Bir Sevda İşi izle Yerli Film
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 237 Görüntülenme

Bir Sevda İşi izle Yerli Film

Bir Sevda İşi izle Sıradaki yerli film Bir Sevda İşi full izle 720p 1080p çözünürlükte Bir Sevda İşi sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Bir Sevda İşi tek part izle partlarımızdan isterseniz Bir Sevda İşi sinema çekimi izle "Bir Sevda İşi" filmin açıklaması .2015 yapımı dram filminde İki komşu köy, Ellek ve Peçenek, Ellek köyünün muhtarı Keriman Ökkeş'in büyük çabaları onucu birleşip bir belediye olmuştur. Ancak Ökkeş'in ölümüyle birlikte yerini alacak yeni muhtar için bir arayış başlar. Peçenek’li Musa Çay adaylığını koyunca Ellek'liler de kendi adayları olarak başkanlığı hiç düşünmeyen kendi halindeki Yasin Bedir’i aday gösterirler. Yasin ilk başta muhtarlığı düşünmese de zamanla gelecek olan statünün büyüsüne kapılır. İkili arasında ezeli bir mücadele başlar. İki taraf da muhtarlık için her şeyini ortaya koyarken, zorlanan imkanların sonuçları onlara ve ailelerine nasıl yansıyacaktır?... Yönetmen koltuğunda Özkan Çelik'in oturduğu Bir Sevda İşi'nin senaryosunu ise İsmail Doruk üstleniyor. Filmin başrollerinde Uğur Çavuşoğlu ve Cem Zeynel Kılıç yer alıyor. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Bir Sevda İşi) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Bir Sevda İşi izle


  Sıradaki yerli film Bir Sevda İşi full izle 720p 1080p çözünürlükte Bir Sevda İşi sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Bir Sevda İşi tek part izle partlarımızdan isterseniz Bir Sevda İşi sinema çekimi izle "Bir Sevda İşi" filmin açıklaması .2015 yapımı dram filminde İki komşu köy, Ellek ve Peçenek, Ellek köyünün muhtarı Keriman Ökkeş'in büyük çabaları onucu birleşip bir belediye olmuştur. Ancak Ökkeş'in ölümüyle birlikte yerini alacak yeni muhtar için bir arayış başlar. Peçenek’li Musa Çay adaylığını koyunca Ellek'liler de kendi adayları olarak başkanlığı hiç düşünmeyen kendi halindeki Yasin Bedir’i aday gösterirler. Yasin ilk başta muhtarlığı düşünmese de zamanla gelecek olan statünün büyüsüne kapılır. İkili arasında ezeli bir mücadele başlar. İki taraf da muhtarlık için her şeyini ortaya koyarken, zorlanan imkanların sonuçları onlara ve ailelerine nasıl yansıyacaktır?...
  Yönetmen koltuğunda Özkan Çelik'in oturduğu Bir Sevda İşi'nin senaryosunu ise İsmail Doruk üstleniyor. Filmin başrollerinde Uğur Çavuşoğlu ve Cem Zeynel Kılıç yer alıyor. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (Bir Sevda İşi) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  ketenpere izle