Tür:

2013 Filmleri

30 film bulundu
Loulou’nun İnanılmaz Sırrı izle Türkçe Dublaj 2013 - Fransa , Macaristan , Belçika

Loulou'nun İnanılmaz Sırrı izle Tek part şeklinde Loulou'nun İnanılmaz Sırrı full izle orjinal veya altyazılı Loulou'nun İnanılmaz Sırrıv türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Loulou bir kurt. Tom bir tavşandı. Görülebileceği gibi merak uyandıran Loulou ve Tom, küçük oldukları için ayrılmazlardı. Onların gençlik yıllarında, Tavşan Ülkesinde kolay yaşarlar. Ancak, onun yetim olduğunu düşünen Loulou, onun bohem annesinin yaşadığını öğrenir. İki arkadaş onu Kurtlar Ülkesi Wolfenberg'in prensiğinde bulmaya başladı. Et yiyiciler Festivali'nin ortasına varırlar, dünyanın büyük etoburları için yıllık bir araya gelirler. Lobo ve Tom'un dostluğu, otoburların daima ana yemek yemeğine dönüştüğü topraklarda hayatta kalacak mı? Loulou'nun doğumunun ardındaki inanılmaz sır nedir kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Loulou'nun İnanılmaz Sırrı) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Eric Omond

Oyuncular: Anaïs Demoustier , Carlo Brandt , Marianne Basler , Stéphane Debac , Malik Zidi

247 İzlenme
Yarım Kalan Mucize izle Yerli Film 2013 - Türkiye

Yarım Kalan Mucize izle Tek parça Yarım Kalan Mucize full izle 720p kalitede Yarım Kalan Mucize sinema çekimi izle filmin açıklaması. 1940’lı yıllar… 2. Dünya Savaşı atmosferinde, Anadolu’da açlık ve sefaletin doruğa çıktığı zamanlar… Nahide, acımasız koşulları yaşayan fakat yaşadıklarının bilincinde olmayan zavallı kızlardan biridir. Kendinden yaşça bir hayli büyük toprak ağasıyla evlendirilmek istenen en yakın arkadaşının intihar etmesi Nahide’nin zihninde onarılmaz yaralar açar. Bu olay üzerine ilkokul öğretmeni onun bu yazgıyı değiştirmesini ister. Yönetmenliğini Biket İlhan’ın üstlendiği film, 1940’lı yıllarda geçiyor ve resmi olarak 2. Dünya Savaşı'na girmese bile dolaylı olarak derinden etkilenen Anadolu’nun insanlarına odaklanıyor. Hikaye, Anadolu'nun çeşitli yerlerinde kurulan ve cehaletten kurtulmuş bir nesil yetiştirmeyi amaç edinen köy enstitülerinden birinde geçiyor ve bu yıllarda küçük bir köyde yaşayan genç bir kızın, tüm zorluklara rağmen eğitimine devam etme azmine tanık oluyoruz. Ancak okumaya çalışan bir grup öğrenci ve kendilerini eğitime adayan öğretmenlerinin bu hedefi, çevre halkının şiddete kadar varan itirazlarına neden olacaktır. Filmin başrolünü, yapımcılığını da üstlenen Nihan Belgin sırtlanırken kadroda kendisine Yetkin Dikinciler, Dolunay Soysert, Umut Beşkırma ve Ayten Uncuoğlu eşlik ediyor. Yerli film 724fullhdfilmizle.com de izlenir.

Yönetmen: Biket İlhan

Oyuncular: Yetkin Dikinciler , Dolunay Soysert , Sinan Tuzcu , Ayten Uncuoğlu , Sefa Zengin

320 İzlenme
Selam izle Yerli Film 2013 - Türkiye

Selam izle Tek parça Selam full izle 720p kalitede Selam sinema çekimi izle filmin açıklaması. Harun, Zehra ve Adem idealleri olan 3 öğretmendir. Eğitim aşkıyla geride ailelerini, yurtlarını bırakarak, 3 farklı kıtaya doğru yola koyulurlar. Adem, Bosna Hersek’e doğru yollara düşerken, ardında hamile eşini bırakmıştır. Zehra ise Afganistan’a doğru giderken aşık olduğu Harun’un sevgisini yüreğine gömer. Harun ise geçmişi bir kenara bırakarak, fakirliğin halen hüküm sürdüğü eski sömürge devleti Senegal’a doğru yola çıkar. Açlığın, yoksulluğun hatta yer yer halen savaşın hüküm sürdüğü bu farklı topraklara barışı, dostluğu, kardeşliği ve yardım götürmeyi amaç edinen isimsiz kahramanlar, eğitim aşkını kendi yaşamlarının üstüne koyarlar. Her ülkeye yeni hatıralar, yeni hayatlar hediye ederler... Yönetmenliğini Levent Demirkale’nin üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda ise Burçin Abdullah, Yunus Emre Yıldırımer ve Hasan Nihat Sütçü yer alıyor... Filmde 3 Türk 3 ayrı ülkeye gidip gittikleri yere selam götürüyorlar. Sevgi barış kardeşlik var olan ne kadar güzel duygu varsa alıp gidiyorlar. Yani küfreder gibi eleştirenleri bu kadar rahatsız eden ne olabilir? Bu yorumların sahibi ya filmi izlememiş afişteki başörtülü kızı görüp " aha türban! heheyt küfredeceeem yehuu" kafasındadır, ya Türk düşmanıdır filmde Türk karakterlerin bu kadar güzel yansıtılmasını kaldıramamıştır, ya da ırkçının önde flama taşıyanıdır Will Smith'in profiline daha önce pis zenci falan yazmışlığı olabilir. Filmin teknik anlamda bir kusuru vardır orasını anlamam, bilmem ama anlatılmak istenen ve konunun işlenişi dört dörtlük. Beğenmeyen bir daha izlesin olmazsa bir daha izlesin er ya da geç beğenir insan sonuçta. Yerli film 724fullhdfilmizle.com de izlenir.

