jones ve Will Smith'le özdeşleşmiş Men In Black spin-off olarak sinemaya geri dönüyor. 1997'deki ilk filmiyle büyük beğeni toplamış filmin uzun yıllar devam edecek bir seri olması daha o zamanlardan belliyken Sony Pictures'ın açıklamasına göre Men In Black devam filmi yerine spin-off olarak çekilecek ve 2019'da vizyondaki yerini alacak. Sony Pictures başlarda bu filmi Men In Black ve 21 Jump Street karışımı bir film olarak düşünürken sonrasında yalnızca Men In Black'in spin-off'u olmasında karar kılmış. Spin-off'un yapımcılığını Laurie MacDonald ve Walker Parkes üstlenirken; Parkes, Smith ve Lee Jones dahil olmak üzere önceki serinin yıldızlarının bu filmde olmayacağını ve yeni bir ekip kurulacağını belirtti. Iron Man, Transformers gibi filmlerden tanıdığımız Matt Holloway ve Art Marcum senaryosunu yazacağı yeni film 17 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girecek. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Siyah Giyen Adamlar 4) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Barry Sonnenfeld

Oyuncular: Will Smith, Tommy Lee Jones, Alice Eve, Emma Thompson, Josh Brolin

120 İzlenme
Avengers 4 izle 2019 Full Hd Türkçe Dublaj 2019 - ABD

Avengers 4 izle Tek part şeklinde Yenilmezler 4 full izle orjinal veya altyazılı Avengers 4 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Avengers serisinin üçüncüsü Infinity War, 27 Nisan 2018’de vizyona girecek. Thanos’un gazabını göreceğimiz ve çok önemli kahramanların ölümleriyle karşılaşabileceğimiz film için çekimler bitti ve ilk fragman Comic-Con’da gösterildi. Marvel’in teknik bölümü şu sıralar Infinity War’ın montaj ve animasyon işleriyle uğraşırken, set ekibi de 2019’da vizyona girecek Avengers 4’ün çekimlerine başlamış durumda! Çekimlerde Tony Stark ve Pepper Pots’u, birbirlerine sarmaş dolaş bir şekilde görüyoruz. Pepper’ın elindeki yüzük ise Spider-Man: Homecoming’in sonunda gördüğümüz yüzüğe çok benziyor. Görünen o ki Tony, evlilik teklifini başarılı bir şekilde ediyor ve hatta evleniyor kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Avengers 4) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Anthony Russo, Joe Russo

Oyuncular: Stan Lee, Jack Kirby, Jim Starling

141 İzlenme
Recep İvedik 6 izle 2019 Sansürsüz Yerli Film 2019 - Türkiye

Recep İvedik 6 izle Tek parça Recep İvedik 6 full izle 720p kalitede Recep İvedik 6 sinema çekimi izle filmin açıklaması. Son filmi Recep İvedik 5, yaklaşık 7,5 milyon kişi tarafından izlenen Şahan Gökbakar, 6'ıncı film hakkında konuştu. Kardeşi Togan Gökbakar ile ön hazırlığa başladığını söyleyen Şahan Gökbakar, "Aklımızda 'Recep İvedik 6' için iki farklı hikaye var. Şu anda karar verme aşamasındayız. Kararımızı verdiğimiz an senaryolaştırıp çekim planını yapacağız. 2019'da vizyonda olacak" ifadelerini kullandı. Oysa ne hayallerle gitmiştim, çok sevdiğim piyanist Tuluğ Tırpan ve saksafoncu Anıl Şallıel'in adlarını görünce.. Çok özlediğim Aşkın Arsunan Project benzeri müzik dinleyeceğimi sanıyordum. Programda "Atlantikli Yıllar" yazıyordu. Ahmet Ertegün'ü, bir tek Türk sanatçısına destek olmadığı için sevmediğimi bilirsiniz. Ama Atlantic Records, Ray Charles'tan, Ella Fitzgerald'a gerçek caz, yani zenci müziğinin, zenci mahallelerinden çıkıp dünyaya yayılmasını sağlayan firmaydı. Şimdi o müzikleri, bana hayaller kurduran bir orkestradan dinleyecektik. Yerli film 724fullhdfilmizle.com de izlenir.

