61. Bölge İntikam izle Yerli Film
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2.5 IMDB Puanı 126 Görüntülenme

61. Bölge İntikam izle Yerli Film

61. Bölge İntikam izle Sıradaki yerli film 61. Bölge İntikam full izle 720p 1080p çözünürlükte 61. Bölge İntikam sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak 61. Bölge İntikam tek part izle partlarımızdan isterseniz 61. Bölge İntikam sinema çekimi izle "61. Bölge İntikam" filmin açıklaması .Özel olarak yetiştirilmiş bir istihbarat görevlisi, Karadeniz'de uzun süre güçlü grupların arasında problemler çıkarmayı başarsa da, devlet kimliğinin verdiği rahatlıkla arkasında hiçbir iz bırakmamıştır. Yeni görev yeri, Trabzon'un Of ilçesinde işi o kadar kolay olmaz. Sonunda Trabzon ekibi de Of'taki plana dahil olur.Özel eğitimle yetiştirilen Adnan'ın tayini Of'a çıkar ve yeni görevi için yola çıkar. Mahmut, Of ve çevresindeki ihaleleri kazandıkça bölgede daha önemli bir güç haline gelmektedir ve Trabzon'dan tanıdığı bir adam olan Ömer'in oğluna geri çeviremeyeceği bir vaatte bulunur... Bir mafya ve intikam hikayesinin konu edinen filmin senarist ve yönetmeni Cuma Uğurlu. Çekimleri Of'ta gerçekleşen filmin oyuncu kadrosunda yer alan oyuncuların tamamı bölgede esnaflık yapan amatör isimlerden oluşuyor. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (61. Bölge İntikam) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  61. Bölge İntikam izle


  Sıradaki yerli film 61. Bölge İntikam full izle 720p 1080p çözünürlükte 61. Bölge İntikam sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak 61. Bölge İntikam tek part izle partlarımızdan isterseniz 61. Bölge İntikam sinema çekimi izle "61. Bölge İntikam" filmin açıklaması .Özel olarak yetiştirilmiş bir istihbarat görevlisi, Karadeniz'de uzun süre güçlü grupların arasında problemler çıkarmayı başarsa da, devlet kimliğinin verdiği rahatlıkla arkasında hiçbir iz bırakmamıştır. Yeni görev yeri, Trabzon'un Of ilçesinde işi o kadar kolay olmaz. Sonunda Trabzon ekibi de Of'taki plana dahil olur.Özel eğitimle yetiştirilen Adnan'ın tayini Of'a çıkar ve yeni görevi için yola çıkar. Mahmut, Of ve çevresindeki ihaleleri kazandıkça bölgede daha önemli bir güç haline gelmektedir ve Trabzon'dan tanıdığı bir adam olan Ömer'in oğluna geri çeviremeyeceği bir vaatte bulunur...
  Bir mafya ve intikam hikayesinin konu edinen filmin senarist ve yönetmeni Cuma Uğurlu. Çekimleri Of'ta gerçekleşen filmin oyuncu kadrosunda yer alan oyuncuların tamamı bölgede esnaflık yapan amatör isimlerden oluşuyor. full film izle kalitesinde 724fullhdfilmizle.com da sinema film farkını hissedin. (61. Bölge İntikam) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  ketenpere izle