Yönetmen: Levent Demirkale

Oyuncular: Fatma Karanfil , Burçin Abdullah , Yunus Emre Yıldırımer , Emre Karakoç , Hasan Nihat Sütçü

342 İzlenme
Canavarlar Okulu izle 13 Dilek Türkçe Dublaj

Canavarlar Okulu 13 Dilek izle Tek part şeklinde Canavarlar Okulu 13 Dilek full izle orjinal veya altyazılı Monster High 13 Wishes türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Monster High'de yeni bir okul yılı! Howleen'in popülerlik rüyası, kendisine 3 değil 13 dilek veren bir cin için tökezlediğinde bir olasılık haline gelir! Canavarın üstünde yeni bir yıl var ve tüm gulyabaniler hayal ediyorlar, orada gerçekleşmesini diliyorlar küçük oluyorlardı yoksa vakit geçirmek için vakit yokmuş gibi geldi. Howle ve twyla'ya ızgara avensöre katılın, o etin Gigi sihirli cinidir. Tüm gulyabani isteklerini gerçekleştirdikçe kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Canavarlar Okulu 13 Dilek) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

6.9 IMDB Puanı 295 İzlenme
Genç ve Güzel izle Türkçe Dublaj

Genç ve Güzel izle Tek part şeklinde Genç ve Güzel full izle orjinal veya altyazılı Genç ve Güzel türkçe dublaj izle filmin açıklaması. 4 mevsim ve 4 şarkıyla 17 yaşındaki bir kızın çağdaş portresi" olarak tanımladığı son filminde Ozon, Buñuel'in meşhur Gündüz Güzeli filmini çağrıştıran bir öyküyü ele alıyor. Filmin merkezindeki Isabelle, ergenlikten henüz çıkmıştır ve cinsel uyanışıyla aşk arayışını bir fahişe olarak yaşamayı tercih eder. Beden, ergenlik, aile ve cinsellik kavramlarını tartışmaya açan filmde geçen her bir mevsime bir Françoise Hardy şarkısı eşlik ediyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Genç ve Güzel) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.0 IMDB Puanı 1,026 İzlenme
İnfaz Gücü izle Force of Execution Türkçe Dublaj

İnfaz Gücü izle Tek part şeklinde İnfaz Gücü full izle orjinal veya altyazılı Force of Execution türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Alexander Coates’in (Seagal) suç imparatorluğu O’na iyi hizmet etmiştir ve düşmanlarını yok etmiştir. Taaki bir numaralı adamı Roman Hurst normal bir işi halledemeyinceye kadar.Alexander O’nun hayatını bağışlamış ancak ellerini sakat bırakarak O’nu sonsuza dek emekli etmiştir. Ancak çok uzun bir zaman geçmeden Alexander Hurst’ün yardımına tekrar ihtiyaç duyacaktı. Acımasız bir katil olan Buz adamı ortadan kaldırmak için. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (İnfaz Gücü) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.0 IMDB Puanı 189 İzlenme
G.I. Joe Misilleme izle Türkçe Dublaj

G.I. Joe Misilleme izle Tek part şeklinde G.I. Joe Misilleme full izle orjinal veya altyazılı G.I. Joe Misilleme türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Devam filminde G.I. Joe’lar sadece ölümcül düşmanları Kobra’ya karşı mücadele etmekle kalmıyor, aynı zamanda devletin içinden kendi varlıklarını tehlikeye atan tehditlere karşı da mücadele vermek zorunda kalıyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (G.I. Joe Misilleme) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.5 IMDB Puanı 231 İzlenme
İtiraf Bölüm 2 izle Türkçe Dublaj

İtiraf Bölüm 2 izle izle Tek part şeklinde İtiraf Bölüm 2 full izle orjinal veya altyazılı Nymphomaniac Part 2, Aşkı Unut türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Joe, hayatının hikayesini Seligman'a anlatmaya devam ediyor. Joe, Jerome ve oğulları Marcel ile birlikte yaşıyor ve mavi renkte cinsel ilişkiyi kaybediyor. Joe, cinsel sürüşünü beklemekte sapık cinsiyet, sapıklıklar ve sadomasokizm istiyor. Jerome, Marcel ile birlikte evden ayrılıyor ve oğlu evlat edinmek için ev yetiştiriyor. Sonra Joe jinekolog tarafından terapiye gönderilir, ancak onun seks bağımlısı olduğunu kabul etmez. Bu arada Seligman, Joe'ye bakire olduğunu söyler ve onun davranışlarını anlamasına yardımcı olur. Joe, Seligman'ın arkadaşı olduğuna inanıyor, değil mi kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (İtiraf Bölüm 2) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

