Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
34 Görüntülenme

Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları izle

Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları izle Gerçekten her yaşıtın izleyebileceği muazzam ötesi bir film geliyor.Konu bakımından olukça sağlam olan film için bekleyiş devam ediyor.Gelinen son noktada film 2018 yılında vizyona girecek.Çok basit bir seviyede, kümes hayvanları tavuklar, ördekler ve hindiler gibi evcilleştirilen kuşlardır; tüketilmek üzere yetiştirilir ve bunun için öldürürler.Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları izle, Kümes hayvanları terimi teknik olarak yabani kuşları içermez çünkü onlar “av eti” kategorisine girer. Bununla birlikte, büyücü dünyasının canavarlarının çoğunluğu vahşi olduğu için, son kısmı görmezden geleceğiz. Cockatrice: Cockatriceler kertenkele kuyruğu olan bir horoz gibidir.Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları full izle, 1792 Üç Büyücü Turnuvası’nda meydana gelen kaos bir cockatrice yemeye kalkışmamak için çok iyi bir nedendir. Bu Turnuvadaki görevlerden biri bir cockatrice yakalamayı gerektiriyordu. Görünüşe göre, cockatriceler bundan hiç hoşlanmadı. Serbest kaldılar ve tabiri caizse kıyamet kopardılar. Grifin: Fantastik edebiyat türünü bilen herkes grifin - grifonla mutlaka tanışmıştır.Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları türkçe dublaj izle, Grifin bir aslanın vücuduna, arka bacaklarına ve kuyruğuna aynı zamanda da dev bir kartalın başına, ön bacağına ve kanatlarına sahiptir. Hiç şüphesiz, grifinler korkutucu yaratıklardır. Bir tanesini vurmak için bir mızrak attığınızı ve onun mızrağı havada yakalayıp ikiye böldüğünü düşünün. Ürpertici değil mi? Hipogrif: Bir hipogrifin yüz kısmı grifinle aynıdır. Hipogrifler at vücudu, arka ayakları ve kuyruğuna sahiptirler. Göz korkutucu yaratıklardır ancak bir o kadar da güzellerdir. Ayrıca bir hipogrif Draco Malfoy’un Şahgaga ile yaşadığı talihsiz olayla da kanıtlandığı gibi çok gururlu bir yaratıktır; kendini öldürmeye çalışan herkesin burnundan en kötü şekilde getirir. Baykuş: Baykuşlar avcı kuş olmalarına rağmen muhtemelen en evcil büyülü yaratıklardır.Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları, Her an her türlü postayı doğru kişiye teslim edebilecek kadar akıllıdırlar. Bir baykuşun bir insana zarar verdiğini düşünmek aksini hayal etmekten daha kolaydır. Anka Kuşu: Anka kuşlarının evcilleştirilmesinin inanılmaz derecede zor olması gerçeğinin yanı sıra neden böylesine büyülü bir kuşu yemeyi düşünür ki insan? Her yarayı iyileştirici gözyaşlara ve ölümsüzlüğe (nerdeyse) sahipler! Bir anka şarkısı, iyi kalpli insanlara fazladan güç ve cesaret verirken kötü niyetlilere korku salabilir.Bizi izlediğiniz için teşekkürler..
Fragman
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları izle


  Gerçekten her yaşıtın izleyebileceği muazzam ötesi bir film geliyor.Konu bakımından olukça sağlam olan film için bekleyiş devam ediyor.Gelinen son noktada film 2018 yılında vizyona girecek.Çok basit bir seviyede, kümes hayvanları tavuklar, ördekler ve hindiler gibi evcilleştirilen kuşlardır; tüketilmek üzere yetiştirilir ve bunun için öldürürler.Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları izle, Kümes hayvanları terimi teknik olarak yabani kuşları içermez çünkü onlar “av eti” kategorisine girer. Bununla birlikte, büyücü dünyasının canavarlarının çoğunluğu vahşi olduğu için, son kısmı görmezden geleceğiz.
  Cockatrice: Cockatriceler kertenkele kuyruğu olan bir horoz gibidir.Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları full izle, 1792 Üç Büyücü Turnuvası’nda meydana gelen kaos bir cockatrice yemeye kalkışmamak için çok iyi bir nedendir. Bu Turnuvadaki görevlerden biri bir cockatrice yakalamayı gerektiriyordu. Görünüşe göre, cockatriceler bundan hiç hoşlanmadı. Serbest kaldılar ve tabiri caizse kıyamet kopardılar.
  Grifin: Fantastik edebiyat türünü bilen herkes grifin - grifonla mutlaka tanışmıştır.Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları türkçe dublaj izle, Grifin bir aslanın vücuduna, arka bacaklarına ve kuyruğuna aynı zamanda da dev bir kartalın başına, ön bacağına ve kanatlarına sahiptir. Hiç şüphesiz, grifinler korkutucu yaratıklardır. Bir tanesini vurmak için bir mızrak attığınızı ve onun mızrağı havada yakalayıp ikiye böldüğünü düşünün. Ürpertici değil mi?
  Hipogrif: Bir hipogrifin yüz kısmı grifinle aynıdır. Hipogrifler at vücudu, arka ayakları ve kuyruğuna sahiptirler. Göz korkutucu yaratıklardır ancak bir o kadar da güzellerdir. Ayrıca bir hipogrif Draco Malfoy’un Şahgaga ile yaşadığı talihsiz olayla da kanıtlandığı gibi çok gururlu bir yaratıktır; kendini öldürmeye çalışan herkesin burnundan en kötü şekilde getirir.
  Baykuş: Baykuşlar avcı kuş olmalarına rağmen muhtemelen en evcil büyülü yaratıklardır.Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları, Her an her türlü postayı doğru kişiye teslim edebilecek kadar akıllıdırlar. Bir baykuşun bir insana zarar verdiğini düşünmek aksini hayal etmekten daha kolaydır.
  Anka Kuşu: Anka kuşlarının evcilleştirilmesinin inanılmaz derecede zor olması gerçeğinin yanı sıra neden böylesine büyülü bir kuşu yemeyi düşünür ki insan? Her yarayı iyileştirici gözyaşlara ve ölümsüzlüğe (nerdeyse) sahipler! Bir anka şarkısı, iyi kalpli insanlara fazladan güç ve cesaret verirken kötü niyetlilere korku salabilir.Bizi izlediğiniz için teşekkürler..

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  ketenpere izle erotik film izle film izle