Yönetmen: Togan Gökbakar

Oyuncular: Şahan Gökbakar

911 İzlenme
Ghajini 2 izle Full Hd Türkçe Dublaj 2019 - Hindistan

Ghajini 2 izleTek part şeklinde Ghajini 2 full izle orjinal veya altyazılı Ghajini 2 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Aamir Khan en iyi filmlerinde biri olarak gösterilen Ghajini için 2ci. film için şöyle yorumlarda bulundu bu film harika oldu artık 2ci film çekmek içi kamera karşısına çıkmak gerek diye film 2cisi için onay aldı.İzlediğim en iyi hint yapımlarından biridir. Eleştiriler şu yönde ; Mementonun kopyası. Kesinlikle çok farklı filmler. Bir kaç küçük noktaları benziyor ama ana tema çok farklı. Bu açıdan şu güzelim filmi memento kopyası deyip çöpe atmak hangi vicdana sığar diye düşünmedim değil !!! Ayrıca film işleyişi de mementodan çok farklı. Memento daha zorlayıcı bir yapıya sahipti. Bu film ise izleyici için daha rahat bir film. Bu filmde 2 farklı hikaye var aslında.Bir noktada hikaye kesişiyor.Bu açıdan 2 film izliyormuş gibi oluyoruz. Bir tarafı romantik komedi bir tarafı ise aksiyon gerilim suç.Tüm kategorilerin hakkını vermiştir. Filmin kurgusu iyiydi fakat ilk sahneleri beğenmemiştim. Hatta ilk sahnelerdeki görsellikte hoşuma gitmedi.Sonradan film kendini buldu. 3 saat boyunca sıkılmadım. Filmin müzikleri ve dansları ehr zaman ki gibi mükemmeldi. Hatta kıyafetler ve renk uyumuda. Bence Bollywood oyuncuları biz aynı zamanda şarkıcıyız diyorlar sanki. Aamir Khan filmde 2 farklı karakteri canlandırıyor. Filmde Aamir Khan ın vucutsal olarak halini gördünüz.Mükemmel bir düzeyde. 1 yıldan uzun bir süre rol için bu vucutu yapmak için spor yapmış. 2005 yapımı ghajini adlı filmin yeniden çevrimidir. Ki bu filmin çok daha iyi olduğunu söylüyorlar. Aamir Khan a pskopat rolü yakışmış. İntikam duygusunu iliklerimize kadar hissetmemizi sağlıyor. Kısacası ağlayacaksınız, güleceksiniz, öfkeleneceksiniz, intikam almak isteceksiniz. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Ghajini 2) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: A.R. Murugadoss

Oyuncular: Aamir Khan , Asin Thottumkal , Jiah Khan , Pradeep Singh Rawat , Anjum Rajabali

