Tür:

2009 Filmleri

8 film bulundu
Gölgesizler izle Full Yerli Film 2009 - Türkiye

Gölgesizler izle Tek parça Gölgesizler full izle 720p kalitede Gölgesizler sinema çekimi izle filmin açıklaması. İstanbul'da çalışan bir berber, "hem burada, hem de çok uzaklarda" olmak ister. Ve bir gün aniden başını alır ve o çok uzaklara gidiverir. Çok uzaklarda, bir "hiçkimse" olarak yepyeni bir hayata başlamak mümkün müdür? Orada bir köy vardır uzakta… O köy neresidir, Türkiye’nin neresindedir? Bilinmez. Yıllardan hangi yıldır, zamanlardan hangi zamandır? Bilinmez. Orada, zaman sonsuz bir baharda donmuş gibidir. Orda bir köy vardır uzakta… Peki o köy kimin köyüdür? O köy Muhtar'ın köyüdür. İstanbul'dan gelen Berber bu ücra köye yerleşir. Köyün eski berberi Cıngıl Nuri yıllar önce ortadan kaybolmuştur. Yeni Berber onun dükkanını kiralar, dükkanı işletmeye başlar. Köy, hayallerdeki masum köylerden değildir. Köyün yöneticisi, herşeyi, Muhtar, tuhaf kayıplarla uğraşıp durmaktadır. Köyün en güzel kızı, Güvercin, hiç bir iz bırakmadan kaybolmuştur. Muhtar ve tek silahlı adamı Bekçi, köydeki herkesi sorguya çekerler. Muhtar en çok Cennet’in Oğlu’ndan kuşkulanır. Bu şair ruhlu, hayalci delikanlıyı sorgu sırasında öldüresiye döver ve Cennet’in Oğlu’nun aklını kaçırmasına sebep olur. Muhtar ve Bekçi köye korku salar ama Güvercin’i bulma konusunda başarılı olamazlar. Cennet’in Oğlu, hiç kar yağmayan bu köyün sokaklarında “Kar neden yağar, kar?” diye sorarak dolaşmaya başlar… Daha da tuhaf şeyler olur. Durduk yerde Cıngıl Nuri çıkıp geliverir mesela. O gelir ama bu kez yıllarca sabırla Nuri’nin yolunu bekleyen karısı kaybolur ortadan. Güvercin’in inatçı ve inançsız babasını, son çare olan büyünün gücüne ikna etmek için düzmece bir aşk büyüsü yapılır ama büyü ters teper ve masum bir gencin ölümüne sebep olur. Muhtar ve giderek işin içine giren Bekçi ve köylüler, her adımda karşılaştıkları kayıplardan, ölümlerden dehşete düşerler. Hayatın karmaşıklığı, bir türlü anlayamadıkları yazgıları başlarını döndürür. Muhtar tarifi imkansız dertlerini çözmek için devlete başvurmaya karar verir, ilçeye gider ve bir daha asla dönmez. Güvercin bulunur ama bulunması hiç bir sorunu çözmez. Tam tersine köy halkının kendi uydurdukları çok büyük bir yalan içinde kaybolmasına sebep olur. Berber bütün bunlara soğukkanlı bir seyirci gibi uzaktan, dışarıdan bakmakla yetinir sanki. Kavak tozlarının asla yağmayan kar taneleri gibi köyün göklerinde uçuştuğu bir günde köyü terkeder, son kez bir tepeden köyü seyreder Yerli film 724fullhdfilmizle.com de izlenir.

Yönetmen: Ümit Ünal

Oyuncular: Selçuk Yöntem , Ertan Saban , Taner Birsel , Biğkem Karavus , Hakan Karahan

