Tür:

1999 Filmleri

4 film bulundu
Gözü Tamamen Kapalı İzle Full Türkçe Dublaj 1999 İngiltet

  Gözü Tamamen Kapalı izle Tek part şeklinde Gözü Tamamen Kapalı full izle orjinal veya altyazılı Gözü Tamamen Kapalı türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bill Harford ve karısı Alice Harford'ın dış dünyaya mutlu bir yansıyan bir evlilikleri vardır. İlişkilerinde her şey yolunda gibi görünmektedir. Bir gün katıldıkları bir davette Alice, başka erkeklerle sohbetlere dalar. Bunu fark eden Bill, hem sinirlenir hem de yaşanan bu duruma tuhaf bir tepki gösterir. Bill, yaşanan o geceden sonra kimliğini cinselliğe emanet edecektir. Oldukça tuhaf düşüncelerle örülü bir cinsellik dünyasına doğru savrulacaktır. Sinemanın gelmiş geçmiş en büyük ustalarından Stanley Kubrick'in sinemaya veda filmi olan Eyes Wide Shut'ın başrollerinde filmin çekildiği dönemde evli olan Tom Cruise ve Nicole Kidman rol alıyorlar. kalitesinde 724fullhdfilmizle.com de (Gözü Tamamen Kapalı ) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Oyuncular: Tom Cruise, Nicole Kidman, Madison Eginton

334 İzlenme
Büyük Hesaplaşma izle Türkçe Dublaj

Büyük Hesaplaşma izle Sıradaki yabancı film Büyük Hesaplaşma full izle orjinal veya altyazılı Büyük Hesaplaşma türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Büyük Hesaplaşma tek part izle partlarımızdan isterseniz Büyük Hesaplaşma sinema çekimi izle "Büyük Hesaplaşma" filmin açıklaması. Miami Vice ile televizyon tarihinin en önemli polisiye dizisini gerçekleştiren Michael Mann, suç dünyasını en iyi yansıtan filmlerden biriyle çıktı karşımıza. Kovalanan, ekibiyle birlikte büyük soygunlar gerçekleştirilen usta bir soyguncu Neal McCauley'dir (Robert De Niro). Kovalayan ise başarısız bir evliliğin içindeki inatçı ve akıllı polis dedektifi Vincent Hanna'dır (Al Pacino). Los Angeles dekorunda birbirine çok benzeyen ve aslında başka şartlarda iki iyi dost olabilecek bu iki sıkı adam arasında büyük bir kovalamaca yaşanıyor. Birbirleriyle sadece iki kere yüzleşiyorlar. Birincisinde kahve eşliğinde güzel güzel sohbet ediyorlar, ikincisinde ise birinin ölmesi gerekiyordur. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Büyük Hesaplaşma) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

85 IMDB Puanı 222 İzlenme
Dövüş Kulübü izle Türkçe Dublaj

Dövüş Kulübü izleSıradaki yabancı film Dövüş Kulübü full izle orjinal veya altyazılı Dövüş Kulübü türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Dövüş Kulübü tek part izle partlarımızdan isterseniz Dövüş Kulübü sinema çekimi izle "Cesur Yürek" filmin açıklaması.Oregon Üniversitesinde yüksek lisansını yapan Chuck Palanhiuk'un uzak olmayan bir gelecekte geçen ve kafası karışık genç bir erkeği konu alan romanından yola çıkılarak çekilen Fight Club'da filmi anlatan, ünlü bir otomobil firmasında iyi bir işe sahiptir. Tek düze yaşamı kronik uykusuzluk sorunuyla çekilmez bir hale gelmiştir. Ailesi ve yakın bir arkadaşı olmayan Jack doktorunun tavsiyesi üzerine kanserli hastaların terapi grubuna katılır. Bu toplantılar esnasında Marla'yla tanışır o da genç adam gibi hasta olmadığı halde grubun toplantılarına katılmaktadır. Jack'in ve Marla'nın çabaları tüketici kültürünün anlamsızlığına karşı bir duruştur full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (C2esur Yürek) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.9 IMDB Puanı 258 İzlenme
Ateşten Kalbe Akıldan Dumana izle Türkçe Dublaj

Ateşten Kalbe Akıldan Dumana izle Sıradaki yabancı film Ateşten Kalbe Akıldan Dumana full izle orjinal veya altyazılı Ateşten Kalbe Akıldan Dumana türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Ateşten Kalbe Akıldan Dumana tek part izle partlarımızdan isterseniz Ateşten Kalbe Akıldan Dumana sinema çekimi izle "Ateşten Kalbe Akıldan Dumana" filmin açıklaması.Eddy ve arkadaşları ellerindeki 100.000 paundu değerlendirmek için kumara yatırırlar. Aralarında en kurt oyuncu eddy olduğu için arkadaşları masaya onu yollarlar. Fakat masada herşey çoktan ayarlanmıştır. Eddy oyunun sonunda Hatchet Harry'e yarım milyon paund borçlanır. Bu borcu bir hafta içerisinde ödemelidir yoksa Hatchet Harry'nin parmaklarını keseceğini biliyordur. Bu uğurda arkadaşlar parayı bulmak için bir dizi komik olaya karışırlar. Hatta bunlardan birinde Eddy'nin babasının antika tüfeği ile soygun yapmaya kalkarlar. Fakat hepsinde başarısızlığa uğrarlar. Fakat ellerindeki antika tüfeğin değerini bilmemektedirler. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Ateşten Kalbe Akıldan Dumana) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.6 IMDB Puanı 245 İzlenme
ketenpere izle erotik film izle