Tür:

2005 Filmleri

6 film bulundu
Vahşi Şeyler 3 izle Türkçe Dublaj 2005 - ABD

Vahşi Şeyler 3 izle Tek part şeklinde Vahşi Şeyler 3 full izle orjinal veya altyazılı Wild Things 3 Diamonds in The Rough türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Döndüler, artık üçüde seksi ! …Devam niteliği yaşıyan film, erotik gerilim konusuyla ilgi çekiyor. Marie 17 yaşında güzel bir kızdır. Okuluna yeni gelmiş ve önüne gelen herkesle beraber olan Elena ile tanışırlar. Ancak Elena’nın hayatı yalan üstüne kuruludur. Marie’nin parasını kıskanır ve inadına Marie’nin üvey babasıyla çıkmaya başlar. Elena son çare olarak üvey babayı tecavüz ile şuçlar. Sonunda adamın bütün elmaslarını alır ancak tecavüz davasından vazgeçmez. Acaba bu düzenbaslığın arkasında başka kimler var? kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Vahşi Şeyler 3) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Jay Lowi

Oyuncular: Nikki Griffin , Dina Meyer , Linden Ashby , Sandra McCoy , Claire Coffee

845 İzlenme
Karanlık Saatler izle The Dark Hours Türkçe Dublaj

Karanlık Saatler izle Sıradaki yabancı film Karanlık Saatler full izle orjinal veya altyazılı The Dark Hours türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Karanlık Saatler tek part izle partlarımızdan isterseniz The Dark Hours sinema çekimi izle "Karanlık Saatler" filmin açıklaması.2005 yapımı filmde Çekici bir psikiyatr olan Dr. Samantha Goodman (Kate Greenhouse), eşi ve kızkardeşiyle dağ evlerinde huzurlu bir haftasonu geçirmek için yola çıkar. Ancak eski bir hastasının beklenmedik ziyareti Samantha’nın planlarını alt üst eder. Hastası Harlan Pyne’ı (Aidan Devine) işlediği cinsel suçlardan ötürü tedavi etmiştir. Ancak Pyne, yasadışı olduğunu düşündüğü bu tedavinin intikamını almak için geri dönmüştür. Samantha ve ailesini gece boyunca tuhaf psikolojik oyunlar oynamaya zorlar. Genç doktor, Pyne ve suç ortağını alt etmeye çalışırken beklenmedik sırlar da açığa çıkar. Bu korkunç gece boyunca kaçmak imkansız, gerçek şüpheli ve intikam tatlı olacaktır. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Karanlık Saatler) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

6.6 IMDB Puanı 229 İzlenme
Günah Şehri izle Türkçe Dublaj

Günah Şehri izle Sıradaki yabancı film Günah Şehri full izle orjinal veya altyazılı Günah Şehri türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Günah Şehri tek part izle partlarımızdan isterseniz Günah Şehri sinema çekimi izle "Günah Şehri" filmin açıklaması.En sert sokak dövüşçüsü yenilmez Marv, tanrıça kadar güzel Goldie ile beraber olur, fakat onu yatağında ölü bulur ve intikam peşindedir. Özel dedektif Dwight beladan kaçmaya çalışsa da o onu asla bırakmamakta, ve bir polisin katledilmesiyle de arkadaşlarını korumak için ne gerekirse yapmaya çalışmaktadır. Ve de şehirdeki en son dürüst polis Hartigan kariyerinin son saatinde, Senatörün sadist oğlundan 11 yaşındaki bir kızı kurtarmak üzere bir grupla beraber işe koyulur, ancak beklenmedik olaylar gerçekleşecektir. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Günah Şehri) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.5 IMDB Puanı 188 İzlenme
Cennetin Krallığı izle Türkçe Dublaj