175 İzlenme
Recep İvedik 2 izle Sansürsüz Yerli Film 2009 - Türkiye

Recep İvedik 2 izle Tek parça Recep İvedik full izle 720p kalitede Recep İvedik 2 sinema çekimi izle filmin açıklaması. Tam bi Türk insanı... Hal hareket mimik konuşma tarzı tam bizleri yansıtıyor.Bazıları diyecek kendi adına konuş beni yansıtmıyor diye ama o lafı söylecek recep ivedik gibi olup entel takılmaya çalışan sonradan görmeler olacaktır.Eskiden belki erkekler sırf recep tarzıydı ama şimdi sokağa çıkın kızlarda böyle. Film güzeldi güldürdü , eğlendirdi.Bendeki tuhaflıkta serinin 1i ve 3ünü izlemiştim.Serinin 2.filmini izlemek bugüne nasip oldu.Kasiyerlik yaptığı bölümde müşteriler takılmasına koptum.Eczane sahneside fenaydı. Hala arkadaş ortamında esprileri yapılan , hala yarışma programlarında taklidi edilen bu filmi eleştirmeyi bırakın çünkü adam bi mesaj verme bazı şeyleri düzeltme amacıyla bu filmi yapmamış.Eğlenelim diye yapılan bu filmi eğlenmek için izleyin.Güldüğünüz halde ayy çok kötüydü çok bayağı espirilerdi demeyin.Akıllı olun adam olun Recep'in tek akrabası, kendisi gibi kıllı ve oldukça yaşlı babaannesidir. Babaanne, Recep'in yaşadığı serkeş, aylak hayatı bırakıp adam olmasını ister. Recep İvedik 2, babaannesinin istekleri doğrultusunda Recep'in adam olma gayretini anlatıyor. Türkiye sinemasının ilk lumpen-proleter anti-kahramanı, serseri mayın Recep İvedik'in serüvenleri tam gaz sürüyor. Recep İvedik’in güldüren, tartışmaları da düşündüren maceraları ikinci devam filmiyle vizyonda. Bu sefer biricik ve tuhaf babaannesi ve bitmeyen arzuları da Recep İvedik ile beraber yedi düvelin başına bela olma yolunda. Babaannenin arzuları neler? Torunu Recep’in adam olmasını istiyor. Evet, bu çok zor ama dahası da var; bir işi olsun, maaşı olsun, sevgilisi olsun, mutlu olsun, sevsin ve sevilsin istiyor. Gişe rekorları kıran sansasyonel TV karakteri Recep İvedik ikinci filmiyle üzerine yapılan tartışmaları alevlendireceğe benziyor. Yerli film 724fullhdfilmizle.com de izlenir.

Yönetmen: Togan Gökbakar

Oyuncular: Şahan Gökbakar , Zeynep Çamcı , Enise Ütük , Gülsen Özbakan , Çağrı Büyüksayar

286 İzlenme
G.I. Joe Kobra’nın Yükselişi izle Türkçe Dublaj

G.I. Joe Kobra'nın Yükselişi izle Tek part şeklinde G.I. Joe6 Kobra'nın Yükselişi full izle orjinal veya altyazılı G.I. Joe Kobra'nın Yükselişi türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bir önceki ortak çalışmaları transformers ile dünya çapında büyük bir gişe başarısı sağlayan Paramount Pictures ve Hasbro, yine olağan üstü bir macera-aksiyon filminde bir araya geldi.G.I. JOE ekibi, Mısır çöllerinden, kutup buzullarının altındaki sulara varana kadar her yerde en gelişmiş casusluk ve askeri ekipmanları kullanarak, yozlaşmış silah satıcısı Destro ile, gizemli Cobra örgütünün dünyayı kaosa sürüklemesine engel olmaya çalışıyor. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (G.I. Joe Kobra'nın Yükselişi) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.9 IMDB Puanı 302 İzlenme
Dorian Gray izle Türkçe Dublaj

Dorian Gray izle Sıradaki yabancı film Dorian Gray full izle orjinal veya altyazılı Dorian Gray türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Dorian Gray tek part izle partlarımızdan isterseniz Dorian Gray sinema çekimi izle "Dorian Gray" filmin açıklaması.Lord Henry ile Dorian’ın karşılıklı etkileşimleri, Dorian’ın kendini giderek kötüye, şeytani olana, hazcılığa adaması filmin eksenini oluşturmaktadır. Son derece saf ve yakışıklı Dorian’daki değişim, Lord Henry’nin sözleriyle ve Dorian’ın kendi portresinde kendi güzelliğini keşfetmesiyle başlar. Lord Henry’nin etkisiyle kötülüğün ve zevkin çekimine kapılan, dünyada gençlik ve güzellikten önemli bir şey olmadığına inanan Dorian için heyecan, kötülükte ve günahtadır; iyilik ve erdemse sıkıcıdır, edilgendir. İyiliği temsil eden Basil’in Dorian’a duyduğu saf tutkuda eşcinsellik öğeleri açıkça hissedilir. Dorian’ın büyük sırrını, portredeki değişimi gören yalnızca Basil olur. Portreye odaklanan, sonsuz gençlik karşısında ruhunu satan ve ruhunun ölmüş olmasından korkan Dorian için kurtuluş var mıdır?Özellikle bir genç adamın büyümesini, eğitimini, gelişimini, kendini ve inançlarını keşfetmesini işleyen Dorian Gray’in Portresi için Oscar Wilde, ‘bir ruhun hikâyesi’ demiştir.Yönetmenliğini Oliver Parker'ın üstlendiği yapımın başrollerinde Ben Barnes, Colin Firth, Rebecca Hall yer alıyor. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Dorian Gray) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.7 IMDB Puanı 279 İzlenme
Karanlıklar Ülkesi 3 izle Lycanların Yükselişi Underworld 3 Türkçe Dublaj

