Tür:

2016 Filmleri

642 film bulundu
Balerin ve Afacan Mucit izle 2017 Full Hd Türkçe Dublaj 2016 - Fransa , Kanada

Balerin ve Afacan Mucit izle Tek part şeklinde Balerin full izle orjinal veya altyazılı Balerin ve Afacan Mucit türkçe dublaj izle filmin açıklaması. 1880'ler Fransası'nda Bretonya kırsalında yaşıyan 11 yaşındaki öksüz Félicie, dansçı olmanın hayalini kurmaktadır. Günün birinde büyük bir mucit olmayı hedefleyen arkadaşı Victor'la birlikte kaçarak Paris'e gelirler. Félicie burada Odette ile tanışır ve bir şekilde Paris Opera ve Balesi'ne girmeyi başarır. Odette'in yönlendirmeleriyle Félicie, onu sürekli aşağılayan Camille'i de geçerek hayallerinin rolü için var gücüyle çalışmaya başlar. Felicie ve Victor aynı yetimhaneye aynı gün gelmiş olan ve muhteşem büyük hayallere sahip olan 2 tane cesur yetimdir. Ancak Felicie ve Victor'un hayallerini gerçekleştirmeleri için ilk önce yetimhaneden kaçmaları ve sonra da Paris'in sokaklarında hayallerine giden yolu bulmaları gerektir. Fakat hayallerine ulaşmaları için aşmaları gereken insanlar ve öğrenmeleri gereken bir çok ders vardır. Hayallerinden asla vazgeçme. Tutkun var mı kalbini takip etmeye ve en büyük sıçrayışa hazır mısın? O halde Ballerina'yı gör! 1879'da Paris'i ayarlayın. Bir yetim kız balerin olma hayalleri kurar ve kırsal Britanya'yı Paris için kaçırır ve burada başka biri için geçer ve Büyük Opera binasında öğrenci pozisyonuna katılır. Eric Summer ve Eric Warin'in yönettiği yaklaşan CG animasyon filmi Ballerina'nın resmi fragmanını izleyebilirsiniz. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Balerin ve Afacan Mucit) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Eric Summer, Éric Warin

Oyuncular: Fatih Özkul , Sabanur Aksoy , Kadir Özübek , Füsun Kokucu , Yaşar Karakulak

7.0 IMDB Puanı 11,025 İzlenme 10 Yorum
İspanya Kraliçesi izle 1080p Full Hd Türkçe Dublaj 2016 - İspanya

İspanya Kraliçesi izle Tek part şeklinde La reina de España full izle orjinal veya altyazılı İspanya Kraliçesi türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Rüyalarınızdaki Kız" olaylarından neredeyse yirmi yıl sonra, 1950'lerde Hollywood yıldızı haline gelen Macarena Granada, İspanya'ya dönerek Castile Kraliçesi I. Isabella hakkında film yapmaya başladı. Filmin diva Macarena Granada, Hollywood'dan İspanya'ya döndüğünde, 1950'li yıllara dalmış durumdayız, İspanya Kraliçesi olarak adlandırılan ve Castilla'daki Isabella'ya hayat verecek bir ABD filmi çekebilmek için İspanya'ya dönüş yapıyor. Madrid'de sadece eski arkadaşlarıyla ve grubun meslektaşları ile tekrar buluşmakla kalmayacak aynı zamanda bir başka diktatör rejimle de mücadele edecek: Francisco Franco'nun rejimi. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (İspanya Kraliçesi) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Fernando Trueba

Oyuncular: Penélope Cruz, Cary Elwes, Mandy Patinkin, Javier Cámara, Antonio Resines

43 İzlenme
En Güzel Gün izle 1080p Full Türkçe Dublaj 2016 - Almanya

En Güzel Gün izle Tek part şeklinde Der Geilste Tag full izle orjinal veya altyazılı En Güzel Gün türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Andi ve Benno ölümcül bir hastalığa sahip, ancak ikisi için de son bulmadan önce en büyük günü yaşamak istiyorlar. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (En Güzel Gün) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Florian David Fitz

Oyuncular: Matthias Schweighöfer, Florian David Fitz, Maria Vos, Robert Schupp, Caroline Rapp

42 İzlenme
Maudie izle 1080p Full Hd Türkçe Dublaj 2016 - İrlanda , Kanada

Maudie izle Tek part şeklinde Maudie full izle orjinal veya altyazılı Maudie türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bir artritik Nova Scotia kadını bir kahya gibi çalışırken bir sanatçı olarak becerilerini geliştiriyor ve sonunda toplulukta sevilen bir figür haline geliyor. 1930'ların kırsalındaki Nova Scotia. Romatoid artritten muzdarip olan Maud Dowley, ağrı ile uğraşmak için çok içki içiyor. Artritten alışılmadık bir yürüyüş yaptığı için genellikle aptal ve beceriksiz bir kadın olarak yanlış anılıyor; bu algı onu aptal ve aciz hissettiriyor. Bu görüşe dayanamayan ailesi, kardeşi Charlie ve yaşadığı kimliği olan İda Teyze tarafından tutulur. Charlie'nin yaptığı bir eylemden sonra, Maud biraz bağımsızlık istiyor ve zavallı bir balık satıcısı olan fırtına Everett Lewis için kahya olarak ilan edilen işi tek başvuru sahibi yapıyor. Maud, sadece karşıtlığına katkıda bulunan bir sakat bırakmak istemese de oda ve kurul için işe başlamayı görüşür. Maud'un farkında olabileceği veya bilmeyebileceği şey, Everett'in nihai olarak evliliğe ya da en azından cinsel tercihlere sahip olduğunu gördüğüdür. Karşıtlık ilişkileri, Everett'in istediği şeyi yapmadığında Maud'da dayak yemesi de dahil olmak üzere biter. Kendini mutlu etmek için Maud, evin iç mekanını boyamaya başlar kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Maudie) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Aisling Walsh