749 İzlenme
John Wick 3 izle 2019 Türkçe Dublaj ABD - 2019

John Wick 3 izle Tek part şeklinde John Wick 3 full izle orjinal veya altyazılı John Wick Chapter 3 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Yönetmen Chad Stahelski, verdiği röportajda John Wick 3'ün senaryosunun yazım aşamasında olduğunu söyledi. Keanu Reeves'in başrolünde yer aldığı aksiyon serisinin üçüncü halkası için çalışmalar başladı. John Wick'i David Leitch ile birlikte kotaran, John Wick 2'yi ise yönetmen koltuğuna tek başına oturan Chad Stahelski, Collider'a verdiği söyleşide John Wick 3'ün senaryo yazım aşamasında olduklarını belirtti. John Wick 3'ün olası çekim tarihleri için, "Bu, daha çok senaryoyu ne hızda tamamlayacağımıza bağlı. Fakat tahminde bulunmam gerekirse bu yılın sonu, olmadı gelecek yılın başı. cevabını veren Stahelski, üçüncü filmi her ne kadar yönetmek istese de bu durumun kendi takviminin uygunluğuna da bağlı olduğunu belirtti. Stahelski'nin verdiği diğer bir bilgiye göre ise, John Wick'e ayrılan bütçelerin serinin kazandığı hasılatla paralel bir şekilde artmasına karşın, üçüncü filmde izleyici olarak bir anda finansal olarak filmi zorlayıcı görkemli setler görmeyeceğiz. Geçen haftalarda Samuel L. Jackson'ın dâhil olmak istediğini açıkladığı John Wick 3, verilen bilgiler göz önüne alındığında en erken 2019'un ilk çeyreğinde seyirciyle buluşma şansına sahip olacak gibi duruyor. Stahelski'nin 3. devam halkasında yönetmen koltuğuna oturup oturmayacağı henüz belirsizliğini korusa da, yönetmen konuya ilişkin; "Şu an hazırlık aşamasında yönetmen durumundayım. Her şey zamanla belli olacaktır. Tabii ki bunu çok isterim" diye konuştu. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (John Wick 3) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Chad Stahelski

Oyuncular: Keanu Reeves , Samuel L. Jackson

4,466 İzlenme 4 Yorum
Suicide Squad 2 izle 2018 Türkçe Dublaj

Suicide Squad 2 izle Tek part şeklinde İntihar Timi 2 full izle orjinal veya altyazılı Suicide Squad 2 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bir grup kötü adamın iyi adamlar haline gelmesiyle ilgili Oscar kazanan çizgi roman filmi olan Suicide Squad, bir netice alıyor. Ve Warner Bros için büyük bir öneme sahip. Fakat ilerlemeye ve gerçekten işlerlik kazanmaya başlamadan önce bir hikayenin yerinde olması gerekiyor. Ve görünüşe göre bunun üstünde. Stüdyo, Adam Cozad'ın İntihar Odası 2 için senaryo yazması için müzakerelerde bulundu. Dün gece, DC Extended Universe, Marvel Cinematic Universe'de Suicide Squad'ın En İyi Makyaj ve Saç Stilleri Akademisi Ödülü aldığında yapabileceği hiçbir film gerçekleştirmedi. Mel Gibson , ilginç bir şekilde Hacksaw Ridge adlı filminin En İyi Yönetmen de dahil olmak üzere birçok ödüle aday gösterilmesiyle izleyici kitlesine girdi. Bu neden ilginç? Warner Bros'un Avustralya direktörünü Suicide Squad 2'ye götürmek üzere mahkemeye vermeye çalıştığı yönünde haberler var. Törende gerçekleşmeden önce, nihayet söylentilere açıkça değindi. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (İntihar Timi 2) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.7 IMDB Puanı 1,199 İzlenme
Yenilmez 5 izle Undisputed 5 Türkçe Dublaj

Yenilmez 5 izle Tek part şeklinde Yenilmez 5 full izle orjinal veya altyazılı Undisputed 5 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Scott Adkins namı diyar yenilmez 5 için kamera karşısına geçti ölsemde bu film bitmez diyor bu adam gibi rigk de dövüşen biri daha yok adam sırf bu için özel ders almış yıllardır sonunda ölüm makinası haline geldi ve durdurulamaz bir bokscu oldu çıkdı herkes onu Boyka olarak bildi. Undisputed Yine acımasız makina iş başında Ringde olaçak hadi bakalım bileğine bükecek çıkacakmı izleyelim ve görelim. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Yenilmez 5) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