6.9 IMDB Puanı 1,405 İzlenme 1 Yorum
İtiraf Bölüm 1 izle Türkçe Dublaj

İtiraf: Bölüm 1 izle Tek part şeklinde İtiraf: Bölüm 1 full izle orjinal veya altyazılı Nymphomaniac Part 1 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Joe Charlotte Gainsbourg isimli kadının doğumundan itibaren 50 yaşına gelinceye kadar başında geçen olayların, cinsel yaşamı odaklı anlatılacağı Lars Von Trier'in son filmi. 2 bölüm halinde izleyicilerle buluşacak Nymphomaniac, dünya sinema kamuoyunda çok büyük tartışmalar yarattı. Filmin konusu kadar oyuncuların orgazm olurken çekilen fotoğraflarından oluşan afiş de çok tartışıldı. Filmin başrol oyuncularından Shia LaBeouf'un filmin oyuncu seçimi sürecinde yapım şirketine penisinin fotoğraflarını gönderdiğini açıklamasıyla tartışmalar iyice alevlendi. Seligman adında bir adam bir sokakta bayılmış yaralı bir kadın bulur ve onu eve getirir. Ona adının Joe olduğunu ve kendisinin de nimfomani olduğunu söylüyor. Seligman, sinek balıkçılığı, Fibonacci sayıları hakkında okuma veya organ müziği dinleme gibi hobilerinden bahsedecekken, Joe genç yaşındayken yüzlerce erkekten oluşan hayatını ve cinsel deneyimlerini anlatıyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (İtiraf: Bölüm 1) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.4 IMDB Puanı 1,190 İzlenme
Mavi En Sıcak Renktir izle Türkçe Dublaj

Mavi En Sıcak Renktir izle Tek part şeklinde Mavi En Sıcak Renktir full izle orjinal veya altyazılı Mavi En Sıcak Renktir türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Kendisinden yaşça büyük bir kadına aşık olduktan sonra hayatı değişen 15 yaşındaki bir genç kızı anlatan 2013 yapımı Abdellatif Kechiche filmi. Julie Maroh'un Mavi Melek adlı çizgi romanından uyarlandı. Film 66. Cannes Film Festivali'nde en iyi filme verilen Altın Palmiye Ödülü'ne layık görüldü. Eleştirmenlerden çok olumlu yorumlar alan Mavi En Sıcak Renktir filmi, 2013 Kasım ayında Türkiye'de de gösterime girdi. hayatı, arzu keşfetmek ve bir kadın ve bir yetişkin olarak kendini savunmak için izin verecek, mavi saçlı genç bir kadın olan Emma ile buluştuğunda değişir. Adèle başkalarının önünde büyür, arar, kendini kaybeder, kendini kaybeder ve sonunda sevgi ve kayıpla kendini bulur. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Mavi En Sıcak Renktir) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.8 IMDB Puanı 600 İzlenme
Sivil Cephe izle Homefront Türkçe Dublaj

Sivil Cephe izle Tek part şeklinde Sivil Cephe full izle orjinal veya altyazılı Homefront türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Homefront, ailesini küçük bir kasabaya taşıyan ve ailesi ve bölge halkı uyuşturucu kaçakçılarından etkilenince emekliliğinden vazgeçen bir DEA ajanını anlatıyor. Phil Broker, eski bir DEA ajanıdır ve bir bisikletçi çetesine karşı eylemi çok kötü geçti ve patronunun oğlu hayatına mal olduktan sonra kriz geçirdi. Son zamanlarda eşi dul olan ve 9 yaşındaki kızı Maddy ile bırakıldı. Maddy'nin uğruna heyecan dolu çılgınca ve zorlu hayatı bırakmaya karar verir ve küçük bir kasabaya çekilir. Kızının, okulda onu zorbalık eden bir çocuğu savuşturduğu ve bu olay, yerel Meth uyuşturucu lorduyla doğrudan yüzleşmesi sonucunda ortaya çıkan bir dizi olayda hareket etmeye başladı. Bisikletçi çetesi ile geçmiş tarihi de arena girerek konuyu daha karmaşık hale getiriyor. Fakat kızını korumak için aklında bir görev vardır ve talep ettiği masrafları ödemeye hazırdır. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Sivil Cephe) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.7 IMDB Puanı 223 İzlenme
Çılgın Joe izle Türkçe Dublaj

Çılgın Joe izle Tek part şeklinde Çılgın Joe full izle orjinal veya altyazılı Çılgın Joe türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Evsizler ve askeri bir mahkemeden kaçma olayında, Londra'nın ceza altındaki dünyasında gezinen hasar görmüş bir eski özel kuvvetler askeri, başka bir erkeğin kimliğini üstlenmek için bir fırsat buluyor - bu süreçte intikanın melekine dönüşüyor. Joey Jones (Jason Statham), Afganistan'da kendi biriminin bir top atışıyla paramparça olmasına tanık olduğundan beri Londra sokaklarında yaşamaktadır. Bir yandan geçmişini unutmaya, bir yandan da yeni problemlerden uzak durmaya çalışmaktadır. Acımasız bir çeteden kaçarken Convent Garden'da zengin bir adamın dairesine girer ve üst sınıf kimliğine bürünür. Joey arkadaşı ve sponsoru Rahibe Cristina ile günah çıkarmaya giderken, hamile kız arkadaşı bir nehirde ölü bulunur. Bu olay üzerine Joey bu cinayetin sorumlusunu bulmak için Çin mafyasındaki bağlantılarını kullanmak zorunda kalır. Joey adaleti sağlayana kadar durmayacaktır. Ünlü senarist Steven Knight'ın yönettiği Hummingbird, korkunç bir geçmişe sahip yaralı bir adamın, bu kendi kurallarını yıkmak anlamına da gelse doğru olanı yapmak için mücadele etmesini konu alıyor... kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Çılgın Joe) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.5 IMDB Puanı 219 İzlenme
Parker izle Full Türkçe Dublaj