Oyuncular: Ethan Hawke, Sally Hawkins, Kari Matchett, Zachary Bennett, Gabrielle Rose

48 İzlenme
Tehlikeli Arama izle 1080p Türkçe Dublaj 2016 - İngiltere

Tehlikeli Arama izle Tek part şeklinde Don't Hang Up full izle orjinal veya altyazılı Tehlikeli Arama türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Filmin başında Brady'nin ve Sam'in konuştuğu bir sahnede, Brady'nin şapkası geriye doğru giyilen bir yakın çekimde görülüyor ve sonraki sahnede, aynı sahnede, öne konuyor ve fatura ön planda. Sarhoş şakak akşamları bir akşam, gizemli bir yabancı kendi oyunlarını onlara karşı ... ölümcül sonuçlarla döndüğünde bir çift genç için kabus haline gelir. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Don't Hang Up) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Damien Mace, Alexis Wajsbrot

Oyuncular: Sienna Guillory, Gregg Sulkin, Garrett Clayton, Parker Sawyers, Robert Goodman

73 İzlenme
Dönüşüm izle 1080p Full Hd Türkçe Dublaj 2016 - ABD

Dönüşüm izle Tek part şeklinde The Transfiguration full izle orjinal veya altyazılı Dönüşüm türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Vampirlere ve insan kanına karşı büyük ilgi ve merakı olan, hatta bir vampir olmak isteyen genç Milo Eric Ruffin, tıpkı kendisi gibi bazı sorunları olan yeni komşusu Sophie Chloe Levine ile arkadaşlık kurar. Ancak Milo, bu takıntıları yüzünden zaman içinde gerçeklik algısını yitirmeye başlayacaktır. Dışarı çıkmış yetim Milo, kardeşiyle tehlikeli bir çevrede yaşayan yalnız bir genç. Milo, vampir öykülerine ve filmlere hayranıdır ve insanlarını kanlı bir vampir gibi içip para çalmak için rastgele öldürür. Depresif genç Sophie ile karşılaştığında arkadaş olurlar ve boş zamanlarını Milo'yu etkilemek için birlikte geçirirler. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Dönüşüm) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Michael O'Shea (ii)

Oyuncular: Eric Ruffin, Chloe Levine, Aaron Moten, Larry Fessenden, Lloyd Kaufman

84 İzlenme
Çıkmaz Yol izle 1080p Full Türkçe Dublaj Yapımı : 2016 - ABD

Çıkmaz Yol izle Tek part şeklinde Standoff full izle orjinal veya altyazılı Çıkmaz Yol türkçe dublaj izle filmin açıklaması. 13 yaşındaki Elizabeth mezarlık ziyareti sırasında maskeli bir katilin 3 kişiyi infaz edişine tanık olur. Ancak katil Laurance Fishburne küçük kızın fotoğrafını çektiğini fark edince Elizabeth'in peşine düşer. Caniden kaçan Elizabeth yakındaki tek eve sığınır. Eski bir asker olan Carter Thomas Jane çakısı ve av tüfeğiyle küçük kızı koruyabilecek midir. Katil ve Carter arasında başlayan psikolojik ve fiziksel savaşı kim kazanacaktır? Spoiler : Konu 2015 yılında geçmekte ise de 1960'lı yılların teknolojisi mevcut gibi. Katilin aşağıda uyuması ve uyuklayarak beklemesi mantıklı değildi. Küçük kızın sakin ve rahat tavırları gerilimi azalttı. Final iyi değildi.Gene de izlerken sıkılmadım kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Çıkmaz Yol) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Adam Alleca

Oyuncular: Laurence Fishburne, Thomas Jane, Ella Ballentine, Joanna Douglas, John Tench

85 İzlenme
Kara Kışa izle 1080p Full Hd Türkçe Dublaj ABD - 2016

Kara Kışa izle Tek part şeklinde Despite the Falling Snow full izle orjinal veya altyazılı Kara Kışa türkçe dublaj izle filmin açıklaması. 1950'lerde Moskova'da komünist Katya, Soğuk Savaş silah yarışında Amerikalılar için gizlice casusluk yapıyor. Film Katya adında Amerika için casusluk yapan bir kadının, Moskova’da soğuk savaş döneminde, idealist politikacı Alexander’ın sırlarını öğrenmek için ona yaklaşmasını, aralarında gelişen aşk hikâyesini ve 30 yıl sonra Alexander’ın yeğeni ile birlikte Katya’nın kayboluşu arkasındaki gerçeği araştırma sürecini anlatıyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Kara Kışa) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Shamim Sarif

Oyuncular: Anthony Head, Charles Dance, Rebecca Ferguson, Antje Traue, Oliver Jackson-Cohen

68 İzlenme
A Sunday Horse izle Full Hd Türkçe Dublaj 2016 - ABD

A Sunday Horse izle Tek part şeklinde A Sunday Horse full izle orjinal veya altyazılı A Sunday Horse türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Ölümcül bir kazadan sonra, uzmanlar tarafından düşünüldüğünde, atların yanlış taraftan belirlenmiş bir binici, ulusal bir atlama şampiyonluğu hayallerini sürdürme ihtimaline meydan okur. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (A Sunday Horse) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Vic Armstrong

Oyuncular: Nikki Reed, Ving Rhames, Linda Hamilton, Ryan Merriman, William Shatner

