Tür:

2006 Filmleri

8 film bulundu
Yenilmez 2 izle Undisputed 2 Türkçe Dublaj

Yenilmez 2 izle Tek part şeklinde Yenilmez 2 full izle orjinal veya altyazılı Undisputed 2 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Scott Adkins , Michael Jai White için bir yarışmacı olarak görsel anlamda inandırıcı olması için Boyka'nın parçası için önemli miktarda ağırlık vermek zorunda kaldı. Eski dünya şampiyonu Buz adam Chambers, üstüne atılan iftira nedeniyle rus hapishanesinde cezasını cekmek icin gonderilmisitir. Cezaevindeki kafes dövüslerinde özgürlügünü aramaktadır. 2002 filminin devamı. Bu sefer, Heavy Champ Champ "Iceman" Chambers, uyuşturucu suçlamaları üzerine Rus Hapishanesine gönderildi. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Yenilmez 2) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.9 IMDB Puanı 809 İzlenme
Umudunu Kaybetme izle Türkçe Dublaj

Umudunu Kaybetme izle Sıradaki yabancı film Umudunu Kaybetme full izle orjinal veya altyazılı Umudunu Kaybetme türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Umudunu Kaybetme tek part izle partlarımızdan isterseniz Umudunu Kaybetme sinema çekimi izle "Umudunu Kaybetme" filmin açıklaması. The Pursuit of Happyness/Umudunu Kaybetme’de, Chris Gardner (Will Smith) iki yakasını bir araya getirmeye çalışan bir aile babasıdır. Ailesini ayakta tutmak için cesurca çabalamasına rağmen, beş yaşındaki oğlu Christopher’ın (Jaden Christopher Syre Smith) annesi (Thandie Newton) maddi zorlukların yarattığı sürekli baskı altında direncini kaybetmek üzeredir. Artık dayanamayacağını anlayınca, istemeye istemeye evi terk eder... Artık bekar bir baba olan Chris, yılmadan, bildiği tüm satış becerilerini kullanarak daha iyi kazandıran bir işin peşine düşer. Prestijli bir borsa şirketinde stajyerlik bulur ve ücret almasa da programın sonunda iş ve parlak bir gelecek elde edeceğini umarak kabul eder. Parasal güvencesi olmayan Chris ve oğlu, kısa süre sonra oturdukları daireden çıkartılırlar ve düşkünler evi, otobüs durağı, tuvalet; geceyi geçirmek için bulabildikleri her yerde kalırlar. Çektiği sıkıntılara rağmen, Chris, babalık görevini sevgi ve özenle yerine getirmeye devam eder ve oğlunun kendisine karşı duyduğu sevgi ve güveni, karşısına çıkan engelleri aşmak için kullanır. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Umudunu Kaybetme) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.8 IMDB Puanı 318 İzlenme
Karanlıklar Ülkesi 2 izle Evrim Underworld 2 Türkçe Dublaj

Karanlıklar Ülkesi 2 Evrim izle Sıradaki yabancı film Karanlıklar Ülkesi 2 Evrim full izle orjinal veya altyazılı Underworld 2Selene (Kate Beckinsale) hayatı için pazarlık yapabileceği tek kişi olan vampirlerin kralı olan Marcus (Tony Curran)’ u aramaktadır. Bir melez olan Michael (Scott Speedman) Selene’e bu konuda yardım etmek istemektedir fakat içindeki Kurt adam kanını kontrol edip edemeyeceğini bilmemektedir. Selene onun arkadaşlığını reddeder. Aşkları genetik kodlardan daha güçlüdür ama Marcus, Selene’i yok etmeye çalışır. Aralarındaki mücadeleden sonra ortaya çıkan ise bu mücadeleden bile daha korkunç bir gerçektir. Selene kendi ailesi bile ihanet etmiştir. Ve Selene intikamını alacaktır. türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Karanlıklar Ülkesi 2 tek part izle partlarımızdan isterseniz Karanlıklar Ülkesi 2 Evrim sinema çekimi izle "Underworld 2" filmin açıklaması.Selene (Kate Beckinsale) hayatı için pazarlık yapabileceği tek kişi olan vampirlerin kralı olan Marcus (Tony Curran)' u aramaktadır. Bir melez olan Michael (Scott Speedman) Selene'e bu konuda yardım etmek istemektedir fakat içindeki Kurt adam kanını kontrol edip edemeyeceğini bilmemektedir. Selene onun arkadaşlığını reddeder. Aşkları genetik kodlardan daha güçlüdür ama Marcus, Selene'i yok etmeye çalışır. Aralarındaki mücadeleden sonra ortaya çıkan ise bu mücadeleden bile daha korkunç bir gerçektir. Selene kendi ailesi bile ihanet etmiştir. Ve Selene intikamını alacaktır. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Karanlıklar Ülkesi 2 Evrim) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.9 IMDB Puanı 235 İzlenme
7 Mumya izle Türkçe Dublaj