9.3 IMDB Puanı 8,826 İzlenme 17 Yorum
Otel Transilvanya 3 izle Hotel Transylvania 3 Türkçe Dublaj

Otel Transilvanya 3 izle Tek part şeklinde Otel Transilvanya 3 full izle orjinal veya altyazılı Hotel Transylvania 3 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. 21 Eylül 2018 tarihinde gelecek olan 3. filmin konusu ve seslendirme kadrosu henüz belirsizliğini koruyor, ancak orijinal seslendirme ekibinin 3. yapımda da yer alması bekleniyor. Ancak serinin ilk iki filminin yönetmen koltuğunda oturan Genndy Tartakovsky'nin 3. filme dahil olmayacağına dair iddialar da mevcut. İlk filmde olduğu gibi Otel Transilvanya 2’nin tek vitesden ilerleyen esprisi, Drakula, Frankenstein’ın canavarı, Mumya gibi eski usül Universal Stüdyosu canavarlarını şirin ve renkli bir animasyon şablonuna oturttuktan sonra bu yaratıkların günümüz teknolojisine ve daha açık fikirli yaşam biçimine nasıl ayak uydurabileceklerine odaklanıyor. Bu çoğunlukla orjinallikten yoksun formül, ikinci filme yenilik katmadan, hatta elle tutulur konu veya hikaye yerine çabuk fiziksel esprilere ağırlık basarak devam ediyor. Otel Transilvanya 3, sinema salonlarında izlenmeye değecek, kendi ayakları üstünde duran uzun metrajlı bir film yerine, sanki ilk filmden uyarlanan bir Cumartesi sabahı televizyon dizisi yaratılmış, bu dizinin rastgele üç bölümünü peş peşe izliyormuşuz izlenimi yaratıyor. Otel Transilvanya 2, sırf resmi olarak uzun metraj film kategorisine girebilsin diye ilk filmin temaları olduğ..Ancak 3. film vizyon tarihi sebebiyle büyük bir rekabetle karşılaşabilir! 21 Eylül 2018 aynı zamanda Warner Bros'un henüz ismi belirsizliğini koruyan kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Otel Transilvanya 3) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.7 IMDB Puanı 2,169 İzlenme 1 Yorum
Oyuncak Hikayesi 4 izle 2019 Türkçe Dublaj

Oyuncak Hikayesi 4 izle Tek part şeklinde Oyuncak Hikayesi 4 full izle orjinal veya altyazılı Toy Story 4 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Efsanevi ve bol ödüllü animasyon üçlemesi Oyuncak Hikayesi'nin yeni filminde yönetmenliği yine John Lasseter üstleniyor. Pixar elinden çıkan, 2010 son fimde çöpten kurtulmaya çalışan oyuncakların dokunaklı hikayesini seyrediyorduk. Tom Hanks'in Woody'nin seslendirmesiyle yeniden seriye dönüp dönmeyeceği ise akıbetini koruyor. Pixar Animasyon Stüdyosu’nun dünyanın ilk bilgisayar animasyonu “Oyuncak Hikayesi” filminden yaklaşık 20 yıl sonra “Oyuncak Hkayesi 4” ile birlikte izleyiciler, Disney•Pixar’ın bu çok sevilen, ikonik karakterleriyle tekrar buluşuyor. “Oyuncak Hikayesi” ve “Oyuncak Hikayesi 2” filmlerinin yönetmeni John Lassater; Woody, Buzz Işıkyılı ve diğer tüm oyuncakların hayatlarındaki yeni bir sayfayı açan filmin yönetmen koltuğunda oturuyor. Filmin senaryosu, üç Oyuncak Hikayesi filminin de yazarları olan Lasseter, Andrew Stanton, Pete Docter ve Lee Unkrich tarafından yazılıyor. Filmin 16 Haziran 2018 yılında vizyona girmesi bekleniyor. Filmin hayranlarının yaptığı bir fragmanı izlemektesiniz. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Oyuncak Hikayesi 4) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.2 IMDB Puanı 463 İzlenme
Ip Man 4 izle 2018 Türkçe Dublaj