75 İzlenme
Ağustos’ta Sis izle Full Türkçe Dublaj 2016 - Almanya

Ağustos'ta Sis izle Tek part şeklinde Nebel im August full izle orjinal veya altyazılı Ağustos'ta Sis türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Nazi ötenazi programına dahil edilmek üzere akıl hastanesine yatırılan bir çocuk, neler olduğunun farkına varır ve arkadaşlarıyla birlikte programı sabote etmeye çalışır. Film, çocuk kurbanların hayatlarına ve baş karakterin mücadelelerine değiniyor. Bir Roman çocuğu bir akıl hastanesine yerleştirildi ve Nazi ötenazi programını tecrübe etti. Bayanlar, neler olup bittiğinin farkında olarak arkadaşlarına bağlanarak programı sabote etmeye çalışıyorlar. Film, program direktörünün karmaşıklığına, çocuk kurbanlarının hayatlarına ve çocukluğun baş karakterinin mücadelelerine değiniyor. Nazi ötenazi programında beş binden fazla çocuk öldü. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Ağustos'ta Sis) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Kai Wessel

Oyuncular: Sebastian Koch, David Bennent, Franziska Singer, Fritzi Haberlandt, Jule Hermann

123 İzlenme
American Wrestler izle 1080p Türkçe Dublaj 2016 - ABD

American Wrestler izle Tek part şeklinde The Wizard full izle orjinal veya altyazılı American Wrestler türkçe dublaj izle filmin açıklaması. 1980'de, ergenlik çağındaki bir çocuk, rehin krizinden ötürü İran'daki huzursuzluğun yalnızca Amerika'da daha düşmanlıkla yüzleşmekten kurtuldu. Uyum konusundaki kararlılığıyla, okuldaki gürültülü güreş takımına katıldı. Gerçek olaylara dayanan bu ilham verici masalda, 17 yaşındaki Ali Jahani, küçük bir California kasabasının yeni üyelerinden biri ve konuksever bir toplumda farklı olduğunu ortaya koyuyor. Deli amcası ile yaşayan çocuk, döndüğü her yerde bir sıkıntı dağıyla karşı karşıya kalır. Herkes tarafından reddedildi, ancak buna uymaya kararlı olarak, okulun gürültülü güreş takımına katıldı. Başkalarının onu nasıl gördüğünü değiştirmek için bir şansla, Ali adım atmalı ve bir kahraman olmayı öğrenmelidir. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (American Wrestler) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Alex Ranarivelo

Oyuncular: William Fichtner, Jon Voight, Kevin G. Schmidt, Gabriel Basso, Judy Cerda

75 İzlenme
Kuzey Operasyonu izle 2016 Full Türkçe Dublaj 2016 - Güney Kore

Kuzey Operasyonu izle Tek part şeklinde Operation Chromite full izle orjinal veya altyazılı Kuzey Operasyonu türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Kore Savaşı'nın önemli Incheon Savaşı'nda bir grup asker savaşıyor. kalitesinde Amerikan General Douglas MacArthur Liam Neeson X-ray Operasyonunu gerçekleştirmek için Kuzey Koreli hatların çok ilerisinde gizli bir görevde bulunan bir Koreli Deniz Kuvveti Teğmeninin Lee Jung-Jae liderliğindeki sekiz Koreli İrtibat Bürosu üyesini gönderdi. MacArthur'un cesur Incheon Landing Operasyonunu başlatabilmesi için bu gizli operasyon başarılı olmalı. Bu, Chromite Operasyonunun bir parçası olan tarihi CIA askeri istihbarat operasyonunun "Trudy Jackson" ın kurgusal bir versiyonudur. 724fullhdfilmizle.com de (Kuzey Operasyonu) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: John H. Lee

Oyuncular: Liam Neeson, Kim Seon-ah, Lee Beom-soo, Jin Se-yeon, Jun-ho Jeong

117 İzlenme
Zombi Ekspresi izle 1080p 2017 Türkçe Dublaj 2016 - Güney Kore

Zombi Ekspresi izle Tek part şeklinde Train to Busan, For Busan full izle orjinal veya altyazılı Zombi Ekspresi türkçe dublaj izle filmin açıklaması. DAHA NE OLABİLİR Kİ Kore yapımlarını hiç tercih etmem fakat işin ucunda zombiler olunca bir de aşırı olumlu yorumları görünce filmi izlemek istedim ve filmi bitirdikten sonra gerçekten ne kadar iyi bir şey izlediğimin farkına vardım. prodüksüyon ve efektler o kadar iyi hazırlanmış ki izlerken hiçbir yapaylık sezmiyorsunuz. oyuncular da birbirinden yetenekliydi özellikle küçük kız gerçekten boyundan büyük bir iş çıkarmış. baştan sona büyük bir heyecanla izledim bu filmi. zaman zaman klişelere sığınılsa da, figüranların hemen dönüşüp ana karakterlerin dönüşümü uzun sürse de ve virüsün nasıl yayıldığını tatmin edici bir şekilde anlatmasa da dramıyla, gerilimiyle ve hatta korkunç tünel sekanslarıyla başından sonuna kadar ilgiyle izleyebileceğiniz bir zombi filmi var karşınızda. belki de en iyisi.. insanların ne kadar bencil olabileceğini tokat gibi izleyicinin yüzüne çarpıyor ve bu filmi "iyi" kılan en önemli faktördü benim için. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Zombi Ekspresi) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Yeon Sang-ho

