Aquaman izle 2018 FULL Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
54 Görüntülenme

Aquaman izle 2018 FULL Türkçe Dublaj

Aquaman izle Tek part şeklinde Aquaman full izle orjinal veya altyazılı Aquaman türkçe dublaj izle,Suların efendisi olarak bilinen aquaman günümüz dünyasının en popüler kahramanları arasında adını altın harflerle yazdırmış durumdadır.Halkının büyük bir tehlikeye girmesi sonucu ortaya çıkan aquaman uzun bir aradan sonra düşmanların karşısına çıkacak.Gerçekten büyülü bir kahraman olan aquaman 2018 yılında vizyona girecek. Babası Arthur’u içinde tehlikeli deniz yaratıkları olan su dolu tanklara kitlerdi. Arthur yaratıklarla iletişim kurmayı öğrenmek zorundaydı, aksi takdirde ölecekti. Daha o çocuk haliyle ölümcül köpek balıklarını nasıl bir taşıt olarak kullanacağını biliyordu. Okyanusun yüzeyinden kat kat aşağıda yaşamını sürdürdü. Yıllar boyunca maruz kaldığı basınç sayesinde, kaslarını bizim başarma hayalini bile kuramayacağımız bir seviyeye kadar geliştirdi. Bu yüzden bir arabayı Hulk’tan farksız bir şekilde kaldırabiliyor ve bir futbol topu gibi fırlatabiliyor. Kas gücünün yanı sıra, dayanıklılığı büyüden geliyor. Kurşunlar Aquaman’in üstüne gelse bile sadece birkaç sıyrık bırakıyor, yani aynı Superman gibi. Ancak Superman büyüye ve kriptonite karşı dayanıklı değil. Aquaman’in ise savunmasız olduğu bir madde yok.Aquaman bir kral. Yüzeyde yaşayanların adını bile duymadığı pek çok dövüş sanatının eğitimini almış ve denizdeki ordusunun haricinde ona arka çıkan bir kraliyet ordusuna sahip. Yani iki ordu tamamen onun emri altında. Yılları aşkın dövüş deneyiminin yanı sıra Aquaman, Superman ve Batman’in aksine kan dökmekten çekinmeyen ve zorunda kalırsa gözünü kırpmadan karşısındakini öldüren bir savaşçı.Bu vahşi yaşama rağmen Aquaman kimliğini gizleme zahmetine falan girmemiş. Herkes onun kim olduğunu biliyor ve bu durum onun umrunda değil. Birlikte olduğu kişiden gerçek hayatını saklama endişesini hiç yaşamadı. Bu yüzden su altı kraliçesi Mera ile olan ilişkisi, belki de çizgi roman alemindeki gelmiş geçmiş en dürüst ilişkilerden biri. Aynı zamanda oğlunu kaybetti ve katilinin ellerinin bir pirana tarafından parçalanmasını sağladı. Böylece intikamını almış oldu. Bazıları Aquaman’ın gücünün sadece su altında etkili olduğunu düşündüğü için orada takılıyor sanıyor. Ama yanılıyorlar! İlk olarak, bir kara parçasına tıkılıp kalmış süper kahramanların ve insanların aksine; Aquaman gezegeni keşfe çıkma özgürlüğüne sahip. Bu zamana kadar 7 düvelin fatihi nereden baksanız gezegenin %70’ini kötülüklerden korudu. İkincisi, yaratıldığından beri zaman ve mekan boyunca düzenli maceralar yaşadı: Antik Yunan’da bir tanrı olarak kendisine ibadet edildi, Neptün gezegeninde bulunup gezegenlerarası olimpiyatlara katıldı, her sene hemen hemen aynı zamanlarda Cthulhu’yla mücadeleye girdi ve kazandı. Bunun ölümün yüzüne bir yumruk indirmek anlamına geldiğini biliyorsunuzdur umarım? Bu filmi izlediğiniz için teşekkürlerimi sunarım. Aquaman izle Aquaman full izle Aquaman türkçe dublaj izle Aquaman 2018 izle Aquaman altyazılı izle Aquaman hd izle
Fragman
Aquaman izle Aquaman full izle
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Aquaman izle


