Tür:

2010 Filmleri

13 film bulundu
Recep İvedik 3 izle Sansürsüz Full Yerli Film 2010 - Türkiye

Recep İvedik 3 izle Tek parça Recep İvedik full izle 720p kalitede Recep İvedik 3 sinema çekimi izle filmin açıklaması. Ekstra yazacak bir şey bırakılmamış. Şahan Gökbahar 2008'de birincisi, 2009'da ikincisi, 2010'da üçüncüsü çekilen ve kendisiyle özdeşleşen Recep İvedik filminin yine başrol oyuncusu. Recep İvedik bildiğiniz gibi yine sürekli argo konuşup, paso küfredip el kol hareketleri yaparak izleyicisini güldürme yoluna gitmiş. Sinemalarda izlenme rekorları kıran kendine özgü bir komedi filmi. Babaannesinin ölümünden sonra Recep İvedik kendisini kötü hissetmekte ve son derece komik depresyon belirtileri göstermektedir. Her gece gördüğü bir kabus da sinirlerini iyice bozmuştur. Bu kabustan kurtulmaya çalışan Recep, mahallenin ev kadınlarından, en yakın dostu bakkal Salih'ten psikologlardan ve hatta cinci hocalardan medet umar ancak hiç birisi içindeki sıkıntıya çare bulamaz. Bu depresyon sıkıntı hali hiç geçmeyecekmiş gibi görünürken bir anda hayatına uzaktan akrabası olan genç bir kız, Zeynep girer. Zeynep, İstanbul'da üniversiteye gitmekte ancak kalacak yer sıkıntısı çekmektedir ve bir gün Recep'in evinde yaşayacaktır. Recep ve Zeynep ilk başlarda pek iyi anlaşamasalar da günler geçtikçe birbilerine ısınırlar ve Zeynep de Recep'in iç sıkıntısını geçirmek için ona yardımcı olmaya, hayatına renk katmaya çalışır. İkisi beraber Recep'in bugüne kadar yaşamında hiç yer vermediği spor ve sosoyal aktivitiler yapmaya başlarlar. Bu bağlamda sabah koşusu yaparlar, karate kursuna katılırlar, dans dersleri alırlar, paintball oynarlar, tiyatroya giderler, seramik , aşçılık kurslarına katılırlar vs. Hatta bir günlüğüne Zeynep'in okuduğu üniversite de öğrenci bile olur Recep. Bütün bu serüven boyunca Recep gittiği her yerin altını üstüne getirir ve seyirciyi kahkahaya boğacak durumlar yaşanır. Ancak bunların hiçbiri Recep'in derdine çare olamaz. Ta ki Zeynep hayatında hiç yaşamadığı bir şey yapıncaya kadar. Yerli film 724fullhdfilmizle.com de izlenir.

Yönetmen: Togan Gökbakar

Oyuncular: Şahan Gökbakar , Zeynep Çamcı , Oktay Dener , Erol Gedik , Turgut Tunçalp

