Tür:

2011 Filmleri

13 film bulundu
Hotel Desire izle Türkçe Dublaj 2011 - Almanya

Hotel Desire izle Tek part şeklinde Hotel Desire full izle orjinal veya altyazılı Hotel Desire türkçe dublaj izle filmin açıklaması. 23 yaşındaki yönetmen Sergey Moya'nın kaleminden ve gözünden, bir otelde çalışan hizmetçi (Saralisa Volm) ile aynı otelde kalan kör ressam Julius'un (Clemens Schick) yaşadığı aşkın anlatıldığı, sinemalarda gösterilmeyip sadece internet üzerinden izleme olanağı sunulan erotik drama. Genç bir bekar annesi oğlu Paris'teki babasını ziyaret etmek için otobüs durağına bıraktı. İşe geç kaldıktan sonra neredeyse kovulur. Görevinin sonunda, meslektaşı tarafından ona verilen tavsiyeyle ele aldığı zor bir duruma girer. Berlin'de, son yedi yıldaki en sıcak yazlardan birinde, tek bir annesi olan Antonia, babasını Paris'te ziyaret etmek ve önümüzdeki iki hafta boyunca yanında kalmak için oğlu otobüs durağına götürüyor. İkisi de, Côte d'Azur'a seyahat etmek için bir araya gelmişlerdi. Bu, Antonia'nın otel işçisi olarak zorunlu işi olan temizlik ve temizlik işini bitkin, dağılmış ve kişisel yaşamı kalmamıştı. İşten ayrılmak için Maitre d'Hotel'in merhametini cezalandırmaktan çekinmeyecek ve çalışmaya başlayacak, otelde insanların özelliklerini keşfetmek için dokunuş hissini kullanan ünlü kör bir portre ressamı olan Julius Pass'ü kaldığını bilmiyor. Büyük sergisi açılışı için. Ona imanını kaybetmiş, kaderi ile görüşecek olan düzensiz hizmetçi mi kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Hotel Desire) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Sergej Moya

Oyuncular: Clemens Schick , Herbert Knaup , Frederick Lau , Hans-Uwe Bauer , Jan-Gregor Kremp

1,738 İzlenme
Erkeğin Derdi Ceviz Kırmak izle Türkçe Dublaj

Erkeğin Derdi Ceviz Kırmak izle Tek part şeklinde Erkeğin Derdi Ceviz Kırmak full izle orjinal veya altyazılı Erkeğin Derdi Ceviz Kırmak türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bu filmi ilk birkaç saniyede izlemek istemiyordum çünkü tanımadığım bir dilde konuşulan bir filmdi. Polonya filmi olduğunu düşündüm, ancak IMDb'yi kontrol ettikten sonra 2011'in Çek filmini izlediğimi biliyordum. Ve hayatımda da yaşamak istediğim harika bir komedi olduğu ortaya çıktı, izlediğim için memnunum Sona eren kredilere. Güzel bir yaşamın ve evlilik anlamını taşırsanız, gerçekten içine girdiğiniz çok komik ve ilginç bir filmdi. Hikaye yavaş yavaş eşinize sadık kalmanın herhangi biri için kolay olmadığı konusuna gider. Filmdeki tüm kurşun karakterler ikililerinin püf noktalarıdır: kayınbaşı, kocası, kayınvalide, karısı ve hatta karısı ama sonu, annenin trajedisine rağmen mutluydu. eksiksiz bir inceleme yazmayı başaramadım, ancak sözüme güveneceğim, sen ve seninle eğlenebilecek harika bir şey. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Erkeğin Derdi Ceviz Kırmak) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.2 IMDB Puanı 1,165 İzlenme
Ölümcül Takip izle Blitz Türkçe Dublaj

Ölümcül Takip izle Tek part şeklinde Blitz full izle orjinal veya altyazılı Blitz türkçe dublaj izle filmin açıklaması. 2011 yapımı filmde İşinin ehli bir polis olan Tom Brant (Jason Statham) şehre korku salan seri katili yakalamak için görevlendirilir. Olaylar geliştikçe hedefin kendisi olduğunu anlayacaktır. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Ölümcül Takip) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.7 IMDB Puanı 193 İzlenme
Mekanik 1 izle The Mechanic Türkçe Dublaj