Ip Man 4 izle Tek part şeklinde Ip Man 4 full izle orjinal veya altyazılı Ip Man 4 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bu film daha çok lee ile alakalı ipmanla ilgili üç film izledim üçünde çok iyi filmlerdi bence hikaye olarak potansiyeli var büyük ustanın güzel sağlam prodüksyonlarla harika eseler çıkabilir kalitesinde tabikide alakası var bu filmin seriyle. ip man 2 y iizleyenler filmin sonunda bruce lee nin ipmanın yanına gelip tabi o zaman 7-10 yaşında öğrenci olmak istedini söylüyor ipmanda büyüdükten sonra öğrencim olabilirsin diyor bunu görürler tek alakası bu bruce lee büyümüş ipmandan öğrenmiş ve galiba ipman ölmüş wing tsunu devam ettiriyor düşüncem bu. 724fullhdfilmizle.com de (Ip Man 4) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.7 IMDB Puanı 664 İzlenme
Adalet Birliği Bölüm 2 izle Justice League 2 Türkçe Dublaj

Adalet Birliği Bölüm 2 izle Sıradaki yabancı film Justice League 2 full izle orjinal veya altyazılı Adalet Birliği Bölüm 2 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Adalet Birliği Bölüm 2 tek part izle partlarımızdan isterseniz Justice League 2 sinema çekimi izle "Adalet Birliği Bölüm 2 " filmin açıklaması.Süper kahramanlarla dolu bir diğer fantastik yapım. Dc Comics evreninin pek çok ünlüsü bu filmde bir aradalar: Batman, Superman, Wonder Woman, Flash ve Aquaman... Hem de Zack Snyder gibi süper kahraman filmlerinde usta bir yönetmene emanetler. Kahramanlarımız yine dünyayı kurtarmak için mücadele edecekler. Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Jared Leto, Jason Momoa ve Ezma Miller'ın oyunculuklarını sergileyecekleri yapım 17 Kasım 2017'de vizyonda olacak. Heyecanla bekliyoruz. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Adalet Birliği Bölüm 2) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.8 IMDB Puanı 516 İzlenme
Demir Adam 4 izle Iron Man 4 Türkçe Dublaj ABD - 2018

Demir Adam 4 izle Tek part şeklinde Iron Man 4 full izle orjinal veya altyazılı Demir Adam 4 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Genetik bilimini ve geleceğin teknolojisini güzel düşünmüşler. Filmin yapımına 200 milyon dolar harcanmış ve gerçekten de görsel efektler, mekanlar, kostümler, müzikler çok iyi olmuş. Ayrıca bu tarz bilimkurgu filmleri geleceğin teknolojisi için ilham kaynağı olabiliyor. Oldukça sürükleyici ve bence serinin en iyi filmi. İyi bir görüntü ve ses kalitesinde izlemenizi öneririm. Bilimkurgu hayranlarına tavsiyemdir Marvel'ın gişe patlaması sağlayan oyuncusu olan Robert Downey Jr.'ın bu açıklaması ne kadar etkili olur bilemiyoruz ama böyle bir potansiyel olduğu herkesçe malum. İki yıl önce böyle bir plan olmadığını açıklayan ünlü oyuncunun ortaya böyle bir tartışma atması büyük stüdyolara bir çağrı veya kamuoyu araştırması olabilir. Son yıllarda Iron Man filmleri yanında Avengers, Captan America, şimdi de Spider Man: Homecoming ve Sherlock Holmes 3 filminde yer almasıyla Hollywood dünyasında en çok para kazanan 10. isim olan oyuncu, bu başarısını devam ettirecek gibi görünüyor. Son zamanlarda çok fazla süper kahramanın toplandığı filmlere, çizgi üstü çok masraf yapılırken, filmlerin beklenilen kazancı sağladığı konusunda şüpheler var. Bu nedenle stüdyolar solo filmlere tekrar dönebilir. Kaldı ki Iron Man'den ziyade Tony Stark karakteri mizahı, jest ve mimikleriyle tüm filmi rahatça dolduran ve seyirciyi doyuran bir özellikte. The Ellen DeGeneres Show'da soruları yanıtlayan oyuncu bu konuda daha fazla konuşmadı ve vizyona girecek olan Captan America: Civil War filmi hakkında konuşmaya devam etti. Umarız bu bir spekülasyon olarak kalmaz ve yakın zamanda Iron Man 4'ün haberini alırız. Stark hayranları da bu haberi dört gözle beklemekte. Takipteyiz. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Iron Man 4) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Shane Black