7 Mumya izle Sıradaki yabancı film 7 Mumya full izle orjinal veya altyazılı 7 Mumya türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k 7 Mumya tek part izle partlarımızdan isterseniz 7 Mumya sinema çekimi izle "7 Mumya" filmin açıklaması.Kaçan hükümlülerden altısı ve kadın rehineleri, Meksikalı sınır için umutsuz bir koşu yapıyorlar; burada kaybedilmiş bir hazine hazinesini anlatıyor ve Arizona çölünde belli bir ölüme rastlarlar.Bir grup mahkum, çölde onları uzun süre yatacakları hapishaneye götürmekte olan gardiyanlarla birlikte yol almaktadır. Aralarında anlaşan adamlar kaçma girişiminde bulunur ve bir gardiyanı da rehin alarak kaçarlar. Bu kaçış sırasında karşılarına yaşlı bir kızılderili onlara hayallerinde bile göremeyecekleri miktarda altından bahseden bir hikaye anlatır. Açgözlülüklerine yenilen mahkumlar, hemen sınırı geçip kanun kuvvetlerinin elinden kurtulmak yerine, yollarını değiştirip, yaşlı adamın söz ettiği o bölgeye gitmeye karar verirler. Yolda, eski bir Vahşi Batı kasabasından geçerler. Bu kasabada zaman, tam da o dönemlerde durmuş gibidir. Buraya medeniyet uğramamıştır ve herkes sanki hala Vahşi Batı günlerinde yaşıyormuş gibi giyinmektedir. Kaçaklar bir bara girerler. Amaçları, fahişelerin ve kovboyların dolaştığı bu barda bir şeyler içmek ve gönül eğlendirmektir. Ne var ki, aynen ‘Gün Batımından Şafağa’ filminde olduğu gibi bu kasabada yaşayanlar da vampirler ve zombilerdir. Ve cehennemden çıkmışa benzeyen bu yaratıklar onların canlarını almaya ve ruhlarını emmeye niyetlidir. Bu kasabaya tam 100 senedir hiç kimse gelmemiştir ve onlar kurbanlarını büyük bir açlıkla beklemektedir. Daha önce müzik videoları yapmış olan Nick Quested’ın ilk yönetmenlik denemesi olan ‘7 Mumya’, rap müzik kullanımıyla dikkat çekiyor. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (7 Mumya) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.0 IMDB Puanı 318 İzlenme
Kurt Kapanı izle Wolf Creek Türkçe Dublaj

Kurt Kapanı izle Sıradaki yabancı film Kurt Kapanı full izle orjinal veya altyazılı Wolf Creek türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Kurt Kapanı tek part izle partlarımızdan isterseniz Wolf Creek sinema çekimi izle Kurt Kapanı" filmin açıklaması.Wolf Creek - Kurt Kapanı” Avustralya’nın terk edilmiş bölgelerinde yaşanan gerçek olaylara dayanmaktadır. Olaylar, üç üniversite arkadaşı olan, Liz (Cassandra Magrath), Kristy (Kestie Morassi) ve Ben (Nathan Phillips)’in, tatil için Wolf Creek Ulusal Parkı’ndaki gizemli meteor kraterini görmek üzere parka gitmeleriyle başlar. Geri döndüklerinde arabalarının çalışmadığını görürler. Hiç kimsenin olmadığı bu dev, boş alanda çaresizce kendilerini kurtaracak birilerini beklerler. Hava kararmaya başladığında, oranın yerlisi olan bir adam (Mick) gençleri kamyonuyla kurtarır. Sabah olduğunda, Mick’in, arabalarını tamir etmek ve onların gitmelerine izin vermek gibi bir niyeti olmadığı gerçeği ortaya çıkar. Üç arkadaş bir kaçış yolu ararken, inanılmaz, vahşet dolu gerçekle yüz yüze gelirler. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Kurt Kapanı) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.1 IMDB Puanı 258 İzlenme
Ölüm Çıkmazı izle See No Evil Türkçe Dublaj

