Can Tertip izle Full Yerli Film
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 444 Görüntülenme

Can Tertip izle Full Yerli Film

Can Tertip izle Tek parça Can Tertip full izle 720p kalitede Can Tertip sinema çekimi izle filmin açıklaması. Bütün hayatını hiçbir işe yaramadan geçiren Şakir ve tek hayali askerlik yapmak olan İlyas’ın yolları aynı asker ocağında birleşir. İlyas’ın saf bir insan olduğunu farkeden Şakir, başındaki büyük beladan kurtulmak için ne yapıp ne edip İlyas’ı kandırırak askerden kaçmaya ikna eder. İkili, komutanları Yüzbaşı Yılmaz'ın makam arabasını gasp ederek askerden kaçarlar. Durumu kendisine yediremeyen Yüzbaşı Yılmaz da onların peşine düşer. Sakir ve ilyaların iki zıt kişilik türü vardır. Yolları orduda buluşuyor. Sakir birlikte askerden kaçmak için ilyaları kandırıyor ve macera başlıyor. "Tertip Adamın Dibisin" mottosuyla yola çıkan film, 18 Eylül'de vizyona girdi. Başrollerde Ümit Erdim, Volkan Demirok, Tuğba Özerk, Cengiz Küçükayvaz, Hakan Ural'ı izlediğimiz Can Tertip'in yönetmenliğini Burak Kuka üstleniyor. Yerli film 724fullhdfilmizle.com de izlenir.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Can Tertip izle


  Tek parça Can Tertip full izle 720p kalitede Can Tertip sinema çekimi izle filmin açıklaması. Bütün hayatını hiçbir işe yaramadan geçiren Şakir ve tek hayali askerlik yapmak olan İlyas’ın yolları aynı asker ocağında birleşir. İlyas’ın saf bir insan olduğunu farkeden Şakir, başındaki büyük beladan kurtulmak için ne yapıp ne edip İlyas’ı kandırırak askerden kaçmaya ikna eder. İkili, komutanları Yüzbaşı Yılmaz'ın makam arabasını gasp ederek askerden kaçarlar. Durumu kendisine yediremeyen Yüzbaşı Yılmaz da onların peşine düşer. Sakir ve ilyaların iki zıt kişilik türü vardır. Yolları orduda buluşuyor. Sakir birlikte askerden kaçmak için ilyaları kandırıyor ve macera başlıyor.
  "Tertip Adamın Dibisin" mottosuyla yola çıkan film, 18 Eylül'de vizyona girdi. Başrollerde Ümit Erdim, Volkan Demirok, Tuğba Özerk, Cengiz Küçükayvaz, Hakan Ural'ı izlediğimiz Can Tertip'in yönetmenliğini Burak Kuka üstleniyor. Yerli film 724fullhdfilmizle.com de izlenir.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  ketenpere izle