243 İzlenme
Son Hava Bükücü izle 1080p Türkçe Dublaj 2010 - ABD

Son Hava Bükücü izle Tek part şeklinde Avatar The Last Airbender full izle orjinal veya altyazılı Son Hava Bükücü türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Avangarların uzun bir çizgisinde genç bir halef olan Aang'ın maceralarını izleyen ve dört unsurun hepsini yönetmesi ve Ateş Ulusunun Su Kabileleri ve Dünya Krallığı'nı köleleştirmesini engelleyen maceralarını izliyor. Hava, Su, Toprak, Ateş… Kaderleri birbirine bağlanmış dört ülkedir. Ateş Ülkesi’nin diğerlerine karşı vahşice bir savaş başlatmasıyla bir anda herşey değişir. Koskoca bir yüzyıl geçtiği halde bu yıkım sürecini değiştirecek en küçük bir umut belirtisi bile yoktur. Nickelodeon yapımı animasyon televizyon dizisini temel alan The Last Airbender, Aang’ın hayatta kalma mücadelesinin açılış bölümüdür. Dünya koşum elementi ile temsil edilen dört krallığa bölünür ve Barış, Su Dünyası, Hava, Toprak ve Ateş alanlarında Avatar'ın gözetiminde geçerlidir, ruh dünyasına bir bağlantı ve tek varlık olan varlık Dört unsurun tümünü ustalıkla kullanma konusunda. Genç Avatar Aang kaybolduğunda, Ateş Ulusu, ileride gelecekteki dünya hakimiyeti planlarında müdahale edilmesini önlemek için Air Nomads üyelerini ortadan kaldırmak için bir saldırı başlattı. 100 yıl geçer ve şu an Fire Lord Ozai, Güney Su Kabilesi'nden Katara ve Sokka'nın kardeşleri olan köy kardeşleri, köyün dışında buzun altında kalan esrarengiz bir çocuğu bulurken, Dünya ve Su Krallığı'nda temel "eğilme" yetenekleri olan herkesi fethedip hapse atmaya devam ediyor. Onu kurtardıktan sonra kendisini Aang, Avatar ve Air Nomads'ın son üyesi olarak ilan eder. Kataryeri ve Sokka'yı Avatar'ı korumak için küfür etmek, onunla birlikte "Su Kaydırma" ustasına ve eninde sonunda yerine getirmek için Kuzey Su Krallıkına yolculuk ediyor kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Son Hava Bükücü) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: M. Night Shyamalan

Oyuncular: Jackson Rathbone , Dev Patel , Nicola Peltz , Cliff Curtis , Noah Ringer

395 İzlenme 4 Yorum
Vahşi Şeyler 4 izle Türkçe Dublaj 2010 - ABD

Vahşi Şeyler 4 izle Tek part şeklinde Vahşi Şeyler 4 full izle orjinal veya altyazılı Wild Things 4 Foursome türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Vahşi… Ateşli… Seksi!Varlıklı işadamı Ted Wheetly bir araba yarışı kazasında ölünce, bir polis dedektifi bunun bir kaza olmadığının farkına varır. Acaba katil babasından nefret eden ama onun parasını pek seven oğlu Carson mu? Onun Carson’u korumak için her şeyi yapabilecek olan kız arkadaşı Rachel mı? Ya da Wheetly’i babasının ölümüyle sorumlu tutan güzel teknisyen Brandi Cox mu? Öldürülen bir oteldeki milyoner oğlu, üç güzel kadının bulunduğu şiddetli geceden sonra kendisini baştan çıkarma ve cinayet oynamakla bulur. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Vahşi Şeyler 4) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Andy Hurst

Oyuncular: Marnette Patterson , John Schneider , Josh Randall , Jessie Nickson , Mary Rachel Dudley

743 İzlenme
Kardeşlik izle 1080p Türkçe Dublaj

Kardeşlik izle Tek part şeklinde Kardeşlik full izle orjinal veya altyazılı Kardeşlik türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Adam hep birlikte yeni bir meydan okumayla yüzleşmek zorunda kalır ve bir tavır alması gerekir. Adam Buckley, bir üniversite birliğine vaatte bulunduğu son gecesinde, kendini bir market soygununun ortasında bulur. Soygunun başlamasıyla her şey kötüye gider ve her hareket bir felaket doğurur.Yeni bir meydan okuma ile yüzleşmeye zorlanan Adam, tuttuğu tarafı belli etmek zorundadır. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Kardeşlik) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