Mekanik 1 izle Tek part şeklinde Mekanik 1 full izle orjinal veya altyazılı The Mechanic türkçe dublaj izle filmin açıklaması. 1972 yılında Charles Bronson’un duygusuz, soğukkanlı ve ultra profesyonel bir kiralık katili canladırdığı klasik bir kiralık katil filmi olan The Mechanic, yönetmen Simon West tarafından remake'lenip tekrar piyasaya sunuluyor.Mekanik, uluslararası boyuttaki bir yeraltı ögütlenmesinin, muhbirler ve olası düşmanlarını yok eden suikastçılarına verilen isimdir. Arthur Bishop eli çabuk ve temiz ve profesyonelce iş çıkaran bir mekaniktir. Öyle ki örgütle arasında ki bir numaralı arabulucu olan "menejeri" Koca Harry'i dahi yoketmekten çekinmez.Baba yadigarı mesleğini sürdürürken, müebbet yalnız olmanın üzerine getirdiği psikolojik yükü ise olanca gücüyle sırtlamaya çalışmaktadır. İç çalkantıları ile boğuşurken Harry'nin doyumsuz ve soğukkanlı oğlu Steve (Ben Foster) ile aralarında ilginç bir ortaklık doğar Arthur Bishop (Jason Statham), 'mekanik' bir kişidir - hedefleri temiz şekilde ortadan kaldırmak için sıkı bir kod ve benzersiz yeteneğe sahip elit bir suikastçı. Bu, profesyonel mükemmelliğe ve tamamen ayrılmayı gerektiren bir iştir ve Bishop işte en iyisidir. Ancak akıl hocası ve yakın arkadaşı Harry (Donald Sutherland) öldürüldüğünde Bishop ayrı bir şey değildir. Bir sonraki ödev kendine dayatılan - sorumlu olanların ölümünden istiyor. Harry'nin oğlu Steve (Ben Foster), aynı intikam amacı ve Bishop'un ticaretini öğrenme kararlılığıyla ona yaklaşırken, misyonu karmaşıklaşıyor. Bishop daima yalnız davranıyordu, ama Harry'nin oğlu üzerine sırtını dönemiyor. Metodik bir vuru adamı dürtüsel bir öğrenciyi dünyasına derinlemesine çeker ve ölümcül bir ortaklık doğar. Ancak nihai izlerini sürdürecek olursak aldatmacalar yüzeyi tehdit eder ve problemleri düzeltmek için işe alınan kişiler kendileri sorun haline gelir. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Mekanik) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

8.3 IMDB Puanı 1,119 İzlenme
Çelik Yumruklar izle Real Steel Türkçe Dublaj

Çelik Yumruklar izle Sıradaki yabancı film Çelik Yumruklar full izle orjinal veya altyazılı Çelik Yumruklar türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Çelik Yumruklar tek part izle partlarımızdan isterseniz Çelik Yumruklar sinema çekimi izle "Çelik Yumruklar" filmin açıklaması. Yakın gelecekte, robot boksu en iyi spordur. Mücadele eden bir girişimci atılan bir robotta bir şampiyon bulduğunu düşünüyor. Yakın gelecekte, boks sporunun teknolojik bir hâl aldığı bir ortamda geçen cesur, gerilim ve aksiyon dolu “Çelik Yumruklar” filminde Hugh Jackman, 2,5 metre boyunda 900 kiloluk robotların ringlere çıkmasıyla unvan kazanma şansını kaybeden tükenmiş dövüşçü Charlie Kenton’ı canlandırıyor. Artık küçük çaplı bir organizatör olan Charlie, bir yer altı boks ringinden diğerine geçmek için hurda metalden kalitesiz robotlar yaparak iki yakasını bir araya getirmektedir. Charlie dibe vurunca, istemeden de olsa kendisinden ayrı yaşayan oğlu Max’le (Dakota Goyo) şampiyonada yarışacak bir yarışmacı yapıp eğitmek için birlik olur. Hiçbir kısıtlama olmayan bu vahşi arenada işler ciddiye bindikçe, Charlie ve Max bütün engellere rağmen, geri dönmek için son bir şans daha elde ederler. “Çelik Yumruklar”, teknolojik bir hâl alan robot boksu sporuna kusursuz bir yarışmacı yapıp yetiştirmek için kendisinden ayrı yaşayan olan oğlu Max’le (Dakota Goyo) ile birlik olan ve bütün engellere rağmen, geri dönmek için son bir şans daha elde eden eski bir boksörün (Hugh Jackman) konu edildi bir aksiyon dram filmidir. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Çelik Yumruklar) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.3 IMDB Puanı 252 İzlenme
Otel 3 izle Hostel 3 Türkçe Dublaj

