Hayat Öpücüğü izle Sansürsüz Yerli Film
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 5 Yorum 7,513 Görüntülenme

Hayat Öpücüğü izle Sansürsüz Yerli Film

(2015 - Türkiye)

Yönetmen:

Şenol Sönmez

Oyuncular:

Ali Sunal , Janset Paçal , Mehmetcan Mincinozlu , Ayda Aksel , Hatice Şendil
Hayat Öpücüğü izle Sıradaki yerli film Hayat Öpücüğü full izle 720p 1080p çözünürlükte Hayat Öpücüğü sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Hayat Öpücüğü tek part izle partlarımızdan isterseniz Hayat Öpücüğü sinema çekimi izle "Hayat Öpücüğü" filmin açıklaması . Türlü takıntıları bulunan, hastalık hastası Metin (Ali Sunal) bir gün yaşam dolu Hayat’a rastlar. Kavgalarla başlayan ilişkileri bir hayat öpücüğü gibi ikisinin de hayatını değiştirir ve Metin bu aşk sayesinde yaşamanın hayatta kalmaktan fazlası olduğunu öğrenir. Yaşamı böylesine seven ve yaşamdan böylesine korkan bu iki insan bütün imkansızlıklara rağmen birlikte mutlu olmayı becerebilecek midir? Takıntıları yüzünden insanlarla iletişim kurmakta zorlanan ve yaşamını sürekli hastaneye bağımlı olarak sürdüren Metin ile yaşam dolu bir genç kadın olan Hayat arasında kavgayla başlayan ilişki Metin’in tüm hayatının değiştirmesine sebep olur. Maceradan ve hastalıklardan ölesiye korkan Metin, Hayat sayesinde nefes almanın yalnızca hayatta kalmaktan fazlası olduğunu keşfedecektir. BKM yapımcılığında izleyici karşısına çıkan filmin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstlenirken oyuncu kadrosunda Ali Sunal, Hatice Şendil, Ayda Aksel, Ahmet Saraçoğlu, Janset ve Zerrin Sümer gibi isimler bulunuyor. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Hayat Öpücüğü) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Hayat Öpücüğü izle


  Sıradaki yerli film Hayat Öpücüğü full izle 720p 1080p çözünürlükte Hayat Öpücüğü sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Hayat Öpücüğü tek part izle partlarımızdan isterseniz Hayat Öpücüğü sinema çekimi izle "Hayat Öpücüğü" filmin açıklaması . Türlü takıntıları bulunan, hastalık hastası Metin (Ali Sunal) bir gün yaşam dolu Hayat’a rastlar. Kavgalarla başlayan ilişkileri bir hayat öpücüğü gibi ikisinin de hayatını değiştirir ve Metin bu aşk sayesinde yaşamanın hayatta kalmaktan fazlası olduğunu öğrenir. Yaşamı böylesine seven ve yaşamdan böylesine korkan bu iki insan bütün imkansızlıklara rağmen birlikte mutlu olmayı becerebilecek midir? Takıntıları yüzünden insanlarla iletişim kurmakta zorlanan ve yaşamını sürekli hastaneye bağımlı olarak sürdüren Metin ile yaşam dolu bir genç kadın olan Hayat arasında kavgayla başlayan ilişki Metin’in tüm hayatının değiştirmesine sebep olur. Maceradan ve hastalıklardan ölesiye korkan Metin, Hayat sayesinde nefes almanın yalnızca hayatta kalmaktan fazlası olduğunu keşfedecektir.
  BKM yapımcılığında izleyici karşısına çıkan filmin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstlenirken oyuncu kadrosunda Ali Sunal, Hatice Şendil, Ayda Aksel, Ahmet Saraçoğlu, Janset ve Zerrin Sümer gibi isimler bulunuyor. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Hayat Öpücüğü) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Yorumlar (5)

  ketenpere izle