Tür:

2002 Filmleri

8 film bulundu
Yenilmez 1 izle Undisputed Türkçe Dublaj

Yenilmez 1 izle Tek part şeklinde Yenilmez 1 full izle orjinal veya altyazılı Undisputed 1 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Namalup dünya ağırsiklet boks şampiyonu George Chambers (IceMan), tecavüz suşundan tutuklanarak hapse atılır.. Girdiği hapsanede ise, yenilgi yüzü görmemiş bir şampiyon bulunmaktadır, Fakat bu şampiyon hapsaneler arası turnuvalarda efsaneye dönüşmüş olan, yasal dünyada gayriresmi şampiyon olarak adlandırılan Monroe Hutchens Wesley Snipes dir.. Bu iki yenilmez şampiyonun bulunduğu hapsanede, mafyanın ve devletin en stratejik noktalarında sıkı bağlantıları olan, yaşlı bir boks hastası bulunmaktadır.. Bu yüzyılın boks maçını organize etmek ve iki şampiyonu ringe çıkarmak için gerekli adımların atılması yönünde emir verir.. Varlığına vardığında, 10 yıllık kıdemli hapishane boks şampiyonu Monroe Hutchen Snipes hakkında konuşma duyuyor. Adamların arasında öğle yemeği için yapılan bir kavgaya götüren hiç kimseye ikinci olmak istemeyen Odalar'la derhal kötü kan var. Para kazanan mahkum Emmanuel 'Mendy' Ripstein'ın Peter Falk gerçek UNDISPUTED şampiyonluğunun kim olduğuna karar vermek için iki erkek arasında bir hapishane boks maçı kurması için iyi bir yoldur. Artık iki yenilmez arenaya çıkmak için hazırdır... kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Yenilmez 1) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.4 IMDB Puanı 313 İzlenme
Bitirim İkili 2 izle Jackie Chan Türkçe Dublaj

Bitirim İkili 2 izle Tek part şeklinde Bitirim İkili 2 full izle orjinal veya altyazılı Jackie Chan türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Film, Los Angeles Polis Departmanı dedektiflerinden James Carter'ın (Chris Tucker) tatil için Hong Kong'a gelmesiyle başlar. Tatil için heyecanlanan Carter, Amerikan Elçiliği'nde bir bombanın patlaması ve yüklü bir para kaçakçılığını araştıran iki görevlinin ölümüne sebep olması sonucu kendini davanın içerisinde bulur. Böylece işine gönülden bağlı Hong Kong Kraliyet Teşkilatı'nda baş müfettiş olan Lee (Jackie Chan) kişisel sebeplerden dolayı da, tatilinin tadını çıkarmak isteyen Carter'ı yanına alarak olayı araştırmak için kolları sıvayıp, suçluların peşine düşer. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Bitirim İkili 2) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

8.2 IMDB Puanı 330 İzlenme
Temel İçgüdü 1 izle Türkçe Dublaj

Temel İçgüdü 1 izle Sıradaki yabancı film Temel İçgüdü 1 full izle orjinal veya altyazılı Basic Instinct türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Temel İçgüdü 1tek part izle partlarımızdan isterseniz Temel İçgüdü 1 sinema çekimi izle "Basic Instinct" filmin açıklaması. Şiddet uygulayan, askıya alınan bir polis dedektif, manipülatif ve baştan çıkarıcı bir kadının dahil olabileceği acımasız bir cinayeti araştırıyor. Eski rock starı ve San Fransisco gece kulübü sahibi Johnny Boz yatağında öldürülmüş olarak bulunur. Dedektif Nick Curran, cinayeti araştırmakla görevlendirilir. Alkol ve uyuşturucu bağımlılığı konusunda sabıkası vardır. Catherine Tramell ise meşhur bir yazardır ve cinayet şekli kendi kitaplarından birinde anlattığı bir hikayeyle birebir aynıdır. Polis 2 olasılık üzerinde yoğunlaşır. Katil ya yazarın kendisidir ya da onun romanlarını yakından takip eden bir okuyucusu. Nick'in eski sevgilisi olan Beth, şüpheleri Catherine üzerine yoğunlaştırmaya çalışırken, bir anda şüphe oklarını kendi üzerinde bulur. Catherine sandığından çok daha zeki bir kadındır. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Basic Instinct) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.9 IMDB Puanı 351 İzlenme
Akıl Oyunları izle Türkçe Dublaj

Akıl Oyunları izle Sıradaki yabancı film Akıl Oyunları full izle orjinal veya altyazılı Akıl Oyunları türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Akıl Oyunları tek part izle partlarımızdan isterseniz Akıl Oyunları sinema çekimi izle "Akıl Oyunları" filmin açıklaması. Parlak ama asosyal bir matematikçi olan John Nash , şifrelemede gizli işi kabul ettikten sonra hayat kabus için bir dönüş yapar. John Forbes Nash Jr., genç yaşında geliştirdiği kuramlarla matematik dünyasının bir numaralı ismi haline gelir. Fakat kısa süre içerisinde bencilliği ve kendine olan aşırı güveni sonucunda oluşan kişisel problemleri ile baş edemez duruma düşer. Dahilik ile delilik arasındaki ince çizgide, delilik tarafına doğru sürüklenir. Şöhretin yüksekliği ile ahlaksızlığın derinliklerine kadar John Forbes Nash, Jr. Matematiksel bir deha, kariyerinin başlarında şaşırtıcı bir keşif yaptı ve uluslararası beğeninin eşiğinde durdu. Ancak yakışıklı ve kibirli Nash yakında acı çekici ve üzücü bir keşif yolculuğu yaptı. Yıllarca süren mücadeleden sonra, sonunda trajedisinde zafer kazandı ve nihayet - hayata geç geldi full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Akıl Oyunları) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.7 IMDB Puanı 298 İzlenme
Kara Şahin Düştü izle Black Hawk Down Türkçe Dublaj