Ölüm Çıkmazı izle Sıradaki yabancı film Ölüm Çıkmazı full izle orjinal veya altyazılı See No Evil türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Ölüm Çıkmazı tek part izle partlarımızdan isterseniz See No Evil sinema çekimi izle "Ölüm Çıkmazı" filmin açıklaması.ÖLÜM ÇIKMAZI / SEE NO EVIL' cezalarının azaltılması karşılığında harabeye dönmüş eski bir otelin tamirat ve dekorasyonunu yapmak üzere seçilmiş sekiz genç mahkumun hikayesini konu alıyor. Şu anda otelin yabancılara yoğun nefret duyan efsanevi bir katili barındırdığından habersizdirler. İçlerinden bir kadının katil tarafından kaçırılması ve genç kadının akıbetinin bilinmemesi üzerine, cesaretlerini toplayıp, vahşet peşinde koşan muazzam ve yenilmez bir güçle yüzleşmeleri gerekecektir. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Ölüm Çıkmazı) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.3 IMDB Puanı 517 İzlenme
Buz Devri 2 Erime Başlıyor izle Türkçe Dublaj

Buz Devri 2 Erime Başlıyor izle Sıradaki yabancı film Buz Devri 2 Erime Başlıyor full izle orjinal veya altyazılı Buz Devri 2 Erime Başlıyor türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Buz Devri 2 Erime Başlıyor tek part izle partlarımızdan isterseniz Buz Devri 2 Erime Başlıyor sinema çekimi izle "Buz Devri 2 Erime Başlıyor" filmin açıklaması.Kahramanlarımız serinin ikinci filmi ile bir kez daha karşımızda. Manny, Sid ve Diego, eriyen buzların arasından kurtulup artık daha keyifli, ısınmış bir yaşamın tadına varmaya hazırlardır. Ayrıca ekibe yeni yüzler de katılmış durumdadır. Mamut Manny bir aile kurmak istemektedir. Fakat uzun süredir ortalıklarda Manny'den başka bir mamuta rastlanılmadığı için kimse bunun mümkün olduğuna inanmamaktadır. Ta ki bir gün Manny'nin karşısına Ellie isimli bir mamut çıkana kadar. Manny ve Ellie pek iyi anlaşamamaktadırlar çünkü Ellie kendisini bir opossum sanmaktadır. Bu arada ısınan hava, vadiyi okyanus sularından ayıran devasa barajı eritmeye başlamıştır. Bunu farkeden kahramanlarımız Manny, Sid ve Diego tek kurtuluşun vadinin diğer tarafına geçmek olduğu bilirler. Üçü Ellie ve iki opossum kardeşini alarak macera dolu bir yolculuğa adım atarlar. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Buz Devri 2 Erime Başlıyor) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.9 IMDB Puanı 286 İzlenme
Şanslı Slevin izle Türkçe Dublaj

Şanslı Slevin izle Sıradaki yabancı film Şanslı Slevin full izle orjinal veya altyazılı Şanslı Slevin türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Şanslı Slevin tek part izle partlarımızdan isterseniz Şanslı Slevin sinema çekimi izle "Şanslı Slevin" filmin açıklaması.Slevin’in (JOSH HARTNETT) hayatı hiç iyi gitmemektedir: Yaşadığı binanın mühürlenmesine karar verilmiştir; bir soyguncuya kimliğini kaptırmıştır; ve kız arkadaşını başka bir erkekle yakalamıştır. Los Angeles’tan ve sorunlarından bir süreliğine kurtulmak için arkadaşı Nick Fisher’ın New York’taki dairesinin anahtarını alır. Ama kötü talihi peşini bırakmayacak, işler daha da sarpa saracaktır. Haham (SIR BEN KINGSLEY) ve Patron (MORGAN FREEMAN) New York’un yer altı suç dünyasının iki saygın ve korku uyandıran mafya babasıdır. Bir zamanlar ortak olan iki adam şimdi birbirlerinin en büyük düşmanıdırlar ve operasyonlarını aynı caddede karşılıklı malikanelerinden yürütmektedirler. Ellerinde tuttukları güce rağmen, paranoyanın esiridirler ve son 20 yılda kalelerinden bir kez olsun çıkmamıştırlar. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Şanslı Slevin) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.6 IMDB Puanı 317 İzlenme
ketenpere izle erotik film izle