Otel 3 izle Sıradaki yabancı film Otel 3 full izle orjinal veya altyazılı Hostel 3 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Otel 3 tek part izle partlarımızdan isterseniz Hostel 3 sinema çekimi izle "Otel 3" filmin açıklaması.Dört arkadaş Las Vegas’ta bekârlığa veda partisi yaparken, özel Strip partisine katılmaları için seksi iki escort kız tarafından kandırılırlar. Oraya vardıklarında dehşete kapılırlar çünkü işkençe oyununun içine düşmüşlerdir.Film, beklentilerimizin bastırıldığı, son derece ilginç bir açılış sahnesiyle başladı ve tamamen yeni bir kötü adam tarzıyla çalıştığımız tespit edildi. Elite Avcılık Kulübünün sadece bir Öde Öldürme işleminden çok daha gelişmiş bir işleme dönüştüğünü ve oyunun biraz üstünde oynamaktan hoşlandıklarını görüyoruz. Doruk noktasında, kalbim heyecanla pompalanan masaya dönüşen bir bükülme besliyor. Ne yazık ki, işte burada övgü biter. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Otel 3) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.7 IMDB Puanı 347 İzlenme
Öteki Taraf izle Ferocious Planet Türkçe Dublaj

Öteki Taraf izle Sıradaki yabancı film Öteki Taraf full izle orjinal veya altyazılı Ferocious Planet türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Öteki Taraf tek part izle partlarımızdan isterseniz Ferocious Planet sinema çekimi izle "Öteki Taraf" filmin açıklaması. 2011 Amerikan yapımı filmde Hükümet tarafından görevlendirilmiş dahi bir fizikçi, alternatif evrenleri görebilmeyi sağlayan bir cihaz tasarlamıştır. Fakat makine ilk sunumunda arıza yapar ve deneyi izleyen gözlemcileri başka bir boyuta götürür. Grup, insan yiyen canavarların hüküm sürdüğü bu dünyada hayatta kalmaya çalışırken bir yandan da makinayı tamir etmeyi dener. Hayatta kalmayı başarsalar bile eğer makineyi çalıştıramazlarsa asla geri dönemeyeceklerdir. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Öteki Taraf) vizyondaysa film buradadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

4.7 IMDB Puanı 258 İzlenme
Monte Carlo izle Türkçe Dublaj

Monte Carlo izle Sıradaki yabancı film Monte Carlo full izle orjinal veya altyazılı Monte Carlo türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Monte Carlo tek part izle partlarımızdan isterseniz Monte Carlo sinema çekimi izle "Monte Carlo" filmin açıklaması. New Jersey’li arkadaşların Monte Carlo’da kendilerine zengin imajı vererek çılgın bir tatil yapmaları ve zengin erkekler aramaları anlatılıyor. Fakat güzel kadınlar bir hata sonucu kendileriyle aynı amacı taşıyan sahte zengin erkeklerle tanışıyor..Üç kız arkadaşın Paris’te geçirdikleri tatilleri boyunca başlarından geçen komik olayların anlatılacağı filmin yönetmeni 2005’de çektiği Aile Bağları (The Family Stone)’ndan bu yana kamera arkasına geçmemiş olan Thomas Bezucha.Film, 18 yaşındaki Grace (Selena Gomez) ve en yakın arkadaşı Emma Danielle (Katie Cassidy)’in bir lokantada çalışmasıyla açılıyor. Grace’in amacı Paris’e gidebilmek için para biriktirmektir. Mezuniyette, Grace’in üvey ablası Meg geç kalır ve onu utandırır. O gece yemekte Grace’in üvey babası kızlarını tatile Fransa’ya göndereceğini söyler fakat Meg kızlarla gitmek istememektedir. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Monte Carlo) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.5 IMDB Puanı 224 İzlenme
Korku Gecesi izle Fright Night Türkçe Dublaj

Korku Gecesi izle Sıradaki yabancı film Korku Gecesi full izle orjinal veya altyazılı Fright Night türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Korku Gecesi tek part izle partlarımızdan isterseniz Fright Night sinema çekimi izle "Korku Gecesi" filmin açıklaması.2011 Amerikan yapımı filmde Chucky'nin yaratıcısı Tom Holland'ın yönettiği orijinal 'Fright Night' (Korku Gecesi), korku filmi hastası Charley'nin, mahalleye yeni taşınan komşusunun vampir olduğunu keşfetmesinden sonra yaşananları eğlenceli bir şekilde anlatıyordu. Vampir kültüne ters bir bakış atan ve pek çok absürd ve komik öğeyle süslenmiş filmin yeni çevrimi 2011'de izleyicilerle buluştu.Craig Gillespie'nin yönettiği filmde vampir rolünde Colin Farrell'ı, Charley rolünde Anton Yelchin'i, anne rolünde Toni Collette'i, Peter Vincent rolünde ise David Tennant'ı izliyoruz. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Korku Gecesi) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.4 IMDB Puanı 213 İzlenme
Kolombiyalı İntikam Meleği izle Türkçe Dublaj