6.5 IMDB Puanı 210 İzlenme
Evdeki Tehlike izle Türkçe Dublaj

Evdeki Tehlike izle Tek part şeklinde Evdeki Tehlike full izle orjinal veya altyazılı Playing House türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Yeni evli cift Jen ve Mitch masrafları paylaşmak için evlerine aldıkları arkadaşları Danny ile sakin ve huzurlu bi hayat yaşamaktadırlar, bu huzurlu durum Danny´nin eve yeni bir arkadaş getirmesiyle tamamen tersine dönecektir. Bu gergin gerilim filminde, yeni evliler Jen ve Mitch, arkadaşlarının Danny'den masraflarını paylaşmaları için onlarla birlikte hareket etmelerini istediğinde, üçünün şirketi ve dörtünün bir kalabalığını buldu. Ancak Danny yeni bir kişiyi karışıma davet ettiğinde tatlı bir durum ortaya çıkıyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Evdeki Tehlike) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

6.1 IMDB Puanı 480 İzlenme
Yenilmez 3 izle Undisputed 3 Türkçe Dublaj

Yenilmez 3 izle Tek part şeklinde Yenilmez 3 full izle orjinal veya altyazılı Undisputed 3 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Rus mahkûm Boyka şimdi diz çökmüşlüğünün Undisputed 2'nin sonuna kadar ciddi derecede hırpalanmıştı. Artık korkulan hapishane savaşçısı değil, şu ana kadar sadece tuvaleti temizlemek için iyi olduğunu düşündü. Ancak yeni bir ceza infaz turnuvası başladığında dünyanın her yerindeki hapishanelerdeki en iyi dövüşçüleri uyuşturan uluslararası bir ilişki, kazanan için özgürlük vaadiyle onları cazip kılıyor Boyka, onurunu geri kazanmalı ve turnuvadaki pozisyonuyla mücadele etmelidir Yeni Cezaevi Turnuvası Başlıyor.Rus Mahkum Boyka, Yenilmez 2′nin Sonunda Dizinden Sakatlandığı İçin Hayatına Sakat Bir Bacakla Devam Etmektedir. Artık Dövüşerlere Katılmayıp Tuvalet Temizliği Yapmaktadır. Ama Bu Yeni Cezaevi Turnuvası Uluslararası Bir Turnuva Haline Gelmiştir.Dünyanın Dört Bir Yanından Gelen En Azılı Mahkumların Bir Arada Olduğu Nefesleri Kesen Bu Turnuvada Boyka Hayatta Kalmak İçin Dövüşmek Zorundadır.Hayatta Kalana Özgürlüğün Vaad Edildiği Bu Cehennemden Kurtulmak Hiçde Kolay Olmayacaktır… kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Yenilmez 3) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.9 IMDB Puanı 288 İzlenme
Öğrenci Servisi izle Türkçe Dublaj

Öğrenci Servisi izle Tek part şeklinde Öğrenci Servisi full izle orjinal veya altyazılı Öğrenci Servisi türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Avrupa sinemasının en yeni örneklerinden biri olup çok satan bir kitapdan filme uyarlanmıştır. Filmin kişinin kendi ağzından özeti şöyle: “Adım Laura. 19 yaşındayım. Filoloji öğrencisiyim ve eğitim masraflarımı ödemek için fahişelik yapmak zorunda kaldım. Bu durumda olan yalnız ben değilim. Sanırım benim durumumda olan 40 binden fazla kız öğrenci var. Her şey garip bir şekilde, nerede biteceği ve bu işin hesabını kendime nasıl vereceğimi düşünmeden başladı. Ağzımda gümüş kaşıkla doğmadım. Hiçbir zaman lüks ve refah içinde yaşamadım. Ama bu yıla kadar da herhangi bir şeyin eksikliğini de duymadım. Öğrenme isteğim ve üniversite yıllarımın yaşamımın en güzel ve sorunsuz yılları olacağına dair inancım vardı. Üniversite hayatımın ilk yılının tam ve gerçek bir kabusa dönüşeceğini hayal bile edemezdim… kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Öğrenci Servisi) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.5 IMDB Puanı 1,792 İzlenme
Cehennem Melekleri 1 izle Türkçe Dublaj

