Çelik Yumruklar 2 izle 2017 Real Steel 2 Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.4 IMDB Puanı 1 Yorum 3,252 Görüntülenme

Çelik Yumruklar 2 izle 2017 Real Steel 2 Türkçe Dublaj

Çelik Yumruklar 2 izle Sıradaki yabancı film Real Steel 2 full izle orjinal veya altyazılı Real Steel 2 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Çelik Yumruklar 2 tek part izle partlarımızdan isterseniz Real Steel 2 sinema çekimi izle "Çelik Yumruklar 2" filmin açıklaması. Hugh Jackman'ın rol aldığı Real Steel 2 için nefesinizi tutmayın. Ancak yönetmen Shawn Levy bu fikri yazdı Shawn Levy talepkâr bir adamdır. Daha önce Night To The Museum filmlerinde üçlü başarılı bir rol oynamıştı, ancak bu yıl Netflix'in Stranger Things adlı yapıtının arkasından, uzun zamandır beklenen Uncharted filminde yönetmenlik görevine başladı .İlgili Doktor Tuhaf'a bakınız: Black Panther filminden ne bekleyeceksiniz: En yeni Kaptan Marvel'ı orijinal hikayeye dönüştürmek için Black Panther olmayacak Ancak, onun önceki filmlerinden Real Steel , yaklaşmaya devam ediyor. Yönetmen, sıklıkla Hugh Jackman'ın başrolünde oynadığı robot boks filminin takibinden bahsettiğini itiraf ediyor. 2011 drama Real Steel'in tiyatrolara hitap etmesinden beş yıl geçti, mütevazi bir oyuncuydu ve yurtiçinde 85.4 milyon dolar ve dünya genelinde 299.2 milyon dolarla 213.8 milyon dolar kazandı. 2014'de yönetmen Shawn Levy , devam eden Real Steel 2'nin gizlice geliştirildiğini söyledi ancak yine de ilerlemedi. Yeni bir Soru-Cevap sırasında Levy, özellikle de sosyal medyada en çok sorulan proje olduğundan bu devam filmi yapmak istediğini açıkladı. Aşağıda söyleyecekleri şöyle: "En sık karşılaştığım tweet, Real Steel'in devamı niteliğindeydi, kesin bir cevabım olmasını diliyorum: Gerçek şu ki: Film çıktılanndan altı ay gibi bir netice geliştirmeye başladık.Bu önizleme işlemini başlattığımda, Film ve her test taramasında 90'lı yılların ortalarından başlıyordu, gerçekten nadiren olur full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Çelik Yumruklar 2) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Çelik Yumruklar 2 izle


  Sıradaki yabancı film Real Steel 2 full izle orjinal veya altyazılı Real Steel 2 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Çelik Yumruklar 2 tek part izle partlarımızdan isterseniz Real Steel 2 sinema çekimi izle "Çelik Yumruklar 2" filmin açıklaması. Hugh Jackman'ın rol aldığı Real Steel 2 için nefesinizi tutmayın. Ancak yönetmen Shawn Levy bu fikri yazdı
  Shawn Levy talepkâr bir adamdır. Daha önce Night To The Museum filmlerinde üçlü başarılı bir rol oynamıştı, ancak bu yıl Netflix'in Stranger Things adlı yapıtının arkasından, uzun zamandır beklenen Uncharted filminde yönetmenlik görevine başladı .İlgili Doktor Tuhaf'a bakınız: Black Panther filminden ne bekleyeceksiniz: En yeni Kaptan Marvel'ı orijinal hikayeye dönüştürmek için Black Panther olmayacak Ancak, onun önceki filmlerinden Real Steel , yaklaşmaya devam ediyor. Yönetmen, sıklıkla Hugh Jackman'ın başrolünde oynadığı robot boks filminin takibinden bahsettiğini itiraf ediyor. 2011 drama Real Steel'in tiyatrolara hitap etmesinden beş yıl geçti, mütevazi bir oyuncuydu ve yurtiçinde 85.4 milyon dolar ve dünya genelinde 299.2 milyon dolarla 213.8 milyon dolar kazandı. 2014'de yönetmen Shawn Levy , devam eden Real Steel 2'nin gizlice geliştirildiğini söyledi ancak yine de ilerlemedi. Yeni bir Soru-Cevap sırasında Levy, özellikle de sosyal medyada en çok sorulan proje olduğundan bu devam filmi yapmak istediğini açıkladı. Aşağıda söyleyecekleri şöyle:

  "En sık karşılaştığım tweet, Real Steel'in devamı niteliğindeydi, kesin bir cevabım olmasını diliyorum: Gerçek şu ki: Film çıktılanndan altı ay gibi bir netice geliştirmeye başladık.Bu önizleme işlemini başlattığımda, Film ve her test taramasında 90'lı yılların ortalarından başlıyordu, gerçekten nadiren olur full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Çelik Yumruklar 2) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Yorumlar (1)

  ketenpere izle erotik film izle