Karanlıklar Ülkesi 3 izle Sıradaki yabancı film Karanlıklar Ülkesi 3 full izle orjinal veya altyazılı Underworld 3 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Karanlıklar Ülkesi 3 tek part izle partlarımızdan isterseniz Underworld 3 sinema çekimi izle "Karanlıklar Ülkesi 3 Lycanların Yükselişi" filmin açıklaması.İlk “Karanlıklar Ülkesi”ndeki olayların bin yıldan uzun süre öncesinde iki doğaüstü ırk yaşam bulur; her iki ırk da ilk Ölümsüz olan Alexander Corvinus’un farklı oğullarının soyundan türer: Markus’un kanını taşıyan Vampirler zarif, aristokrat, kurnaz kan emiciler olurlar; William’ın kanını taşıyan Kurt adamlar ise içlerinde insanlıktan eser kalmamış, şiddete doymak bilmeyen, yırtıcı birer canavara dönüşürler. Vampirler bugün Macaristan’ın batısında kalan vahşi toprakların yönetimini ellerine geçirirler. Bunda üstün zekalarının, güçlerinin ve siyasi becerilerinin payı büyüktür. Ama yine de kurt adamlardan korkmaktadırlar çünkü kurt adamlar, her ne kadar organize olma ve kapsamlı düşünme yetisinden mahrum olsalar da, muazzam güçlü ve vahşidirler. Sonraları bir başka genetik tesadüf güç dengesini tekrar değiştirir: Vampir kalesinde esir tutulan bir kurt kadın, insan görünümlü bir çocuk doğurur. Bu, olağanüstü güçlü vampir lideri Viktor’ın (Bill Nighy) evinde tutsak doğan ilk Lycan olan Lucian’dır (Michael Sheen). William Soyu’nu oluşturan ilk kurt adamların aksine, bu Lycan istediği zaman insan istediği zaman kurt adam şeklini alabilmektedir. Lucian’ın kanı Viktor tarafından yepyeni bir köle türü yaratmakta kullanılır. Bu köleler vampirlerin korunmasız oldukları gündüz saatlerinde işçi ve bekçi olarak kullanılırken, geceleri kurt adama dönüşmelerini engellemek için de boyunlarının çevresine gümüş dikenli tasmalar takılır. Viktor, kölelerini, tabasını ve topraklarını demir yumrukla yönetir. Sevdiği iki şey vardır: Güç, ve güzel ama inatçı kızı Sonja (Rhona Mitra). full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Karanlıklar Ülkesi 3 Lycanların Yükselişi) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.8 IMDB Puanı 256 İzlenme
3 Ahmak izle 3 Idiots Türkçe Dublaj

3 Ahmak izle Sıradaki yabancı film 3 Ahmak full izle orjinal veya altyazılı 3 Idiots türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k 3 Ahmak tek part izle partlarımızdan isterseniz 3 Idiots sinema çekimi izle "3 Idiots" filmin açıklaması. Hindistan'ın en iyi mühendislik okuluna başlayan öğrencilerin hayatını anlatıyor özet olarak. Sistemin daima yarış üzerine kurulu olduğu, herkesin en iyi olmaya çabaladığı bir okulda sistemi değiştirmeye çalışan bir öğrenci ve onun en yakın 2 arkadaşı. Başlarından geçenler, hayattan aslında ne istedikleri. Ranco karakterinin başrol oynadığı film dram ve komedi türünü en iyi şekilde harmanlayıp bize öğretici bir film olmakta. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (3 Ahmak) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.8 IMDB Puanı 261 İzlenme
Felekten Bir Gece 1 izle Türkçe Dublaj