Oyuncular: Gong Yoo, Jeong Yoo-mi (i), Ma Dong-seok, Choi Woo-sik, Ahn So-Hee

8.7 IMDB Puanı 536 İzlenme
Efsanenin Yükselişi izle 1080p Full Türkçe Dublaj 2016 - Çin , Hong Kong

Efsanenin Yükselişi izle Tek part şeklinde Rise of the Legend full izle orjinal veya altyazılı Efsanenin Yükselişi türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Karanlık bir güçle babası öldürülen bir yetim şehre geri dönmek için adalet önermektedir Gerçekten "Efsanenin Yükselişi" konusunu tartışmadan önce size biraz geçmiş bilgisi vermeliyim. Filmde özellikle bu durum açık değildir ve Çinli olmayan izleyiciler için ortam kafa karıştırıcı olabilir. 19. yüzyılda çeşitli uluslar, zayıf Çinli Ch'ing liderlerini ülkedeki varlığını kabul etmeye zorladı. İngiltere, Rusya, Fransa ve hatta Japonya gibi ülkeler, ticaret için üs olarak kullanılmak üzere ülkenin bazı bölümlerini oyalıyorlardı ve para kazanmanın yollarından biri de afyon ticaretinde idi. Buna ek olarak, Çin savaş ağaları ve çete liderleri ülkeyi ve servetini kullanmak için bu yabancılarla birlikte çalıştı ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde, halk buna kızdı. Fakat bu yabancılar ve onların Çinli ortakları zengin oluyorlardı ve neden oldukları hasara çok az saygı duyuyorlardı. Bu, çeşitli savaşlara (Afyon Savaşları ve daha sonra Boxer İsyan gibi) yol açtı ve nihayetinde halkın durumu veya ülkesinin zayıflığı hakkında çok az ilgilenen gibi görünen İmparator'un birleşmesi ve ortadan kaldırılması için . Bu iç savaş ve kaos döneminde bir kahraman Wong Fei-hung'du (Huang Feihong olarak da bilinir). Dövüş sanatları ile yaptığı cesareti onu bir araya getirme noktasına getirdi ve patlaklarının birçoğu Jet Li'nin "Once Upon a Time in China" ve Jackie Chan'ın "Drunken Master" filmleri gibi yıllar boyunca filmlerde kutlanıyor ve abartılıyor. Uzun metrajlı filmlerin en sonuncusu "Efsanenin Yükselişi" dir kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Efsanenin Yükselişi) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Chow Hin Yeung Roy

Oyuncular: Sammo Hung , Byron Mann , Eddie Peng , Angelababy , Mike Leeder

191 İzlenme
Mavi Bisiklet izle Full Yerli Film 2016 - Türkiye

Mavi Bisiklet izle Tek parça Mavi Bisiklet full izle 720p kalitede Mavi Bisiklet sinema çekimi izle filmin açıklaması. 12 yaşındaki Ali (Selim Kaya), Konya'nın Akşehir ilçesinde sıradan bir hayat süren bir çocuktur. En büyük hayali, tamircide çalışarak binbir emekle para biriktirip yepyeni bir mavi bisikleti alabilmektir. Bir yandan da sınıf arkadaşı ve okul başkanı Elif'ten gizlice hoşlanmaktadır. Ancak okul başkanlığı okula yeni gelen bir çocuğa verildiğinde Ali, Elif'e büyük haksızlık yapıldığına inanır. Arkadaşı Yusuf'un da desteğiyle, bisiklet için biriktirdiği parayı bu yolda harcamaya ve gereken tüm mücadeleyi vermeye karar verir. Ümit Köreken'in ilk uzun metrajlı filmi olan Mavi Bisiklet, ilk gösterimini 2016 Berlin Film Festivali'nde yapmıştı. Bir çocuğun, büyüklerin dünyasında karşılaştığı adaletsizliklere kendince çözüm arayışını naif bir anlatımla beyazperdeye taşıyan “Mavi Bisiklet” Ümit Köreken ve Nursen Çetin Köreken’in ilk uzun metrajlı sinema filmi. Filmde, başrolleri paylaşan çocuk oyuncular Selim Kaya, Eray Kılıçarslan ve Bahriye Arın’ın yanı sıra; Mustafa Küçükibiş, Burak Vurdumduymaz, Beren Yiğit, Fatih Koca, Mustafa Şimşek, Nursen Çetin Köreken ve Turan Özdemir rol alıyor. Yerli film 724fullhdfilmizle.com de izlenir.

Yönetmen: Ümit Köreken

Oyuncular: Eray Kılıçarslan , Katya Shenkova , Selim Kaya (i) , Fatih Koca , Bahriye Arın

5.9 IMDB Puanı 609 İzlenme
Anti Matter izle 1080p Full Türkçe Dublaj 2016 İngiltere

Anti Matter izle Tek part şeklinde Anti Matter full izle orjinal veya altyazılı Anti Matter türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Anti Matter AKA Solucanı Alice Harikalar diyarında bir bilim kurgu noir. Oxford doktora öğrencisi olan Ana, bir solucan deliğinden geçip bir solucan deliğinden geçmek için bir denemeyi takiben yeni anılar inşa edemediğini bulur. Hikaye, olanları anlamaya ve yaşamında yükselen korku arkasında kim olduğunu bulmak için giderek umutsuzca çabalarını izliyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Anti Matter) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Keir Burrows

Oyuncular: Yaiza Figueroa , Philippa Carson , Tom Berberi-Duffy

248 İzlenme
Jackie Chan iz Peşinde izle Full 1080p Türkçe Dublaj 2016 - Hong Kong , Çin , ABD