Kara Şahin Düştü izle Sıradaki yabancı film Kara Şahin Düştü full izle orjinal veya altyazılı Black Hawk Down türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Kara Şahin Düştü tek part izle partlarımızdan isterseniz Black Hawk Down sinema çekimi izle "Kara Şahin Düştü" filmin açıklaması. 1993’de birleşmiş milletlerin Somaliye yiyecek yardımı yapmasının ardından gelen yardımları adamları tarafından toplatan Mohamed Farrah Aidid onbinlerce insanın ölmesine yol açmıştır.Bu olaya bir son vermek için özel eğitimli bir ekibin Aididin iki önemli adamını şehir merkezinde bir binada yakalamasına karar verilir.Plana göre şehre helikopterle gidilecektir binada 2 adam yakalanılarak sıcak çatışma olmadan geri dönülecetir 45 dakikada bitmes planlanan bu görev helikopterlerden birinin düşürülmesiyle bir anda tersine döner.Bundan sonra sayıları az olan askerlerle binlerce somali 18 saat süren bir savaşa başlar.Plana göre şehre helikopterle gidilecektir binada 2 adam yakalanılarak sıcak çatışma olmadan geri dönülecektir 45 dakikada bitmesi planlanan bu görev helikopterlerden birinin düşürülmesiyle bir anda tersine döner.Bundan sonra sayıları az olan askerlerle binlerce somali 18 saat süren bir savaşa başlar. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Kara Şahin Düştü) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.2 IMDB Puanı 295 İzlenme
Benim Adım Sam izle Türkçe Dublaj

Benim Adım Sam izle Sıradaki yabancı film Benim Adım Sam full izle orjinal veya altyazılı Benim Adım Sam türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Benim Adım Sam tek part izle partlarımızdan isterseniz Benim Adım Sam sinema çekimi izle "Benim Adım Sam" filmin açıklaması.Sam Dawson(Sean Pean), kızı ile mutlu bir şekilde yaşayan ve Beatles'a büyük hayranlık besleyen bir adamdır.Genç adamın zeka düzeyinin 7 yaşında bir çocuğunkine eş durumda olması onları çok fazla rahatsız etmez.Kızı 7 yaşına geldiğinde ise onun için asıl sorunlar başlar. Artık kızı ondan çok daha ileri bir düzeye gelmektedir ve Sam ona pek fazla yardım edememektedir. Hükümet görevlileri kızı Sam'in yanından alırlar.Sam kızını geri alabilmek için 'sevgi' kelimesinin anlamına fazlasıyla uzak avukat Rita Harrison'ı (Mıchelle Pfeiffer)kiralar. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Benim Adım Sam) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.5 IMDB Puanı 328 İzlenme
Azınlık Raporu izle Minority Report Türkçe Dublaj

Azınlık Raporu izle Sıradaki yabancı film Azınlık Raporu full izle orjinal veya altyazılı Minority Report türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Azınlık Raporu tek part izle partlarımızdan isterseniz Azınlık Raporu sinema çekimi izle "Minority Report" filmin açıklaması.Ünlü bilimkurgu yazarı Philip K. Dick'in bir kısa öyküsünden yönetmen Steven Spielberg tarafından sinemaya uyarlanan film, 2054'te Washington DC'de geçiyor.Dedektif John Anderton, psişik güçlere sahip kahinler ve bazı teknolojik aygıtlar sayesinde cinayetleri daha işlenmeden önce farkedip suçluları yakalayan özel bir polis biriminin başındadır.Anderton'ın kusursuz işlediğine inandığı sistem, birdenbi full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Azınlık Raporu) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.4 IMDB Puanı 218 İzlenme
Akıl Oyunları izle A Beautiful Mind Türkçe Dublaj

Akıl Oyunları izle Sıradaki yabancı film Akıl Oyunları full izle orjinal veya altyazılı A Beautiful Mind türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Akıl Oyunları tek part izle partlarımızdan isterseniz A Beautiful Mind sinema çekimi izle "Akıl Oyunları" filmin açıklaması.John Forbes Nash azandığı bir bursla Princeton Üniversitesi'nde öğrenim görmeye başlar. Bu süreçte parlak zekasını her daim hissettiren ve çevresindekilerle uyum sorunu yaşayan dahi Nash, inanılmaz bir teoriyi ortaya sürüp kanıtlama aşamasına kadar gelir. Böylece matematik çevrelerince ününü yayan dahi adam zamanla şizofrenik belirtilerle mücadele etmeye başlar. Nash artık kendi kurgusal gerçekliklerinden oluşturduğu dünyasıyla asıl gerçekleri ayırt edemeyecek bir aşamaya gelir. Önemli başarılarından uzunca yıllar sonra Nobel Ödülü'ne layık görülen ünlü matematikçi John Nash'in gerçek hayat hikayesine odaklanan 'Akıl Oyunları', iki önemli dalda kazandığı Oscar ödülüyle başarısını kanıtlamıştı. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Akıl Oyunları) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.6 IMDB Puanı 204 İzlenme
ketenpere izle erotik film izle