Cehennem Melekleri 1 izle Tek part şeklinde Cehennem Melekleri 1 full izle orjinal veya altyazılı The Expendables 1 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. The Expandables bir kiralık savaş timidir ve bu sefer ki görevleri Güney Amerika'da bir ülkeye sızarak, bu ülkenin acımasız dikatatörünü devirmektir.. Fakat görev başlar başlamaz The Expandables grubu herşeyin tam olarak göründüğü gibi olmadığını anlar ve kendilerini tehlikeli bir ihanet ağının içerisinde bulurlar. Görevlerinin tamamlanmasının engellenmesi ve masum bir insanın hayatının tehlikeye atılmasından başka The Expandables grubu daha zor bir durum olan grubun dağılma tehlikesiyle karşı karşıyadır.. Barney Ross, bıçak meraklısı Lee Christmas, dövüş sanatları uzmanı Yin Yang, ağır silah uzmanı Hale Caesar, yıkımcı Toll Road ve gevşemiş topçu Gunner Jensen gibi son derece yetenekli paralı bir grup olan "Expendables" i yönetti. Grup gizemli Bay Church tarafından küçük bir Güney Amerika adasının acımasız diktatörüne suikast yaptırmak üzere görevlendirildiğinde, Barney ve Lee muhalefetlerini keşfetmek için uzaktaki bölgeye gidiyorlar. Oraya vardıklarında yerel isyancı Sandra ile bir araya gelirler ve kenti saran çatışmanın gerçek doğasını keşfederler. Adadan kaçtıklarında ve Sandra geride kaldığında, Ross yürüyüp gitmeyi ya da kendi hayatından kurtarmayı seçmeli ya da sadece canını kurtarabilecek bir intihar amaçlı kurtarma görevine kalkışmalıdır. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Cehennem Melekleri 1) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

6.9 IMDB Puanı 263 İzlenme
The Karate Kid izle Jackie Chan Türkçe Dublaj

The Karate Kid izle Tek part şeklinde The Karate Kid full izle orjinal veya altyazılı Jackie Chan türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Efsanevi seksenli yıllar kült yapımlarından The Karate Kid'e Jackie Chan esintili yeni bir yorum getiriliyor 2010 yapımı Karete Çocuk filmiyle. Dre, Detroit’in en klas çocukları arasındayken çok farklı bir memlekette yeni bir hayat kurmak zorunda kalmıştır. Popüler bir Amerikan çocuğu olabilecekten; annesinin (Taraji P. Henson) kariyeri ikisinin de yolunu Uzak Asya'ya, Çin’e götürür. Başlangıçta arkadaş edinme konusunda zorluk çeken kahramanımız, zamanla sınıf arkadaşı Mei Ying’e yakınlık hisseder ve şanslıdır ki Ying de ona karşı boş değildir. 12 yaşındaki Dre Parker, yaşadığı Detroit'te mutlu bir hayat sürmekteyken, annesinin işleri nedeniyle Çin'e taşınmak zorunda kalır. Çin'deki yaşama uyum sağlayan Dre, sınıf arkadaşı Mei Ying'e aşık olur. Aslında birbirlerine karşı hissettikleri karşılıklıdır, ama aradaki kültürel farklılık bu dostluğu zora sokar. Bu da yetmezmiş gibi, okulun karate yıldızı Chang belalısı haline gelir. Dre, bir Kung Fu ustası olan Mr. Han'la tanışır ve iyi bir dövüşçü olmak için onun yardımını ister. Mr. Han ise bu sporun dövüş ve şiddet için değil, olgunluk ve kontrole için kullanıldığını gösterecektir. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (The Karate Kid) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.7 IMDB Puanı 313 İzlenme
İçimdeki Yangın izle Türkçe Dublaj