Felekten Bir Gece 1 izle Sıradaki yabancı film Felekten Bir Gece 1 full izle orjinal veya altyazılı Felekten Bir Gece 1 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Felekten Bir Gece 1 tek part izle partlarımızdan isterseniz Felekten Bir Gece 1 sinema çekimi izle "Felekten Bir Gece 1" filmin açıklaması. Filmde arkadaşlarının düğününden iki gün önce bekarlığa veda partisi vermek için Las Vegas'a giden dört arkadaş,sarhoş oldukları parti gecesinin sabahında odalarında bir kaplan, tavuklar ve dolapta ağlayan altı aylık bir bebek ile uyanırlar. Ayrıca damat ortada yoktur. Bir gece öncesine dair hiçbirşey hatırlamayan üç arkadaş ip uclarını takip ederek işlerin nerede kontrolden çıktığını bulmak zorundadırlar. En önemlisi de damadı bularak zamanında Los Angeles'a düğününe yetiştirmeleri gerekmektedir. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Felekten Bir Gece 1) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.7 IMDB Puanı 217 İzlenme
Buz Devri 3 Dinozorların Şafağı izle Türkçe Dublaj

Buz Devri 3 Dinozorların Şafağı izle Sıradaki yabancı film Buz Devri 3 Dinozorların Şafağı full izle orjinal veya altyazılı Buz Devri 3 Dinozorların Şafağı türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Buz Devri 3 Dinozorların Şafağı tek part izle partlarımızdan isterseniz Buz Devri 3 Dinozorların Şafağı sinema çekimi izle "Buz Devri 3 Dinozorların Şafağı" filmin açıklaması.Çizgi sinema tarihinde belki de hiçbir karakter bir meşe palamudunun peşinde koşan sevimli antik-sincap Scrat kadar sevilmemiştir. İşte başta Scrat olmak üzere, kahramanlarımızın maceradan maceraya koştukları Ice Age’in yeni filminde karşımıza bu defa da dinazorlar çıkıyor. Kaplanlara, avcılara, eriyen buzullara kafa tutan kahramanlarımız bu sefer dinazorlarla mücadele edecektir. Film dinazorların her zaman yaşadığını, buzun erimesiyle ortaya çıktıkları tezini öne sürüyor. Filmin maskotu olan Scrat yine palamudunun peşine düşerek bizi yine gülmekten kıracağa benziyor. Kahramanlarımız Sid, Manny ve Diego’ya ikinci bölümde yer alan Ellie ve fareler, bu bölümde de eşlik ediyor.“Buz Devri” ve “Buz Devri: Erime Başlıyor”un sıfırın altında yaşayan kahramanları, mükemmel bir macera ile BUZ DEVRİ 3 – DİNOZORLARIN ŞAFAĞI”nda tekrar karşımızdalar.Scrat yine asla ele geçiremediği meşe palamudunun, (ve bu sefer belki aşkın da) peşindedir. Manny ve Ellie yavruları minik mamutun doğmasını beklemektedirler. Miskin Sid, bulduğu dinozor yumurtalarından çıkan yavrularla kendine geçici bir aile kurar fakat bu, Sid için pek de iyi olmayacaktır. Kılıç dişli kaplan Diego da arkadaşlarıyla ilişkisinde çok yumuşak bir tavır sergileyip sergilemediğini sorgulamaktadır. Sid’i başına aldığı belalardan kurtarmak için çıktıkları yolculukta kendilerini birden gizemli bir yeraltı dünyasında bulan ekip, karşılaştıkları dinozorlar, aklını kaçırmış gibi duran değişik hayvan türleri, yeni bir bitki örtüsü ve tek gözlü, acımasız dinozor avcısı gelincik Buck ile heyecan dolu ve bir o kadar da eğlenceli bir maceranın ortasında kalırlar. Tarihin en cesur kahramanları Manny, Sid, Scrat, Scratiye, Diego, Buck ve arkadaşları başka hiçbir memelinin cesaret edemeyeceği yerlere gidiyor, maceraya hazır olun. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Buz Devri 3 Dinozorların Şafağı) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.1 IMDB Puanı 255 İzlenme
ketenpere izle erotik film izle