Oyuncular: Robert Downey Jr. , Gwyneth Paltrow , Ben Kingsley , Guy Pearce , Stan Lee

8.7 IMDB Puanı 6,550 İzlenme 5 Yorum
Dhoom 4 izle Türkçe Dublaj

Dhoom 4 izle Sıradaki yabancı film Dhoom 4 full izle orjinal veya altyazılı Dhoom 4 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Dhoom 4 tek part izle partlarımızdan isterseniz Dhoom 4 sinema çekimi izle "Dhoom 4" filmin açıklaması. Prabhas Bahubali filminden ve Hrithik Roshan bu filmin kötü adamlarıdır. Daha önce, Amitabh'ın esas zayiat olacağı söylentileri vardı, ancak projeye katılmayacağını açıkladı. Mohammed Aamir Hussain Khan, Hint sinemasının önemli oyuncularından, yapımcı ve yönetmen. Ghajini, 3 Idiots gibi filmleriyle hatırlanmaktadır.Yapımcı Tahir Hussain ve Zeenat Hussain'in en büyük çocuğu olarak 1965'te Mumbai'de doğdu. Erkek kardeşi Faisal Khan da aktördür. Ayrıca Farhat ve Nikhat adında iki de kız kardeşi vardır. Ayrıca yeğeni Imran Khan da oyuncudur. 6 Mayıs 2012 tarihi itibariyle Aamir Khan'ın ilk televizyon programı "Satyamev Jayate" Star Plus kanalında yayınlanmaya başlamıştır. Aamir Khan Productions adlı bir yapım şirketinin sahibidir. İki kez evlenen Khan'ın ilk evliliği Reena Dutta ile 1986'da başladı. 16 yılan süren evlilikte Junaid adlı bir erkek ve Ira adlı bir de kız çocuğu doğdu. 2005'te yönetmen Kiran Rao ile evlendi ve 2011'de Azad adlı bir erkek çocuğu daha dünyaya geldi. Müslüman olan Aamir Khan, 2013'te hacca gittiğini açıklamıştır. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Dhoom 4) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.1 IMDB Puanı 4,728 İzlenme 7 Yorum
Arınma Gecesi 4 izle The Purge 4 Türkçe Dublaj

Arınma Gecesi 4 izle Sıradaki yabancı film The Purge 4 full izle orjinal veya altyazılı Arınma Gecesi 4 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Arınma Gecesi 4 tek part izle partlarımızdan isterseniz The Purge 4 sinema çekimi izle "The Purge 4" filmin açıklaması. Leo Barnes (Frank Grillo) Boşaltma Night intikam üzücü bir hareket kendini durdurdu yana iki yıl geçti. Şimdi Senatör Charlie Roan (Elizabeth Mitchell) için güvenlik başkanı olarak görev yaptığı misyon başkanı için bir vadede onu korumak ve yoksul ve masum hedefler yıllık ritüel hayatta kalmak için. hiçbir yardım kullanılabilir olduğunda bir ihanet bir gece DC sokaklara onları zorlar ancak, onlar sabaha kadar hayatta kalmak gerekir. ya da her ikisi devlete karşı günahları için kurban edilebilir. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Arınma Gecesi 4) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.6 IMDB Puanı 2,462 İzlenme 1 Yorum
Şrek 5 izle 2019 Shrek 5 Türkçe Dublaj