Jackie Chan iz Peşinde izle Tek part şeklinde Jackie Chan iz Peşinde full izle orjinal veya altyazılı Jackie Chan iz Peşinde türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bennie Chan Hong Kong’lu bir dedektiftir. 10 yıldan fazla bir zamandır kötülüğü ile ün salmış mafya patronu Victor Wong’un peşindedir. Birgün Chan'in yeğeni Bai Shu, Wong mafyasıyla başını derde sokunca ona yardım edebilecek tek kişi olan, çok önemli bir cinayetin tek tanığı Amerikalı kumarbaz Connor Watts’ı bulmaya karar verir. Birbirine hiç benzemeyen hatta tamamen zıt iki karakter Chan ve Watts Moğolistan’dan Çin’e, Makau’ya ve Hong Kong’a uzanan zorlu ve bir o kadar eğlenceli bir maceraya atılırlar. Başrollerinde Jackie Chan, Johnny Knoxville, Bingbing Fan'ın yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Renny Harlin oturuyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Jackie Chan iz Peşinde) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Renny Harlin

Oyuncular: Jackie Chan , Johnny Knoxville , Bingbing Fan , Eric Tsang , Eve Torres

2,237 İzlenme
Tatlı Şeyler izle 2017 Sansürsüz Yerli Film 2017 - Türkiye

Tatlı Şeyler izle Sıradaki yerli film Tatlı Şeyler full izle 720p 1080p çözünürlükte Tatlı Şeyler sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Tatlı Şeyler tek part izle partlarımızdan isterseniz Tatlı Şeyler sinema çekimi izle "Tatlı Şeyler" filmin açıklaması . Bir İhtimal Daha Var' filminin ardından, 10 yıl aradan sonra ikinci kez 'Tatlı Şeyler' isimli komedi filmiyle yönetmen koltuğunu oturan Uğur Uludağ, önceki akşam Etiler'de görüntülendi Motosikletiyle objektiflere yansıyan Uludağ yeni filmi hakkında şöyle konuştu  BaşrollerindeCem Özer, İlhan Şeşen, Toprak Sergen, Demet Tuncer ve benim rol aldığım 'Tatlı Şeyler' filminin çekimlerini tamamladık. İki modacı arkadaşın bir bebekle birlikte yol hikayesini anlatan komedi filmi 'Tatlı Şeyler' yakında gösterime girecek. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Tatlı Şeyler) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

Yönetmen: Uğur Uludağ

Oyuncular: Toprak Sergen , Cem Özer , İlhan Şeşen , Uğur Uludağ , Cem Uçan

6.4 IMDB Puanı 653 İzlenme
Kalandar Soğuğu izle Yerli Film 2015 - Türkiye , Macaristan

Kalandar Soğuğu izle Sıradaki yerli film Kalandar Soğuğu full izle 720p 1080p çözünürlükte Kalandar Soğuğu sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Kalandar Soğuğu tek part izle partlarımızdan isterseniz Kalandar Soğuğu sinema çekimi izle "Kalandar Soğuğu" filmin açıklaması . Sisler içerisindeki Karadeniz’in bir dağ köyünde, küçük ailesiyle yaşayan Mehmet, bir yandan geçimini birkaç hayvanla sağlamaya çalışırken, diğer yandan büyük bir tutkuyla dağlarda maden/altın rezervi aramaktadır. Çabaları artık gitgide umutsuzluğa dönüşürken, aldığı yeni bir haber Mehmet’i Artvin’de gerçekleştirilecek olan boğa güreşlerine sürükler... İnsanın ve doğanın derinliklerine inerek, oradaki esrarlı şiirsel ortaklığı görünür kılmaya çalışan film bazen ıssız doğanın ortasında yalnızlığın, yoksulluğun yakıcı atmosferine dokunuyor bazen de nefis bir pastoral senfoni sunuyor seyirciye... Ancak öğrendiği bir haberle hayatının ekseni başka bir noktaya kayar ve Artvin'deki boğa güreşlerine katılmak için hazırlık yapmaya başlar. Filmin yönetmenliğin Mustafa Kara üstlenirken sınırlı oyuncu kadrosunda yönetmenin yanı sıra Tuncer Salman, Haydar Şişman, Nuray Yeşilaraz, Hanife Kara, İbrahim Kuvvet, Muzaffer Şen , Hasan Fehmi Hizal ve Ahmet Kayar yer alıyor. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Kalandar Soğuğu) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

Yönetmen: Mustafa Kara

Oyuncular: Nuray Yeşilaraz , Haydar Şişman , Hanife Kara , İbrahim Kuvvet , Temel Kara

6.4 IMDB Puanı 2,665 İzlenme
Arif V 216 izle 2018 Sansürsüz Yerli Film 2018 - Türkiye

Arif v 216 izle Şimdiki yerli film Arif v 216 full izle 720p 1080p çözünürlükte Arif v 216 sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Arif v 216 tek part izle üstteki part Arif V 216 sinema çekimi izle "Arif v 216" filmin açıklaması . Bugün itibarıyla Arif v 216'nın vizyon tarihi açıklandı. Mars Dağıtım tarafından gösterime girecek film, 5 Ocak 2018 tarihinden itibaren seyirciyle buluşacak. Yine eğlenceli bir "bilim-kurgu" filmi olacağa benzeyen ARİF V 216 filminin 2018'in Ocak ayında vizyona gireceği açıklandı. Öte yandan Cem Yılmaz tarafından yazılan ve Kıvanç Baruönü tarafından yönetilecek olan Arif V 216 filminde Cem Yılmaz'a Ozan Güven eşlik edecek. Türk sinema dünyasının en çok hasılat yapan ve en çok güldüren filmlerinden biri olarak kabul edebileceğimiz ve kısaltma ismi ile hala daha tartışmalara sebep olan G.O.R.A.'nın (Gıcırtılı Olur Robotun )  devam filmi Arif v 2016, geçtiğimiz aylarda ünlü komedyen Cem Yılmaz tarafından geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu.Senaristliğini Arif karakterini canlandıran Cem Yılmaz'ın yaptığı, yönetmen koltuğunda ise Kıvanç Baruönü'nün oynayacağı Arif v 216'da Ozan Güven yine Cem Yılmaz ile başrolü paylaşacak. İlk filmde kadın başrol oyuncusu olarak Özge Özberk'i izlediğimiz filmde, bu sefer Seda Bakan kadın başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkacak. Bugün ise Cem Yılmaz yaptığı açıklama ile Arif v 216'nın 2018 yılında vizyona gireceğini açıkladı. Beklentiler her ne kadar 2017 yılında yoğunlaşmış olsa da, görünüşe bakılırsa Arif v 216'yı izlemek için biraz daha beklemek zorunda kalacağız. Dünyaya düşen bir cismi bulan Cem Yılmaz, Arif’le ilginç bir yoldan tanışıyor. Senaryosunu Cem Yılmaz’ın yazdığı, yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün yaptığı Arif V 216’nın vizyon tarihi 2018 olarak açıklandı. Arif V 216 fragmanı kısa sürede çok sayıda izlenme sayısına ulaştı. Youtube Türkiye trend videolar arasında 12 numarada bulunan fragman, Cem Yılmaz resmi hesabından da paylaşıldı. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Arif v 216) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