Parker izle Tek part şeklinde Parker full izle orjinal veya altyazılı Parker türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Yönetmenliğini Şeytanın Avukatı, Ray gibi ödüllü yapımlara imza atmış olan Oscarlı sinemacı Taylor Hackford'ın üstlendiği aksiyon ve suç filminin baş rolünde Jason Statham yer alıyor.Jennifer Lopez,Nick Nolte ve Michael Chiklis ise öne çıkan diğer isimler. Donald Westlake'in uzun soluklu roman serisinden uyarlanan film, işinde 'merhametiyle' ün yapmış hırsız Parker'ı odak noktasına alıyor. Zira Parker, paraya ihtiyacı olan insandan 'çalmamakla' tanınan, ahlaki değerleri de olan bir hırsız! Üstelik karşısına büyük bir mücevher soygunu fırsatı da çıkıyor ama Parker bu teklifi önce reddediyor. Sonra da karşısına çıkan emlakçı Leslie'nin planı yeniden teklif etmesiyle soyguna dahil oluyor Benzersiz bir meslek ahlak kuralına sahip bir hırsız mürettebatı tarafından çift çaprazlandı ve ölüme terk edildi. İçinde bir kadınla yeni bir kılık değiştirme olduğu ve olasılıkla ittifak kurmadığı varsayılarak, mürettebatın en son soygunu skorunu kaçırmaya çalışıyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Parker) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.4 IMDB Puanı 239 İzlenme
Hızlı ve Öfkeli 6 izle Türkçe Dublaj

Hızlı ve Öfkeli 6 izle Tek part şeklinde Hızlı ve Öfkeli 6 full izle orjinal veya altyazılı Fast and Furious 6 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Hızlı ve Öfkeli Rio Soygunu’nun dünya çapındaki gişe başarısının üstüne inşa edilen, aksiyonu, akrobasiyi ve hikayeyi daha da yükseklere çıkaran ‘Hızlı ve Öfkeli 6’ filmiyle yönetmen Justin Lin dördüncü kez kamera arkasına geçiyor. Kendisine, yapımcı Clayton Towsend’in seriye yeniden katılmasını memnuniyetle karşılayan tecrübeli yapımcılar Neal H. Moritz ve Van Diesel da destek veriyor. Dom (Diesel) ve Brian'ın (Walker) Rio soygunu, bir krallığın devrini attı ve mürettebatını 100 milyon dolarla terk ettiklerinden, kahramanlarımız dünyaya dağılmış durumda. Ancak, evlerine dönmek ve lam'da sonsuza kadar yaşamak için yetersizlikleri hayatlarını eksik bıraktı. Bu arada, Hobbs (Johnson), domuzcusu Evans'a (Evans), Dom'un düşündüğü ölü olarak gördüğü acımasız ikinci bir komut olan Letty (Rodriguez) tarafından desteklenen 12 ülkede ölümcül derecede yetenekli paralı sürücülerin bir organizasyonunu izliyor. Cezai kıyafeti durdurmanın tek yolu onları sokak seviyesinde geçmektir, bu nedenle Hobbs Dom'a seçkin takımını Londra'da bir araya getirmesini ister. Ödeme? Hepsi için tam aflar, böylece evlerine dönebilir ve ailelerini tekrar bütün haline getirebilirler. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Hızlı ve Öfkeli 6) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.7 IMDB Puanı 240 İzlenme
Personal Tailor izle Jackie Chan Türkçe Dublaj

Personal Tailor izle Tek part şeklinde Personal Tailor full izle orjinal veya altyazılı Jackie Chan türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Uzun zamandır Feng Xiaogang'ın önde gelen adamı Ge Sen onun klasik komedi arketipini, altın kalbi ile dolandırıcı oynuyor. Bu karakter asla eskimeyecektir. Geçen sene Bai Baihe ve Xiu Xiu'dan Li Xiao Lu: Aşk Körü Değmez ve Gönderilen Kız, büyüleyici ve eğlenceli. Jackie Chan ve Huang Bao Qiang da yatırımcıları kolaylaştıracak küçük projeksiyonlar yapıyorlar, ancak filmi izlemek için bir sebep de olmamalı. Filmin yıldızı, her vinyette sosyal sınıf, materyalizm, zenginden fakir ve gerçeğe karşı hayaller gibi konulardaki düşüncelerini ve yorumlarını veren Feng Xiaogang'ın kendisi. Kostümlerde dolaşan dört kişiyi izlemek eğlencelidir ve müşterilerinin hırslarını aşağıya çekmeye çalışmak, işlerini kara çıkarmak için yapılmaktadır, ancak karakterizasyonları gelişmemektedir. Bunlar sadece bir Feng Xiaogang kukla gösterisinin kuklasıdır ve yalnızca yönetmenin birden fazla mesajı sunmak için vardır. Ağır mesajlaşma uzun zamandır Feng'in filmlerinin bir parçasıydı ve kişisel terzilerin tüm eserlerinden en ince örtülü olduğu söylenmelidir. Feng Xiaogang'ın şehiriçi komedilerinden hiçbirini görmediyseniz, Kişisel Terziler başlatılacak yer olmayabilir. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Personal Tailor) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.4 IMDB Puanı 133 İzlenme
İntikam Saati izle Jackie Chan Türkçe Dublaj

