Tür:

2008 Filmleri

5 film bulundu
Recep İvedik 1 izle Sansürsüz Yerli Film 2008 - Türkiye

Recep İvedik 1 izle Tek parça Recep İvedik 1 full izle 720p kalitede Recep İvedik 1 sinema çekimi izle filmin açıklaması. Emin olun hepinizden çok izlemişimdir kemal sunalın oynadığı filmleri. Ancak ben onada bunada gülüyorum. Recepivediğin bütün serisindede çok absürd bir sahne yokki. Birkaç tane küfür etti diye adamı yerden yere vuruyorsunuz. Ben şahsen bütün seriyide gülerek izledim. Gülmediğiniz yerlerde bile bi pozitif enerji oluyor. Komedi filminde eğerki amaç güldürmek, izleyiciyi mutlu etmekse bu film bunu başarıyor. Adamın biri yolda cüzdanını düşürür, sokaklarda yaşayan başka bir adam tam cüzdanı kapıp kaçacakken Recep İvedik onunla mücadeleye girer. Sonunda, sahibine teslim etmek üzere, evsiz adamın elinden cüzdanı almayı başaran Recep İvedik kafasını çevirdiği anda cüzdan sahibinin çoktan gittiğini farkeder. Akşam evinde televizyon seyreden Recep İvedik, cüzdanın Antalyalı çok önemli bir iş adamına ait olduğunu öğrenince arabasına atlar ve güneye doğru yola koyulur. Yol boyunca birbirinden komik sürprizlerle karşılaşan Recep İvedik en sonunda Antalya’ya varmayı başarır ve cüzdanı turizmci Muhsin Bey’e teslim eder. İş adamının ısrarlarına rağmen Recep İvedik ne para almayı kabul eder ne de otelde kalmayı... Fakat tam otelden ayrılacakken çocukluk aşkı Sibel’in bir tur otobüsünden indiğini farkeder. Artık Recep İvedik’in tek bir amacı vardır; kendisini tanımayan, hatta hatırlamayan Sibel’e kendini beğendirmek... Recep İvedik’in asıl keyifli tatil macerası bundan sonra başlayacaktır. Yerli film 724fullhdfilmizle.com de izlenir.

Yönetmen: Togan Gökbakar

Oyuncular: Şahan Gökbakar , Fatma Toptaş , Lemi Filozof , Hakan Bilgin , Tuluğ Çizgen

260 İzlenme
Asla Aşağıya Bakma izle Türkçe Dublaj

Asla Aşağıya Bakma izle Tek part şeklinde Asla Aşağıya Bakma full izle orjinal veya altyazılı No mires para abajo türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bir genç kızın cinselliği keşfetmesi, erkek arkadaşıyla birlikte sürekli değişik şeyler deneyerek ilişkilerini geliştirmeyi denemesi konu edilmiş. Yaş ilerledikçe. Buenos Aires'te Eloy erkekliğin eşiğinde. Fizik eğitimi alıyor, ailesinin taş işleriyle uğraşmasına yardımcı oluyor ve reklamlar yapıyor - bayanlarda yürürken veya empanada kostüm giyerken el ilanı veriyor. Melankoli babası öldüğünde, Eloy babasının geceleri onunla görüştüğünü düşünür; Açıklama daha yaya - Eloy uyurgezerlik başlattı. İşler aniden değişir: uyurgezerken, açık havadayken Barcelona'dan gelen büyükannesini ziyaret eden Elvira yatağına yatar. Elvira, Eloy'yi sevgilisi olmaya davet eder ve ona Tantrik seks öğretir. Eloy mutluluk keşfeder. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Asla Aşağıya Bakma) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

6.8 IMDB Puanı 2,093 İzlenme
Muro izle Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Full Yerli Film

Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine izle Sıradaki yerli film Muro full izle 720p 1080p çözünürlükte Muro sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Muro tek part izle partlarımızdan isterseniz Muro sinema çekimi izle "Muro" filmin açıklaması .Cezaevinden çıkan Muro ile Çeto, devrimi köyden başlatmak üzere memleketlerine dönerler. İlk planları evlenip yuva kurmak, örnek birer devrimci olmaktır. Oysa köyde onları bir sürpriz beklemektedir. Muhtar, Muro ile Çeto’yu hapisteyken iki Rus kadınla evlendirmiştir. Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine ile Çeto’nun devrim ütopyasını gerçekleştirmeleri için; kadınları bulup boşanmaları gerekmektedir. Bunun için İstanbul’a dönen Muro ile Çeto’nun başına gelmeyen kalmaz. Çözümlemesini asla yapamayacakları bir örgütle karşı karşıya kalırlar. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.2 IMDB Puanı 650 İzlenme
Batman Kara Şövalye izle Türkçe Dublaj

Batman Kara Şövalye izle Sıradaki yabancı film Batman Kara Şövalye full izle orjinal veya altyazılı Batman Kara Şövalye türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Batman Kara Şövalye tek part izle partlarımızdan isterseniz Batman Kara Şövalye sinema çekimi izle "Batman Kara Şövalye" filmin açıklaması.The Dark Knight'da, Batman suça karşı savaşını daha da ileriye götürüyor: Teğmen Jim Gordon ve Bölge Savcısı Harvey Dent’in yardımlarıyla, Batman, şehir sokaklarını sarmış olan suç örgütlerinden geriye kalanları temizlemeye girişir. Bu ortaklığın etkili olduğu açıktır, ama ekip kısa süre sonra kendilerini, Joker olarak bilinen ve Gotham şehri sakinlerini daha önce de dehşete boğmuş olan suç dehasının yarattığı karmaşanın ortasında bulurlar. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Batman Kara Şövalye) vizyondaysa film buradadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

9.0 IMDB Puanı 267 İzlenme
96 Saat izle Türkçe Dublaj

96 Saat izle Sıradaki yabancı film 96 Saat full izle orjinal veya altyazılı 96 Saat türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k 96 Saat tek part izle partlarımızdan isterseniz 96 Saat sinema çekimi izle "96 Saat" filmin açıklaması.Canından çok sevdiği kızı Kim’in kaçırılışını, cep telefonu bağlantısında çaresiz ve hiçbir şey yapamadan, dinleyen bir babanın durumundan daha kötü ne olabilir? Bu kabus gibi durum, eski bir gizli ajan olan Bryan’ın başına gelir. Genç kadınları satmakta uzmanlaşmış bir çetenin elinden biricik kızını kurtarmak için önünde çok kısa bir zaman dilimi vardır. Ancak Bryan’ın önünde çözülmesi gereken ilk sorun, kendisinin Los Angeles’te, kaçırılan kızının ise Paris’te olmasıdır.Bu büyük mesafe engelini nasıl aşacaktır? Zamana karşı yarışın galibi olabilecek midir? full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (96 Saat) vizyondaysa film buradadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.6 IMDB Puanı 259 İzlenme
ketenpere izle erotik film izle