Yönetmen: Kıvanç Baruönü

Oyuncular: Cem Yılmaz , Ozan Güven , Seda Bakan , Zafer Algöz , Farah Zeynep Abdullah

6.5 IMDB Puanı 878 İzlenme
Düello izle 1080p Full Türkçe Dublaj 2016 - ABD

Düello izle Tek part şeklinde The Duel full izle orjinal veya altyazılı Düello türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Kieran Darcy-Smith'in yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Liam Hemsworth, Emory Cohen, Woody Harrelson yer alıyor. Lionsgate'in yapımını üstlendiği paranormal western yapımı The Duel'den ilk fragman ve poster geldi. Başrollerine Açlık Oyunları'nın asi genci Liam Hemsworth ve Katil Doğanlar'ın tehlikeli seri katili Woody Harrelson'ı yerleştiren filmin kadrosunda Alice Braga ve Emory Cohen de yer alıyor. Film seri cinayetleri çözmeye çalışan bir Teksas korucusunu temel alıyor. Karizmatik bir vaazcının yönetimi altındaki küçük bir kasabada gerçekleşen cinayetler kısa sürede paranormal yanını gösteriyor ve korucumuz her şeyini köydekilere kaybetmemek adına hayatı için mücadele etmek zorunda kalıyor. 24 Haziran'da Amerika'da vizyona girecek olan filmin senaryosunda Matt Cook imzası bulunurken, yönetmen koltuğunda ise Kieran Darcy-Smith oturuyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Düello) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Kieran Darcy-Smith

Oyuncular: Woody Harrelson , Liam Hemsworth , Alice Braga , William Hurt , William Sadler

255 İzlenme
Karabasan izle 2017 Full Türkçe Dublaj 2016 - ABD

Karabasan izle Tek part şeklinde Dead Awake full izle orjinal veya altyazılı Karabasan türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Kate Bowman (Jocelin Donahue), bir süredir uykusunda ölen ve görünür hiçbir sebep bulunamayan insanların ölümlerini araştırmakta olan bir sosyal hizmetler görevlisidir. Yalnız bu kişilerin hepsinin ortak olarak söylediği birşey vardır: hepsi ölümlerinden kısa süre önce uyku felci geçirmiş, kabuslarında kendilerini hiç kıpırdayamadan korkunç bir yaratığın elinde can verirken gördüklerini anlatmışlardır. Genç bir kadın, kendisini ve arkadaşlarını, kurbanlarını uyku felci gerçek hayat olayıyla saplayan eski bir kötülükten kurtarmalıdır. Freddy Krueger usulü korku sevenler için genç bir kadının merkeze alındığı Dead Awake filminde karabasan sorunundan kurtulmaya çalışan bir arkadaş grubunu izleyeceksiniz… Kate Bowman (Jocelin Donahue), uykusunda ölen insanların gizemli ölümlerinde araştıran ortalama bir sosyal hizmet uzmanı. Ölümlerinden kısa süre önce kurbanların hepsi uyku felci geçirirken kendilerine görünen doğa üstü bir güç bildirdiler. Kate davayı daha da araştırdığında kendini yaratıcının gazabesine kadar açar ve yakında kendisini bulur ve ailesi eski bir kötülüğe maruz kalır. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Karabasan) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Phillip Guzman

Oyuncular: Jesse Bradford , Brea Grant , Lori Petty , Jeffrey Reddick , Jocelin Donahue

4.9 IMDB Puanı 461 İzlenme
Çok Uzak Fazla Yakın izle Full Hd Yerli Film 2016 - Türkiye

Çok Uzak Fazla Yakın izle Tek parça Çok Uzak Fazla Yakın full izle 720p kalitede Çok Uzak Fazla Yakın sinema çekimi izle filmin açıklaması. Üniversitede tanışan Aslı Burcu Biricik ve Cem'in Özgün Çoban başladıkları tutkulu, zaman zaman tartışmalı ama aşk dolu ilişkiyi anlatan film, 23 Eylül 2016'da gösterime giriyor. Bugüne kadar İkinci Bahar, Kara Melek, Yeditepe İstanbul, Hırsız Polis ve Gönül İşleri gibi birçok diziye imzasını atan yönetmen Türkan Derya'nın ilk uzun metrajlı yapımı büyük bir aşk hikayesini anlatıyor. Filmin başrollerinde de yıldızı parlayan genç oyuncular Burcu Biricik ve Özgün Çoban yer alıyor. Çok Uzak Fazla Yakın filmi İki üniversiteli gencin tanışmalarının ardından yaşadıkları büyük aşkları ve iniş çıkışları seyirciyi derin duygulara sürükleyecek. Yerli film 724fullhdfilmizle.com de izlenir.

