Hacksaw Ridge izle Full Hd Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.9 IMDB Puanı 357 Görüntülenme

Hacksaw Ridge izle Full Hd Türkçe Dublaj

Hacksaw Ridge izle Sıradaki yabancı film Hacksaw Ridge full izle orjinal veya altyazılı Hacksaw Ridge türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Hacksaw Ridge tek part izle partlarımızdan isterseniz Hacksaw Ridge sinema çekimi izle "Hacksaw Ridge" filmin açıklaması. Okinawa Savaşı sırasında görev İkinci Dünya Savaşı Amerikan Ordusu Medic Desmond T. Doss, insanları öldürmek için reddediyor ve Amerikan tarihinin ilk Vicdani Retçi Onur Madalyası olmak olur. Amerika Birleşik Devletleri'nin 2. Dünya Savaşı'na girmesinin ardından Desmond T. Doss (Andrew Garfield) da birçok Amerikalı gibi orduya katılmaya gönüllü olur. Ancak dindar bir Hıristiyan ve bir pasifist olan Doss, savaşta insan öldürmeyi ve herhangi bir şekilde silah kullanmayı reddetmektedir, onun yerine savaş alanında yaralıları kurtararak hizmet etmek istemektedir. Bu tavrı hem komutanları, hem de asker arkadaşları arasında ilk başta çok sert tepkiyle karşılanır, askeri mahkemeye bile çıkar. Ancak Doss, son derece sert bir eğitimden geçip, kendi hayatı pahasına silahsız bir şekilde savaş alanına gitmeyi çoktan göze almıştır. ABD Başkanı Harry Truman tarafından Onur Madalyası'na layık görülmüş bir vicdani retçinin öyküsünü sinemaya aktaran Savaş Vadisi filmini Mel Gibson yönetiyor. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Hacksaw Ridge) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Hacksaw Ridge izle


  Sıradaki yabancı film Hacksaw Ridge full izle orjinal veya altyazılı Hacksaw Ridge türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Hacksaw Ridge tek part izle partlarımızdan isterseniz Hacksaw Ridge sinema çekimi izle "Hacksaw Ridge" filmin açıklaması. Okinawa Savaşı sırasında görev İkinci Dünya Savaşı Amerikan Ordusu Medic Desmond T. Doss, insanları öldürmek için reddediyor ve Amerikan tarihinin ilk Vicdani Retçi Onur Madalyası olmak olur. Amerika Birleşik Devletleri'nin 2. Dünya Savaşı'na girmesinin ardından Desmond T. Doss (Andrew Garfield) da birçok Amerikalı gibi orduya katılmaya gönüllü olur. Ancak dindar bir Hıristiyan ve bir pasifist olan Doss, savaşta insan öldürmeyi ve herhangi bir şekilde silah kullanmayı reddetmektedir, onun yerine savaş alanında yaralıları kurtararak hizmet etmek istemektedir. Bu tavrı hem komutanları, hem de asker arkadaşları arasında ilk başta çok sert tepkiyle karşılanır, askeri mahkemeye bile çıkar. Ancak Doss, son derece sert bir eğitimden geçip, kendi hayatı pahasına silahsız bir şekilde savaş alanına gitmeyi çoktan göze almıştır.
  ABD Başkanı Harry Truman tarafından Onur Madalyası'na layık görülmüş bir vicdani retçinin öyküsünü sinemaya aktaran Savaş Vadisi filmini Mel Gibson yönetiyor. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Hacksaw Ridge) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  ketenpere izle erotik film izle