  Tek part şeklinde Aquaman full izle orjinal veya altyazılı Aquaman türkçe dublaj izle,Suların efendisi olarak bilinen aquaman günümüz dünyasının en popüler kahramanları arasında adını altın harflerle yazdırmış durumdadır.Halkının büyük bir tehlikeye girmesi sonucu ortaya çıkan aquaman uzun bir aradan sonra düşmanların karşısına çıkacak.Gerçekten büyülü bir kahraman olan aquaman 2018 yılında vizyona girecek. Babası Arthur’u içinde tehlikeli deniz yaratıkları olan su dolu tanklara kitlerdi. Arthur yaratıklarla iletişim kurmayı öğrenmek zorundaydı, aksi takdirde ölecekti. Daha o çocuk haliyle ölümcül köpek balıklarını nasıl bir taşıt olarak kullanacağını biliyordu. Okyanusun yüzeyinden kat kat aşağıda yaşamını sürdürdü. Yıllar boyunca maruz kaldığı basınç sayesinde, kaslarını bizim başarma hayalini bile kuramayacağımız bir seviyeye kadar geliştirdi. Bu yüzden bir arabayı Hulk’tan farksız bir şekilde kaldırabiliyor ve bir futbol topu gibi fırlatabiliyor. Kas gücünün yanı sıra, dayanıklılığı büyüden geliyor. Kurşunlar Aquaman’in üstüne gelse bile sadece birkaç sıyrık bırakıyor, yani aynı Superman gibi. Ancak Superman büyüye ve kriptonite karşı dayanıklı değil. Aquaman’in ise savunmasız olduğu bir madde yok.Aquaman bir kral. Yüzeyde yaşayanların adını bile duymadığı pek çok dövüş sanatının eğitimini almış ve denizdeki ordusunun haricinde ona arka çıkan bir kraliyet ordusuna sahip. Yani iki ordu tamamen onun emri altında. Yılları aşkın dövüş deneyiminin yanı sıra Aquaman, Superman ve Batman’in aksine kan dökmekten çekinmeyen ve zorunda kalırsa gözünü kırpmadan karşısındakini öldüren bir savaşçı.Bu vahşi yaşama rağmen Aquaman kimliğini gizleme zahmetine falan girmemiş. Herkes onun kim olduğunu biliyor ve bu durum onun umrunda değil. Birlikte olduğu kişiden gerçek hayatını saklama endişesini hiç yaşamadı. Bu yüzden su altı kraliçesi Mera ile olan ilişkisi, belki de çizgi roman alemindeki gelmiş geçmiş en dürüst ilişkilerden biri. Aynı zamanda oğlunu kaybetti ve katilinin ellerinin bir pirana tarafından parçalanmasını sağladı. Böylece intikamını almış oldu.
  Bazıları Aquaman’ın gücünün sadece su altında etkili olduğunu düşündüğü için orada takılıyor sanıyor. Ama yanılıyorlar! İlk olarak, bir kara parçasına tıkılıp kalmış süper kahramanların ve insanların aksine; Aquaman gezegeni keşfe çıkma özgürlüğüne sahip. Bu zamana kadar 7 düvelin fatihi nereden baksanız gezegenin %70’ini kötülüklerden korudu. İkincisi, yaratıldığından beri zaman ve mekan boyunca düzenli maceralar yaşadı: Antik Yunan’da bir tanrı olarak kendisine ibadet edildi, Neptün gezegeninde bulunup gezegenlerarası olimpiyatlara katıldı, her sene hemen hemen aynı zamanlarda Cthulhu’yla mücadeleye girdi ve kazandı. Bunun ölümün yüzüne bir yumruk indirmek anlamına geldiğini biliyorsunuzdur umarım? Bu filmi izlediğiniz için teşekkürlerimi sunarım.


  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  ketenpere izle erotik film izle film izle