Cennetin Krallığı izle Sıradaki yabancı film Cennetin Krallığı full izle orjinal veya altyazılı Cennetin Krallığı türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Cennetin Krallığı tek part izle partlarımızdan isterseniz Cennetin Krallığı sinema çekimi izle "Cennetin Krallığı" filmin açıklaması.Ailesini ve inancını kaybeden acılı bir baba... Dini savaş uzak ve kutsal topraklarda devam etmekte onu ve kaderini ise büyük bir drama doğru yönlendirmektedir. Kaderi oğlu Balian’ın büyük bir şövalye olmasını sağlayacaktır. Ibelin’li Godfrey Doğu’da savaştığı Haçlı Seferlerinden vatanı Fransa’ya dönmüştür. Balian’ın babası olduğu ortaya çıkınca, Godfrey gerçek şövalyeliğin ne olduğu hakkında oğlunu yetiştirecek ve onu kıtalararası destansı bir yolculuğa çıkaracaktır. Kudüs’te o günlerde 2. ve 3. Haçlı Seferleri arasında kırılgan ve her an sonlanabilecek bir ateşkes ilan edilmiştir. Kudüs Kralı IV Baldwin barışa ve halkına bağlılık yemini etmiştir. Ibelin’in ölmeden önce kılıcını ve yeminini teslim ettiği oğlu tıpkı babası gibi Kudüs’ü her tür kötülükten korumak için yola çıkmıştır. Ölüme çok yaklaştıkları bir deniz kazasına rağmen güçlükle ulaştıkları Kutsal Şehir’de Balian kılıç maharetleri sayesinde kendine kısa sürede bir ün yapar ve bu arada Kral’ın kızkardeşi güzel Sybilla'nın saygı ve hayranlığını da kazanır. Ancak Balian kendine düşman da kazanmıştır... Özellikle Sybilla’nın kocası, Tapınak Şövalyeleri'nin küstah lideri Guy de Lusignan’ın ve kralın danışmanı Tiberias’ın düşmanlığını. Balian kılıcını alır ve tarihe adım atar. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Cennetin Krallığı) vizyondaysa film buradadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.4 IMDB Puanı 275 İzlenme
Düşler Ülkesi izle Finding Neverland Türkçe Dublaj

Düşler Ülkesi izle Sıradaki yabancı film Düşler Ülkesi full izle orjinal veya altyazılı Finding Neverland türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Düşler Ülkesi tek part izle partlarımızdan isterseniz Düşler Ülkesi sinema çekimi izle "Finding Neverland" filmin açıklaması.Karısıyla arası çok da iyi olmayan Barrie, karısının karşı çıkmalarına rağmen bu aileyle yakınlık kurmaya başlar. Aynı şekilde Davies ailesinde de büyükanne Emma du Maurier bu yakınlığa karşı çıkmaktadır. Çocuklar, Barrie'nin ilham perileri olmuştur. Onlarla oyunlar oynarken yamaçları gemiye, sopaları kılıca, uçurtmaları periye ve çocukları da "Neverland'ın Kayıp Çocukları"na dönüştürür. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Düşler Ülkesi) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.5 IMDB Puanı 238 İzlenme
Batman Başlıyor izle Türkçe Dublaj

Batman Başlıyor izle Sıradaki yabancı film Batman Başlıyor full izle orjinal veya altyazılı Batman Başlıyor türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Batman Başlıyor tek part izle partlarımızdan isterseniz Batman Başlıyor sinema çekimi izle "Batman Başlıyor" filmin açıklaması.Ailesinin öldürülmesinin ardından muazzam bir servetin sahibi olsa da, büyük hayal kırıklığı yaşayan Bruce Wayne (Christian Bale), adaletsizlikle savaşmanın yollarını bulmak, ve güçsüzleri korkuya boğanlara gözdağı vermek amacıyla dünyayı dolaşır. Wayne bir süre sonra Gotham'a dönerek, diğer kimliğini ortaya çıkarır: Gücünü, aklını ve yüksek teknoloji ürünü araçlarını, şehri tehdit eden kötü güçlere karşı kullanan maskeli Batman’i. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Batman Başlıyor) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.5 IMDB Puanı 200 İzlenme
ketenpere izle erotik film izle