İntikam Saati izle Tek part şeklinde İntikam Saati full izle orjinal veya altyazılı Jackie Chan türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Polis Hikayesi 2013, orijinal Polis Hikayesi dizisinin devamı değildir, başlık sadece ismindedir. Chan'ın karakteri Zhong Wen, orijinal Polis Story serisinden Jackie Chan'in Supercop karakteri olan Chan Ka-Kui değildir. Zhong Wen, sıkıntılı değil, şiddet ile çatışmalara ya da elden ele geçen savaşçıya bile meyilli değildir. Her iki karakterin de paylaştığı tek benzerlik, yüreklendirdiği kanun inancına ve doğru şeyi yapma yükümlülüğüdür. Aksi takdirde, Zhong Wen, yaşlılığın temalarını keşfetmek ve yoksul bir baba olmanın sonuçlarını keşfetmek için dramatik bir karakterdir ve bu nedenle eski Jackie Chan'ın doğal olarak uyması gereken bir rolü vardır. Chan'in The Karate Kid remake ve The Shinjuku Incident'daki dramatik turnelerine kıyasla bu performans en dürüst. Jackie Chan Stunt Takımının koreografisiz olmayan kavgalar yakından vurularak şerbetçiot düzenlendi. Ve ne yazık ki, pek çoğu yok. İyi bir dövüş veya dublör izlemek için aç olan Jackie Chan hayranları hayal kırıklığına uğrayacak. Başlangıçta filmde herhangi bir dövüş olmayacaktı. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (İntikam Saati) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.3 IMDB Puanı 280 İzlenme
Grace Unplugged izle Türkçe Dublaj

Grace Unplugged izle Tek part şeklinde Grace Unplugged full izle orjinal veya altyazılı Grace Unplugged türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Grace Unplugged, Amanda "AJ" Michalka'nın 18 yaşındaki Hıristiyan şarkıcısı / söz yazarı Grace Rose Trey'in rol aldığı ilham verici bir film. Güzel, çok yetenekli ve huzursuz, Grace şimdiye kadar kilisenin dışında keşfedilmemiş. Her Pazar günü, yetenekli babası Johnny, küçük bir kasaba Alabama kilisesi olan Özgürlük Topluluk Şapeli'nden övgü müzik direktörü ile birlikte çalışıyor. Eski bir rock yıldızı olan Johnny Trey, 20 yıl önce tek bir Billboard numarasını çizdi. Atışlar geldiğinde kaza çok zor oldu, bir de merak etti. Johnny, Hollywood Hills'ten uzaktaki ailesi için Mesih'i keşfetti. Bir gün uyarı yapılmadan Grace Los Angeles'a gidiyor. Johnny'nin acımasız eski yöneticisi ve yapımcısı Frank "Mossy" Mostin'in yardımıyla rekor bir anlaşma yaptı. Yosun, Grace'de potansiyel bir süperstar - sonraki Katy Perry'yi görür. Grace, ailesi ile olan ilişkisini keserek Hollywood'un uzun süre bastırılmış fantezisini gerçekleştirmek için Hıristiyan inancından ve müziğinden uzak durmaya hazır görünüyor kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Grace Unplugged) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

6.3 IMDB Puanı 230 İzlenme
Batı izle Westen Türkçe Dublaj

Batı izle Tek part şeklinde Batı full izle orjinal veya altyazılı Westen türkçe dublaj izle filmin açıklaması.3 ödül sahibi film, yetmişlerin sonunda, erkek arkadaşı öldürülünce, Doğu Almanya’dan Batı Almanya’ya oğlu ile birlikte kaçan genç bir anneyi konu ediniyor. Wassilij’nin ölmüş olmasına rağmen Batı Almanya’da gizli servis bu ölümü sorgulamaya başlayınca, Nelly Senff gerçeği öğrenmek ile mutlu bir yarını kurmak arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Doğu Almanya. Yaz, 70'lerin sonları. Erkek arkadaşı Wassilij'in ölümünden üç yıl sonra Nelly Senff, oğlu Alexej'le Berlin duvarının arkasından kaçıp travmatik anılarını ve geçmişini bırakmaya karar verdi. Batı Alman'la evlenmek isteyen Batı sınırında, Batı'da yeni bir hayata başlamak için geçiyor. Fakat Müttefik Gizli Servisi, Wassilij'in gizemli kaybolmasıyla ilgili soruna başlarken yakında geçmişi onu rahatsız etmeye başlar. Hala yaşıyor mu? O bir casus muydu? Geçmişinden boğulmuş ve paranoyak dolaşan Nelly, eski sevgilisi hakkındaki gerçeği keşfetmek ile daha iyi bir yarın için umutları arasında seçim yapmak zorunda kalıyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Batı) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