Yönetmen: Türkan Derya

Oyuncular: Burcu Biricik , Özgün Çoban , Servet Pandur , Kaan Yılmaz , Metin Coşkun

5.6 IMDB Puanı 539 İzlenme
Blair Cadısı izle Full Hd Türkçe Dublaj 2016 - ABD

Blair Cadısı izle Tek part şeklinde Blair Witch full izle orjinal veya altyazılı Blair Cadısı türkçe dublaj izle filmin açıklaması. James Donahue'nun kardeşi Heather ve arkadaşlarının Maryland'deki Kara Tepeler Ormanı'nda kaybolmalarının ardından 20 yıl kadar zaman geçmiştir. James (James Allen McCune) ve arkadaşları Peter, Ashley, Lisa ve rehberleri Lane ile Talia, bu gizemi çözebilmek için aynı ormanda, ellerinde kameralarla birlikte bir araştırma gezisine çıkarlar. Başlangıçta gezi olumlu gitse de gece çöktüğünde, başta tahmin bile edemeyecekleri şeylerle karşılaşacaklardır. İlk başta Karanlık Orman (The Woods) filmi, daha sonra Blair Cadısı filminin devamı olarak tanıtıldı ve Blair Witch adını aldı.O Blair Witch, James ve bir grup arkadaşıyla şeytani ormanda ablasının deneyimleri olduğuna inandığı gösteren bir video keşfettikten sonra onun kayıp kardeşi arayışında ormana gidiyoruz. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Blair Cadısı) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Adam Wingard

Oyuncular: Callie Hernandez , James Allen McCune , Brandon Scott , Wes Robinson , Valorie Curry

5.8 IMDB Puanı 364 İzlenme
Çılgın Ofis Partisi izle 2017 Türkçe Dublaj 2016 - ABD

Çılgın Ofis Partisi izle Tek part şeklinde Office Christmas Party full izle orjinal veya altyazılı Çılgın Ofis Partisi türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Prestijli Zenotek şirketinin CEO'su olan Carol Vanstone Jennifer Aniston), aynı şirkette çalışan tembel ve disiplinsiz erkek kardeşi Clay'in T.J. Miller çalıştığı departmanı kapatma kararı almıştır. Bölümü ve işlerini kurtarabilmenin tek yolu, büyük bir müşteriyi bağlamaktır, potansiyel müşteryi etkileyebilmek için de CEO'nun tüm itirazlarına rağmen Clay'in önderliğinde şirkette çok büyük ve her anlamda çılgın bir partinin hazırlıkları başlar. Şirketin yönetim kurulu aslında önemli toplantıların yapıldığı mali olarak sıkıntılı bir dönemden geçmekte ikin şirket seo'su yaklaşan noel için sadece tek bir müşterinin gözüne girebilmek için çok büyük bir noel eğlencesi hazırlığı başlatır öyle bir eğlencedirki bu tüm çalışanlar direk işleri bırakıp eğlenme moduna girmişlerdir. Zenotek CEO'su Carol Vanstone, erkek kardeşi olan Clay'in şirket şubesini kapatmaya karar verir. Clay ve Baş Teknik Görevlisi ise şirketi kurtarkam için arkadaşlarını toplar ve Carol’ı da etkilemek için efsane bir ofis Noel partisi hazırlar. Hedefi turnayı gözünden vurmaktır ama ofiste işler birden çığrından çıkacaktır.Küstah CEO'su kızkardeşi şubesini kapatma tehdidinde bulununca, şube müdürü büyük bir müşteriyi aramak ve günü kurtarmak için epik bir Noel partisi atıyor ancak parti elden çıkıyor ...Yönetmenliğini Josh Gordon ve Will Speck'in beraber üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Kate McKinnon, Olivia Munn, Jennifer Aniston, Jamie Chung, T.J. Miller ve Jason Bateman gibi başarılı isimler yer alıyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Çılgın Ofis Partisi) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Will Speck, Josh Gordon

Oyuncular: T.J. Miller , Jason Bateman , Olivia Munn , Kate McKinnon , Jennifer Aniston

6.8 IMDB Puanı 390 İzlenme
Flight Crew izle Türkçe Dublaj 2016 - Rusya

Flight Crew izle Tek part şeklinde Flight Crew full izle orjinal veya altyazılı Ekipazh türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Saçma bulduğu bir emre itaat etmemesi üzerine hava kuvvetlerinden kovulan cesur ve dürüst pilot Aleksey in sivil hava şirketlerinden birinde yardımcı pilot olarak işe başlaması ve Asya seferi sırasında volkanik bir adadan yardım çağrısı almaları ile o volkanik adaya mahsur kalan insanları kurtarmak için gitmelerini konu alan filmin yönetmen koltuğunda oturan isim Nikolay Lebedev başrollerini ise Danila Kozlovsky , Katerina Shpitsa , Vladimir Mashkov , Agne Grudyte , Rayanna Dibs gibi oyuncular paylaşıyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Flight Crew) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Nikolay Lebedev

Oyuncular: Danila Kozlovsky , Katerina Shpitsa , Vladimir Mashkov , Agne Grudyte , Rayanna Dibs