Şrek 5 izle Sıradaki yabancı film Shrek 5 full izle orjinal veya altyazılı Shrek 5 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Shrek 5 tek part izle partlarımızdan isterseniz Shrek 5 sinema çekimi izle "Şrek 5" filmin açıklaması.Yana 6 uzun yıllar olmuştur Shrek Forever After sinemalarda yılında girmiştir ve bir sonraki taksit başlangıçları önce başka üç olacak. Ama Shrek 5 bazen kesin bir tarih henüz açıklanmadı 2019 yılında sinemalarda olacak bugün teselli olmuştur ve bu büyük bir yaz sürümü olacak eğer bilinmemektedir ya da tatil için kaydedilir edilecektir. Universal ve DreamWorks iki serbest başlatmak için planı Hollywood Reporter tarafından bugün erken saatlerde bildirildi DreamWorks Animation, öngörülebilir gelecekte, filmler bir yıl, her yıl. Ve Shrek serisinin stüdyo en kazançlı biri olmuştur. Bu yüzden uzak bu renkli masal karadan bir süre sonra, onlar Shrek, Fiona, Eşek, Kedi N Boots ve tüm arkadaşlarına yetişmek için geri dönmek isterdim mantıklı. 2001 yılında geldi orijinal film, bir anlık şut oldu full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Şrek 5) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.7 IMDB Puanı 379 İzlenme
Matrix 4 izle Türkçe Dublaj

Matrix 4 izle Sıradaki yabancı film Matrix 4 full izle orjinal veya altyazılı Matrix 4 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Matrix 4 tek part izle partlarımızdan isterseniz Matrix 4 sinema çekimi izle "Matrix 4" filmin açıklaması.Hayatınızın bu bölümüne kadar her şey mükemmeldi. Daha sonra okul başlıyor. Okumayı ve yazmayı öğreniyorsunuz. Hayatınız devam ettiği sürece, hem gerekli olan, hemde gereksiz olan bir takım bilgileri, yıllarca süren öğrencilik döneminde size vermeye çalışıyorlar. Ben size ''matematik dersini öğrenmeye mecbur değilsiniz'' diyebilsem de siz matematiği öğrenmeye mecbur olduğunuza inanmış öğrencilersiniz. Çünkü çok çalışacak ve çok zengin olacaksınız. Büyüdüğünüzde üç trilyon paranız olacak. Harika bir işe sahip olup, lüks bir evde oturacak ve her yıl yurt dışına tatile gideceksiniz. Çünkü ideal bir hayat böyledir. Sizden çok daha fakir, asgari ücret işlerde çalışarak hayatını kazanan insanlardan farkınız olması gerekiyor. Her gece evinizde oturuyor ve ailenizle birlikte televizyon izliyorsunuz. Televizyonda gördüğünüz ya da gördüğünüzü sandığınız, reklamlardaki pahalı kişisel eşyaları almaya çalışıyorsunuz. Alamayınca da üzülüyorsunuz. Sizden daha fakir o insanlar bile mutlu olduklarına inandırılmışken, lütfen siz üzülmeyin. Gerçek hayat böyledir. Peki matrix böyle değil midir? Gerçek hayatta izlediğiniz haberlerin bile taraf tutan ve yalan olduğu bir matrix'te yaşamıyor musunuz? Peki oy verdiği halde aslında daha önceden sınırları çizilmiş bir daire içinde siyaset yapmaktan ama insanların onlardan çok şeyler beklemesine rağmen asla yapamayacak olan siyasetçilere inanan insanlar matrix'te yaşamıyor mu? Bazı kitlelere kutsal olduğu empoze edilmiş duygular uğruna ölen ama o duyguları onlara şırınga eden insanların kıllarını bile kıpırdatmadığı bir dünyada bu kitleler matrix'te yaşamıyor mu? Size dayatılan şeyi seviyor ve yüceltiyorsunuz. Her insan, ömrünün sonuna kadar kendi bilincini yansıtan kültürünün alışkanlıklarının ve bakış açısının dar hapishanesinde yaşamaktadır. Matrix filminin baş kahramanı Neo, dünyadaki bu dar gerçekliğin ve dar çerçevenin farkına varan, sanal alem bağımlısı sıradan bir insandır. Her gece bilgisayar karşısında sabahlayan Neo büyük bir sorunun cevabını bulmaya çok yaklaşmıştır. Matrix nedir? Matrix, yapay zekanın insanları yaşadıklarına inandırdığı yapay dünyadır. Gerçek hayatımızda, 2199 yılında makineler tarafından hazırlanmıştır full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Matrix 4) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.7 IMDB Puanı 4,362 İzlenme 5 Yorum
ketenpere izle erotik film izle