6.5 IMDB Puanı 185 İzlenme
Beyaz Saray Düştü izle Türkçe Dublaj

Beyaz Saray Düştü izle Sıradaki yabancı film Beyaz Saray Düştü full izle orjinal veya altyazılı Beyaz Saray Düştü türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Beyaz Saray Düştü tek part izle partlarımızdan isterseniz Beyaz Saray Düştü sinema çekimi izle "Beyaz Saray Düştü" filmin açıklaması.Polis kuvvetlerinde görevli John Cale, (Channing Tatum) Başkan James Sawyer’ı (Jamie Foxx) korumak için Gizli Servis görevine başvurmuş ancak kabul edilmemiştir. Küçük kızını bu haber ile hayal kırıklığına uğratmak istemeyen Cole, onu Beyaz Saray turuna götürür. Baba-kız Beyaz Saray’ı gezdikleri sırada, ağır silahlarla donanımlı ordu mensubu olmayan askerler tarafından Beyaz Saray kuşatılır. Kısa sürede büyük bir kaosun hakim olduğu ortamda, küçük kızını, başkanı ve ülkeyi kurtarmak için Cale’in zamana karşı yarışması gerekmektedir. Polis olan John Cale, başkanı korumak için gizli servise başvurur. Ancak kabul edilmez. Kızına hayal kırıklığına uğratmak istemeyen John küçük kızı bir Beyaz Saray turuna çıkarır. Tam bu sırada Beyaz Saray kimliği bilinmeyen askerler tarafında kuşatılır. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Beyaz Saray Düştü) vizyondaysa film buradadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

6.3 IMDB Puanı 285 İzlenme
Dünya Yeni Bir Başlangıç izle After Earth Türkçe Dublaj

Dünya Yeni Bir Başlangıç izle Sıradaki yabancı film Dünya Yeni Bir Başlangıç full izle orjinal veya altyazılı After Earth türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Dünya Yeni Bir Başlangıç tek part izle partlarımızdan isterseniz After Earth sinema çekimi izle "Dünya Yeni Bir Başlangıç" filmin açıklaması.Dünya içerisinde yaşayanlar tarafından terk edilmiş, insanlar artık yaşamlarını başka gezegenlerde sürdürmeye başlamıştır. Dünyaya yaptıkları bir yolculuk sırasında uzay gemileri arızalanan küçük Kitai ve babası Jack burada tuhaf yaratıklar ve korku dolu tehlikeli olaylarla mücadele etmek zorunda kalır. insan ırkının dünyadan kaçmasına sebebiyet veren dehşet verici olaylardan bin yıl sonra, Nova Prime insanlığın yeni evi olmuştur. Efsanevi General Cypher Raige (Will Smith canlandırıyor), uzun bir görevden ayrılmış ailesine geri döner, 13 yaşındaki oğlu Kitai (Jaden Smith canlandırıyor)’ye babalık etmeye hazırdır. Asteroid bir fırtına Cypher ve Kitai’nin gemisine zarar verince, şimdi tanımadık ve tehlikeli olan dünyaya iniş yapmak zorunda kalırlar. Babası kokpitte ölmek üzereyken, Kitai, kurtarma balonlarını tamir etmek için düşman topraklarını geçmek zorundadır. Tüm hayatı boyunca Kitai, babası gibi bir asker olmak istemiştir. Bugün, bu şansa sahiptir. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Dünya Yeni Bir Başlangıç) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

5.2 IMDB Puanı 272 İzlenme
Soğuk Su izle Coldwater Türkçe Dublaj

Soğuk Su izle Sıradaki yabancı film Soğuk Su full izle orjinal veya altyazılı Coldwater türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Soğuk Su tek part izle partlarımızdan isterseniz Coldwater sinema çekimi izle "Coldwater" filmin açıklaması.Vahşi doğada bir çocuk reformu merkezine bir genç çocuk gönderilmiştir. Onu oraya gönderen trajik olayları öğrenirken, mücadelesi mahkûmlar, danışmanlar ve sorumlu emekli savaş albayı ile yaşamak için bir mücadele haline gelir.Genç bir erkek çocuğu ıssızlığın ortasındaki bir çocuk ıslah evine gönderilir. Onu oraya gönderen trajik olayları öğrendikçe, çabası da tutuklular, danışmanlar ve sorumlu bir emekli savaş albayı ile sağ kalmaya dönüşecektir. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Soğuk Su) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

6.4 IMDB Puanı 178 İzlenme
Gerçeğin Peşinde izle Patch Town Türkçe Dublaj

Gerçeğin Peşinde izle Sıradaki yabancı film Gerçeğin Peşinde full izle orjinal veya altyazılı Patch Town türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Gerçeğin Peşinde tek part izle partlarımızdan isterseniz Patch Town sinema çekimi izle "Gerçeğin Peşinde" filmin açıklaması.Bir oyuncak olan Jon, onu bir zamanlar seven ve ona ilgi gösteren ailesi tarafından terk edilir. Her seferinde tekrar hayata dönen Jon, bir zamanlar sevildiği günlerin özlemini çekmektedir. Sonunda kendi ailesine sahip olan Jon, bir gün karısı ve çocuğu ile onu bir zamanlar seven annesi arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Gerçeğin Peşinde) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