414 İzlenme
Dangal izle 1080p 2017 Full Türkçe Dublaj 2016 - Hindistan

Dangal izle Tek part şeklinde Dangal 2017 full izle orjinal veya altyazılı Dangal türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Hint biyografik spor dram filmi Dangal, Hintli Mahavir Singh Phogat'ın hikayesini anlatıyor. Mahavir Singh Phogat bir güreş hayranıdır. İki küçük kızına da güreş öğretmeye karar verir. İki kız, Babita Kumari ve Geeta Phogat, çocukluklarından başlayarak güreş eğitimi alarak büyürler. Büyüdüklerinde iki kız da güreşte iddialı isimler olmuştur. Geeta Phogat 2010 Commonwealth Oyunları'nda altın madalya kazanarak güreşte bu dalda ödül kazanan ilk kadın güreşçi olurken, kız kardeşi Babita da gümüş madalyayı alır. Genç kadın güreşçiler başarıya giden yol boyunca sosyal şekillendirmenin baskısıyla da mücadele etmek zorunda kalacaktır. Film başarılı bir güreşçi olan Phogat’ın kızları da babaları gibi bu spora büyük ilgi duyarlar. Bu sayede hem bir güreşçi hem baba hem de bir antrenör olan Phogat’ın yaşadıkları incelikle bir dil ile hikayenin alt zemini oluşturmaktadır. Bu film için hayli kilo almak zorunda kalan ünlü oyuncu ve yönetmenin yaşadığı değişimler ve farklı yaşlardaki halleri hem etkileyici oyunculuk hem de sinematografik açıdan seyirci üzerinde takdire şayan izler bırakacaktır. Film bir baba ile iki kızının ilişkisini anlatıyor. Aamir Khan filmde Mahavir Singh adlı bir güreşçiyi oynuyor. Biyografik spor eski güreşçi Mahavir Singh Phogat dramı ve toplumsal baskıya karşı Commonwealth Oyunları'nda zafer yolunda yaptığı iki güreşçi kızlarının mücadelesi. Yönetmenliğini Nitesh Tiwari'nin üstlendiği Hint yapımının başrollerinde Aamir Khan, Sakshi Tanwar, Fatima Sana Shaikh yer alıyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Dangal) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Biyografi , Spor

Oyuncular: Aamir Khan , Saakshi Tanwar , Fatima Sana Shaikh , Sanya Malhotra , Zaira Wasim

8.8 IMDB Puanı 5,322 İzlenme 1 Yorum
Kasap Havası izle Full Hd Yerli Film 2016 - Türkiye

Kasap Havası izle Sıradaki yerli film Kasap Havası full izle 720p 1080p çözünürlükte Kasap Havası sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Kasap Havası tek part izle partlarımızdan isterseniz Kasap Havası sinema çekimi izle "Kasap Havası" filmin açıklaması . Annesinin istediği kızla nişanlanmak üzere olan Taksi şoförlüğü yapan Ahmet, annesinin uygun gördüğü biriyle nişanlanmak üzereyken kendisinden yaşça büyük Leyla ile ilişki yaşamaya başlar. İkisinin arasındaki tutkulu birliktelik büyük bir aşka dönüşünce evlenme fikrinin eşiğine gelirler. Ancak bu esnada Leyla'nın yıllar önce birlikte olduğu Semih, Almanya'dan geri döner. Semih'in gelişiyle ilişkilerindeki dengeler altüst olacaktır. Çiğdem Sezgin'in yazıp yönettiği filmin başlıca rollerinde İnanç Konukçu, Şenay Gürler ve Hakan Karahan var. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Kasap Havası) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

Yönetmen: Çiğdem Sezgin

Oyuncular: Şenay Gürler , Levent Ülgen , İnanç Konukçu , Hakan Karahan , Nurcan Eren

5.9 IMDB Puanı 1,477 İzlenme 2 Yorum
Siyahın Elli Tonu izle Türkçe Dublaj 2016 - ABD

Siyahın Elli Tonu izle Tek part şeklinde Fifty Shades of Black full izle orjinal veya altyazılı Siyahın Elli Tonu türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Güzel olmadığı için hiçkimsenin dikkatini çekmeyen, ilişkilerde tecrübesiz bir ünivesite öğrencisi olan Hannah Steale (Kali Hawk), bir okul gazetesi röportajı için zengin bir işadamı olan Christian Black (Marlon Wayans) ile şirketinde buluşur ve ondan çok etkilenir. Ancak Black'in tuhaf ve radikal cinsel alışkanlıkları vardır.Anormal Aktivite serisi ile büyük beğeni kazanan ve popüler filmlerin komedi versiyonlarını başarılı bir şekilde seyircilere sunan Michael Tiddes'ın yönetmenliğini yaptığı komedi filminin başrollerinde Anormal Aktivite serisinde yönetmenle birlikte çalışan Marlon Wayans'ın yanı sıra, Kali Hawk, Mike Epps ve Jane Seymour yer alıyor. E.L. James'in romanından beyazperdeye uyarlanan Grinin Elli Tonu filminin parodi versiyonudur. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Siyahın Elli Tonu) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Michael Tiddes

Oyuncular: Marlon Wayans , Kali Hawk , Jane Seymour , Fred Willard , Affion Crockett

4.6 IMDB Puanı 609 İzlenme
Son Prenses izle The Last Princess Türkçe Dublaj 2016 - Güney Kore

Son Prenses izle Tek part şeklinde Son Prenses full izle orjinal veya altyazılı The Last Princess türkçe dublaj izle filmin açıklaması.Güney Kore prensesi Deok-Hye nin hayatını anlatan dramatik biyografi filminin oyuncu kadrosunda Kim Jae-Wook , Son Ye-jin , Kim So-hyun , Park Hae-il , Yoon Je-moon gibi isimler yer alıyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Son Prenses) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Jin-ho Hur

Oyuncular: Kim Jae-Wook , Son Ye-jin , Kim So-hyun , Park Hae-il , Yoon Je-moon

336 İzlenme
ketenpere izle erotik film izle