İçimdeki Yangın izle Sıradaki yabancı film İçimdeki Yangın full izle orjinal veya altyazılı İçimdeki Yangın türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k İçimdeki Yangın tek part izle partlarımızdan isterseniz İçimdeki Yangın sinema çekimi izle "İçimdeki Yangın" filmin açıklaması.İkizler Jeanne ve Simon'u karışık köklerini araştırmak için Orta Doğu'ya göndermek bir annenin son dileğidir. Wajdi Mouawad'ın beğenilen oyunundan uyarlanan Incendies, iki genç yetişkinin köklü nefret, sonu gelmeyen savaşlar ve kalıcı sevgiye yolculuğunu anlatan güçlü ve dokunaklı öyküsüdür. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (İçimdeki Yangın) vizyondaysa film buradadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.5 IMDB Puanı 301 İzlenme
Çılgın Hırsız izle Despicable Me Türkçe Dublaj

Çılgın Hırsız izle Sıradaki yabancı film Çılgın Hırsız full izle orjinal veya altyazılı Despicable Me türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Çılgın Hırsız tek part izle partlarımızdan isterseniz Çılgın Hırsız sinema çekimi izle "Despicable Me" filmin açıklaması.Gru adındaki kafası karışık ve kötü yürekli kişinin en büyük hayali dünyanın uydusu Ay'ı ele geçirmektir. Aslında etrafı barış ve huzurla bezeli, renk renk çiçeklerle çevrili, güleryüzlü komşuluk ilişkilerinin sürdüğü bu varoş semtinde sükuneti bozan tek olgu Gru'nun bu hırslı halidir. Bu banliyöde, bu yaşantıyı bozacak bir sır vardır, bu sır Gru'nun kötü emelleridir. Banliyönün en bakımsız ve çirkin evinde yaşayan Gru, küçük köleleri ile birlikte dünyanın kaderini değiştirecek bu planını uygulamaya sokmak için son hazırlıklarını yapmaktadır. Gru, dünyanın uydusu Ay’ı çalmayı kafaya koymuştur bir kere! Üç küçük yetim olan Margo, Edith ve Agnes, bu habis ruhlu adamla karşılaştıklarında ise, hiç kimsenin göremediği bir ayrıntıyı fark ederler: Gru onlar için potansiyel bir baba adayıdır. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Çılgın Hırsız) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.8 IMDB Puanı 217 İzlenme
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin izle Türkçe Dublaj

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin izle Sıradaki yabancı film Ejderhanı Nasıl Eğitirsin full izle orjinal veya altyazılı Ejderhanı Nasıl Eğitirsin türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Ejderhanı Nasıl Eğitirsin tek part izle partlarımızdan isterseniz Ejderhanı Nasıl Eğitirsin sinema çekimi izle "Ejderhanı Nasıl Eğitirsin" filmin açıklaması.Cressida Cowell'ın romanından uyarlanan film, iri yarı Vikinglerin ve vahşi ejderhaların efsanevi dünyasında geçiyor. Ejderha savaşının bir yaşam tarzı olduğu Berk adasında yaşayan bir genç, yaralı bir ejderhayla karşılaşır ve dünyası alt üst olur. İkili daha sonra iyi arkadaş olacaktır. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Ejderhanı Nasıl Eğitirsin) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.4 IMDB Puanı 199 İzlenme
Başlangıç izle Inception Türkçe Dublaj

Başlangıç izle Sıradaki yabancı film v full izle orjinal veya altyazılı Inception türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Başlangıç tek part izle partlarımızdan isterseniz Inception sinema çekimi izle "Başlangıç" filmin açıklaması.-Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) çok yetenekli bir hırsızdır. Uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır. Cobb’un bu ender mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Ancak, aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği herşeye malolmuştur. Cobb’a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız başlangıçı tamamlayabilirse... Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır. Ama ne dikkatle yapılan planlamalar, ne de uzmanlıkları, onları, her hareketlerini önceden tahmin ettiği anlaşılan tehlikeli düşmanlarına karşı hazırlıklı kılabilir. Bu, gelişini sadece Cobb’un görebildiği bir düşmandır. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Başlangıç) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.9 IMDB Puanı 245 İzlenme
ketenpere izle erotik film izle