5.7 IMDB Puanı 239 İzlenme
Rüzgar Gibi izle Come il vento Türkçe Dublaj

Rüzgar Gibi izle Sıradaki yabancı film Rüzgar Gibi full izle orjinal veya altyazılı Come il vento türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Rüzgar Gibi tek part izle partlarımızdan isterseniz Rüzgar Gibi sinema çekimi izle "Come il vento" filmin açıklaması.Gerçek bir hikayeden esinlenerek RÜZGAR gibi 15 yıl boyunca Armida Miserere'nin hayatını anlatan kararlılık ve kumla değil aynı zamanda kişisel acılarla dolu bir kadın cezaevinde valilik yapan ilk kadınlardan biriydi. Armida Miserere, sevdiği kişinin kaybından acı çektiğinde, gerçeği bulmak ve adalet elde etmek için mücadele ederken, İtalya'daki en tehlikeli hapishaneyi yöneten suçla savaşta kendini ön saflarda buldu. Film, gizemini açığa çıkarma girişiminde hayatının en önemli anlarını vurgulayan uzun saç dökümü olarak tasarlandı. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Rüzgar Gibi) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

5.2 IMDB Puanı 180 İzlenme
Rüzgarlar izle Yerli Film

Rüzgarlar izle Sıradaki yerli film Rüzgarlar full izle 720p 1080p çözünürlükte Rüzgarlar sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Rüzgarlar tek part izle partlarımızdan isterseniz Rüzgarlar sinema çekimi izle "Rüzgarlar" filmin açıklaması .Filmler için ses kayıtları yapan Murat, Gökçeada'da (Imroz) duyduğu çeşitli sesleri kaydeder ve fotoğraflar çeker. Ada ile ilgili bir fotoğraf sergisi açmak istemektedir. Bu çalışmaları sırasında adada tek başına yaşayan 80 yaşlarındaki Madam Styliani ile tanışır. Aralarında bir dostluk oluşur. Madam'ın kendi sesinden hayatını, anılarını kaydetmeye başlar. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Rüzgarlar) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

5.4 IMDB Puanı 204 İzlenme
Eve Dönüş Sarıkamış 1915 izle Yerli Film

Eve Dönüş Sarıkamış 1915 izle Sıradaki yerli film Eve Dönüş Sarıkamış 1915 full izle 720p 1080p çözünürlükte Eve Dönüş Sarıkamış 1915 sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Eve Dönüş Sarıkamış 1915 tek part izle partlarımızdan isterseniz Eve Dönüş Sarıkamış 1915 sinema çekimi izle "Eve Dönüş Sarıkamış 1915" filmin açıklaması .I. Dünya Savaşı sırasında Ruslara karşı yapılan, 90.000 askerin şehit düştüğü “Sarıkamış Harekatı” Osmanlı İmparatorluğu’nun mağlubiyeti ile sonuçlandı. Doğu Anadolu Bölgesi Ocak 1915 tarihiyle artık hiç kimseye ait olmayan, belirsizliğin ve karmaşanın hüküm sürdüğü bir yere dönüştü. Ne Rusların, ne de Osmanlı’nın tam olarak sahip olamadığı, yönetim ve otoriteden yoksun bu bölgede kaderlerine terk edilen insanlar, kendilerini daha önce karşılaşmadıkları bir hayatta kalma mücadelesi içinde bulurlar. Bakü’de görevli Hariciye Nazırlığı Kalem Müdürü’nün eşi Gül Hanım ve kızı Nihan, onlara Erzurum yolunda eşlik eden Hariciye Nazırlığı mensubu Saci Efendi, zorlu ve sert kış koşullarının hakim olduğu bu kimsesiz topraklarda yol alırken savaşın ortasında kalmış, harabeye dönmüş ve terk edilmiş bir köye ulaşırlar. Issızlığın ortasında ki bu köyde geçirdikleri ilk akşamlarında yalnız olmadıklarını öğrenirler. Birbirlerinden farklı, toplumun değişik sınıf ve kültüründen gelen yedi insan, vahşi doğanın ve koşulların ortasında kalmış bu ıssız köyde dayanılmaz bir açlıkla baş ederken hayatta kalmanın peşinde ve eve dönüş mücadelesi ile karşı karşıyadır artık… full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Eve Dönüş Sarıkamış 1915) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

6.9 IMDB Puanı 200 İzlenme
Dışlanmış izle 4Closed Türkçe Dublaj

Dışlanmış izle Sıradaki yabancı film Dışlanmış full izle orjinal veya altyazılı 4Closed türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Dışlanmış tek part izle partlarımızdan isterseniz Dışlanmış sinema çekimi izle "4Closed" filmin açıklaması.Genç bir aile, mahrum edilmiş bir eve taşındığında, önceki sahibi yıldırma ve terör kampanyası başlatır. Dağınık adam evini geri alacak bir şey yapmaz. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Dışlanmış) vizyondaysa film buradadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

6.3 IMDB Puanı 201 İzlenme
Meddah izle Yerli Film

Meddah izle Sıradaki yerli film Meddah full izle 720p 1080p çözünürlükte Meddah sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Meddah tek part izle partlarımızdan isterseniz Meddah sinema çekimi izle "Meddah" filmin açıklaması .Aziz, eskiden çok meşhur bir tiyatro oyuncusuyken şimdilerde otel odalarında etrafındaki bir iki dostunun yardımlarıyla yaşamaya çalışan yaşlı bir adamdır. Arada sırada vefalı bir insan olan organizatör Veli’nin ayarladığı gösterilerde meddahlık yaparak kazandığı üç beş kuruş para da ancak otel parasını karşılamaktadır. Hızlı yaşadığı hayat Aziz’in tüm vücudunu özellikle de kalbini fazlaca yormuştur. Fazla yaşayacak zamanı olmadığının farkında olan Aziz geçmişinde yaptığı bir hata yüzünden çektiği vicdan azabını dindirmek, af dilemek üzere son yolculuğuna çıkar. Veli’ye yalvararak dahil olduğu turne ekibi ile çıktığı bu yolculuğun gerçek sebebini Aziz dışında kimse bilmemektedir. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Meddah) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