Kolombiyalı İntikam Meleği izle Sıradaki yabancı film Kolombiyalı İntikam Meleği full izle orjinal veya altyazılı Kolombiyalı İntikam Meleği türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Kolombiyalı İntikam Meleği tek part izle partlarımızdan isterseniz Kolombiyalı İntikam Meleği sinema çekimi izle "Kolombiyalı İntikam Meleği" filmin açıklaması.2011 yapımı filmde Yıl 1992. Yer Kolombiya. 9 yaşındaki Cataleya anne babasının katledilişine seyirci olur ve kendisi de katledilmekten kılpayı kurtulur. Bir gangster olan amcası Emilio ile Amerika Birleşik Devletleri’ne sığınır. Bundan onbeş yıl sonra, bir kiralık katil olarak amcası için çalışacak ve geride hep anne babasının katilleri için bir kartvizit bırakacaktır: Her kurbanın göğsüne çizdiği bir orkide. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Kolombiyalı İntikam Meleği) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.7 IMDB Puanı 405 İzlenme
Kayıp Kahraman izle The Lost Bladesman Türkçe Dublaj

Kayıp Kahraman izle Sıradaki yabancı film Kayıp Kahraman full izle orjinal veya altyazılı The Lost Bladesman türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Kayıp Kahraman tek part izle partlarımızdan isterseniz The Lost Bladesman sinema çekimi izle "Kayıp Kahraman" filmin açıklaması.Yıllarca omuz omuza savaştığı Liu Bei’nin askeri iken imparatorun ordusuna esir düşen General Guan Yunchang, eski efendisinin ailesinin serbest bırakılması karşılığında, düşman safına geçmeyi kabul eder.Çin'in Han Hanedanı devrinde Guan Yu (Donnie Yen), Liu Bei emrinde bir generaldir. Cao Cao, rakiplerini alt ederek nüfuz alanını genişletme düşüncesiyle Liu Bei'ye saldırır ve onu yener. Liu Bei kaçar, ailesi esir düşer ve Guan Yu ise onun onurunu kurtarmak için teslim olur. Yu'nun ne kadar iyi bir savaşçı olduğunu bilen Cao Cao, onu ordusuna katılmak için ikna etmeye çalışır, Yu ise eski efendisinin ailesini ve gizli bir aşk duyduğu Qilan'ı korumak için bunu kabul eder. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Kayıp Kahraman) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.4 IMDB Puanı 256 İzlenme
Kaçış izle Abduction Türkçe Dublaj

Kaçış izle Sıradaki yabancı film Kaçış full izle orjinal veya altyazılı Abduction türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Kaçış tek part izle partlarımızdan isterseniz Abduction sinema çekimi izle "Kaçış" filmin açıklaması.Genç bir delikanlı olan Nathan ve komşusu arkadaşı Karen bir gün internette kayıp veya kaçırılan çocukların listelendiği bir site ile karşılaşırlar. Çocukların fotoğraflarını yaşlandırma tekniği ile değiştiren ikili, çocuklardan birinin Nathan’ın küçüklüğüne benzediğini keşfederler. Siteyi kuran kişilerle iletişime geçen Nathan, Avrupa’da yaşayan bir kişi ile görüşür. Bu arada yıllardır anne ve babası olarak tanıdığı ebevyenlerinden gerçeği öğrenmek isteyen Nathan için işler hiç de beklediği gibi olmayacaktır.Peşinde bir anda eli silahlı katiller, iyi eğitimli suikastçiler belirir. Hepsinin tek hedefi Nathan’ı ele geçirmektir ve Gerçeği ortaya çıkartmak daha çok insanın canına mal olacaktır. Nathan şimdi hayatta güvenebileceği tek insan olan Karen ile köşe bucak kaçmaktadır… full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Kaçış) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.4 IMDB Puanı 309 İzlenme
Kovboylar ve Uzaylılar izle Türkçe Dublaj

Kovboylar ve Uzaylılar izle Sıradaki yabancı film Kovboylar ve Uzaylılar full izle orjinal veya altyazılı Kovboylar ve Uzaylılar türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Kovboylar ve Uzaylılar tek part izle partlarımızdan isterseniz Kovboylar ve Uzaylılar sinema çekimi izle "Kovboylar ve Uzaylılar" filmin açıklaması.Yıl: 1873. Yer: Arizona Bölgesi. Geçmişine dair hafızasında hiçbir anı olmayan bir yabancı (Craig), yanlışlıkla Absolution adlı ıssız bir kasabaya düşer. Geçmişiyle ilgili tek ipucu bileğindeki zincirdir. Absolution kasabasıyla ilgili fark ettiği şey ise şudur: Bu kasabanın sakinleri yabancıları pek hoş karşılamaz ve demir yumruk Albay Dolarhyde (Ford) aksini emretmediği takdirde sokakta tek bir hareket bile yapamazlar. Bu kasaba korku içinde yaşayan bir kasabadır. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Kovboylar ve Uzaylılar) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.6 IMDB Puanı 247 İzlenme
ketenpere izle erotik film izle