4.9 IMDB Puanı 161 İzlenme
İblisin Oğlu 13. Vahşet izle Yerli Film

İblisin Oğlu 13. Vahşet izle Sıradaki yerli film İblisin Oğlu 13. Vahşet full izle 720p 1080p çözünürlükte İblisin Oğlu 13. Vahşet sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak İblisin Oğlu 13. Vahşet tek part izle partlarımızdan isterseniz İblisin Oğlu 13. Vahşet sinema çekimi izle "İblisin Oğlu 13. Vahşet" filmin açıklaması .Gazetecilik bölümünde son sınıfta okuyan bir arkadaş grubu, bitirme tezlerine konu olması amacıyla ilginç haberlere göz atmaktadırlar. Tam da aradıkları haberi bulurlar; sekiz dağcının esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolduğu olayı ve bu olayın arkasında yer aldığını düşündükleri, bir dağ evinde tek başına yaşayan Wild'ın hikayesini ele alacaklardır. Kameralar kayıda girdiğindeyse 13 sayısının laneti kendilerini bulacaktır. Çekimleri Aydın'da gerçekleşen film, 27 Aralık 2013'te vizyona girdi. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (İblisin Oğlu 13. Vahşet) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

5.2 IMDB Puanı 163 İzlenme
Dhoom 3 izle Türkçe Dublaj

Dhoom 3 izle Sıradaki yabancı film Dhoom 3 full izle orjinal veya altyazılı Dhoom 3 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Dhoom 3 tek part izle partlarımızdan isterseniz Dhoom 3 sinema çekimi izle "Dhoom 3" filmin açıklaması. Babasının ölümünün intikamını almak için, büyü ve akrobasi eğitimi almış bir sirk şovmen Chicago'da bozuk banka aşağı çekmek için hırsız döner. Mumbai iki polis davaya atanır. Çocukluğundan bu yana babasıyla birlikte bir sirkte gösteriler yapan Sahir, sihirbaz ve illüzyonistlik alanında üstün bir tecrübe ve yeteneğe sahip bir gençtir. Ancak çalıştıkları sirk şimdilerde maddi anlamda zor günler geçirmektedir. Babası sirki kurtarabilmek için bankadan kredi çekmek zorunda kalır ve bu borcu ödeyemez. Alacaklıların baskısı talihsiz adamı intihar etmek durumunda bırakır, Sahir de çaresizce babasının intiharına tanık olur. Sahir'in artık hayatta tek bir amacı vardır: Babasının intikamını almak! Bunun için de sıradışı yöntemlerle kotaracağı ilginç bir soygun planı kurar. Sahir bu yolda sevdiği kadın Aaliya'nın yardımını alacak, kendisini durdurmak için görevlendirilen özel polislerden de kurtulmaya çalışacaktır. Hint yapımı aksiyon ve gerilim filmi olan Dhoom 3, popüler Dhoom filmlerinin de son halkası. Yönetmenliğini Vijay Krishna Acharya’nın ve yapımcılığını Aditya Chopra’nın üstlendiği filmin kadrosunda Abhishek Bachchan, Uday Chopra, Aamir Khan ve Katrina Kaif gibi isimleri görmek mümkün. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Dhoom 3) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.9 IMDB Puanı 560 İzlenme
Çılgın Hırsız 2 izle Despicable Me 2 Türkçe Dublaj

Çılgın Hırsız 2 izle Sıradaki yabancı film Çılgın Hırsız 2 full izle orjinal veya altyazılı Despicable Me 2 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Çılgın Hırsız 2 tek part izle partlarımızdan isterseniz Despicable Me 2 sinema çekimi izle "Çılgın Hırsız 2" filmin açıklaması.Eski süper kötü Gru, suç dolu geçmişini bir kenara bırakır ve evlatlık edindiği kızları Margo, Edith ve Agnes ile birlikte sakin bir hayata adım atar. Gru, kurduğu işiyle ve ailesiyle vaktini geçirirken, bazı gizemli olaylar yaşanmaya başlar. Anti-Villain League isimli son derece gizli bir örgüt, Gru'yu tehlikeli bir olayı araştırması için göreve çağırır ve ona bu görevde Minyonlar'ın yanısıra bu organizasyonun en iyi ajanı olan Lucy de yardım edecektir. Gru artık iyi adamlarla anlaşma imzalamış ve dünyanın kurtuluşu için mücadele eden birine dönüşmüştür. Lucy ile birlikte kötücül bir süper kötünün peşine düştükleri bu avda, çeşitli suçlularla da mücadele etmek zorunda kalacaklardır. 2010 yılında gösterime girdikten sonra 7'den 70'e tüm sinemaseverleri sinema salonlarına çeken animasyon Çılgın Hırsız'ın devamı olan film yine bol kahkaha vaat ediyor. Yönetmen koltuğunda Pierre Coffin ve Chris Renaud'un oturduğu yapımın orijinal seslendirme kadrosunda dikkat çeken isimler ise Jason Segel ve Steve Carell... full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Çılgın Hırsız 2) vizyondaysa film buradadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.7 IMDB Puanı 180 İzlenme
ketenpere izle erotik film izle